לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1466914,669 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי יום שבת 24.3 '
השיר היומי יום שבת 24.3
24/03/2018 | 10:12
36
13
לצפיה ב-'Janis Joplin- Me and Bobby McGee'
Janis Joplin- Me and Bobby McGee
24/03/2018 | 10:13
2
9
לצפיה ב-'נחמדה מאד הגרסה הזאת, לא רעה מפתיע לטובה'
נחמדה מאד הגרסה הזאת, לא רעה מפתיע לטובה
24/03/2018 | 10:58
16
14
אני אמנם אוהב את שרית בכללי אבל לא תמיד החידושים שלה מתעלים על עצמם(ראה "לינדה", "בלדה לחובש")
מה דעתך על הגרסה שלה יעל?  
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוהבת יותר את הקאבר של ליאור פרחי'
אוהבת יותר את הקאבר של ליאור פרחי
24/03/2018 | 11:28
15
11
לצפיה ב-'עכשיו שומע לראשונה בחיי'
עכשיו שומע לראשונה בחיי
24/03/2018 | 11:35
14
18
גרסה גם מעניינת וטובה סה"כ, זה יפה שהוא לא מסלסל יתר על המידה. גרסה יפה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מי הזמר המזרחי האהוב ביותר עליך?'
מי הזמר המזרחי האהוב ביותר עליך?
24/03/2018 | 12:51
13
3
לצפיה ב-'כנראה שחיים משה, יש לו את הרפרטואר הכי טוב וקול נהדר'
כנראה שחיים משה, יש לו את הרפרטואר הכי טוב וקול נהדר
24/03/2018 | 12:54
12
7
לצפיה ב-'למה אתה לא חושב שזוהר הכי מגיע לו?'
למה אתה לא חושב שזוהר הכי מגיע לו?
24/03/2018 | 15:03
11
8
לצפיה ב-'תראי, זוהר ארגוב בעליה מאד גדולה אצלי והוא זמר משובח'
תראי, זוהר ארגוב בעליה מאד גדולה אצלי והוא זמר משובח
24/03/2018 | 15:18
10
27
אבל אני מסתכל על עוד קריטריונים חוץ מגוון קול ומנעד קולי- היקף העשייה, גיוון, בחירות מוסיקליות, אישיות, טכניקה בקול, כריזמה, פרפורמריות, אני מוצא שלחיים משה יש יותר שירים קודם כל. נכון  שזה לא חכמה כי זוהר ז"ל נפטר אבל זוהר ארגוב היתה לו נישה מסוימת(שירי פופ מזרחיים)) לעומת חיים משה שהמוסיקה שלו היתה גם מערבית בשילוב עם סגנון מזרחי ומעט מפריע לי שמחשיבים את זוהר לזמר המזרחי הכי גדול בשל מותו. דבר נוסף אני מאוהב בהרבה שירים של חיים משה ומרגיש שהעשייה שלו היא לאורך זמן יותר מאשר זוהר שפעל כעשור(1979- 1987), לחיים משה יש קריירה של כמעט 40 שנה והרבה מהשירים שלו לא מספיק מוערכים ביחס לכישרון שלו. במה בדיוק נופל חיים מזוהר מבחינת גיוון/ עשייה/ בחירות השירים הנפלאים? לדעתי יש לבחון תמיד כל אומן בהתאם לכמה קריטריונים. לזוהר יש לא מעט שירים מדהימים אך לחיים משה יש כמות יותר גדולה של שירים שאני אוהב. אני חושב שהרפרטואר של חיים משה עשיר מאד עד ימינו ויותר מגוון מבחינת סגנונות מאשר של זוהר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מסכימה איתך, לזוהר היה גם גוון ישראלי של שירים כמו'
אני לא מסכימה איתך, לזוהר היה גם גוון ישראלי של שירים כמו
24/03/2018 | 15:23
9
24
שהייתי ממליצה לך להכיר
את השירים בסגנון "מפרץ שלמה"
הבדואי הזקן.
היה לו בחירות מיוחדות ביותר.
ואם היה איתנו הוא היה מבריק בעיני זו הטרגדיה הגדולה של המוזיקה הישראלית.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אולי, אני לא אומר שהוא היה חד גוני לגמרי'
אולי, אני לא אומר שהוא היה חד גוני לגמרי
<< ההודעה הנוכחית
24/03/2018 | 16:04
6
23
זוהר משך לכיוון מזרחי אך גם שילב אותו קצת עם מערבי אבל חיים משה היה יותר אמצע הדרך ויותר דיבר אליי מבחינת גובה העיניים 
גם ביחס לחיים משה אני מודה שאני פחות אוהב את האישיות שלו(אין מה לעשות, זה גם משפיע עלי בתת מודע) ואין מה לעשות, חיים זה זמר שאני מזדהה איתו, לא הכי ענק ווקאלית, לא הכי פופולארי ובולט, לא הכי מוערך בתקשורת ולא הכי מזרחי בסגנון או פורץ דרך כמו זוהר אך יש בו המון קסם מבחינתי ובזה טמון כוחו

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה הטופ 5 חיים שלך?'
מה הטופ 5 חיים שלך?
24/03/2018 | 16:22
5
3
לצפיה ב-'וואו, יופי של שאלה'
וואו, יופי של שאלה
24/03/2018 | 16:26
4
24
הטופ 5 שלי כרגע של חיים משה הוא:
1. תודה- גדלתי עליו והיום הוא הכי אהוב עלי
2. כל נדריי- שיר ענק שראוי לכינוי קלאסיקה ישראלית
3. ממה אתה בורח- הכרתי בזכותך והתאהבתי, תודה לך יעל
4. התמונות שבאלבום- קלאסיקה מדהימה
5. מישהו שר במדבר- שיר מקסים שלא מוכר כל כך אבל אהוב עלי מאד
מה הטופ 5 שלך אצל חיים משה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'די דומה'
די דומה
24/03/2018 | 16:37
1
16
בורח ראשון
הגיטרה המיוחד
כל נדרי
אהבנו המהמם
וכמעט בתיקו בהפרש קטן עישה המיוחד .
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עיישה שיר נפלא וסוחף'
עיישה שיר נפלא וסוחף
24/03/2018 | 16:46
20
את :"גיטרה" ו"אהבנו" אני צריך לשמוע בדחיפות... 
ומה דעתך על השיר "לחיים" שהיה בקדם אירוויזיון 1986? גם להיט נדמה לי, אני מאד אוהב את "לחיים" 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אישית הייתי מוסיף גם את'
אישית הייתי מוסיף גם את
24/03/2018 | 21:00
1
18
בואו נשיר לארץ יפה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון, שכחתי ממנו תודה לך שהזכרת לי אותו איזה שיר מקסים'
נכון, שכחתי ממנו תודה לך שהזכרת לי אותו איזה שיר מקסים
24/03/2018 | 21:16
11
זה רק מוכיח איזה אומן נהדר הוא עצם זה שאני נזכר בעוד שירים שלו שאני אוהב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכים שזוהר מספר 1'
מסכים שזוהר מספר 1
24/03/2018 | 21:18
1
22
חיים משה זמר גדול עם חותם אישי, אבל עדיין מול זוהר מבחינת יכולת שירה זה לא כוחות, אפשר לראות את ההבדל ביניהם בשיר "עינייך החומות" שבו זוהר נותן ביצוע חסר מאמץ ואלוהי אל מול חיים משה שבביצוע שלו מתקשה לשיר את השיר באופן חלק ונעזר קצת בטריקים...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוי אברוך קאבר שהורס את המקור לגמרי מסכימה'
אוי אברוך קאבר שהורס את המקור לגמרי מסכימה
24/03/2018 | 22:35
5
לצפיה ב-'לצערי הרסה את השיר '
לצערי הרסה את השיר
24/03/2018 | 14:37
22
שדרך אגב לאחרונה הקשבתי למילים שלו והבנתי כמה הכל בהן כל כך גאוני ופוליטי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ירדנה ארזי - היא רוקדת'
ירדנה ארזי - היא רוקדת
24/03/2018 | 10:27
4
32
חייב לומר שנדלקתי על הדבר הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' תמיד אהבתי'
תמיד אהבתי
24/03/2018 | 10:37
4
לצפיה ב-'שיר נהדר איזו זמרת אדירה'
שיר נהדר איזו זמרת אדירה
24/03/2018 | 11:11
43
ירדנה רצתה שהוא ייצג אותנו באירוויזיון בשנת 1988 אבל הוא סיים מקום 2 בקדם הפרטי. אורי, אני מת שתעשה מצעד משיריה, יש סיכוי כזה? ממליץ גם להקשיב לאלבום "עוד יום אחד" שממנו לקוח "היא רוקדת", אלבום מופתי!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגמרי שיר מדליק'
לגמרי שיר מדליק
24/03/2018 | 20:30
3
לצפיה ב-'בית האופרה/ שרה '
בית האופרה/ שרה
24/03/2018 | 10:53
7
זה שם הבמה של שרה סיני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Aesop Rock - None Shall Pass'
Aesop Rock - None Shall Pass
24/03/2018 | 10:55
11
מסתבר שזה הראפר עם אוצר המילים הגדול ביותר בעולם ההיפ הופ - וביי פאר. הדיבור הוא שהוא עובר בהרבה אפילו את בילי שייקספיר.

הוא די לא מוכר, ומודה שלא שמעתי עליו עד שנחפשתי לא מזמן לנתונים על אוצר המילים:

אבל ניסיתי את השיר הזה שלו והוא ממש טוב. + השם הוא ציטוט של גנדאלף!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נזכרתי בשיר העצוב והיפה הזה: Phil Collins - Against All Odds'
נזכרתי בשיר העצוב והיפה הזה: Phil Collins - Against All Odds
24/03/2018 | 12:41
4
לצפיה ב-'ים של זמן- רונית שחר'
ים של זמן- רונית שחר
24/03/2018 | 19:12
4
12
מעניין אםן מישהו מכיר את השיר הזה כאן. שיר עדין ומעולה(בעיני) מתוך אלבומה השלישי "להתחיל להמשיך" מ- 2006

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם זמרת שהייתה יותר הבטחה לא?או שטועה לגביה?'
גם זמרת שהייתה יותר הבטחה לא?או שטועה לגביה?
24/03/2018 | 19:59
3
5
לצפיה ב-'בהחלט היא יכלה להצליח יותר ברדיו ולהיות מוכרת יותר'
בהחלט היא יכלה להצליח יותר ברדיו ולהיות מוכרת יותר
24/03/2018 | 20:12
2
9
אבל אני מוצא שהיא הוציאה לאורך השנים שירים מעולים. את צודקת שמאז האלבום הראשון "שלום לתמימות" שהיה אלבום מאד מצליח מסחרית וכלל להיטים גדולים, היא לא הצליחה לשחזר את ההצלחה הזאת, אך היא כן מוצלחת כזמרת 
מה את חושבת עליה? 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאז לא ממש עקבתי השאלה למה זמרות בארץ כול כך נופלות בעולם'
מאז לא ממש עקבתי השאלה למה זמרות בארץ כול כך נופלות בעולם
24/03/2018 | 20:18
1
11
לצפיה ב-'לצערי זה כי אנחנו חיים עדיין בחברה פטריארכלית - שמרנית בארץ'
לצערי זה כי אנחנו חיים עדיין בחברה פטריארכלית - שמרנית בארץ
24/03/2018 | 20:57
12
עדיין יותר קל לגברים מאשר לנשים כי מנשים נדרש לעבוד ובמקביל להיות עקרת בית, אשת משפחה- ללדת ולגדל את הילדים. הדת בארץ שלנו עדיין מכתיבה את הטון. בארץ שלנו, החברה מעדיפה את הזמרים הגברים והרדיו במיוחד בעשור האחרון לא משמיע מספיק זמרות ואי אפשר לומר שיש  כאן המון להיטים גדולים של זמרות בעשור הזה. את הדברים האלה אמרו אחרים כאן בפורום וזה לא המצאה שלי או פרי דימיוני. אנחנו בישראל חיים בשממה מוסיקלית מבחינת מספר הזמרות שזוכות לפרגון מצד הרדיו והתקשורת. יש כמה זמרות בולטות אך על כל זמרת אחת, יש יותר זמרים וזה בגלל המגזר הדתי השמרני. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בן ארצי- קרוסלה.'
בן ארצי- קרוסלה.
24/03/2018 | 23:36
4

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ