מה אתם שומעים כעת

זכוכיות -שירי מימון

כשהוא יצא לא אהבתי אותו כי לא התחברתי אליו כמו לשירים מאלבום הראשון שמשמיעה ראשונה הם מעולים
אבל כיום אני אוהבת אותו

feldman89

Well-known member
עלי הוא אהוב מלכתחילה

אני זוכר שבדיוק שהוא יצא כתבתי כאן בפורום שהוא מזכיר לי את "אהבה קטנה" מאלבום הבכורה שלה

1Shir

New member
גם עליי (מה, יש בגלגל"צ שעה של שירי אייטיז?
שניהם נפלאים)

שני שירים מאייטיז?

וכן יש להם שעת שידור מ2-ל3 שכל יום מוקדש לעשור אחר
לצערי החודש הם הוסיפו את העשור האחרון שזה מעצבן כי זאת בדרך כלל השעה שיוצא לי לשמוע
אז מבאס אותי שעכשיו יש בשעה הזאת שירים מעפנים

אורישקי

New member
בדיוק כמו אצלי.

היום הוא בטופ 5 שלה מבחינתי (אחרי כל הסינגלים המעולים מהאלבום הראשון - השקט שנשאר, אהבה קטנה, כמה פעמים ולאן שלא תלכי)

feldman89

Well-known member
השתנית בן לילה- ירדנה ארזי

אחד מהשירים הקסומים באלבום הבכורה שלה שלא הצליח מסחרית אך כמה היא מרגשת אותי באלבום הניסיוני הזה
היא נפלה אמנם למלכודת של רוק בתקופה שכולם רצו לשיר רוק(תחלית שנות ה- 80) אבל יצא לה אלבום עם יציאות מרתקות.
והדירוג שלי לשירי האלבום:
1. בלי דמעות/ השתנית בן לילה- שני שירים ענקיים ומהאהובים עלי ביותר אצלה
3. מחכה לאף אחד- עוד שיר ענק ואנדרייטד
4. מחול מערבולות- שיר פנטסטי ומושלם
5. זמנך עבר- פעם אהבתי עוד יותר אך גם היום אהוב עלי במידה רבה
6. אני לא גרטה גארבו- גדל וגדל עלי, שיר מצוין
7. מוסיקה נשארת- להיט פופ מעולה
8. אוהלי קידר- אחלה שיר
9. גוזל קטן- לא אוהב, השיר החלש בקריירה שלה. כן ראיתם זאת היטב, לא אוהב בגלל הלחן והביצוע המפוספס

feldman89

Well-known member
פת חלקה טובה- ירדנה ארזי מוקדש לאורי

לקוח מאלבומה המצליח "דרישת שלום" שיצא כעבור 3 שנים(1985) והגיע למעמד פלטינה כמדומני. יש בו שירים אלמותיים וביניהם השיר הזה שכבש את מצעד רשת ג' בקיץ 1986. כתב את המילים דרור משולם- שליווה את ירדנה בקדם עם "עוד נגיע" והפך לחבר טוב וקרוב, לחן של נחום היימן הנפלא. אלבום מושלם דרישת שלום מתחילתו ועד סופו

feldman89

Well-known member
פשוט וטוב- מיקה קרני

אוהב מאד את האישה והזמרת הזאת, אחת מאהובות לבי. יש לה קול ייחודי והיא סופר מוסיקלית. זה שיר נפלא ומסמל את הפופ האלקטרוני האיכותי שאליו היא חזרה באלבום הנוכחי שטרם יצא לשוק. זה מתוך אלבומה "פשוט וטוב" משנת 2006

feldman89

Well-known member
רחמים- מיקה קרני

שיר מקסים ומלטף! מתוך אלבומה המושלם למדי "מרגע לרגע" שיצא בשנת 2002

למעלה