מסכמים שבוע:

LeAnnDylan

Well-known member
לא בדיוק

בעיקרון מחיר הכרטיס שאני שילמתי הוא יקר בהרבה מהערך המקורי שלו ($200)
אבל מכיוון שלא נשארו כרטיסים להופעה הזו, נאלצתי לפנות לאתרי Re-sale ולהיות תלויה בחסדם של אנשים אחרים שמוכרים את הכרטיס שלהם ולקוות שיבחרו למכור אותו במחיר הגיוני.
כמה שעות לפני ההופעה המחירים של הכרטיסים עדין היו בסביבות ה-$2,500 להכי זולים, ככה שכל דבר מתחת ל-$500 נראה לי מציאה באותו הזמן.
הכרטיס שאני קניתי בתאכלס היה $230 אבל יחד עם עמלות של האתר זה יצא $325.
בכל אופן זה היה שווה כל אגורה אז אני לא מצטערת שהלכתי.
וגם כל אחת מההופעות שלה שהלכתי אליהן היו קצת שונות (לא בסט עצמו, יותר בקטעי מעבר) וגם כל כרטיס היה למיקום אחר ככה שראיתי את המופע מזוויות שונות שנתנו פרספקטיבות שונות לכל ההפקה המטורפת שרצה שם. היה מטורף!
&nbsp
ולשאלתך, לא ראיתי את כל האמנים שאני אוהבת. עדין יש כמה אמנים בבאקט ליסט שלי (בראש נמצאות סטיבי ניקס וגרייס פוטר). אבל כשבאתי לארה"ב היו לי טופ 5 זמרות שאמרתי לעצמי שאני חייבת לראות בכל מחיר (ליאן ריימס, ברנדי קלארק, מירנדה למברט, הדיקסי צ'יקס וקייטי פרי) ואחרי שסימנתי וי עליהן (ועל עוד עשרות אמנים אחרים שחלמתי לראות) כל אמן נוסף שאראה זה סתם בונוס אבל לא כזה משמעותי עבורי.

אריה31

Member
מנהל
מה פתאום שתצטערי, העיקר שנהנית

ועוד יותר שסימנת

לא זכרתי שהיית גם בדיקסי צ'יקס

איזה כיףףף!!! והיה ממש כיף בצ'יז קייק פקטורי :)

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שבוע ראשון בלי מכונית, זה לא קל, אבל מסתדר יפה בינתיים
להרבה מקומות אני הולך ברגל, כרגע מזג האויר מאפשר את זה. בשבוע הקרוב צפוי קצת גשם אז אולי זה יהיה פחות נוח. פה ושם מקבל טרמפים מחברים או נוסע באוטובוס. לקראת סוף השבוע הבא אני אמור לקבל כסף מהביטוח ואז אתחיל לבדוק לגבי רכישת מכונית

בעית טחורים מאוד לא נעימה לצד הריפלוקס שממשיך. לפחות מצאתי רופא טוב בבת ים שיעשה לי שתי בדיקות ביום אחד (14 בפברואר)

ממשיך בקו הרוחני שעושה לי בסה"כ טוב

השהייה הרבה בבית עזרה לי להשלים את הצפייה בכל התוכניות והסדרות שרציתי - הישרדות, המדרשה, המירוץ למיליון, ארץ נהדרת, עובדה
זו תקופה טובה בטלוויזיה

בשבוע הבא יהיו לי ערבים פנויים בשל פגרת הנבחרת, אבל זה לא אומר שלא תהיה עבודה. הלוואי ואצליח ללכת לקולנוע אחרי תקופה לא קצרה
חבל שהחורף מתקרב, מתאים לי מזג האויר הנוכחי
מחר (שישי) מתכוון לסיים את עונת הרחצה 2017

LeAnnDylan

Well-known member
עד פברואר לחכות לבדיקה

שונאת את מצב הרפואה בארץ.
אני זוכרת שהייתי צריכה לקבוע ניתוח לכריתת כיס מרה. הייתי סובלת מכאבים נוראיים כל יום במשך שנה. בהתחלה הייתי לוקחת אדוויל והכאב היה עובר, בהמשך התקדמתי לארבעה אדווילים ביום. כל יום. כדי להתמודד עם הכאבים. באיזשהו שלב הכדורים פשוט הפסיקו לעבוד והכאבים היו נמשכים כל יום עד שהייתי מקיאה את כל מה שהיה לי בקיבה. ומכיוון שמה שאכלתי היה משפיע על הכאבים, הגעתי למצב שלא הייתי אוכלת בכלל כדי שלא יכאב לי. ובגלל שלא היה לי מה להקיא, פשוט הקאתי דם. וגם אז לרופאים לא היה דחוף לנתח אותי וקבעו לי תור לניתוח חצי שנה מאוחר יותר. וכשרציתי לקבוע תור לבית חולים אחר שהיה מוכן לנתח אותי באותו שבוע, קופת החולים שלי סירבה לתת לי טופס התחייבות

בכל אופן, שמחה שזה מאחורי עכשיו. מקווה שהעיות הרפואיות שלך יפתרו במהרה בלי כאבים מיותרים

&nbsp
אגב, לגבי הרכב, אם היית גר כאן הייתי יכולה לעזור לך להשיג רכב חדש במחירים ממש נוחים

מכיוון שלא נהגתי בארץ אף פעם לא התעניינתי יותר מידי במחירים ופרוצידורה ורק לאחרונה אמרו לי שלקנות רכב בארץ זה לא פשוט כמו כאן. נראה לי שזה אחד היתרונות הכי גדולים בארה"ב. מעבר לזה שהמחירים עצמם של רכבים הרבה יותר זולים, כאן אתה לא צריך הון אישי לפני כדי לקנות רכב חדש. כולם קונים רכב ב-50+ תשלומים ומשלמים $200 בחודש עם אחריות ל-5 שנים. בגלל זה כל הרכבים על הכבישים כאן חדשים. נדיר מאוד לראות רכבים ישנים יותר מ-2010 על הכבישים. שזה כמובן גם מפחית את תאונות הדרכים.
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה עם החברת ביטוח והרכב החדש

&nbsp

אריה31

Member
מנהל
כן, מצב הרפואה בארץ לא משהו

דווקא מחירי הרכבים ירדו בשנים האחרונות ובגלל זה יש המון רכבים על הכביש, שזה דווקא מה שמגדיל את כמות התאונות

אני אסתדר, תודה

שוב אסכם בקצרה

אז השבוע היינו בקולורדו וראינו נופים מדהימים ובעיקר מושלגים !!! עכשיו אנחנו בלאס וגאס וגם פה מגניב ממש! שבוע הבא זה השבוע האחרון ונהיה בניו יורק :)

feldman89

Well-known member
מסכם:

זה היה שבוע לא רע אך גם לא חשתי שהוא היה מוצלח מאד עבורי

שירי השבוע: חייאתי- מירי מסיקה
נשארת איתך- דנה אינטרנשיונל
לא שכחתי שם כלום- איילה לוי
אני אצבע את השלכת בירוק- יורם ארבל
זמן- אליעד נחום
עד סוף הקיץ- אלי מגן

משהו טוב השבוע: הסתפרתי, השגתי מישהי שתתרגם עבורי מאמרים מאנגלית לעברית בתשלום כמובן, אחותי ואחיינית שלי היו אצלנו בשבת והיה כיף כמו תמיד, תרגלתי נסיעות עם החונך

משהו פחות טוב השבוע: לא יצאתי שוב למפגש חברתי- מקווה שהשבוע הקרוב אצא

מאכל השבוע: שעועית ירוקה, מרק כרובית

תכנית: אקס פקטור, סברי מרנן שתי התכניות האהובות עלי כרגע

מה מחכה לו בשבוע הבא: מפגש חברתי ביום חמישי כנראה, לימודים

ady18

Well-known member
תהנ

תהנה במפגש היה מישהו שאהבת במיוחד באקס פקטור?

feldman89

Well-known member
תודה, באקס פקטור אהבתי את זאת ששרה "ההר הירוק תמיד"

ואתמול בתכנית אהבתי את האמא ששרה לנה דל ריי והיתה עוד מישהי צעירה שאהבתי

למעלה