הזמרים המצליחים במצעדים השבועיים

feldman89

Well-known member
רמי התותח
איזה כיף שהוא בטופ 15

אתה בטוח ש"תפוחים ותמרים" לא היה גם מקום ראשון? אני בטוח שכן
גם "מתנות קטנות" נדמה לי הצליח בגלגלצ
הוא נהדר לגמרי ויש לו אינסוף שירים מעולים והוא טוב בהכל(רוק, פופ, אמצע הדרך ישראלי). את שיתוף הפעולה עם קרן אני קצת פחות אוהב בעיקר כי הוא הכי טוב בסולו לבד, הוא לא צריך לשיר עם מישהו אחר!
אריה, אתה יכול לברר עם "הקיץ עבר" שלו יצא לרדיו? חיים חפר כתב לשיר הזה את המילים וזה שיר שאני מאד אוהב

אריה31

Member
מנהל
מקום 12 - יהודה פוליקר

יהודה פוליקר פרץ כמובן ביחד עם בנזין ב-1982. קריירת הסולו החלה ב-1987/88

16 הלהיטים שלו שכבשו את הפיסגה: חלון לים התיכון, פחות אבל כואב, הצל ואני, אני רוצה לרקוד, כמו גנב באפילה, נמס בגשם, לא יודע, פנים אל מול פנים, איך קוראים לאהבה שלי, בתוך הפקק האינסופי, על גג העולם, שלושה ימים, פומה פומה, שחמט, כמעט כבר נוגע, הזמן המאושר

22 שבועות ברשת ג', 8 שבועות בגלי צהל, 30 בסה"כ

feldman89

Well-known member
זמר נהדר ומרגש

אני חושב שהאלבום הטוב ביותר שלו זה האלבום "הילד שבך" משנת 1995 שהביא כמה להיטי מקום ראשון וזה לא מקרי
שמח שעדיין הוא מצליח להביא שירים מעולים

אריה31

Member
מנהל
מקום 11 - עידן עמדי

הזמר הכי צעיר ברשימה, בן 29
תוך שש שנים וחצי הוא הביא 11 שירים למקום הראשון!!

כאב של לוחמים, רץ אל האור, אלייך, כל המילים, נגמר, דברים יפים לראות, בזמן האחרון, קול זכרון ישן, כשכל זה יקרה, חלק מהזמן, עד שיעלה היום הבא

, 23 שבועות ברשת ג', 24 שבועות בגלגל"צ, 47 בסה"כ

feldman89

Well-known member
זמר טוב סה"כ, מיקום מפתיע מאד

כל המילים? לא נתקלתי בשיר כזה של עמדי
כנראה התבלבלת עם לירן דנינו שבאמת הגיע עם "כל המילים" למקום הראשון ברשת ג'
אני סך הכל מסמפט אותו אבל לדעתי יש לו עוד מה להוכיח

אריה31

Member
מנהל
מקום 10 - אבי טולדנו

הוא כבש את הפיסגה לראשונה ב-1968 ולאחרונה ב-1986

בתקופה הזו היו לו 15 שירים בפיסגה:
ההזדמנות האחרונה, לאן נוסעת הרכבת, ראיתי את הקיץ, בדרך חזרה, בדרך חזרה, עם רדת יום, למה ככה, איך עף הזמן, מה חשוב היום, כל חיי, ליאורה, אדם נשאר ילד, החגיגה נמשכת, הורה, אני רק עובר, בכל הכח

הנתונים שלו כמעט במפתיע זהים לאלו של עידן עמדי: 24 שבועות ברשת ג', 23 שבועות בגלי צהל, 47 שבועות בסה"כ

feldman89

Well-known member
זמר אדיר! יש לו קול שמיימי

"תרקדי את הלילה" לא הגיע למקום ה- 1? אני חושב שכן
בדרך חזרה מופיע פעמיים
אני חושב שהוא לא מספיק מוערך כיום וחבל שאנשים לא נותנים לו הזדמנות בשירים החדשים שלו

אריה31

Member
מנהל
מקום 9 - עברי לידר

כמו אביתר בנאי, גם הוא פרץ ב-1997, השיר הראשון שלו "לאונרדו" לא כבש את הפיסגה, השני "אף אחד משנינו" עשה את העבודה
כעבור שנתיים חידוש המצעד של גלי צהל היטיב עם הזמר

15 שירים בפיסגה: אף אחד משנינו, בחולצת פסים, הכוס הכחולה, קורא לי לחזור, פנסים, בתי קפה, בוא, זכיתי לאהוב, זה לא אותו דבר, הכאב הזה, תרמיל, מישהו פעם, הייתי כאן, הכל בוער, האהבה הזאת שלנו

24 שבועות ברשת ג', 29 שבועות בגלגל"צ, 53 בסה"כ

Lhuna1

New member
"ניסים" לא הגיע לפסגה?

את השירים הקצביים שלו פעם מאוד אהבתי והיום פחות.
אבל יש לו עדיין כמה יצירות גדולות מאוד.
&nbsp

feldman89

Well-known member
זמר מצוין באמת

לא מפתיע אותי שהצליח, הוא חביב הרדיו ובמיוחד גלגלצ
קורא לי לחזור- זה שיר שהוא כתב, אבל גם מבצע? לדעתי זאת שרון חזיז שרה לבד
"הכאב הזה" בביצוע שלו הוא אוברייטד, לא מבין מה כל כך יפה בביצוע שלו ושל נינט
השאר באמת מעולים

ady18

Well-known member
אני אוהבת השירים המצליחים שלו לא כולם הכי אהובים עלי

פנסים גרוע ביותר
הכאב הזה נוראי

אריה31

Member
מנהל
מקום 8 - יהורם גאון

מצד אחד, אי אפשר לומר שיהורם גאון לא הצליח במצעדים
מצד שני, הוא מסוג הזמרים שהמצעדים לא משקפים את האהדה ובעיקר את ההערכה לה הוא זוכה ובעיקר זכה בקרב הציבור

17 שירים בראש המצעד, 19 שבועות ברשת ג', 24 שבועת בגלי צהל, 43 בסה"כ

הלהיטים שלו:
רק חיוך אחד, רוח שטות, עץ האלון, גשר אלנבי, קרוסל, יש לי חלום, אני זוכר, הנני כאן, רחל, בואי יונה, גולני שלי, אנחנו לא נפסיק לשיר, עוד לא אהבתי די, לילה טוב לאהבה, בפרדס ליד השוקת, ואולי אותה שתיקה, אדם אחר

feldman89

Well-known member
ענק
אני מאוהב ביהורם גאון זמר משכמו ומעלה

אני חושב שלפעמים לא מספיק מעריכים אותו למרות שהוא כן הצליח מאד בעבר(עד שלהי שנות ה- 80). בגדול הוא עדיין מייצר שירים נפלאים כיום ובעיקר האלבום ה אחרון שלו עם עמיר בניון "כביום היוולדי"
גם "בלדה לחובש" צעד נדמה לי מקום ראשון שבוע בשנת תשכ"ט ואחרי כן הוציאו אותו ממצעד הפזמונים לבקשתו של אפי נצר שטען שזה שיר לא מתאים למצעד פזמונים

למעלה