המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

אורישקי

New member
מקום 17

תשים תשים - מירי מסיקה

46 נק'

למרות שהאלבום "אלוהי הדברים הקטנים" כן בלט במהלך השנה, מירי לא הצליחה ליישם את ההצלחה גם במצעדים השנתיים. עם זאת אצלינו היא זכתה ליותר כבוד. את השיר הזה שיצא כסינגל הראשון מהאלבום מירי כתבה ביחד עם דודי בר-דוד, שהלחין את השיר, ומיטיבי הזכרון יזכרו אותו כאחד המודחים הראשונים של כוכב נולד 9.

feldman89

Well-known member
ענק!

לגבי ההצלחה הפחותה זה עניין של תקופה. אני מאמין שבעתיד היא תחזור למצעדים השנתיים כי היא מגבשת רפרטואר גדול והיא עדיין מהזמרות האהובות והמצליחות בישראל. אישית אני אוהב אותה מאד והיא עוברת בדיוק מה שירדנה עברה בשנות ה- 90(שירים מעולים אחד אחד אך פחות זוהרים וקליטים)

אורישקי

New member
מקום 16

למה לי - שרית חדד

47 נק'

זו הייתה שנה לא רעה בכלל לשרית חדד אחרי כמה שנים שקטות יותר יחסית. האלבום "שרה שרה" הצליח למדי ושחרר כמה להיטים - כשהשיר הזה, הסינגל הראשון מתוכו, שהופק על ידי הנרי (שידוע בשיתופי הפעולה הפורים שלו עם שרית מאז ומתמיד), הוא כנראה גם השיר הכי מצליח מהאלבום.
בהזדמנות זו נאחל לשרית מזל טוב על הלידה הטריה!

feldman89

Well-known member
יפה שנכנס, שיר פופ מצוין

הדירוג שלי לסינגלים שלה השנה:
1. בלי שביקשתי
2. וואי ואי
3. למה לי
4. היית איתה
5. שרה שרה

PardoFM

New member
הלינק ששמת, לא תואם את השיר

בכל מקרה, השיר של שרית חדד, לא מוצא חן בעיני

אורישקי

New member
זמרת השנה

9 זמרות שונות קיבלו נקודות בקטגוריה הזו, יותר מכל קטגוריה אחרת. למרות זאת לא הייתה תחרות גדולה למדי על המקום הראשון.

למקום השני עם 2 קולות הגיעה האמא הטריה - שרית חדד

ועם 4 קולות, זמרת השנה שלכם, בשנה השניה ברציפות, היא מי שזכתה בתואר הזה בכל מצעד במדינה - עדן בן זקן

מצורף - "תזיזו", הסינגל שלה שלא נכנס למצעד והגיע למקום הכי גבוה... האם כל 3 הסינגלים האחרים שלה יכנסו - ואם כן לאיזה מקומות?

ady18

Well-known member
צחרות צמודה , אני לא אסכים שנה מעולה למירי , ולא אוהבת

את הדרדרות שקרתה למוזיקה
מצטערת לא יכולה לקבל.

אורישקי

New member
מקום 15

רוקדת - אניה בוקשטיין ועופר ניסים

49 נק'

אחד השירים המעולים והמפתיעים של השנה. אניה בוקשטיין שבשנים האחרונות עשתה מעבר מרשים משחקנית ל- שחקנית וזמרת, עם הלהיט הכי גדול שיצא לה עד כה כנראה - בשיתוף פעולה מעולה עם עופר ניסים, גדול הדי-ג'יים הישראלי.

למעלה