לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1530615,306 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'הימורים למצעד העשור של גלגלצ'
הימורים למצעד העשור של גלגלצ
15/10/2017 | 02:06
27
86
טוב, זה יקרה אמנם בעוד שנתיים וחודשיים אבל חשבתי שיהיה נחמד לפתוח שרשור עכשיו ולהיזכר בו כשישודר המצעד ולראות עד כמה התחזית שלנו הייתה קרובה.

במצעדים של שלושת העשורים הקודמים ראינו שאף שיר מהשנתיים האחרונות של העשור לא הצליח להיכנס לעשירייה הראשונה, ולכן אני מאתגר אתכם לנחש כיצד תיראה העשירייה של מצעד העשור הקרוב.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'התחזית שלי לעשירייה'
התחזית שלי לעשירייה
15/10/2017 | 02:36
14
89
לקחתי בחשבון שלאמנים או שירים ששמם מתחיל באותיות הראשונות של ה-ABC יהיה יותר סיכוי להגיע יותר גבוה (בהתחשב בעצלנות המדרגים במצעד האחרון).
נעזרתי גם במצעד חצי העשור שהיה בפורום שיכול לשקף חלקית. 

1. Coldplay - Paradise
2. Adele - Rolling In The Deep
3. Adele - Someone Like You
4. Hozier - Take Me To Church
5. Passenger - Let Her Go 
6. Sia - Chandelier
7. Adele - Set Fire To The Rain
8. Arctic Monkeys - Do I Wanna Know
9. Coldplay - Charlie Brown
10. OneRepublic - Counting Stars 

תוספת (11-20)
11. Rihanna - Diamonds
12. Adele - Hello
13. Lady Gaga - Bad Romance
14. Justin Timberlake - Mirrors 
15. Eminem & Rihanna - Love The Way You Lie
16. Gotye & Kimbra - Somebody That I Used To Know
17. David Guetta feat. Sia - Titanium
18. John Legend - All of Me
19. Ed Sheeran - Shape of You
20. Coldplay & Beyonce - Hymn For The Weekend

זמר העשור - ברונו מארס
זמרת העשור - אדל
להקת העשור - קולדפליי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'paradise שיר העשור? אוי ואבוי '
paradise שיר העשור? אוי ואבוי
15/10/2017 | 12:08
7
46
מניח שאדל תכניס שלושה שירים מאוד גבוה (טופ 10 כנראה)
וגם לסיה תהיה נציגות (לפחות שני שירים) וכנ"ל לריהאנה.
לא חושב שהשיר של Passenger יהיה כ"כ גבוה
גם לא Arctic Monkeys
ובטח לא וואן ריפבליק (למרות שזה שיר שאני אוהב מאוד)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דווקא לדעתי ארקטיק ווואן ריפבליק יגיעו מאד גבוה'
דווקא לדעתי ארקטיק ווואן ריפבליק יגיעו מאד גבוה
15/10/2017 | 13:18
2
31
אלה שירים שהזמן רק עשה אותם להיטים יותר גדולים שממש מושמעים ברדיו, אלה גם שירי  רוק/פופ לא כבדים וקיצוניים מדי והם הכי הטייפ שגלגלצ יכניסו לטופ 10-20.
קולדפליי לדעתי יגיע לעשיריה עם פרדייז אבל לא עם צ'רלי בראון.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ניאלץ לחכות שנתיים ולראות '
ניאלץ לחכות שנתיים ולראות
15/10/2017 | 13:46
1
35
יווו אתה כבר תשתחרר עד מצעד העשור!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כןןןןןן חצי שנה לפני!'
כןןןןןן חצי שנה לפני!
15/10/2017 | 14:41
25
אני תמיד אומר את זה לחברים שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאמין שהמסורת תימשך'
מאמין שהמסורת תימשך
<< ההודעה הנוכחית
15/10/2017 | 22:11
37
בשלושת המצעדים הקודמים ניכרת תופעה בולטת.
השיר הכי מצליח של להקה אהובה שנחלה הצלחה מסחררת בעשור שקדם לו, זכתה בשיר השנה למרות עשור פושר יחסית:
זה קרה עם פינק פלויד בשנות ה-80 (אחרי הצלחה גדולה בשנות ה-70 הביאו את Another Brick In The Wall שזכה בעשור שחוץ ממנו לא היו להם נציגויות במצעדים השנתיים)
U2 בשנות ה-90 (שנות ה-80 שלהם היו הרבה יותר מוצלחות).
ורד הוט צ'ילי פפרז בשנות האלפיים (האלבומים שלהם בשנות האלפיים נחשבים פחות מוצלחים מאשר בשנות ה-90)

המשותף לשלושת שירי העשור הוא שכולם יצאו במהלך השנתיים הראשונות של העשור.

קולדפליי עומדים בכל הקריטריונים ולדעתי יזכו עם השיר הכי מצליח שלהם, Paradise. ימים יגידו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגמרי אוי ואבוי'
לגמרי אוי ואבוי
16/10/2017 | 07:31
2
27
בכלל, הוא שם הרבה יותר מידי קולפליי בדירוג שלו. שזה מזעזע בעיני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כי לצערנו אוהבים אותם בגלגלצ יותר מדי'
כי לצערנו אוהבים אותם בגלגלצ יותר מדי
16/10/2017 | 12:11
10
לצפיה ב-'מבטיח לך שאף שיר שלהם לא יהיה בטופ 20 שלי בעוד שנתיים'
מבטיח לך שאף שיר שלהם לא יהיה בטופ 20 שלי בעוד שנתיים
16/10/2017 | 13:50
28
על מה שיהיה בגלגלצ כבר אין לי שליטה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אף פעם לא חשבתי על יתרון לשירים הראשונים'
אף פעם לא חשבתי על יתרון לשירים הראשונים
15/10/2017 | 14:43
2
22
מאז שהתחילו הדירוגים באינטרנט, אני בוחר בהתחלה הרבה שירים, אבל אם מוצא כמה טובים יותר בהמשך, מוחק את הקודמים
אבל אולי לא כולם ככה

לגבי השירים - הלוואי שטיטאניום ו-רומנטיקה רעה יהיו גבוה

לדעתי שנדליר ודיימונדז יהיו גבוהים ממה שרשמת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה ואני נוהגים ככה אבל כנראה שלא לכולם יש עצבים'
אתה ואני נוהגים ככה אבל כנראה שלא לכולם יש עצבים
15/10/2017 | 16:17
20
לעבור על רשימה שמורכבת מהרבה שירים.
זה מה שחלק טענו שקרה במצעד העשור הקודם
מה שגרם לכך ששירים מסוף הרשימה שציפו שייכנסו לא נכנסו בסוף,
ולהפך.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תאוריית האותיות הראשונות אפילו רשומה בערך של המצעד בויקיפדיה'
תאוריית האותיות הראשונות אפילו רשומה בערך של המצעד בויקיפדיה
15/10/2017 | 22:01
18
מה הפלא ששירים כמו All In My Head נכנסו כשWhite Flag של דיידו נשאר בחוץ?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אם Let Her Go יהיה כה גבוה אני אראה בזה כישלון שלנו כחברה'
אם Let Her Go יהיה כה גבוה אני אראה בזה כישלון שלנו כחברה
15/10/2017 | 16:08
2
13
לצפיה ב-'הג'יימס בלאנט של העשור הזה '
הג'יימס בלאנט של העשור הזה
15/10/2017 | 22:13
10
לצפיה ב-'טוב אז'
טוב אז
15/10/2017 | 13:17
5
40
לדעתי אין ספק שרולינג אין דה דיפ און סאמוואן לייק יו שיר העשור, לדעתי RITD דווקא

1. Rolling In The Deep
2. Someone Like You
3. Somebody That I Used To Know
4. Chandelier
5. Paradise 
6. Take Me To Church
7. Mirrors
8.Uptown Funk
9. Set Fire To The Rain
10. Counting Stars

11. Do I Wanna Know
12. All of Me
12. Hello
13. Love The Way You Lie
14. Wake Me Up
15. Let It Go
16. Grenade
17. Moves Like Jagger
18. Shape Of You
19.Titanuim
20. Despasito

כמעט הכנסתי לפה את סיה ו"ריגושים זולים" אבל אני חושב שהוא יתברג קצת יותר נמוך, לדעתי הדואט של אלישיה קיז וג'יי זי מתחילת העשור הוא גם מועמד רציני לטופ 20 אבל הוא סוג של סוס שחור בתחרות, כנ"ל אלי גולדינג וLove Me Like You Do שלדעתי תגיע לאיזור מקום 30.
הייתי רוצה להאמין שBad Romance יגיע גבוה אבל לדעתי קצת ישכחו ממנו וחבל שכך, כי מדובר בשיר אייקוני ולמרות שהוא יצא בסוף 2009 הוא עיצב את כל השנים הראשונות של הפופ. למרות זאת הוא לא עמד במאה אחוז במבחן הזמן וליידי גאגא כשלעצמה די נשכחה מהתודעה של רוב האנשים אז לא חושב שהוא יכנס ל20. 
לדעתי Diamonds יגיע הכי נמוך משירי השנה. לא חושב שיכנס אפילו לטופ 50. באופן כללי ריהאנה בשנים האחרונות די איבדה מהכוח שלה והיא כבר לא אותה מכונת הלהיטים שהייתה בחצי הראשון של העשור, ובגלל שאלה שירי פופ-תקופתיים ברובם אני לא חושב שיהיה לה שיר סולו שיכנס למצעד או שבולט מעל כולם למעט "רולטה רוסית", "יהלומים" ו"מצאנו אהבה"
מהשירים של השנה דספסיטו ואד שירן הם מי שיתחרו השנה על תואר שיר השנה ולדעתי לשניהם יש סיכוי להגיע לטופ 20. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'1 ו-2 אדל? אני מהמר על 1 ו-4'
1 ו-2 אדל? אני מהמר על 1 ו-4
15/10/2017 | 14:44
4
11
לצפיה ב-'לא יודע, נכון שזה נשמע מופרך ולא קרה אף פעם'
לא יודע, נכון שזה נשמע מופרך ולא קרה אף פעם
15/10/2017 | 22:37
3
30
אבל שני השירים האלה שלה הם בלי שום תחרות שתי הקלאסיקות הכי גדולות שייזכרו מהעשור הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה קרה במצעד השנתי של 1979'
זה קרה במצעד השנתי של 1979
16/10/2017 | 01:39
2
14
לצפיה ב-'מדבר על מצעד עשור'
מדבר על מצעד עשור
16/10/2017 | 21:54
1
33
זה קרה ספציפית םע שני השירים האלה גם בשנת 2011, ובמוזיקה הישראלית השנה קרה לעידן רייכל בתשע"ג ולמוקי בתשע"ד (וגם לעידן רייכל ברשת ג' ב2003)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'האמת ששום דבר לא בטוח כשמדובר בגלגל"צ'
האמת ששום דבר לא בטוח כשמדובר בגלגל"צ
15/10/2017 | 15:17
5
41
יכול להיות שהשירים של אדל יהיו ממוקמים במקות פחות גבוהים ממה שנדמה לנו ובאותה מידה ייתכן שלא מעט שירי רוק או כיוצא בזה ידורגו גבוה. לא שבאמת אכפת לי כי אני לא אשמע ממילא את המצעד שלהם. כבר לא חשוב לי לדרג שירים לועזיים, לכן טבעי שלא אשמע את המצעד. 
אני מעריך שנבחרי העשור יהיו בטוח:
זמרת העשור: ריהאנה
זמר העשור: ברונו מארס
הרכב העשור: קולדפליי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כנראה קטגוריית זמרת העשור תהיה הכי צמודה'
כנראה קטגוריית זמרת העשור תהיה הכי צמודה
17/10/2017 | 20:58
4
11
לצפיה ב-'אם אדל תפתיע ותוציא עוד דיסק בשנתיים הקרובות'
אם אדל תפתיע ותוציא עוד דיסק בשנתיים הקרובות
17/10/2017 | 23:17
3
32
אז לדעתי היא תזכה בזמרת העשור בלי בעיות...
אם לא, וביונסה תוציא משהו אז יהיה תחרות בין שתיהן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ביונסה? אין סיכוי בעולם'
ביונסה? אין סיכוי בעולם
18/10/2017 | 21:52
1
22
זו אדל ללא ספק, אם בכלל יעשו זמרת העשור ולא "אנשי העשור" כמוןו שעושים בעשור האחרון בכל המצעדים השנתיים בקטע מפגר.

היחידה שיכולה לתת לאדל סיכוי כלשהו זו סיה, ריהאנה תהיה מקום שלישי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה מזלזל באהבה שיש לביונסה בארץ צקצקצק'
אתה מזלזל באהבה שיש לביונסה בארץ צקצקצק
19/10/2017 | 10:27
7

הודעות אחרונות

10:09 | 22.02.20 אביחי3001
10:07 | 22.02.20 אביחי3001
13:25 | 20.02.20 ady18
07:03 | 20.02.20 אביחי3001
16:20 | 19.02.20 אביחי3001
06:27 | 19.02.20 אביחי3001
15:33 | 18.02.20 אביחי3001
06:56 | 18.02.20 אביחי3001
09:26 | 17.02.20 אביחי3001
17:50 | 16.02.20 אביחי3001
14:39 | 16.02.20 אביחי3001
07:06 | 16.02.20 שנוזיהו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ