סינגלים חדשים לשיפוטכם

Bishop Briggs - Dream

בישופ בריגס (שרה גרייס מקלאפלין) נולדה בלונדון לפני 25 שנים להורים ממוצא סקוטי. בגיל 4 עברה עם משפחתה ליפן, שש שנים מאוחר יותר עברה להונג קונג ומאז גיל 18 היא מתגוררת בקליפורניה.
ב-2016 היא פרצה בארצות הברית עם השיר River, וכעת היא מוציאה המנון אינדי-פופ עם פזמון מדבק בשם Dream, בו היא מזכירה לי מעט את מג מאיירס, עם "טעימות" מהמסעות שעברה במהלך חייה.

Judah & the Lion - Suit and Jacket

נשארים בארה"ב וכאן פוגשים שישייה מנאשוויל שפרצה השנה בארה"ב עם הסינגל Take It All Back שהגיע למעמד של תקליט זהב.
זהו סינגל נוסף מתוך אלבומם Folk Hop n' Roll, והסינגל הזה לטעמי הוא בעל פוטנציאל להצלחה בינלאומית. הם נשמעים כמו גרסה משודרגת של הלומינרס.

Justin Furstenfeld - Morning Everything

מנאשוויל עוברים לטקסס וכאן פוגשים את סולן להקת Blue October שמוציא אלבום סולו שני. סגנון השירה שלו בבלדה Morning Everything מזכיר לי לעיתים את ליונל ריצ'י.

Scorpions - Follow Your Heart

מתוך האלבום Born To Touch Your Feelings שייצא מחר, זהו סינגל חדש לרוקרים הוותיקים שעדיין נשמעים מצוין.
בלדה שמזכירה את הימים הטובים שלהם. מה שאומר שמי שאוהב את הלהקה צפוי לאהוב גם את השיר הזה. ומי שלא, כנראה לא ימצא בו יותר מדי עניין.

אריה31

Member
מנהל
זהו שלא במקרה שלי

אני לא אוהב את הלהקה הזו, אבל דווקא השיר הזה מוצא חן בעיני

רוק חם כזה

השיר היחידי עד כה בשרשור שאהבתי

Toto - Alone

הרוקרים האמריקאים שזכורים לנו מAfrica, Hold The Line ועוד, חוגגים השנה 40 שנות פעילות ולכבוד המאורע שחררו את האוסף Greatest Hits - 40 Trips Around the Sun שכולל גם את הסינגל החדש והמפתיע Alone.

למעלה