המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

אורישקי

New member
המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

שלום לכל חבריי הפורום!

14 חברים דירגו את השירים שלהם בשבוע וחצי-שבועיים האחרונים וזה הזמן לחשוף את התוצאות

105 שירים דורגו מתוך רשימה של 180 (אם מחשיבים גם שירים שאנשים אחרים הוסיפו). במצעד 40 מקומות:

תיקו נשבר על פי שלושת הקריטריונים הבאים:
1. איזה שיר קיבל את המיקום הכי גבוה מאחד המדרגים
2. אם יש תיקו על הקריטריון הראשון - איזה שיר דורג ע"י יותר מצביעים
3. אם יש תיקו גם בשני - איזה שיר קיבל יותר צפיות ביוטיוב.

ברצוני להודות למדרגים:
אורישקי feldman89 Priv8 Investigator אריה31 מעאלי PardoFM בלונדי211 ר ו ע י ח י פ ה1 Ivan Pedroso ady18 avital 27 D C R Bar EL 1Shir

בסופו של דבר יצא מצעד צמוד מאד שהסתכם בפער של 5 נק' ולפחות בין כל 8 הגדולים כמעט כל שיר היה מועמד לזכות. אז תהנו!

אורישקי

New member
מקום 40

ככה זה אצלנו - לידוי, אסטמה ושקד פררה

25 נק'

פותחים את המצעד - לידוי, אסטמה ושקד פררה מערוץ הבידור פרצו בשנה שעברה לתודעה עם השיר הפארודי "עור ברווז" שהיה גם שיר השנה האישי שלי והמקום ה-25 בדירוג של הפורום. "ככה זה אצלינו" יצא ממש סמוך לראש השנה לפני שנה והיה השיר השני שהם הוציאו - בעקבותיו באו עוד שתי פארודיות - "טניה" ו"קדאווה" שדווקא לא נכנסו למצעד.

feldman89

Well-known member
שמעתי כעת לראשונה, לא עושה לי את זה

יפה שהם מצליחים ברשתות החברתיות

Ivan Pedroso

New member
בהתחלה לא התחברתי אבל אני מחבב אותם יותר עם כל שמיעה וכל

צפייה בקליפים.

הם חביבים. ובינתיים גם מצליחים להביא משהו חדש בכל שיר חדש, נראה כמה זמן זה יימשך.

אורישקי

New member
מקום 39

העזתי - נסרין קדרי

25 נק'

שיר השנה של צ'רלי מגיע למצעד. נסרין היא אחת הזמרות הערביות-ישראליות הכי בולטות בשנים האחרונות והשנה האחרונה הייתה טובה לה במיוחד כשהצטרפה לדודו טסה והכוויתים בחימום מסע ההופעות העולמי של רדיוהד. את השיר הזה גם כתבו והלחינו דודו טסה וגלעד כהנא.

feldman89

Well-known member
מקסים, היא זמרת מצוינת

אהבתי את השיר הזה מההתחלה. ויפה שהיא מקבלת כאן קצת כבוד

אני שמח שבזכותי היא הצליחה להכנס לאיזה מצעד

שנתי בעולם האכזר הזה. זמרת כ"כ מעולה ואיכותית.

feldman89

Well-known member
אצלי היא גם צעדה במצעד האישי השנתי שלי- מקום 16

וגם מילים שקטות עם הראל היה אצלי גבוה

אופס.. לא ראיתי.. זה כשהייתי ביוון בטח...

עברתי עליו עכשיו. אהבתי את שני השירים של נסרין, כמובן והמיקום המאד ראוי של קרולינה. לדיקלה אני כבר לא מתחבר. תודה על השיתוף.

אורישקי

New member
מקום 38

טודו בום - סטטיק ובן אל תבורי

27 נק'

הלהיט הכי גדול ומדובר של השנה מגיע אצלינו רק למקום ה-38. בשנה שעברה סטטיק ובן אל תבורי היו כוכבי המצעד - הם הכניסו 3 שירים למצעד - כולם בטופ 10 (מקומות 4,6,10), זכו גם בקטגורית פריצת השנה וגם בקטגורית הרכב השנה. השנה את השיר הראשון שלהם הם מכניסים לפה אבל כמובן שלא חסרים להם עוד שירים שעלולים להופיע... השיר הזה יצא בתחילת הקיץ מלווה בקליפ מושקע וצבעוני וגרר איתו המון רעש. אין ספק שאוהבים או שונאים אותו הוא אחד השירים שבלטו בשנה.

feldman89

Well-known member
ידועה דעתי, שמח שרק 38

אני מקווה שעוד 10 שנים הוא יישכח מהתודעה אפילו שהאימפאקט שלו הוא ענק

PardoFM

New member
קליפ השנה של ערוץ 24

אכן קליפ מושקע, השיר עצמו כיפי לשמיעה

למעלה