שאלון על הזמרת מירי מסיקה

feldman89

Well-known member
שאלון על הזמרת מירי מסיקה

לכבוד צאת אלבומה השביעי ואלבום האולפן השישי, החלטתי לחבר שאלון על הזמרת.
1. מתי היתה הפעם הראשונה ששמעתם את קולה של מירי? כלומר איזה שיר היה זה?
2. מה חשבתם עליה בפעם הראשונה ששמעתם אותה?
3. האם הכרתם אותה דרך הרדיו והטלביזיה או שלא?
4. האם התאהבתם בקול שלה והתחלתם לשמוע אותה הרבה או שלא נשאבתם אליה?
5. מהר מאד הפכה המירי לזמרת מפורסמת, ידועה ומצליחה. האם אתם חושבים שזה בצדק או שלדעתכם היא לחא מספיק טובה כזמרת?
6. מה היה השיר הראשון שלה שאהבתם(אם בכלל)?
7. האם אתם אוהבים שירים שלה בכלל? אם לא ציינו למה
8. מירי השתתפה גם כשחקנית בסרט "שלוש אמהות" ובסדרה "מעורב ירושלמי" וגם כשחקנית תיאטרון בהצגות "עלובי החיים", סנדלי המלך שלמה". היא שחקנית טובה לדעתכם?
9. מירי נחשבת לאישה מתוקה וחמה אך פלפלית וגם בעלת הומור. האם אתם מתחברים לאישיות שלה? הסבירו מדוע כן וגם מדוע לא!
10. מירי משמשת כשופטת בתוכניות מוסיקה. האם זה משרת אותה נאמנה לדעתכם או פוגע בה במידה מסוימת?
11. מירי עובדת עם אורי זך שהוא גם בעלה ואב בתה וגם מפיק את אלבומיה. אתם חושבים שהיא צריכה אותו כמפיק או שכדאי שתחבור למפיקים אחרים?
12. בשנים האחרונות היא פחות הצליחה ברדיו ובמצעדי הפזמונים. אתם יכולים להצביע על סיבה או סיבות לכך?
13. בפורום אנשים טענו שהיא לא ממצה את כל הפוטנציאל שיש לה ושהיא ירדה ברמה בשירים שלה בשנים האחרונות. מה דעתכם האישית? אתם מסכימים שהיא כבר לא טובה כמו פעם או חושבים אחרת?
14. מירי אוהבת להתנסות בסגנונות שונים מוסיקלית. איזה סגנון לדעתכם כדאי שתתחבר בשנים הבאות?
15. עם איזה מוסיקאים ויוצרים אתם רוצים שתעבוד?
16. האם קניתם בעבר אלבומים שלה?
17. מירי תוציא השבוע את אלבומה השביעי "אלוהי הדברים הקטנים" שבו לראשונה אורי זך לא מפיק את האלבום. עד כה יצאו 3 סינגלים מתוך האלבום שזוכים לחיבוק מהקהל. האם תרכשו את האלבום החדש? אם לא ציינו מדוע

ady18

Well-known member
עונה

מירי נראה לי ברגיל לשם\נובמבר משהו כזה
מאוד הוקסמתי במירי אני צועדת איתה עשר שנים מאז ההתחלה כמעט
הרדיו בהתחלה ואז היה את קליפ של לשם את זה אני זוכרת
בהתחלה מאוד מאוד
מוצדק מאוד
השיר שאהבתי זה היה לשם, היום יש הרבה שעוקפים
שחקנית בינונית
מירי נראה סגנון הספרדי יכבוש

תאמת שופטת בינוני גם, היא לא הכי הכי למען אמת
היה טוב שיתוף הפעולה עם אורי
לא הצליחה שני האלבומים האחרונים היו בינונים, ולא צברו ממש להיטים
כן לדעתי האלבום האחרון מחזיר אותה
אישות מירי היא מצחיקה מעבר לזה בן אדם נחמד
סגנון ספרדי
מוקי ונתן גושן
בטח שקניתי
ארכוש מסקרן אותי

ady18

Well-known member
חוץ מחדשות וסימנים נראה לי 4 אלובמים אתה?

feldman89

Well-known member
לא קניתי אף אלבום שלה, שומע אותם דרך הערוץ הרשמי ביוטיוב

feldman89

Well-known member
עונה:

פעם ראשונה ששמעתי אותה היתה בערך בפברואר 2005 בעת שאחותי שמעה דרך המדייה פלייר במחשב את "נובמבר" כאשר הפך ללהיט נדמה לי
לא עשה לי כלום האמת, הקשבתי קצת אבל לא זוכר שהתעניינתי בה או שרציתי לשמוע את השיר שוב. אחר כך שמעתי אותה עם "באה אליכם" וגם אז לא זוכר שהיא הלהיבה אותי ממש. מצד שני הקול שלה לא הציק לי
הכרתי אותה דרך אחותי ואמא שהתחילו לשמוע אותה לעיתים, לא ממש שמעתי ממנה בשנה הראשונה לקריירה שלה
לא נשאבתי כאמור. הקול שלה נשמע לי טוב אך לא התאהבתי בה. רק בשנת 2012 התחלתי להתעניין בה ממש
5. מהר מאד הפכה המירי לזמרת מפורסמת, ידועה ומצליחה. האם אתם חושבים שזה בצדק או שלדעתכם היא לחא מספיק טובה כזמרת?
בדיעבד הגיע לה מאד, היא זמרת ווקאליסטית מדהימה ואחת הזמרות המעולות שצמחו בעשור הקודם אם לא הכי טובה לדעתי היא מאד טובה כזמרת
נובמבר/ אף אחת לא זוכר ממש מתי זה קרה אבל אלה השיחרים שתפסו אותי ממש בשנים הראשונות בקריירה שלה
בהתחלה לא הכרתי אותה ואת שיריה כמעט אז אפשר להגיד שלא. היום אני מכיר טוב מאד את הסינגלים בעיקר ואני אוהב מאד אותם, היא שרה מקסים וכובש והשירים עצמם ממכרים וסוחפים!
8. רי השתתפה גם כשחקנית בסרט "שלוש אמהות" ובסדרה "מעורב ירושלמי" וגם כשחקנית תיאטרון בהצגות "עלובי החיים", סנדלי המלך שלמה". היא שחקנית טובה לדעתכם?
לא ראיתי הרבה משחקת אבל נראה לי שהיא סה"כ שחקנית טובה
9. מירי נחשבת לאישה מתוקה וחמה אך פלפלית וגם בעלת הומור. האם אתם מתחברים לאישיות שלה? הסבירו מדוע כן וגם מדוע לא!
אני מתחבר לאישיות שלה, היא אחת שמתנהגת באופן אמיתי ולא עושה פוזות וגם ההומור שלה עושה לי את זה ובכלל אני מתחבר לחמימות שלה

. מירי משמשת כשופטת בתוכניות מוסיקה. האם זה משרת אותה נאמנה לדעתכם או פוגע בה במידה מסוימת?
זה משרת אותה טוב בהחלט כי היא מקבלת פריים טיים וזמן חשיפה שווים ויש לה אפשרות להביא את הצדדים שלה כשופטת וגם להוכיח שיש לה מה לומר מבחינה מקצועית. כל זה עוזר לה לקבל הערכה מהקהל ומשאיר אותה כאחת הנשים הפופולאריות בארץ

11. מירי עובדת עם אורי זך שהוא גם בעלה ואב בתה וגם מפיק את אלבומיה. אתם חושבים שהיא צריכה אותו כמפיק או שכדאי שתחבור למפיקים אחרים?
אני חושב שאם היא רוצה להמשיך ולהתפתח אז כדאי לה לחפש ולאתגר את עצמה בעבודה עם מפיקים אחרים שיכולים להוציא ממנה צדדים וסגנונות וצבעים אחרים

12. בשנים האחרונות היא פחות הצליחה ברדיו ובמצעדי הפזמונים. אתם יכולים להצביע על סיבה או סיבות לכך?
כן, כמה סיבות: א. כמה שירים פחות קליטים ב. צצים שמות וכוכבים חדשים שזוכים להצלחה יותר מאומנים וותיקים ג. יש ריבוי ערוצים והמון תחנות רדיו והכל מהיר ועצבני, שיר שאינו מתאים לרדיו כקליט לא יצליח ד. בשנים הראשונות היא זכתה ליחס והושמעה מעל גלי האתר המון, עכשיו אנשים רוו ממנה ומסגנון שירתה כמו שקורה לאומנים רבים לפעמים

13. בפורום אנשים טענו שהיא לא ממצה את כל הפוטנציאל שיש לה ושהיא ירדה ברמה בשירים שלה בשנים האחרונות. מה דעתכם האישית? אתם מסכימים שהיא כבר לא טובה כמו פעם או חושבים אחרת?
אני באופן אישי לא מסכים עם הדעה הזאת. בעיני היא מתפתחת מאלבום לאלבום וכל הזמן משתנה, משתכללת כזמרת וממציאה עצמה מחדש. חלק יגידו שהיא כבר מיצתה את עצמה, אני חושב שהשיאים שלה הם עוד מלפניה. אני מאד מתחבר לשירים העכשוויים לצד הלהיטים והשירים שהוציאה במשך כל השנים. שיר הנושא של אלבומה הקודם הוא השיר הכי יפה שלה עד כה.

14. מירי אוהבת להתנסות בסגנונות שונים מוסיקלית. איזה סגנון לדעתכם כדאי שתתחבר בשנים הבאות?
<font>לטינית, בלוז, ארץ ישראל, דאנס</font>

א. ענין פרל ב. לאה שבת ג. מאיר גולדברג ד. אביב גפן ה. רמי קלינשטיין ו. דודו ברק ז. רחל שפירא ח. צביקה פיק ט. יהודית רביץ י. אריק רודיך ו. ירוסלב יעקובוביץ'

לא קניתי אף אלבום שלה האמת אני שומע את האלבומים דרך היוטיוב בערוץ הרשמי שלה. לא מרגיש צורך לקנות כי ממילא אני שומע יוטיוב בשנים האחרונות

17. מירי תוציא השבוע את אלבומה השביעי "אלוהי הדברים הקטנים" שבו לראשונה אורי זך לא מפיק את האלבום. עד כה יצאו 3 סינגלים מתוך האלבום שזוכים לחיבוק מהקהל. האם תרכשו את האלבום החדש? אם לא ציינו מדוע
לא אקנה אותו לא מרגיש צורך לקנות כי ממילא אני שומע יוטיוב בשנים האחרונות
אבל כן אשתדל להאזין לשירים וגם לסינגלים מתוכו ובעיקר אני מקוונ שהאלבום יצליח יותר ממה שהצליח אלבומה הקודם

אריה31

Member
מנהל
עונה

כמובן בשיר הראשון שלה - טיפה טיפה. איפה שהוא בסוף 2004

בשיר הזה לא שמתי לב אליה כל כך, נובמבר תפס אותי יותר

רדיו

לקח לי כמעט שנה להתחבר אליה

5. מהר מאד הפכה המירי לזמרת מפורסמת, ידועה ומצליחה. האם אתם חושבים שזה בצדק או שלדעתכם היא לא מספיק טובה כזמרת?
זמרת טובה, אין מה לומר

אף אחת

אוהב הרבה מאוד שירים שלה

8. מירי השתתפה גם כשחקנית בסרט "שלוש אמהות" ובסדרה "מעורב ירושלמי" וגם כשחקנית תיאטרון בהצגות "עלובי החיים", סנדלי המלך שלמה". היא שחקנית טובה לדעתכם?
ראיתי רק את שלוש אמהות ולא התלהבתי ממנה או מהסרט, אבל נראה לי שכבן אדם דרמטי היא אמורה להיות שחקנית טובה

אני חושב שהיא אובר דרמטית, יותר מדי שחקנית, לא מספיק אמינה אם כי טיפוס מעניין בסה"כ

10. מירי משמשת כשופטת בתוכניות מוסיקה. האם זה משרת אותה נאמנה לדעתכם או פוגע בה במידה מסוימת?
מעלה את הפופולריות שלה, פוגע בה קצת כזמרת

היא יכולה לנסות לעשות אלבום אחד בלעדיו

לא יודע לגבי אחרים, אבל עליי היא דיי נמאסה

אני דווקא חושב להיפך, היא מיצתה את הפוטנציאל שלה. וכן, היא פחות טובה ממה שהיתה

מזרחי-ערבי

לא יודע

את שלושת האלבומים הראשונים

לא ארכוש, הסינגלים נחמדים, אבל לא מספיק בשביל שאקנה אלבום

LeAnnDylan

Well-known member
עונה חלקית

פעם ראשונה הייתה איפשהו ב-2005, הייתי בצבא, ומישהי מהחמ"ל שלי כל הזמן הייתה שומעת את "אף אחת" בריפיטים אינסופיים והייתה מתעקשת שהיא צריכה "להבין על מה היא מדברת כשהיא שרה נשים כמוני היו פעם שורפים על המוקד"... זמנים טובים

מעבר לסלידה הראשונית בגלל אותה בחורה שהייתה משמיעה את אותו השיר בריפיט. בעצם, זה אפילו לא היה שיר, היא הייתה מריצה אחורה את אותה שורה
אבל חשבתי שיש לה קול טוב. באותה תקופה לא התעניינתי במוזיקה ישראלית יותר מידי אז לא טרחתי להאזין לה בזמני הפנוי יותר מידי.

עניתי למעלה. לא חשבתי ששמעתי באותה תקופה רדיו. מאוחר יותר כשעברתי לחמ"ל אחר היינו שומעים גלגל"צ ואז היו מנגנים את נובמבר המון.

חשבתי שיש לה קול טוב כששמעתי אותה לראשונה, אבל כאמור לא התעניינתי במוזיקה ישראלית יותר מידי אז לא נשאבתי.

חושבת שדי בצדק. היא זמרת מוצלחת ויש לה לא מעט להיטים טובים.

שיר תקווה

לא מכירה יותר מידי שירים שלה. בעיקר את המוכרים, אבל מה שכן מכירה, אוהבת לרוב.

לא ראיתי אותה משחקת בשום דבר.

זכור לי את הבלאגן עם הפורום שלה בזמנו וחשבתי לעצמי שהיא כפוית טובה. אבל זה בעיקר מה שהמעריצים שלה סיפרו. לי באופן אישי אין דעה עליה לכאן או לכאן.

לא צפיתי בשום תוכנית שהיא שפטה בה.

אני חושבת שזה טוב שהיא תחשף למפיקים אחרים, כדי שלא יהיה לה מקרה שאניה טווין
(בעלה היה המפיק שלה והם כתבו את כל השירים שלה יחד ובאותה תקופה נחשבה לשם החם ביותר בז'אנר. ואז כשהתגרשו, לא הצליחה לכתוב שום להיט בעצמה. למעשה, עד היום לא הצליחה לשחזר את ההצלחה שלה בלעדיו)

אין לי מושג. לא שומעת רדיו.

לא יודעת איך לענות על זה כי השיר האחרון שלה שאני זוכרת זה מלך

אני לא אוהבת את הקפיצה בסגנונות. מעדיפה שתישאר עם מה שעובד.

לא מכירה מספיק יוצרים ישראליים כדי לענות על זה.

קניתי כמה שירים באייטונס אבל לא אלבומים שלמים.

לא שמעתי אף אחד מסינגלים. אם היא קיימת באפל מיוזיק אני אבדוק, אם לא, כנראה שזה לא נועד להיות...

1Shir

New member
תשובות - מירי מסיקה

מניחה שנובמבר
לא אהבתי את השיר
מניחה שדרך הרדיו
התאהבתי בשלב מאוחר יותר
5. מהר מאד הפכה המירי לזמרת מפורסמת, ידועה ומצליחה. האם אתם חושבים שזה בצדק או שלדעתכם היא לא מספיק טובה כזמרת?
ברור שמספיק טובה
לשם
7. האם אתם אוהבים שירים שלה בכלל?
כן
לא ראיתי, יש לה אופי של שחקנית אבל זה גם יכול לעבוד הפוך
מאוד מתחברת, אוהבת מאוד את הכנות שלה, היא לא מתביישת
לא נראה לי פוגע
איך שהיא מרגישה
כנראה החומרים ששחררה
לא מספיק התעמקתי, זה טבעי שאחרי פריצה גדולה תהיה מתישהו ירידה
אני תמיד בעד פופ ובשבילה מתאים בלדות פופ-רוק חזקות
עברי לידר, יהודית רביץ
לא קניתי אבל יש לי על המחשב את האלבום השני
17. מירי תוציא השבוע את אלבומה השביעי "אלוהי הדברים הקטנים" שבו לראשונה אורי זך לא מפיק את האלבום. עד כה יצאו 3 סינגלים מתוך האלבום שזוכים לחיבוק מהקהל. האם תרכשו את האלבום החדש?
לא ממש קונה אלבומים

למעלה