הזמרת אפרת גוש מתארחת בפורום

PardoFM

New member
שאלות לאפרת

קודם כל, כבוד גדול שאת נמצאת כאן, מתארחת בפורום.
&nbsp
1. השאלה הראשונה היא די אישית. יש לך קשר קטן אלי. לאחיות שלי או לפחות לאחת מהן. יש לי שתי אחיות ענבל ורינת שהיו איתך אז במקהלת לי-רון. את זוכרת משהו? יצא לך לפגוש את רונית האחראית על המקהלה?
&nbsp
&nbsp
2. מה זיכרון המוזיקלי הראשון שלך?
&nbsp
&nbsp
3. מתייחס קצת לשאלות אחרות הנוגעות לפעם האחרונה שהוצאת אלבום. באמת שעד האלבום האחרון שלך, את היית מאוד במיינסטרים הישראלי, את היית עמוק בפלייליסטים של תחנות הרדיו, בעיקר גלגל"צ, ועכשיו, אחרי 8 שנים של הפסקה, לחזור שוב לעשות אלבום. אין את הפחד שאולי קצת אבד המומנטום אצל הקהל?
&nbsp
&nbsp
4. מה דעתך על הפופ העכשווי? עד כמה קשה היום, לזמרים שהם לא מהז'אנר של הפופ להתבלט?
&nbsp
&nbsp

PardoFM

בטח שאני זוכרת... תמסרי להם דרישת שלום חמה ממני! וגם יצא לי לפגוש את רונית מספר פעמים מאז שעזבתי.
הזיכרון המוזיקלי הראשון שלי הוא תקליטי הג'אז והאופרה שהייתי שומעת אצל סבא וסבתא שלי והרצון שלי לייצר את אותו סוג של יופי בעצמי.
מהניסיון שלי אף פעם אסור להתעסק בפחד. מומנטום יכול להיאבד גם אחרי שנה.
הדבר האחרון שהייתי רוצה הוא להוציא אלבום שאני לא שלמה איתו במאה אחוז. הופעתי מאות על גבי מאות פעמים בשנים האחרונות ורק עכשיו שאני מרגישה עומדת מאחורי כל השירים החדשים שכתבתי אני יודעת שהגיע הזמן..
נשיקות

avital 27

New member
שאלות לאפרת המקסימה.

1. באיזה תכונות שיש בך את גאה?
2. האם היה/היו שיר/ים שלך שפעם מאוד התחברת, וכיום הרבה פחות? וההיפך- האם היה/היו שיר/ים שלך שפעם לא מאוד התחברת, וכיום החיבור שלך התעצם?
3. האם ניתן לומר, שאת אוהבת אדם- כלומר אוהבת אנשים באשר הם?
4. האם את מאמינה שבן/בת הזוג שאנו בוחרים, צריכים להיות טיפה התפשרות, או שאת מאמינה שבאהבה לא מתפשרים?
שיהיה לך המון בהצלחה בהכל!!

למעלה