שאלון

אריה31

Member
מנהל
יש לנו בחירות דומות ב-2

כל העשורים באותה מידה? זה מפתיע!

kobyz21

New member
כן, אין לי עשור אחד פייבוריט...

אני אוהב הרבה סגנונות מוזיקליים כך שבכל תקופה אני חושב שאפשר למצוא שירים איכותיים שיכולים להיכנס לטופ של הטופ...

זה ברור... אבל השאלה באופן כללי

תמיד אפשר למצוא פנינים- גם מהעשור הנוכחי

kobyz21

New member
אני לא יודע באופן כללי...

אני רק מעריך שאם הייתי עושה מצעד כל הזמנים הייצוג של העשורים היה מאוד מאוזן...

אריה31

Member
מנהל
אחלה שאלון

1.איזה מצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים?
במוזיקה יותר יבאס אותי שאנשים יעבירו ביקורת על שיר שאני אוהב
בפוליטיקה זה ההיפך

2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל?

1 הלילה - הכל עובר חביבי
2 הללויה - גלי עטרי וחלב ודבש
3 אי שם - אילנית

1 קרוב לים - ירדנה ארזי
2 נגני הרמוניקה - איציק בן ארי
3 נגני לי בלליקה - דורון מזר

3.מתי ואיך (נגיד באמצעות רדיו או יוטיוב ,או אייטונס וכ"ו)אתם מאזינים למוסיקה במהלך היום?
כמעט ורק בנסיעה, דיסקים או רדיו

4.איזה אמן\\אמנית \\להקה שלא הופיעו בארץ הייתם רוצים שיופיעו?
תדעו את זה לקראת סוף המצעד שלי

5.איזה אמן\\אמנית\\להקה אתם מחכים לחומרים חדשים שלהם?
לילי אלן

6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם?
אחותי - מוזיקת ארץ ישראל ישנה

7.נגיד שאתם בנסיעה או באימון והאפשרות היחידה שלכם לשמוע שירים היא רק באמצעות רדיו ובתחנה אחת יש שיר שאתם לא אוהבים ובתחנה אחרת שיר שאתם לא מכירים ובתחנות אחרות יש פרסומות, למה תקשיבו? או שתעדיפו לא לשמוע כלום?
שיר שאני לא מכיר

8. איזה שיר פתיחה/נעימת פתיחה של סדרה כלשהי (כולל סדרות אנימציה ) הוא הכי אהוב עליכם? (אשמח אם תתנו תשובה של שיר ישראלי ושיר באנגלית).(למי שבא אפשר לציין כמה)
דלת הקסמים - חוה אלברשטיין
.שושלת
https://www.youtube.com/watch?v=8Izwj6O3leo

9.באיזה עשור היו השירים הכי אהובים עליכם?
שנות השמונים, גם בעברי וגם בלועזי
זו השאלה בזכותי?

10.מה אתם יותר אוהבים שירים של הביטלס או של אבבא?
תראו את זה במצעד

שאלון מאוד מעניין.. עונה

1.איזה מצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים ?
האמת שבדרך כלל שני המצב אבל לאחרונה במיוחד בתקופה שלפני האירוויזיון מבאס אותי ואפילו מרגיז אותי שמהללים שירים גבלתי נסבלים.
כמו למשל השיר של ספרד השנה. דואט כזה סטנדרטי. דואט ששמעתי כמוהו אלף פעם. לא מבין מה ההתלהבות ממנו אין לי מושג. יש לי הרגשה שהישראלים בכללי מתלהבים מספרדית שזו גם תופעה שמרגיזה אותי.

2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל ?

1- כאן נולדתי + TOY
2- חי + דיווה
3- SAME HEART + שרה ברחובות
----------------------------
1- לילה טוב אירופה - דנה אינטרנשיונל
2-מלאכי הקטן - אלי לוזון
3- עד אליי -- קטלין רייטר

3.מתי ואיך (נגיד באמצעות רדיו או יוטיוב ,או אייטונס וכ"ו)אתם מאזינים למוסיקה במהלך היום?
רק יוטיוב

4.איזה אמן\אמנית \להקה שלא הופיעו בארץ הייתם רוצים שיופיעו?
כבר לא זוכר מי הופיע ומי לא אבל הייתי רוצה להיות נוכח בהופעה של 2 אנלימיטד שחזרו להופיע ביחד לפני כמה שנים.

5.איזה אמן\אמנית\להקה אתם מחכים לחומרים חדשים שלהם?
פט שופ בויז תמיד מעניינים אותי.. בכל עשור..

6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם ?
גדלתי על מוסיקה ערבית משנות ה60 שאימי הייתה שומעת בבית כל הזמן. זמרים כמו פריד איל אטרש ואחותו אסמהאן...

7.נגיד שאתם בנסיעה או באימון והאפשרות היחידה שלכם לשמוע שירים היא רק באמצעות רדיו ובתחנה אחת יש שיר שאתם לא אוהבים ובתחנה אחרת שיר שאתם לא מכירים ובתחנות אחרות יש פרסומות, למה תקשיבו? או שתעדיפו לא לשמוע כלום?
אפליקציות ניינטיז..

8. איזה שיר פתיחה/נעימת פתיחה של סדרה כלשהי (כולל סדרות אנימציה ) הוא הכי אהוב עליכם?
סדרות מצריות.. אולי לא רלוונטי לפורום אבל בכל זאת אתן קישור לאחת מהן...

הניינטיז, כמובן.

אבבא. לא אוהב את הביטלס בכלל (חוץ מ2- 3 שירים)

נהניתי. תודה

כל הכבוד על היוזמה!!! תשובותיי-

1.איזה מצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים ?
חחחח לא יותר מה יותר מבאס- תיקו

&nbsp
2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל ?
מאלו שייצגו אותנו, האמת שאהבתי די הרבה אז קשה לי לדרג רק שלושה.
ומהקדם אין לי כוח לחשוב על כל השירים שהיו

&nbsp
דיסקים בנסיעות או סתם בבית (ו/או כנ"ל לרדיו), גם יוטיוב לא מעט.
&nbsp
אבריל לאבין, מארון 5, אדל (אלה בשליף)
&nbsp
הבקסטריט הודיעו שתכף ייצא סינגל חדש מתוך אלבום חדש בדרך

וגם אבריל פירסמה שבקרוב ייצא אלבום חדש.
והלוואי ואדל תוציא עוד אלבום!
&nbsp
6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם
שמעו שאתם עדיין הייתם צעירים להחליט בעצמכם מה לשמוע )?
ההורים שמעו בעיקר ישראלית. אחי שמע רוק קלאסי בעיקר ואחותי למיטב זכרוני אהבה את שלמה ארצי...
&nbsp
אם זה בנסיעה אז אני פשוט שם דיסק... אבל חושב שהייתי מעדיף לשמוע שיר שאני לא מכיר.
&nbsp
8. איזה שיר פתיחה/נעימת פתיחה של סדרה כלשהי (כולל סדרות אנימציה ) הוא הכי אהוב עליכם? (אשמח אם תתנו תשובה של שיר ישראלי ושיר באנגלית).(למי שבא אפשר לציין כמה)
קשה כי יש לא מעט (בעיקר באנגלית) שאהבתי- של דוסון קריק, אלי מקביל, או.סי, מגרש ביתי, בוורלי, חברים... בישראלי אהבתי את של הטלנובלות של הוט 3 (משחק החיים, טלנובלה בע"מ)
&nbsp
ניינטיז דההההה
&nbsp
כנראה שאבבא

ומיכאל הזכיר לי שכמובן גם דרך הפלאפון

וגם שבא לי שקלי תבוא לארץ
וגם ליידי גאגא (ושהפעם אלך)

Ivan Pedroso

New member
הולכים ביחד לאבריל אם היא באה?

האמת שאני בתול הופעות, בחיים לא הלכתי אלא אם כן זה היה ביום הסטודנט או משהו.

ברור שהולכים!!!

וואו! ואם אבריל תהיה הראשונה שלך (סטגדיש)
היא בטח תציב רף...
מטורף שעוד לא היית בכלל בהופעות!
זה אחד הדברים הכי שווים לדעתי

LeAnnDylan

Well-known member
שאלון נחמד! אענה גם

אנשים שמביעים דעה שלילית על שיר שאני אוהבת.

2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל?
אממ, אני לא חזקה בענייני אירויזיון אז אני אלך על היחידים שאני זוכרת בלי לגגל- חי, כאן והללויה.

אייטונס בעיקר. אבל גם הרדיו בבית תמיד דולק (חברה שלי משאירה אותו לכלבים) אז במעט זמן שאני בבית בבוקר אם אין לי כוח להדליק את הטלפון שלי, אני מתעדכנת קצת במה שקורה היום במוזיקה.

פחות רלוונטי לי כי אני לא בארץ, אבל אם מדובר באיזה אמן הייתי רוצה פשוט לראות אני אלך על סטיבי ניקס או גרייס פוטר.

ליאן ריימס. למרות שהיא שיחררה אלבום יחסית לא מזמן (בסטנדרטים שלה) אז אלך על ברנדי קלארק כי היא מטפטפת חומרים חדשים כבר הרבה זמן אבל אני צריכה אלבום מלא.

6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם שמעו שאתם עדיין הייתם צעירים להחליט בעצמכם מה לשמוע ) ?
אמא שלי כמעט ולא הייתה שומעת מוזיקה, אבא שלי אהב מאוד את ניל סדאקה, פול אנקה, הביטלס, אבבא והבי ג'יז.
וגם שמענו הרבה מוזיקה ישראלית.

הדיפולט שלי זה 102.7 או 104.3 (שתי תחנות של טופ 40) אם בשתיהן יש פרסומות/שירים שאני לא אוהבת אני אחבר את הטלפון שלי אם זו נסיעה ארוכה. אם זו נסיעה קצרה זה פחות משנה לי.

ישראלי - מחפש בתוך עינייך - אורנה ומשה דץ (מתוך הסדרה "המוסד")
לועזי -
Lindsay Pagano - Everything U R (מתוך הסדרה Maybe It's Me)
האמת שזו הייתה בחירה רנדומלית ביותר כי אומנם אני אוהבת הרבה שירים מתוך סדרות לועזיות אבל תמיד יוצא איכשהו שהם עולים לי על העצבים די מהר. אבל כי אמרת שאפשר לציין כמה אז אציין בזריזות שאהבתי גם את שירי הנושא מתוך ישנן בנות, שקרניות קטנות, שקר לי, מכושפות ואת המוזיקה של דקסטר

נראה לי ש-90 או החצי הראשון של 00'

וואו, שאלה קשה. אני חושבת שבצעירותי הייתי עונה אבבא בלי לחשוב פעמים בכלל. היום זה ממש צמוד.

אורישקי

New member
יאללה עונהה

הראשון בעיקר, אבל שניהם לא מפריעים לי יותר מדי חח

ייצגו:
1. הלילה
2. הללויה
3. חי

לא ייצגו, אממ:
1. עוד נגיע
2. היא רוקדת
3. שנינו יחדיו

בדרך כלל יוטיובף באוטו או כשמתחשק זה רדיו. ומאזין למוזיקה כמעט כל היםו, בזמן עבודה, כשאני עושה לילות בבסיסף, ברגע זה ממש מול המחשב

וואי לא עולה לי כרגע מישהו ספציפי כי יש המוןןן

למען האמת מחכה שריהאנה תצא קצת מהבצורת

6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם שמעו שאתם עדיין הייתם צעירים להחליט בעצמכם מה לשמוע ) ?
וואי הרבה, אבא שלי שמע גם קלאסיקות ישראליות, מוזיקה מזרחית וגם קלאסיקות בחו"ל, מדודה שלי למדתי הרבה על מוזיקה מעולה בעיקר מהאייטיז והניינטיז

אם אני ממש לא אוהב את השיר - אעדיף לשמוע משהו שאני לא מכיר

I'll Be There For You מפרינדז (מת גם על הנעימה של משחקי הכס)
ו"מול כל העולם" של השמיניה.

אולי כי הם הכי מסמנים עבורי משהו

ישראלי - סבנטיז, לועזי - אייטיז

השאלה הכי קשה בשאלון הזה!!! ממש תלוי ביום ובזמן עם נטיה קלה לביטלס באופן כללי

ady18

Well-known member
עונה

מבאס שלא מעריכים טעם שלך
3 האהובים מהתחרות:
אי שם
דיווה
שלישי לא כל כך יש כמה בתיקו לא כזה ברור
בקדם אהבתי את שירי ירדנה ארזי שפחות נכנסו
כרגע אני רוצה הכי קרוב באופן עקרוני זה ירדנה ארזי ושירי מימון ודודו אהרון....
טונבת הכי הרבה סדרות אנמיצה הלב של אילנית המקסים
אומן עדין מארון 5 מעבר אין
שמענו בלועזי לא זוכרת עברי רגיל ירדנה שלמה ארצי ואריק וחווה לא משהו לא שגרתי ממש

inbal321

New member
עונה

נראה לי שמביעים דעה שלילית של שיר שאני אוהבת. בגלל זה אני, כמו מיכאל, משתדלת לא להגיב דברים שליליים מדי על שירים שאחרים מאוד אוהבים.
&nbsp
השקט שנשאר, הלילה, חי.
שירי קדם אני לא זוכרת או לא מכירה הכל, אבל בשלוף ממה שזכור לי, אני מאוד אוהבת את סינדרלה של סקסטה ואם מחשיבים את פסטיבל הזמר והפזמון גם, אז גם את נסיך החלומות (ולנטינו) אני אוהבת.
&nbsp
יוטיוב זה הכי נוח כיום.
&nbsp
ביונסה כמובן.
&nbsp
הייתי אומרת ג'סטין טימברלייק, כי עד לא מזמן חיכיתי, אבל הוא כבר הוציא... מעבר לזה.. לא יודעת
&nbsp
6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם
שמעו שאתם עדיין הייתם צעירים להחליט בעצמכם מה לשמוע ) ?
לא משהו ספציפי, אמא שלי מקשיבה לתחנות רדיו שמשדרים בהן מוזיקה ישראלית ישנה, אז אולי זה
&nbsp
נראה לי את השיר שאני מכירה ולא אוהבת, איכשהו בנסיעה אני תמיד מעדיפה לשמוע שירים מוכרים... גם אם לא אהובים מאוד
&nbsp
תכלס עלו לי כל מיני שמות של שירים מסדרות ילדים, לא משהו מעניין... אני אעתיק ממי שענה לפני ואגיד i don't want to wait- paula cole
&nbsp
פעם חשבתי שאני אוהבת את עשור שנות ה-80, אבל אז שמתי לב שזה רק במוזיקה ישראלית... בלועזית אני אוהבת את התקופה המודרנית יותר, המילניום הנוכחי.
&nbsp
אבבא

למעלה