לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי ליום ראשון 10.2'
השיר היומי ליום ראשון 10.2
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2019 | 09:19
24
16
לצפיה ב-'אלונה למה לך פוליטיקה עכשיו -משינה'
אלונה למה לך פוליטיקה עכשיו -משינה
10/02/2019 | 10:11
10
8
לצפיה ב-'שיר מעולה, להקה נהדרת'
שיר מעולה, להקה נהדרת
10/02/2019 | 11:52
9
16
את מתכוונת לאלונה ברקת והכניסה שלה לעולם הפוליטיקה? 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן אני אוהדת של הפועל באר שבע '
כן אני אוהדת של הפועל באר שבע
10/02/2019 | 12:19
8
7
לצפיה ב-'יפה, בהצלחה לקבוצה זאת קבוצה עם אופי '
יפה, בהצלחה לקבוצה זאת קבוצה עם אופי
10/02/2019 | 12:58
7
4
לצפיה ב-'השנה אין לה אופי בכלל .ותודה '
השנה אין לה אופי בכלל .ותודה
10/02/2019 | 13:18
6
3
לצפיה ב-'אופי נמדד לאורך תקופה'
אופי נמדד לאורך תקופה
10/02/2019 | 18:20
5
9
אחרי שלוש אליפויות רצופות, הנסיגה, עצומה ככל שתהיה מובנת

לפחות תצביעי לה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל אם אתה הולך על תקופה אז הם יותר לא טובים מאשר טובים'
אבל אם אתה הולך על תקופה אז הם יותר לא טובים מאשר טובים
10/02/2019 | 18:36
4
11
לפחות מאז שאני עוקבת אחריהם שזה מ98  לכן  יש מצב ששלוש שנים אלו היו יוצאות דופן ולא מעידות על כלום .שזה מה שחשבתי לפני שהיא עזבה אז קשה לי לראות את באר שבע זוכה בעוד אליפות  אחרי שהיא עזבה

אממ לא נעים לי אבל כן היא עשתה לי חשק  (עזר גם שהם פרשו מהבית היהודי כן? כי לפני זה אין מצב שהייתי שוקלת בכלל )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא שלוש שנים - חמש שנים'
לא שלוש שנים - חמש שנים
10/02/2019 | 21:29
1
11
לפני שלוש האליפויות היו שנתיים בהן באר שבע התמקמה במקומות 2, 3

לדעתי באר שבע עלתה על הדרך הנכונה, המערכת היום חזקה הרבה יותר מכפי שהיתה בעבר. יש אוהדים מצויינים, מגרש ביתי טוב. אלונה תצליח למכור את הקבוצה לרוכש ראוי

את הולכת או הלכת למשחקים?

רוב הדתיים הלאומיים יצביעו לימין החדש כי המפלגה המתחרה הפכה להיות חרד"לית ואחרי האיחוד הצפוי עם עוצמה לישראל וזהות גם לאומנית
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל אנחנו מדברים על אופי'
אבל אנחנו מדברים על אופי
11/02/2019 | 13:42
11
זה יכול מה שמנע מהם לזכות באליפות באותן שנים

לא יודעת אם היא תצליח על באר שבע אין ממש קופצים
חבל רק שחוגג כבר בבית"ר

הלכתי רק למשחק הגביע מול הפועל רמת גן
כי דודים שלי הלכו והציעו לי אז הלכתי איתם
אבל להיות המגרשים זה לא משהו שעושה לי טוב

אתה דתי ולא מצביע להם
בכל אופן אני לעולם לא הצבעתי להם גם לא כשהם היו המפדל
ואני אולי אצביע להם לא בגלל שאני דתייה( זה לא נושא שחשוב לי )
אלא בגלל שאני ימנית בגלל זה הפירוד שלהם מהבית היהודי הוא טוב מבחינתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה ההבדל בינם לבין הבית היהודי?'
מה ההבדל בינם לבין הבית היהודי?
11/02/2019 | 02:20
1
6
לצפיה ב-'שם נשארו כמה שאני לא אוהבת את דעות שלהם'
שם נשארו כמה שאני לא אוהבת את דעות שלהם
11/02/2019 | 13:31
12
אבל הכל יחסית כן ? כי הרבה גם לא אוהבים את הדעות של  בנט ושקד
או שאם למשל אני הייתי חייבת לבחור בין הבית היהודי או מרצ
הייתי בוחרת בבית היהודי

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוקיינוס- מירי מסיקה '
אוקיינוס- מירי מסיקה
10/02/2019 | 12:13
7
22
סינגל חדש וטרי שיצא היום למירי הנהדרת, מירי כתבה את המילים בעצמה. קולות ליווי- עושים לא אחרים מאשר הג'יפסי קינג- זה אומר קצת סגנון לטיני!! הקליפ גם נפלא!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אהבת?מתאים לה הסגנון לדעתך'
אהבת?מתאים לה הסגנון לדעתך
10/02/2019 | 14:57
4
2
לצפיה ב-'מאד אהבתי, הסגנון הלטיני- הברקה גאונית בעיני'
מאד אהבתי, הסגנון הלטיני- הברקה גאונית בעיני
10/02/2019 | 15:05
3
15
אני שם לב שמאז העבודה על האלבום האחרון- היא מתנסה ומשייטת לה בסגנונות מוסיקליים חדשים(מוסיקה ערבית, מוסיקה שחורה, לטינית). בקטע הזה היא מזכירה לי את ירדנה ארזי שתמיד הלכה לקצוות מוסיקליים ואני לגמרי יכול להבין אותן כי זה מעשיר את האומנים ואת מי שמקשיב ופתוח למוסיקה. 
ואת אהבת? את השיר החדש הזה של מירי?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני התאכזבתי בינוני. לצערי.'
אני התאכזבתי בינוני. לצערי.
10/02/2019 | 15:38
2
2
לצפיה ב-'הלחן לא נגע בך או הסגנון הלטיני עצמו והעיבוד?'
הלחן לא נגע בך או הסגנון הלטיני עצמו והעיבוד?
10/02/2019 | 16:18
1
13
את לא מתחברת למוסיקה לטינית, נכון? אני דווקא מאד אוהב מוסיקת עולם אתני ובייחוד לטיני עם גיטרות ספרדיות וכל כלי נגינה שמזוהים עם הסגנון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נחמד אבל לא תפס אותי ממש'
נחמד אבל לא תפס אותי ממש
10/02/2019 | 18:23
1
2
לצפיה ב-'אני מקווה שתאהב אותו עוד יותר עם הזמן'
אני מקווה שתאהב אותו עוד יותר עם הזמן
10/02/2019 | 19:21
1
לצפיה ב-'Deborah Harry - Strike Me Pink'
Deborah Harry - Strike Me Pink
10/02/2019 | 20:13
1
13
חזר אליי ביומיים האחרונים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ