מסכמים חודש .

ady18

Well-known member
מסכמים חודש .

שם+גיל
שיר החודש-
משהו טוב שהיה בחודש-
בילוי החודש-
משהו פחות שקרה-
מה מחכה לו החודש-

ady18

Well-known member
מסכמת

החודש השיר שהכי אהבתי ברוש אריאל זילבר וסע לאט אריק.
אני אסכם בטוב : המדריכה האהובה עלי ילדה, לא שהסכמתי לא הייתה ברירה בסך הכל הממיר יחסית בסדר השלמתי עם זה,היה לי חודש מתאגר בעבודה ובמיוחד הכי החודש היה אירוע טו בשבט שנהנתי בו מאוד מאוד.
פחות טוב: הסכימו להרבה דברים בעבודה עד שקבלתי אישורים היה המון אי וודאות קצת הרג אותי המתח ולגלות הרבה סבלנות לא חושבת שזה פשוט ,לכן מהלחץ אחרי הרבה חודשים קצת שלחתי לאחרית עבודה קצת יותר הודעות.וגם אהבתי את הבחור השירות שהיה אצלנו והיה חמוד .
בחודש הבא :יהיה לי עמוס מאוד ,טיולים של העבודה , הופעה השקה של ספר של סופרת ומעל הכל התחלה חדשה ספרנית"חדשה"-שהיא בעצם לקוחה מאוד מתרגשת.... לא מיד מיד .... שוב סבלנות.
בילוי:היציאה לסרט עם הידיד העוצמתי שעד עכשיו לא יוצא לי מהראש.

feldman89

Well-known member
ברוש שיר מעולה וכנ"ל סע לאט

שמח שקרו לך דברים טובים ומקווה שתהני אף יותר מהחודש הקרוב.
שיהיה לך חודש מעולה, יעל

ady18

Well-known member
בהחלט עברתי בחודשים האלה תהליכים גם שבגרו אותי לטוב \רע

אין לדעת.
חלק היה יותר מוצלח חלק פחות אני ניסתי את המיטב שלי.
אבל כל הזמן יש את הרצון להשתפר ,ביקורת זה לא קל.
והכי קשה האמונה בעצמי .
אני חושבת שזה לא קורה ביום.
אבל יש לי המון שיחות העצמה ובגלל זה אחת הסיבות שאני צריכה בה עזרה.....

feldman89

Well-known member
מסכים לגמרי על כל מילה שכתבת

גם לי תמיד היה קשה להאמין בעצמי אבל לאט לאט כשמתבגרים ומתבשלים אז אתה לומד להישען על עצמך ולומר אל ייאוש והכל יסתדר ויותר סומך על עצמך

feldman89

Well-known member
מסכם חודש:

שם+ גיל: אביחי פלדמן, 29
שיר החודש: דבר אלי- דנה ברגר
לפתוח את הלב- יובל דיין
בלילות- רותם כהן
שוב האש- נורית גלרון

משהו טוב שהיה בחודש: הייתי עסוקמעל הראש עם הפרוסמינריון וההתנדבות וגם טיפלתי בעניין של הבנק- גישה לחשבון בנק כי חסמו לי את הגישה לכמה חודשים- שמח שהלכתי ופתרתי את הבעיה. מה עוד טוב? הרבה מוסיקה טובה שמעתי ואני באמת ובתמים נהנה מהמוסיקה העברית של השנה הנוכחית. גם מצעד נורית גלרון הביא לי רגעי נחת- אני גאה בטעם הייחודי שלי עם השנים!!

בילוי החודש: אממ... לא היה לי בילוי או משהו כזה. מקווה שבחודש הקרוב יהיה טוב עוד יותר ואמצא זמן גם לבלות

משהו פחות שקרה: לא הקשבתי לכל הסינגלים שיצאו כל שבוע, יש לי להשלים מהשבועות האחרונים הרבה סינגלים שטרם נבדקו

מה מחכה לו החודש: הגשת העבודה סופסוף ולהתחיל את הסמינריון בהיסטוריה שהיא העבודה האחרונה לפני קבלת התואר(סופסוף אני מרגיש את הסוף), שירים עבריים חדשים

feldman89

Well-known member
בבנק עצמו לא קרה כלום, הגישה שלי לחשבון הפרטי נחסמה

זאת בגלל שלא הייתי נכנס כל כמה ימים אלא פעם בחודש לחשבון בנק, חסמו אותי מהגישה לחשבון ולא היתה לי אפשרות לראות כמה כסף יש לי ואיזה פעולות בוצעו במהלך חודש שלם. ניסיתי כמה פעמים להחליף סיסמה אבל לא הצלחתי להיכנס. רק לפני כמה שבועות הלכתי לבנק והוצאתי סיסמה חדשה ומאז אני נכנס פעם בשבוע לפחות לחשבון בנק כדי שחס וחלילה לא יחסמו אותי שוב. לא ידעתי מה היה לי בחשבון ואת ההכנסות משך כמה חודשים טובים והזנחתי את זה בשל העיסוק עם העבודות או ששכחתי ללכת עד שאמרתי יום אחד שאני הולך ומטפל בזה וזה מה שעשיתי

למעלה