לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1498314,983 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מה אתם שומעים כעת'
מה אתם שומעים כעת
03/02/2019 | 14:52
34
32
לצפיה ב-'כפל- חוה אלברשטיין'
כפל- חוה אלברשטיין
03/02/2019 | 15:02
13
שיר ענק מאלבום ענק- "מות הפרפר" משנת 1968, יש לו גם ביצוע בצרפתית של הזמרת מרי לאפורט שהקליטה אותו במקביל זאת כיוון שמלחין השיר- נחום היימן שהה בצרפת בסוף שנות ה- 60(ואחר כך עבר לבריטניה).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בשביל אל הבריכות- חוה אלברשטיין'
בשביל אל הבריכות- חוה אלברשטיין
03/02/2019 | 15:06
15
עוד שיר שיש לי חיבור מיוחד מהאלבום "מות הפרפר" מאז גיל 13, יש מאחוריו סיפור עצוב למרות שהוא נשמע פחות כבד. מילים איכותיות של יהורם טהרלב, לחן מעולה של אלונה טוראל ועיבוד של מישה סגל שהפיק את האלבום. חוה פשוט גדולה מהחיים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מישוט בארץ- יפה ירקוני מוקדש ליעל ואריה'
מישוט בארץ- יפה ירקוני מוקדש ליעל ואריה
03/02/2019 | 15:14
16
אני ממש מאוהב בזמרת הזאת לא אכפת לי שהיא מתקופה "עתיקת יומין" או מיושנת לדברי כמה מאנשי הפורום- איכות זאת איכות וכישרון וטעם מוסיקלי יש בה בשפע. בקרוב אקדיש לה פינה עם שיריה. יש בשיר הזה תמימות וקסם שאין יותר בשירים כיום. השיר עצמו לקוח מאלבומה "כל היונים" משנת 1970 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אן דן דינו- יפה רקוני'
אן דן דינו- יפה רקוני
03/02/2019 | 15:19
10
שיר ילדים  קסום שזכה במקום ה- 1 בפסטיבל שירי הילדים מס' 2 בחג החנוכה דצמבר 1971 תשל"ב. הבת של יפה- רותי ירקוני סיפרה שאת החזרות לקראת ביצוע השיר לפני הפסטיבל עם הילדים היא קיימה בביתה. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ליל סתיו- יפה ירקוני'
ליל סתיו- יפה ירקוני
03/02/2019 | 15:27
8
אחד מהשירים הכי יפים של שנות ה- 60 בארץ ובכלל. זוכה המקום ה- 1 בפסטיבל הזמר והפזמון תשכ"ו 1966 ששודר ברדיו קול ישראל במוצאי יום העצמאות ה- 18 של ישראל. היו זמנים....... אז היו 2 ביצועים לכל שיר שהתחרה והמבצע השני של השיר זה אריק אינשטיין ז"ל. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מנדלבאום- עדנה גורן'
מנדלבאום- עדנה גורן
03/02/2019 | 15:35
3
15
אחד השירים שגרמו לי להתאהב בגיל 8 במוסיקה ישראלית עברית. כל כך הקדים את זמנו השיר, ג'אז פופ איכותי ומהפנט!!! מתוך הסרט "תל אביב בוערת" 1967

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שם הסרט הוא: "60 שעות לסואץ, האם תל אביב בוערת?"'
שם הסרט הוא: "60 שעות לסואץ, האם תל אביב בוערת?"
06/02/2019 | 12:25
2
3
לצפיה ב-'תודה רבה על התיקון, טוב ששמת לב'
תודה רבה על התיקון, טוב ששמת לב
06/02/2019 | 15:31
1
5
לצפיה ב-'הכי חשוב שתל אביב לא בערה ב-1967'
הכי חשוב שתל אביב לא בערה ב-1967
07/02/2019 | 00:00
2
לצפיה ב-'לא פעם בקיץ- עדנה גורן'
לא פעם בקיץ- עדנה גורן
03/02/2019 | 15:42
10
שיר ששבה את לבי בגיל מאוחר יותר, לא ברור איך הקריירה של עדנה נעצרה באיבה בשנות ה- 70. היא פשוט מוכשרת וכל כך מיוחדת ואיכותית. השיר הזה גם הוא מתוך פסטיבל הזמר והפזמון תשכ"ו 1966 ום לאריק אינשטיין יש ביצוע מאותו הפסטיבל. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קרן שמש קרן זוהר- עדנה לב'
קרן שמש קרן זוהר- עדנה לב
03/02/2019 | 16:04
10
כמה השיר הזה מרגש עוד שיר מפסטיבל הזמר והפזמון תשל"ב 1972, זכה מקום 3 ובדיעבד היה צריך להיות במקום ה- 1. לחן מרהיב ומחמם לב של משה וילנסקי ז"ל, מילים נפלאות של יהורם טהרלב וביצוע חד פעמי של עוד זמרת מפוספסת אך הותירה שירים מאד אהובים עלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'את ואני נולדנו בתש"ח- עדנה לב'
את ואני נולדנו בתש"ח- עדנה לב
03/02/2019 | 16:24
7
עולים שנה קדימה, זוכה מקום ה- 1 בפסטיבל הזמר והפזמון תשל"ג 1973. אמנם "ליל חנייה" הינו השיר הכי אהוב עלי מאותו פסטיבל אבל קשה להישאר אדיש או לא להתרגש מהמילים מוטי גלעדי והלחן האלמותי של יגאל בשן והביצוע החד פעמי של עדנה לב!!! הבעיה היתה שכל הפסטיבל הזה במיוחד היה מושלם עם שירים נצחיים ולהיטי ענק ללא עוררין. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'השמש היא האור של העולם- ריקי גל מוקדש לענבל'
השמש היא האור של העולם- ריקי גל מוקדש לענבל
03/02/2019 | 16:37
2
18
ענבל, מכירה את השיר הזה? שיר שאהוב עלי המון שנים. כבש את המקום ה- 1 במצעד גלי צהל בשנת 1974 אך לצערי נשכח מאז שורה מרגשת: "אל תריב עם עצמך, אל תאבד בחשיכה". שיר ענק של ריקי גל 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' לא מכירה... שיר חמוד מאוד'
לא מכירה... שיר חמוד מאוד
<< ההודעה הנוכחית
04/02/2019 | 01:24
1
7
לצפיה ב-'כל הכבוד שבדקת'
כל הכבוד שבדקת
04/02/2019 | 08:09
2
לצפיה ב-'עוד ועוד- אילנה אביטל'
עוד ועוד- אילנה אביטל
03/02/2019 | 16:54
11
מקום 4 בקדם אירוויזיון תשמ"ג 1983. היא מביאה כאן מצגת קולית מרהיבה והשיר הזה מאד אהוב עלי שמרית אור- פזמונאית מצוינת, לחן נפלא גם כן של אורי קריב

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פירות אסורים- קורין אלאל'
פירות אסורים- קורין אלאל
03/02/2019 | 17:49
11
שיר פנטסטי מאלבומה השני "פירות אסורים" שכתבה והלחינה. חוץ מהלחן, המילים והביצוע גם העיבוד מעולה!! 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ילד בקרקס- אילנית'
ילד בקרקס- אילנית
04/02/2019 | 14:03
11
מה זה אני אוהב את השיר, חסר לי שירים כאלה עם תוכן ומצד שני המקצב הלטיני ברזילאי אדיר!!! הכרתי אותו בתכנית של רוני ידידיה ב- 88FM ומאז שני מאוהב בו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' TT- Relight My Fire מארחים את לולו '
TT- Relight My Fire מארחים את לולו
04/02/2019 | 14:10
5
לצפיה ב-'זכוכיות -שירי מימון'
זכוכיות -שירי מימון
04/02/2019 | 14:12
5
27
כשהוא יצא לא אהבתי אותו כי לא התחברתי אליו כמו לשירים מאלבום הראשון שמשמיעה ראשונה הם מעולים
אבל כיום אני אוהבת אותו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עלי הוא אהוב מלכתחילה'
עלי הוא אהוב מלכתחילה
04/02/2019 | 14:19
3
22
אני זוכר שבדיוק שהוא יצא כתבתי כאן בפורום שהוא מזכיר לי את "אהבה קטנה" מאלבום הבכורה שלה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם עליי (מה, יש בגלגל"צ שעה של שירי אייטיז? שניהם נפלאים)'
גם עליי (מה, יש בגלגל"צ שעה של שירי אייטיז? שניהם נפלאים)
04/02/2019 | 16:59
2
8
לצפיה ב-'שני שירים מאייטיז?'
שני שירים מאייטיז?
04/02/2019 | 17:19
1
24
וכן יש להם שעת שידור מ2-ל3 שכל יום מוקדש לעשור אחר
לצערי החודש הם הוסיפו את העשור האחרון שזה מעצבן כי זאת בדרך כלל השעה שיוצא לי לשמוע
אז מבאס אותי שעכשיו יש בשעה הזאת שירים מעפנים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' בדיוק כמו אצלי.'
בדיוק כמו אצלי.
04/02/2019 | 22:58
15
היום הוא בטופ 5 שלה מבחינתי (אחרי כל הסינגלים המעולים מהאלבום הראשון - השקט שנשאר, אהבה קטנה, כמה פעמים ולאן שלא תלכי)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' Kaoma- Lambada (אני חולה על השעה של אייטיז בגלגלצ)'
Kaoma- Lambada (אני חולה על השעה של אייטיז בגלגלצ)
04/02/2019 | 14:41
1
7
לצפיה ב-'זה מ-14:00 עד 15:00? בכל יום?'
זה מ-14:00 עד 15:00? בכל יום?
06/02/2019 | 21:25
1
לצפיה ב-'Especially For You - קיילי מינוג וג'ייסון דונובן '
Especially For You - קיילי מינוג וג'ייסון דונובן
04/02/2019 | 14:46
4
לצפיה ב-' Britney Spears -Criminal זה השיר הכי אהוב עלי שלה '
Britney Spears -Criminal זה השיר הכי אהוב עלי שלה
04/02/2019 | 15:35
5
לצפיה ב-'השתנית בן לילה- ירדנה ארזי'
השתנית בן לילה- ירדנה ארזי
05/02/2019 | 16:47
13
אחד מהשירים הקסומים באלבום הבכורה שלה שלא הצליח מסחרית אך כמה היא מרגשת אותי באלבום הניסיוני הזה היא נפלה אמנם למלכודת של רוק בתקופה שכולם רצו לשיר רוק(תחלית שנות ה- 80) אבל יצא לה אלבום עם יציאות מרתקות. 
והדירוג שלי לשירי האלבום:
1. בלי דמעות/ השתנית בן לילה- שני שירים ענקיים ומהאהובים עלי ביותר אצלה
3. מחכה לאף אחד- עוד שיר ענק ואנדרייטד
4. מחול מערבולות- שיר פנטסטי ומושלם
5. זמנך עבר- פעם אהבתי עוד יותר אך גם היום אהוב עלי במידה רבה
6. אני לא גרטה גארבו- גדל וגדל עלי, שיר מצוין
7. מוסיקה נשארת- להיט פופ מעולה 
8. אוהלי קידר- אחלה שיר
9. גוזל קטן- לא אוהב, השיר החלש בקריירה שלה. כן ראיתם זאת היטב, לא אוהב בגלל הלחן והביצוע המפוספס
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פת חלקה טובה- ירדנה ארזי מוקדש לאורי'
פת חלקה טובה- ירדנה ארזי מוקדש לאורי
05/02/2019 | 16:57
14
 לקוח מאלבומה המצליח "דרישת שלום" שיצא כעבור 3 שנים(1985) והגיע למעמד פלטינה כמדומני. יש בו שירים אלמותיים וביניהם השיר הזה שכבש את מצעד רשת ג' בקיץ 1986. כתב את המילים דרור משולם- שליווה את ירדנה בקדם עם "עוד נגיע" והפך לחבר טוב וקרוב, לחן של נחום היימן הנפלא. אלבום מושלם דרישת שלום מתחילתו ועד סופו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פשוט וטוב- מיקה קרני'
פשוט וטוב- מיקה קרני
05/02/2019 | 19:34
11
אוהב מאד את האישה והזמרת הזאת, אחת מאהובות לבי. יש לה קול ייחודי והיא סופר מוסיקלית. זה שיר נפלא ומסמל את הפופ האלקטרוני האיכותי שאליו היא חזרה באלבום הנוכחי שטרם יצא לשוק. זה מתוך אלבומה "פשוט וטוב" משנת 2006
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רחמים- מיקה קרני'
רחמים- מיקה קרני
05/02/2019 | 19:38
11
שיר מקסים ומלטף! מתוך אלבומה המושלם למדי "מרגע לרגע" שיצא בשנת 2002
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ישמע האל - נסרין קדרי'
ישמע האל - נסרין קדרי
09/02/2019 | 08:05
2

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ