הזמרת אפרת גוש מתארחת בפורום

הי יעל

עדיין אין לי תאריך אבל בטוח שב2018
אני יודעת שעשיתי הרבה דברים טובים וגם דברים פחות טובים במהלך הדרך, אבל הדבר האחרון שהייתי רוצה לעשות זה לחשוב מה היה קורה אם הייתי עושה כך ולא אחרת. אני מאמצת את כל הטעויות שלי כמו את כל החסרונות ויודעת שאני מה שאני, גם בזכותם. אין דבר יותר משעמם ולא אמין ממי שמעמיד פנים שהוא מושלם.

הכתיבה שלי מגיעה תמיד מחיי האישיים והשיר האהוב עלי הוא תמיד השיר האחרון שכתבתי

הי ערן

בטח ששיתפתי פעולה עם זמרות ולא מעט..
רק לפני שבוע היתה לי הופעה עם דנה ברגר
ובזמן האחרון אני מופיעה לא מעט עם איה כורם.
אני חושבת שיש כאן המון זמרות נהדרות שעם חלקן היה לי הכבוד לעלות על אותה במ. מאסתר ראדה,ריף כהן וקרולינה ועד חווה אלברשטיין וקורין אלאל
נשיקות ממני

הי עינת

אני מודה שהרבה שנים התעסקתי באהבות, שבירת הלב וחיפוש האחד אבל לא כל השירים שלי הם כאלו..
דעתי על הקהילה על הקהילה הגאה זהה לדעתי על הקהילה ההטרוסקסואלית. לכל אדם יש זכות לאהוב ולהיות נאהב. להיות שייך ולשייך אליו. וברור שמכך, גם דעתי על אימוץ על ידי זוגות חד מיניים זהה. אהבה היא אהבה וחום הוא חום וביטחון הוא ביטחון.

הזמרת אפרת גוש מתארחת בפורום

הזמרת אפרת גוש, אשר יוצאת בסיבוב הופעות חדש, מגיע לאירוח מיוחד בפורום, לאחר קריירה של שלושה אלבומים, להיטי רדיו, תפקידים בקולנוע ובתיאטרון.
אתם מוזמנים לשאול אותה הכל על דרכה המעניינת והמגוונת בתעשיית המוזיקה בישראל, הסיפורים מאחורי השירים, שיתופי הפעולה המיוחדים עם מוזיקאים שונים, הפופ הישראלי העכשווי, ועוד.

האירוח יתקיים ביום ראשון, 14.1, בשעות 19:00 עד 20:00

אפרת גוש בעלת תואר זמרת השנה, שני תפקידים ראשיים בקולנוע, תפקיד במחזמר בקאמרי, הנפיקה שלושה אלבומים עם להיטים ברדיו, שוקדת בימים אלה על אלבום חדש וכחלק מבניית הרפרטואר של האלבום החליטה לצאת לסיבוב הופעות אינטימי, בועט, ישן וגם חדש.
"הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי וככזה, אני תמיד אעדיף לחלוק עמו את המסעות המוזיקליים שלי בכל שלב ושלב. גם בשלבי ההתהוות של הפרויקט הבא"
את אפרת ילווה הקלידן והפסנתרן אסף מידן.
18/1 - נקטורנו ירושלים
19/1 - מתארחת אצל אריק ברמן בבארבי
25/1 - זאפה תל אביב

אתם מוזמנים לכתוב לאפרת על גבי השרשור כבר מעכשיו!

וכמה שאלות לאפרת-

אשמח אם תוכלי קצת לספר על הילדות שלך-
איפה גדלת? איזו ילדה היית? אילו שיעורים אהבת בביה"ס ואילו לא?
היית הולכתל לחוגים? חברי ילדות?
&nbsp
תודה שפינית לנו מזמנך ומאחל לך עוד הרבה שנים של יצירה

הי בלונדי

נולדתי בתל אביב וגדלתי בהרצליה. למדתי בבית ספר לאמנויות, לאחר מכן בכיתת מחוננים ובתיכון למדתי באלון ברמת השרון. מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות זמרת. אהבתי את שיעורי האמנות והכי פחות אהבתי את שיעורי המתמטיקה, כנראה בגלל שהייתי מ-מש נוראית בהם.
נשיקות
אפרת

אריה31

Member
מנהל
ברוכה הבאה אפרת

דרכנו שוב נפגשות, מאז התקופה הכיפית שזכיתי לנהל את הפורום שלך

אז מה שלומך אפרת?

מה שלום הבן שלך? איך זה להיות אמא? איך זה השפיע ומשפיע עלייך כבן אדם וכזמרת?

מה את עושה בתקופה הזו?

חלפו כבר כמעט שמונה שנים מאז הוצאת אלבום, סיפרת בעבר שאת עובדת על חומרים חדשים. האם את יכולה לספר מה מנע ממך לבסוף לגנוז אותו?

האם את מתכננת להוציא אלבום בקרוב? האם את עובדת על חומר חדש? ואם כן, באיזה סגנון הוא יהיה?

מה דעתך על המוזיקה בתקופה הזו לעומת התקופה בה את פרצת לפני כעשור וחצי?

בהמשך, אשאל עוד שאלות שיעלו בראשי

אריה!

הי מה שלומך?
על חלק מהשאלות כבר עניתי..
אם לדבר בכנות אני חושבת שמה שגרם לי לחכות עם האלבום הוא שהרגשתי שאני יכולה לעשות את זה יותר טוב ומה שהיה משמח אותי יותר מהכל הוא לתת למאזינים שלי את הכי טוב שאני יכולה לתת ויותר מזה..
אני חושבת שיותר ממה שהמוזיקה השתנתה מאז שהתחלתיף, התעשייה כולה נהייתה אחרת, בזכות ובגלל הטכנולוגיה..

ady18

Well-known member
איזה הפתעה שאלות:

אפרת יש לך סגנון מאוד יחודי שבא לידי ביטוי גם בשירה וגם בהופעות? האם גם נהנת מזה? ומה ההופעה שהכי מיוחדת בעיינך בכול זאת?
ואומן שתרצי להופיע איתו?
אומן שתרצי לבצע דואט?
מתי יוצא האלבום חדש\חומרים חדשים שלך...
ומהו השיר שאת באופן אישי הכי מתחברת אליו....
ומה השאיפות שלך במוזיקה?
תודה רבה רבה מאוד מעריכה אותך ....
אומנית מאוד מיוחדית וצבעונית במוזיקה

הי עדי

זה מחמיא לי שאומרים שיש לי סגנון משלי, כי אף פעם לא רציתי להיותת מישהי אחרת. לפעמים אני נהנית מזה ולפעמים פחות. אני לא חושבת שיש מישהו שמרגיש טוב עם עצמו כל יום כל היום. אני בעיקר משתדלת לעשות את מה שאני יודעת הכי טוב ובעיקר מנסה להשתפר כל הזמן.
ההופעה שהכי מיוחדת בעיני היא תמיד ההופעה הבאה שלי. אני שמחה להגיד שאני עדיין מתרגשת לקראת כל הופעה ולא לוקחת כמובן מאליו שאנשים מגיעים.
האלבום הבא יצא בשנה הקרובה ובתקווה שבחודשים הקרובים. עובדת עובדת עובדת עליו...
והשאיפות שלי במוזיקה הם בעיקר להיות מוזיקאי טובה יותר משנה לשנה..
נשיקות
אפרת

Mrs Brightside

New member
איזה כיףףףףף (שאלות בפנים)

אני חייבת לציין שהתגעגעתי לשירים חדשים שלך!

&nbsp
שאלו כבר דברים שרציתי לשאול...אז רק אשאל.
אני עוקבת אחריך באינסטוש וכל פעם מתגרה מחדש מהאוכל שאתם מכינים אצל אייל שני!..
מה את עושה בסדנה הזו בעצם?
איך אייל שני?
&nbsp
וסתם שאלה שתמיד סקרנה אותי...
למה קראת לבן שלך ג'וליאן?

feldman89

Well-known member
שאלות לי לאפרת:

היי אפרת, מה שלומך?
שאלותיי אלייך הן:
1. אם היית נדרשת לבחור מקצוע אחר, איזה מקצוע היית בוחרת?
2. הקול שלך ג'אזי במיוחד, את מרגישה שיש מקום לסגנון הזה בתוך המוסיקה הישראלית?
3. איזה שיר כלשהו צובע את האישיות שלך? (הכוונה לשיר שלא את מבצעת בהכרח)
4. את מרגישה שעולם האלבומים עומד להיעלם לחלוטין או שזה לא בהכרח יקרה בשנים הקרובות?
5. לדעתך היום יש במה מיוחדת שבה אומנים יכולים להתגלות ולקבל חשיפה(מלבד תוכניות הריאליטי)? פעם אלו היו תוכניות הדגל של הערוץ הראשון שבהן נחשפו אומנים צעירים בתחילת דרכם...
6. על איזה שיר בהופעות שלך לא תוותרי לעולם או לפחות תבצעי במסגרות שונות רוב הזמן?
7. איך את מרגישה עם הערצה או תופעות כאלה?
8. האם לדעתך המוסיקה הישראלית צריכה ליישר קו עם המוסיקה בזירה הבינלאומית או לא?
9. מה יותר קל לך, לכתוב מילים לטקסט או להלחין?
10. לאחרונה התארחת בהופעה של דנה ברגר. איך נוצר החיבור ביניכן?
11. המופע שלך עם יונתן גפן "הגבר האחרון" זכה להצלחה וגרף מחמאות. זה קרה בזכות הכישרון שלך או בזכות המוסיקה האותנטית של גפן? אולי גם וגם?

מאחל לך המון בהצלחה ועשייה עשירה מוסיקלית וכמובן חיים נהדרים

המון שאלות:)

אם הייתי בוחרת מקצוע אחר זה בטח היה בתחום הקולינרי.
אני רוצה לחשוב שיש מקום לכל הסגנונות. לא הייתי רוצה לעשות סגנון מוזיקלי אחר ממה שאני עושה. אני מוזיקאית ולא אשת עסקים. אני רוצה להשאר תמיד נאמנה לאמת האמנותית שלי.
כל תעשיית המוזיקה השתנתה כמו שאר העולם. בין היתר בזכות ובגלל הרשתות החברתיות ואין ברירה אלא להתקדם יחד עם שאר העולם. יש מקום לאלבומים ותמיד יהיו אבל רק אם הם באמתת מייצרים עולם שלם ולא מדובר באסופת שירים.
הרבה יותר קל לי להלחין מאשר לכתוב. המילים הן אלו שאני משכתבת שוב ושוב, בעיקר מתוך כבוד והערכה לשפה העברית.
את דנה ברגר אני מכירה אני מכירה הרבה מאוד שנים. הופענו לא מעט יחד ואני מלאה באהבה אליה בתור יוצרת ומבצעת, ככה שזה תמיד משמח לשתף איתה פעולה כל פעם מחדש.
נשיקות
אפרת

למעלה