אשכול שירים ישראלים חדשים

PardoFM

New member
אשכול שירים ישראלים חדשים

שבוע חדש, אשכול חדש, הקודם שקוע בקרקעית ולא קופץ. אגב מי שלא הבין, אם גם אתם מצאתם שירים חדשים, מוזמנים לשים את זה פה בעצמכם

PardoFM

New member
עברי לידר - מוגזם

דיברו על זה לא מעט השבוע, צמד השופטים מאקס פאקטור, סאבלימנל ועברי לידר, משתפים פעולה ביצירת השיר, כתיבה והלחנה, שעברי לידר הוא המבצע הבודד של השיר הזה.

PardoFM

New member
אריק ברמן - החיים

חוב מהפעם הקודמת. שמתי את השיר הזה בפוסט ההוא, אבל השרשור לא קפץ, אז אין לי מושג אם מישהו שם לב לשיר הזה. בכל אופן, שיר חדש של אריק ברמן שיצא ביום הרביעי האחרון שיר שכתב והלחין בעצמו

PardoFM

New member
קאבר - אברהם טל - לאורך הים

אברהם טל לוקח את אחד השירים הכי גדולים של עופרה חזה ונותן לזה גרסה עכשווית, אלקטרונית בעזרתו של החצי השני בהרכב TYP. ג'וני גולשטיין. עשו את העיבוד למילים וללחן של איילה אשרוב ובעזרתה של נעמה לוי, מי שזוכר אותה מכוכב נולד 3. שעושה קולות רקע בשיר

PardoFM

New member
כן, אני מנוי להליקון ביוטיוב.

ברגע ששיר שלהם עולה ליוטיוב. אני מקבל הודעה על זה

PardoFM

New member
נצ'י נצ' - לפעמים

הראפר שזכה בשיר השנה, ממשיך עם השנה הפורייה שלו ומוציא עוד שיר, עם קטע פתיחה מתוך ראיון של אהוד בנאי מאיזה סרט דוקמנטרי שעשו עליו. נצ'י נצ' עם שיר חזק בטקסט

PardoFM

New member
עמיר בניון - היום פחות משתגע

שיר ראשון לזמר מתוך אלבום שבדרך, שיר שכתב והלחין בעצמו

PardoFM

New member
מור גנות - אמרו עלי

אפשר להגיד, זמרת חדשה נוספת. הוציאה שיר ביוני האחרון, וזה הסינגל השני שלה. שיר שכתב והלחין עבורה דודי בר דוד

PardoFM

New member
התקווה 6 - גדול עליי

חיבור בין תל אביב לג'מייקה, קורה עכשיו עם התקווה 6. עמרי גליקמן, סולן להקת התקווה 6, נסע עם המפיק המוזיקלי שלו "פילוני" לג'מייקה וחיברו ביחד עם להקת רגאיי שהוא מאוד אוהב "Fire house", את המוזיקה לשיר החדש ולא רק לשיר הזה כנראה. המילים והלחן הוא שלו, אבל המוזיקה משותפת עם נגנים מאותה להקה

למעלה