מסכמים שבוע של סוף ינואר

ady18

Well-known member
מסכמים שבוע של סוף ינואר

שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב-

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו בשבוע הבא-

ady18

Well-known member
מסכמת

שירי השבוע:
השיר החדש של ג'קו איינזברג
אצלי השבוע היה טוב בהרבה בחינות: לקבל את זה בצורת סבלנות שלא קבלתי מדד דוח חודשי\וגם לא קבלתי תשובות להודעות שלי. הגיעו עובדי שרות חמודים הם מצחיקים ואני הייתי כן רוצה שימשיכו תלוי בהם. ועבדתי משמרת ערב שעת סיום לבד.
פחות טוב:עובד השירות שלווה אותנו הרבה זמן עזב שמחה בשבילו ושיצליח.
מאכל: ספגטי בולנז
ראיתי חדשות והאח.
מחכה:שבוע הבא פעיל הופעה של ריטה השקה .ומגיעה הספרנית החדשה שאני כבר מכירה בגלגול הלקוחה ומאוד שמחה .

feldman89

Well-known member
אהבתי מאד את החדש של ג'קו אייזנברג

בכלל תקופה מצוינת במוסיקה הישראלית עברית
שמח מאד שהיה לך שבוע מוצלח, ולא לדאוג- כל דבר קורה לטובה
מאכל השבוע מעולה
תהני בהופעה של ריטה- מקווה שהחודש אפרסם את מצעד שיריה בפורום, בטח שיהיה לך בהצלחה עם הספרנית החדשה ובכלל

ady18

Well-known member
איך השבוע מסכם במוזיקה הישראלית?אתה בדרך כלל רק על הישראלי

לא הים התיכוני מעט מאוד למצה זה

feldman89

Well-known member
יש קצת שירים ים תיכוניים שאני אוהב, בעיקר של זמרות

כמו שרית, זהבה בן, מרגול, דיקלה, נסרין קדרי(שאגב הוציאה שיר חדש השבוע ואני חייב לשמוע אותו) ועוד כמה.........
אני חושב שהיו כמה שירים מאד טובים שיצאו השבוע: החדש של קובי אפללו, החדש של דני רובס, לירון לב, ג'קו אייזנברג. את השיר החדש של עדן חסון דווקא התאכזבתי- קוראים לו "היי די ג'יי" וזה שיר חלש שלו אבל אולי את כן תאהבי כי זה ים תיכוני

ady18

Well-known member
ונסרין לא יצא לך לשמוע חשבתי שאתה תגיד לי איך הוא.... ואפללו

מחשיב ים תיכוני לא?

feldman89

Well-known member
אשמע את השיר של נסרין עוד מעט

קובי אפללו- אני לא מחשיב ממש אותו כזמר ים תיכוני אם כי הוא יכול לשיר בסגנון הזה מבחינה טכנית וקולית.

ady18

Well-known member
תטדה רבה לך, מאוד לא ברור מאליו הפרגון שלך.

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע:

שירי השבוע: אוטובוס אחרון לחיפה- עילי בוטנר ומשי קלינשטיין
אהבה שלי- קובי אפללו

שהזמן לא ייגע בי- דני רובס

מה את מרגישה- עידן עמדי

אלנבי- לירון לב

לאור הזיכרונות- שושנה דמארי

משהו טוב השבוע: אני ממש לקראת סוף העבודת פרוסמינריון הנוכחית, השירים העבריים החדשים ששמעתי, שיר חדש יצא השבוע גם לאהובת לבי- טליה
בדואט יפה עם עוד זמרת לטינית מפורסמת. גם קיבלתי מחמאות רבות בהתנדבות שלי בספרייה מאחת הספרניות שהיתה מרוצה מהעזרה שלי בגלל שאיתרתי ומצאתי ספרים שלא היו מונחים במקום המתאים והיו צריכים להיות בחדר אחר. זאת הרגשה טובה!

משהו פחות טוב השבוע: אתמול שכחתי את המעיל שלי במכללה, מזל שנזכרתי מהר וביקשתי מהתומכת למידה שלי שתשים ותשמור אותו אצלה במשרד שלה עד עד יום שלישי שבו אבוא למכללה.

מאכל השבוע: סלט חציל רומני, פשטידת קיש

מה מחכה לו בשבוע הבא: הוריי חוזרים מחו"ל, מקווה לסיים את העבודה בשבוע הבא ולהגישה בשבועיים הקרובים ואז תישאר לי עבודה אחרונה בהחלט שהיא הסמינריון בהיסטוריה

ady18

Well-known member
אני שמחה שאתה משתלב טוב ,כמה ימים אתה מתנדב שם?

מזל ששמרו לך את המעיל.
אני גם נורא מפחדת בחורף לאבד יותר דברים.
גם לך ההרגשה כזאת?

feldman89

Well-known member
כרגע רק בימי שני- פעם בשבוע

כן, גם לי יש את הפחד הזה וההרגשה הזאת לאבד דברים, אבל בכללי זה קיים בכל תקופה אצלי הפחד. אני כל הזמן בודק שלא שכחתי לנעול את הבית, בודק שמפתחות הבית אצלי בכיס, כנ"ל פלאפון. אני חשדן ולא מספיק בוטח בעצמי

תגידי יעל, מכירה את השיר "לאור הזיכרונות" של שושנה דמארי? הוא לא יוצא לי מהראש, אחד השירים הכי יפים ומרגשים שלה ושל שנות ה- 50!!!

feldman89

Well-known member
הנה קישור לשיר של שושנה:

יש לו ביצוע מתוך הופעה גם אבל אני מעדיף תמיד את הביצועים המקוריים האותנטיים של אותה תקופה

אריה31

Member
מנהל
שני דברים משמעותיים משותפים לך וליעל

שניכם מבלים זמנכם בספריה
שניכם הייתם בבית תקופה לבד והשבוע ההורים שלכם יחזרו

Lhuna1

New member
מסכמת

שירי השבוע: Mr. Blue Sky
משהו טוב השבוע: עבר מהר.
משהו פחות טוב: קצת חתכתי את עצמי באצבע (בקטנה).
מאכל השבוע: מיץ קלמנטינות.
סרט\תוכנית: אין משהו ממש טוב כרגע.
מה מחכה לו בשבוע הבא: סיום של פרויקט בעבודה בתקווה שהבעיות של הרגע האחרון (שיש תמיד) לא יהיו קשות מידי ושלא אצטרך לעבוד יותר מידי בסופ"ש.
&nbsp

למעלה