ההופעות הכי מדהימות שנכחנו בהן

avital 27

New member
ההופעות הכי מדהימות שנכחנו בהן

אשמח שתשתפו, מהן ההופעות שהכי הכי נהניתם בהן במהלך השנים? תודה למי שיגיבו.

avital 27

New member
אני.

לא דווקא לפי הסדר.
* הופעה של הזמרת ריטה, בחולון, בשנת 1996. זה היה במסגרת סיבוב ההופעות המאוד מצליח שלה, "אהבה גדולה". אני חושבת שהיא הייתה בתקופה הזאת בכלל, ובהופעה הזאת בפרט, לגמרי בשיאה. הייתי בת 12, וזה היה בשנים שממש התחלתי להתעניין במוזיקה. היה מדהים ביותר.

*הופעה של אביב גפן, בקיסריה. נדמה לי, שזה היה בשנת 2012. זאת הייתה הופעתו הראשונה של אביב בקיסריה, והיה ניכר שהוא התרגש. עמדתי קרוב לבמה, והייתה אווירה מאוד חגיגית. נהניתי מכל שיר, גם מאלה שלא במיוחד אוהבת. הופעה שנתנה לי הרבה אנרגיה להמשך.

*הופעה של יהודה פוליקר בהיכל התרבות. לפני כ 7 שנים. ההופעה הייתה בדיוק כשיצאתי מתקופה לא כל כך טובה- לתקופה נהדרת. יהודה הוא אחד האומנים שאני הכי מעריכה, והוא השקיע עד מאוד בכל שיר ושיר.

* הופעה של אביתר בנאי במועדון- ברלה להבות חביבה. היה מופע אינטימי ופשוט קסום. היה שווה את המרחק הרב, שנסעתי לשם וחזרה. מאוד אוהבת את אביתר.

feldman89

Well-known member
את זוכרת אולי את השירים שריטה ביצעה בהופעה ההיא?

מסקרן אותי לדעת

הבאת חוויות מרשימות וכיף שכך ובחרת אומנים מוצלחים מאד

avital 27

New member
קצת קשה לי להיזכר..

זה בעיקר כל הלהיטים שהיו לה עד אז. "בוא", "אני חיה לי מיום ליום", "ימי התום", "עטוף ברחמים", "אהבה גדולה", "מחול מטורף", "שרה ברחובות", "נוצה ברוח" ועוד רבים. תודה רבה לך, אביחי

feldman89

Well-known member
נכחתי עד היום בהופעה אחת בלבד בינתיים

התקופה היא שלהי מאי 2014, אמא שלי ואני באים יחד עם חברה טובה של אמא להופעה של ירדנה ארזי בקריית מוצקין או קרית חיים. ההופעה זכורה לי כמדהימה ביותר. ההופעה נפתחה עם "מה נתת לי"- השיר הראשון שזכור לי שאהבתי אי פעם מאז שאני מכיר את עצמי . בהופעה התחלתי לשיר אותו בעצמי. השיר היה להיט הגדול ביותר באלבום הערבי "דמיןן מזרחי". אחר כך היא עוברת לעוד להיטים נהדרים קצביים שזכו לרמיקס: "באתי אליך", "אני שוב בתמונה" שלא נס ליחם. לאחר מכן ירדנה תוך קטעי הקישור עושה מעבר לשירים קצת יותר רציניים כגון: "חופים", "בואי אמא", "הוי ארצי מולדתי". אותי ריגש במיוחד הבית שבו היא שרה ברוסית ב"בואי אמא". אחריו זכור לי שירדנה עוברת לקלאסיקות כמו: "עוד נגיע"- שיר שגם בפעם האלף כיף לשמוע, "אתה לי ארץ" שאיתו יש לי כיום הצתה מאוחרת והתאהבתי בו רק בשנים האחרונות, "הביתה"- שיר שבו הקפידה ירדנה לא להביט על הקהל אלא מעל הראשים של האנשים כדי שלא תתחיל לדמוע, ש"השמש תעבור עלי"- שיר שירדנה ציינה שאביה ז"ל דוד ארזי הכי אהב. וגם ביצוע מעולה לחפץ חיים" אחר כך היא מגיעה אל "דרישת שלום"- ובו היא שרה בית שנוסף כמה שנים לפני. בהמשך היא משלבת את המחרוזת שירים צועניים: "רוח ואש"- שיר רומני עממי, "הכינור הנאמן"- אחד השירים המדהימים באלבום נשמה צוענית ואחריו גם שני להיטי קדם האירוויזיון הפרטי שלה משנת 1988: "היא רוקדת"- שיר ממכר וסוחף וגם "בן אדם"- שיר שהשנים עושות לו טוב. אחר כך היא מתייחסת ליריבות בין יפה ירקוני לשושנה דמארי ומתחילה לשיר את "עגילי דמאר" תוך שהיא משלבת בתוכו את "כלניות". היא מסיימת את המופע המשובח עם ביצוע אדיר לקלאסיקה האלמותית "יש ונדמה" - כפי שציינתי השיר האהוב עלי ביותר של ירדנה ושיר כל הזמנים העברי שלי.
סיכום שלי: מבחינתי זאת הופעה בלתי נשכחת ומדהימה שבה ראיתי איזה זמרת ופרפורמרית היא ירדנה וכמה חשוב לשמר את המוסיקה שלה. שרתי את כל השירים למרות שלא דייקתי בצלילים...
רק לציין כמה שירים שהייתי שמח לשמוע בהופעה: "בלי דמעות", "קו האהבה", "פת חלקה טובה", "דמעת אמא שלי", "אחד ולתמיד", "במערבולת", "השתנית בן לילה", "מה נשמע", "שיר הערב מצלצל", "מילה קטנה", "עיניים שחורות", "אינני", "מתוך הנשכחות" ו"ארמון הקרח" ועוד המון טובים ואחרים

תודה על הפינה אביטל

avital 27

New member
נשמע מקסים ממש.

מאחלת לך, לחוות עוד הרבה חוויות כאלה נפלאות!

feldman89

Well-known member
ממש כך, ההופעה הזאת נותרה כאחד הרגעים הכי טובים בחיי

תודה רבה לך אביטל על האיחול המקסים

אריה31

Member
מנהל
שמח שנהנית מאוד

מאחל לך שתלך בקרוב לעוד הופעה

לא הייתי בהופעות בבמות ביום עצמאות?

feldman89

Well-known member
לא, האומנים שמביאים ליום העצמאות לא אהובים עלי כל כך

מעבר לזה שאין מקום ואי אפשר לראות את האומנים כי ישנה צפיפות גדולה מאד(באים גם מקריות אחרות לראות את ההופעות בקרית אתא יחד עם התושבים), קשה לי עם הצפיפות הזאת ועם זה שאי אפשר לראות כמעט כלום.

תומס277

New member
המון זמן לא הייתי בהופעה

אין הרבה הופעות באילת
רק לעיתים מאוד רחוקות העירייה מביאה זמר/ת כדי קצת להחיות את התרבות בעיר הזאת, זה קורה גם בהצגות מבית לסין לפעמים

ההופעה הראשונה שהייתי בה הייתה בעיר בה נולדתי - רחובות
הייתי ילד, אני לא זוכר הרבה, בעצם די כלום, הופעה של עפרה חזה, אני זוכר שהתרגשתי בטירוף, פעם ראשונה בהופעה ופעם ראשונה שאני רואה את עפרה חזה והופעה בבית העם שהיה היכל התרבות של רחובות עם כסאות מעץ

בהופעות ממש מלאות של זמר/ת הייתי רק אחרי הצבא, בתקופה שגרתי בתל אביב, הייתי בהופעות של גלי עטרי, יהודית רביץ, דנה ברגר ועוד כמה
היו הופעות טובות, אין לי יותר מידי מה לספר

באילת הייתי בהופעה של מירי מסיקה המהממת והמדהימה והמרגשת והמצחיקה
כל כך נהנתי בהופעה של מירי, היא שרה ומבצעת בהופעה חיה בצורה מושלמת, היא גם אוהבת לדבר והיא גם מצחיקה מאוד

לפני שנתיים הייתי בהופעה של מאריה קארי אהובתי מימים ימימה
הסיפור שלי עם מאריה התחיל בגיל 12 בערך, חברים מהפורום מכירים את הסיפור שלי עם אהבתי אליה, עם השנים זה הלך וירד אבל תמיד אזכור את התקופה הזאת של כמה שנים שהיא פשוט הייתה חלק בלתי נפרד מחיי, חיכיתי לכל אלבום, כל כתבה או איזכור הכי קטן בראש 1 או במעריב לנוער היה שמור אצלי וחיכיתי לסינגלים חדשים בטירוף ואז לקליפים, תקופה מאוד קשה בחיים שלי והיא הייתה המקום לברוח אליו או להירגע
אז כשהייתי בהופעה בלייב פארק בראשון, קודם כל לא האמנתי כל ההופעה שאני בהופעה של מאריה, התרגשתי בטירוף!

זהו נראה לי :)

אריה31

Member
מנהל
הרומן עם מאריה מרגש ממש, תומר

לא ידעתי או לא זכרתי שגדלת ברחובות, מתי עברת לאילת?

האומנים שמגיעים לאילת עושים את זה רק לאירועים פרטיים

ביום עצמאות 1993 הייתי באילת ולא היו אומנים כמו במרכז

תומס277

New member
נולדתי ברחובות

בקומונה קטנה
מהצבא טיילתי ברחבי הארץ
חוץ מהצבא עצמו שגם בו טיילתי בארץ
במהלך הצבא עברתי לגור בראשון לציון
אחרי הצבא גרתי בתל אביב (טראומה)
עברתי אחר כך לקיבוץ ליד טבריה
אחר כך קצת בת ים