לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1521615,216 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'הזמרים המצליחים במצעדים השבועיים'
הזמרים המצליחים במצעדים השבועיים
<< ההודעה הנוכחית
10/03/2017 | 19:17
70
140
Ladies first כמובן, ואחרי שהכתרנו את הזמרות המצליחות במצעדים השבועיים של קול ישראל וגלי צהל, הגיע תורם של הזמרים

מוזמנים לנחש תוך כדי הפרסום את הצמרת!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 16 - אברהם טל'
מקום 16 - אברהם טל
10/03/2017 | 19:21
3
39
הוא פרץ מאוחר למדי, בגיל 31 כבש לראשונה את הפיסגה של גלגל"צ, אבל תוך זמן קצר הפך לאחד הזמרים המובילים ולאייקון תרבות

תשעה שירים שלו כבשו את פסגות המצעדים ועוד היד נטויה

אלו הלהיטים שלו: אדם צובר זכרונות, מחוזקים לעולם, אם את הולכת, אלוהיי, אני איתך, שושנה, את במרחבים, תן לי מנגינה, הימים עוברים

בסה"כ 15 שבועות ברשת ג', 18 שבועות בגלגל"צ, 33 בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פשש מכובד הפתעה גם אני גילתי מאוחר'
פשש מכובד הפתעה גם אני גילתי מאוחר
10/03/2017 | 20:46
8
לצפיה ב-'אחלה זמר, אחלה להיטים יפה שהוא מצליח ככה'
אחלה זמר, אחלה להיטים יפה שהוא מצליח ככה
10/03/2017 | 20:49
21
"אלוהיי" למעשה זה הלהיט הכי מצליח שלו ביחד עם "מחוזקים לעולם". אלוהיי שהה 5 שבועות ברציפות במקום הראשון ברשת ג'
תן לי מנגינה זה שיר חמוד אבל לטעמי אוברייטד, השאר באמת מעולים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פשש מפתיע'
פשש מפתיע
11/03/2017 | 19:11
7
לצפיה ב-' מקום 15 - אביתר בנאי'
מקום 15 - אביתר בנאי
10/03/2017 | 19:27
3
32
בקרוב ימלאו 20 שנה לפריצה של אביתר בנאי, איך שהזמן טס!
בתקופה הזו הוא הספיק לחזור בתשובה, תהליך שלטעמי עשה לו טוב מבחינה מוזיקלית אם כי כשרון תמיד היה לו

עשרה שירים שלו הגיעו לפיסגה: 
מתי נתנשק, אותיות פורחות באויר, עד מחר, אבא, לילה כיום יאיר, יש שמיים מעלי, בשנייה אחת, יפה כלבנה, ילדים, גנב, תמיד לפני הגשם, פרגולה

20 שבועות ברשת ג', 14 שבועות בגלגל"צ, 34 בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מוערך מאוד. אני משום מה פחות מתחברת אליו.'
מוערך מאוד. אני משום מה פחות מתחברת אליו.
10/03/2017 | 20:24
11
לצפיה ב-'די צפוי זמר בולט מאוד אין פה הפתעה, יש ויש אצלו ההתחלה יותר'
די צפוי זמר בולט מאוד אין פה הפתעה, יש ויש אצלו ההתחלה יותר
10/03/2017 | 20:47
13
לצפיה ב-'זמר טוב מאד, לקח לי הרבה זמן להתחבר אליו'
זמר טוב מאד, לקח לי הרבה זמן להתחבר אליו
11/03/2017 | 10:17
18
בהתחלה חשבתי שהוא מעצבן וחופר ואח"כ ראיתי שהוא מיוחד ואחר מהבנאים האחרים וירד לי האנטי. מסכים איתך שכיום הוא טוב אפילו יותר מאשר בהתחלה
אני מופתע שרק שיר אחד שלו מאלבומו הראשון הגיע לפסגה, הייתי בטוח שהצליח עם "תתחנני אלי", "יש לי סיכוי", "שמתי לי פודרה" ו"כלום לא עצוב"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 14 - שלום חנוך'
מקום 14 - שלום חנוך
10/03/2017 | 19:31
3
33

תשעת הלהיטים הגדולים של שלום חנוך משתרעים על פני ארבעה עשורים
שניים מהם היו ביחד עם אריק איינשטיין

למה לי לקחת ללב, היה כדאי, שיר דרך, מחכים למשיח, זה לא נח, ככה וככה, לאט לאט, כל אחד רוצה, אהבת נעורי

15 שבועות ברשת ג', 25 שבועות בגלי צהל, 40 בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר מצוין, יפה לו המיקום'
זמר מצוין, יפה לו המיקום
11/03/2017 | 10:19
13
אני מודה שלעיתים הוא קצת מעצבן כזמר אבל עדיין יש לי אליו הערכה פשוט כי הוא באמת רוקר מצוין. לטעמי האלבום הכי טוב שלו הוא "מחכים למשיח" מצשנת 1985 ויפה ששני שירים מתוכו כבשו את הפסגה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מנסה לנחש:'
מנסה לנחש:
10/03/2017 | 19:39
3
19
יופיעו לא לפי הסדר הזה:
1. שלמה ארצי
2. אייל גולן
3. יהורם גאון
4. אריק אינשטיין
5. צביקה פיק
6. יגאל בשן
7. אבי טולדנו
8. אדם
9. יזהר כהן
10. אהוד בנאי
11. בעז שרעבי
12. רמי קלינשטיין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וגם יהודה פוליקר נראה לי שיופיע ואולי גידי גוב גם'
וגם יהודה פוליקר נראה לי שיופיע ואולי גידי גוב גם
10/03/2017 | 19:42
16
זה קשה לנחש אבל נראה לי שקלעתי בול ברוב הזמרים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אולי תנסה לנחש את השלישייה המובילה?'
אולי תנסה לנחש את השלישייה המובילה?
10/03/2017 | 20:08
1
9
לצפיה ב-'מנסה את שלושת הגדולים: 1. שלמה 2. אייל 3. אריק א.'
מנסה את שלושת הגדולים: 1. שלמה 2. אייל 3. אריק א.
10/03/2017 | 20:12
10
לצפיה ב-' מקום 13 - רמי קליינשטיין'
מקום 13 - רמי קליינשטיין
10/03/2017 | 20:07
4
43
1986 עד 2017, יותר משלושה עשורים, רמי קליינשטיין מצליח!

13 שירים, 17 שבועות ברשת ג', 14 שבועות בגלי צהל, 31 בסה"כ

את שרה ברדיו, אש, במקום שבו אני עומד, שבועה, ביום של הפצצה, הניחי לי, כל מה שתרצי, שלושה שוטרים, תגיד את זה, ימי התום, אנשים טובים, יום שלא יחזור, תודה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי אותו מאוד. עדיין הוא אחד המוכשרים שלנו, אבל היום'
אהבתי אותו מאוד. עדיין הוא אחד המוכשרים שלנו, אבל היום
10/03/2017 | 20:20
1
27
כבר פחות מתלהבת משיריו משום מה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בול כמוני'
בול כמוני
11/03/2017 | 19:12
12
לצפיה ב-'יופי זמר בולט בהחלט'
יופי זמר בולט בהחלט
10/03/2017 | 20:57
18
לצפיה ב-'רמי התותח איזה כיף שהוא בטופ 15'
רמי התותח איזה כיף שהוא בטופ 15
11/03/2017 | 10:27
17
אתה בטוח ש"תפוחים ותמרים" לא היה גם מקום ראשון? אני בטוח שכן
גם "מתנות קטנות" נדמה לי הצליח בגלגלצ
הוא נהדר לגמרי ויש לו אינסוף שירים מעולים והוא טוב בהכל(רוק, פופ, אמצע הדרך ישראלי). את שיתוף הפעולה עם קרן אני קצת פחות אוהב בעיקר כי הוא הכי טוב בסולו לבד, הוא לא צריך לשיר עם מישהו אחר!
אריה, אתה יכול לברר עם "הקיץ עבר" שלו יצא לרדיו? חיים חפר כתב לשיר הזה את המילים וזה שיר שאני מאד אוהב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 12 - יהודה פוליקר'
מקום 12 - יהודה פוליקר
10/03/2017 | 20:11
3
43
יהודה פוליקר פרץ כמובן ביחד עם בנזין ב-1982. קריירת הסולו החלה ב-1987/88

16 הלהיטים שלו שכבשו את הפיסגה: חלון לים התיכון, פחות אבל כואב, הצל ואני, אני רוצה לרקוד, כמו גנב באפילה, נמס בגשם, לא יודע, פנים אל מול פנים, איך קוראים לאהבה שלי, בתוך הפקק האינסופי, על גג העולם, שלושה ימים, פומה פומה, שחמט, כמעט כבר נוגע, הזמן המאושר

22 שבועות ברשת ג', 8 שבועות בגלי צהל, 30 בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יופי של זמר גם לקח לי זמן להתחבר '
יופי של זמר גם לקח לי זמן להתחבר
10/03/2017 | 20:59
15
לצפיה ב-'זמר נהדר ומרגש'
זמר נהדר ומרגש
11/03/2017 | 10:44
22
אני חושב שהאלבום הטוב ביותר שלו זה האלבום "הילד שבך" משנת 1995 שהביא כמה להיטי מקום ראשון וזה לא מקרי
שמח שעדיין הוא מצליח להביא שירים מעולים

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 11 - עידן עמדי'
מקום 11 - עידן עמדי
10/03/2017 | 20:14
2
41
הזמר הכי צעיר ברשימה, בן 29
תוך שש שנים וחצי הוא הביא 11 שירים למקום הראשון!!

כאב של לוחמים, רץ אל האור, אלייך, כל המילים, נגמר, דברים יפים לראות, בזמן האחרון, קול זכרון ישן, כשכל זה יקרה, חלק מהזמן, עד שיעלה היום הבא

, 23 שבועות ברשת ג', 24 שבועות בגלגל"צ, 47 בסה"כ

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר טוב סה"כ, מיקום מפתיע מאד'
זמר טוב סה"כ, מיקום מפתיע מאד
11/03/2017 | 10:49
17
כל המילים? לא נתקלתי בשיר כזה של עמדי כנראה התבלבלת עם לירן דנינו שבאמת הגיע עם "כל המילים" למקום הראשון ברשת ג'
אני סך הכל מסמפט אותו אבל לדעתי יש לו עוד מה להוכיח
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 10 - אבי טולדנו'
מקום 10 - אבי טולדנו
10/03/2017 | 20:18
2
38
הוא כבש את הפיסגה לראשונה ב-1968 ולאחרונה ב-1986

בתקופה הזו היו לו 15 שירים בפיסגה:
ההזדמנות האחרונה, לאן נוסעת הרכבת, ראיתי את הקיץ, בדרך חזרה, בדרך חזרה, עם רדת יום, למה ככה, איך עף הזמן, מה חשוב היום, כל חיי, ליאורה, אדם נשאר ילד, החגיגה נמשכת, הורה, אני רק עובר, בכל הכח

הנתונים שלו כמעט במפתיע זהים לאלו של עידן עמדי: 24 שבועות ברשת ג', 23 שבועות בגלי צהל, 47 שבועות בסה"כ

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר אדיר! יש לו קול שמיימי'
זמר אדיר! יש לו קול שמיימי
11/03/2017 | 10:51
21
"תרקדי את הלילה" לא הגיע למקום ה- 1? אני חושב שכן
בדרך חזרה מופיע פעמיים 
אני חושב שהוא לא מספיק מוערך כיום וחבל שאנשים לא נותנים לו הזדמנות בשירים החדשים שלו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 9 - עברי לידר'
מקום 9 - עברי לידר
10/03/2017 | 20:23
4
43
כמו אביתר בנאי, גם הוא פרץ ב-1997, השיר הראשון שלו "לאונרדו" לא כבש את הפיסגה, השני "אף אחד משנינו" עשה את העבודה
כעבור שנתיים חידוש המצעד של גלי צהל היטיב עם הזמר

15 שירים בפיסגה: אף אחד משנינו, בחולצת פסים, הכוס הכחולה, קורא לי לחזור, פנסים, בתי קפה, בוא, זכיתי לאהוב, זה לא אותו דבר, הכאב הזה, תרמיל, מישהו פעם, הייתי כאן, הכל בוער, האהבה הזאת שלנו

24 שבועות ברשת ג', 29 שבועות בגלגל"צ, 53 בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'"ניסים" לא הגיע לפסגה?'
"ניסים" לא הגיע לפסגה?
10/03/2017 | 20:26
1
26
את השירים הקצביים שלו פעם מאוד אהבתי והיום פחות.
אבל יש לו עדיין כמה יצירות גדולות מאוד.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר מצוין באמת'
זמר מצוין באמת
11/03/2017 | 10:56
17
לא מפתיע אותי שהצליח, הוא חביב הרדיו ובמיוחד גלגלצ
קורא לי לחזור- זה שיר שהוא כתב, אבל גם מבצע? לדעתי זאת שרון חזיז שרה לבד
"הכאב הזה" בביצוע שלו הוא אוברייטד, לא מבין מה כל כך יפה בביצוע שלו ושל נינט
השאר באמת מעולים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני אוהבת השירים המצליחים שלו לא כולם הכי אהובים עלי'
אני אוהבת השירים המצליחים שלו לא כולם הכי אהובים עלי
11/03/2017 | 11:48
15
פנסים גרוע ביותר
הכאב הזה נוראי

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 8 - יהורם גאון'
מקום 8 - יהורם גאון
10/03/2017 | 20:28
2
35
מצד אחד, אי אפשר לומר שיהורם גאון לא הצליח במצעדים
מצד שני, הוא מסוג הזמרים שהמצעדים לא משקפים את האהדה ובעיקר את ההערכה לה הוא זוכה ובעיקר זכה בקרב הציבור

17 שירים בראש המצעד, 19 שבועות ברשת ג', 24 שבועת בגלי צהל, 43 בסה"כ

הלהיטים שלו: 
רק חיוך אחד, רוח שטות, עץ האלון, גשר אלנבי, קרוסל, יש לי חלום, אני זוכר, הנני כאן, רחל, בואי יונה, גולני שלי, אנחנו לא נפסיק לשיר, עוד לא אהבתי די, לילה טוב לאהבה, בפרדס ליד השוקת, ואולי אותה שתיקה, אדם אחר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' המוזיקה הישנה והטובה'
המוזיקה הישנה והטובה
10/03/2017 | 20:46
15
לצפיה ב-'ענק אני מאוהב ביהורם גאון זמר משכמו ומעלה'
ענק אני מאוהב ביהורם גאון זמר משכמו ומעלה
11/03/2017 | 11:03
21
אני חושב שלפעמים לא מספיק מעריכים אותו למרות שהוא כן הצליח מאד בעבר(עד שלהי שנות ה- 80). בגדול הוא עדיין מייצר שירים נפלאים כיום ובעיקר האלבום ה אחרון שלו עם עמיר בניון "כביום היוולדי"
גם "בלדה לחובש" צעד נדמה לי מקום ראשון שבוע בשנת תשכ"ט ואחרי כן הוציאו אותו ממצעד הפזמונים לבקשתו של אפי נצר שטען שזה שיר לא מתאים למצעד פזמונים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 7 - אריאל זילבר'
מקום 7 - אריאל זילבר
10/03/2017 | 20:38
4
41
אני מניח שזו ההפתעה הכי גדולה במצעד
אריאל זילבר הביא רק 12 שירים לפיסגה, אבל שניים מהם היו מגה להיטים
בסה"כ עמד בראש המצעדים במשך 69 שבועות (35 בגלי צהל, 34 ברשת ג')

לזכותו ייאמר שבין הלהיט הראשון לאחרון עברו 43 שנה!!! (1972-2015)

שמש שמש, רוצי שמוליק קורא לך, תני לי מחסה, דרך ללא מוצא, פעם הייתי ילד קטן, ישראלים מצחיקים, נפש נקלטת בגוף, בחברה להגנת הטבע, הנה אנו המיואשים, טרף קל, אני שוכב לי על הגב, לאן פנתה אהבתנו

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מפתיע אך מוצדק בעיני, גם כן יוצר מיוחד ומבריק.'
מפתיע אך מוצדק בעיני, גם כן יוצר מיוחד ומבריק.
10/03/2017 | 20:50
16
לצפיה ב-'"זמר שנוי במחלוקת" לא מבחינתי אני אוהבת אותו לי לא מפריע '
"זמר שנוי במחלוקת" לא מבחינתי אני אוהבת אותו לי לא מפריע
10/03/2017 | 21:01
1
24
לצפיה ב-'אני בוחן אותו לפי עברו'
אני בוחן אותו לפי עברו
10/03/2017 | 22:34
21
במובן החיובי כמובן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר מצוין, מיקום מפתיע בעיני'
זמר מצוין, מיקום מפתיע בעיני
11/03/2017 | 11:05
17
הוא הביא כמה יצירות מופת למרות שהוא לא נמנה אצלי בין הזמרים הכי אהובים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 6 - אייל גולן'
מקום 6 - אייל גולן
10/03/2017 | 20:43
1
36
המיקום שלו במצעד ממש לא משקף את ההצלחה הכלכלית וההערצה העצומה לה הוא זוכה
מבחינה מסויימת אייל גולן הוא מסוג של זמרי הקלטות של הסבנטיז-אייטיז אם כי ברשת ג' הוא מצליח מאוד.
גלגל"צ לא כל כך סופרים אותו. רק שמונה שירים שלו כבשו את הפיסגה אם כי צריך לזכור ש"דמעות" ו-"יפה שלי" צעדו בתקופה שעדיין לא היה מצעד

נערה, קן של אהבה, דמעות, יפה שלי, הסתכלי אליי, ואני קורא לך, מציאות אחרת, מתגעגע, הוזה אותך מולי, זה אני, לנצח בני, על חבל דק, כשאחר, נגעת בי בלב, רגע גדול, נשיקה אחת ממך, מי שמאמין, תמונה שבורה, סטטוס מאוהב

19 שירים, 45 שבועות ברשת ג', 8 שבועות בגלגל"צ, 53 שבועות בסה"כ

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר שאני חלוק לגביו, מצד אחד ווקאליסט מצד שני מעצבן'
זמר שאני חלוק לגביו, מצד אחד ווקאליסט מצד שני מעצבן
11/03/2017 | 11:16
25
"סטטוס מאוהב" החל בעיני את ההדרדרות שלו המתמשכת אםן כי עוד מקודם הוא כבר החל לעצבן. כיום הוא בלתי נסבל בשיריו החדשים(ברובם)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 5 - יגאל בשן'
מקום 5 - יגאל בשן
10/03/2017 | 20:48
2
42
יגאל בשן הוא קצת אנדרייטד בקרב הציבור, אבל הוא זמר קלאסי למצעדי פזמונים
22 שירים שלו כבשו את הפיסגה!!! כולם חוץ מאחד בין השנים 1968 עד 1985
ב-2012 הוא עשה זאת שוב עם "שמיים"

19 שבועות ברשת ג', 33 שבועות בגלי צהל, 52 שבועות בסה"כ

ערי הגדה, קרנבל, שיר לפנות ערב, כתבי אליו, מודד המדרכות, ואני אומר, מה נשתנה, רק השתחררתי מהצבא, לקראת שבת, קפה אצל ברטה, כשיבוא שלום לארץ, דודה ודוד, יש לי ציפור קטנה בלב, ערב טוב אנחנו פה, יש מלאך, מכת שמש, בואי נעשה לנו חג, סיון, אלוהים תן לי כח, האמיני לי, אל תגעו באהבה, שמיים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר ענק ומהכי אהובים עלי'
זמר ענק ומהכי אהובים עלי
11/03/2017 | 11:20
18
מוזר ש"אין לי יותר מה לומר" לא הגיע למקום הראשון יגאל בשן אומנם הוא זמר פופ אך הוא שילב בין מוסיקת רוק מערבית לבין פופ ובין מוסיקה תימנית ואפילו שירי ארץ ישראל וזה מקסים הגיון המוסיקלי שלו
שמים היה קאמבק מצוין  והצליח גם בגלגלצ להיות בפלייליסט
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 4 - אריק איינשטיין'
מקום 4 - אריק איינשטיין
10/03/2017 | 21:08
2
42
שנות ה-60, שנות ה-70, שנות ה-80, שנות ה-90, העשור הראשון של האלף, העשור הנוכחי
ששה עשורים רצופים שאריק איינשטיין הביא לפחות שלושה שירים לפיסגה

המיקום שלו בדירוג הנוכחי מעט מאכזב והוא נובע משתי סיבות:
1 יש ברשותי את המקומות הראשונים רק מ-1968 (גל"צ) ו-1969 (הגל הקל).
אני בטוח ששירים מוקדמים של אריק כבשו גם הם את המצעדים
2 אריק הוא הרבה יותר מזמר של מצעדים. הרבה מהלהיטים שלו בכלל לא יצאו כסינגלים לרדיו

אני יודע על 23 שירים של אריק איינשטיין שכבשו את הפיסגה
בגלי צהל הוא הצליח הרבה יותר מאשר בקול ישראל - 19-37
56 שבועות בסה"כ בפיסגה!

שבת המלכה, מכופף הבנות, אברהם ושרה, למה לי לקחת ללב, מה איתי, אני ואתה, צא מזה, שיר של אחרי מלחמה, אמא אדמה, הבלדה על זומטי ולבטי, ערב מול הגלעד, יש לי אח קטן, עטור מצחך זהב שחור, היא יושבה לחלון, יושב על הגדר, שביר, לבכות לך, כל אחד רוצה, יומן מסע, חוזרים הביתה, אדם בחדרו, לפעמים, מה פה הולך

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפתעה חשבתי אריק טופ 3'
הפתעה חשבתי אריק טופ 3
10/03/2017 | 21:25
11
לצפיה ב-'זמר מושלם, איזה רפרטואר עצום יש לו'
זמר מושלם, איזה רפרטואר עצום יש לו
11/03/2017 | 11:24
16
"יש בי אהבה" לא הגיע למקום הראשון? מעניין
וכן, הוא דוגמא לזמר שהצלחתו במצעדים לא שיקפה מספיק את ההערכה הגדולה לה הוא זכה וזוכה גם אחרי מותו
אני בטוח ש"איילת החן" היה מקום ראשון גם כיוון שהוא נבחר לשיר השנה בשנת תשכ"ה 1964/5
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 3 - צביקה פיק'
מקום 3 - צביקה פיק
10/03/2017 | 21:12
1
42
21 בפברואר 1972 - צביקה פיק כובש את "מקום בצמרת" עם "זוהי הדרך שלי"
27 בדצמבר 1984 - "הישארי איתי הלילה" כובש את "משלנו"

פחות מ-13 שנה, 26 שירים של צביקה פיק כבשו את המצעדים, איזו הצלחה מטורפת! רק חבל שהיא נגמרה כל כך מהר

זוהי הדרך שלי, סימנים, איתך ובלעדייך, אני אוהב אותך לאה, רינה טיל, פרפרה, דמדומים, חנן ועליזה, אהבה בסוף הקיץ , נאסף תשרי, מוסיקה, לא אני, שוב נתחיל מחדש, מרי לו, מסיבת יום שישי, המראה, על חטא, כוכבים בדו, אלה סינדרלה, השתקפות, כנטות היום, הסבון בכה מאוד, מישהו אחר, בגללך, אשליה, הישארי איתי הלילה

51 שבועות ברשת ג', 43 שבועות בגלי צהל, 94 שבועות בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוהב אותו מאד, זמר גדול ללא ספק'
אוהב אותו מאד, זמר גדול ללא ספק
11/03/2017 | 11:27
21
תקופת הסבנטיז והאייטיז שלו היו הכי יפות שאפשר, חבל שהיום הוא לא מוציא הרבה שירים לרדיו  הוא ממש נעלם מבחינה מוסיקלית למעט הופעות  
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 2 - אביב גפן'
מקום 2 - אביב גפן
10/03/2017 | 21:16
2
39
כמו פיק גם גפן הוא זמר קלאסי של מצעדי פזמונים
זמרים שהמעריצים שלהם שולחים גלויות או מתקשרים או מדרגים באינטרנט

שניהם הביאו כמות זהה של 26 שירים לראש המצעדים
גפן היה יותר שבועות בראש, 111!!!
נתון מדהים בטח בהתחשב בעובדה שבשמונה שנות פעילותיו הראשונות לא היה מצעד בגלי צהל

להיטיו: בוכה על הקבר, עכשיו מעונן, האם להיות בך מאוהב, אהבנו, אבא תרנגול, מרד הדמעות, קנאה, עונות, השיר שלנו, רומיאו ויוליה, לילות לבנים, מקסיקו, עורי עור, יומן מסע, אקדחים שלופים, שיר עצוב, גשם כבד עומד ליפול, עם הזמן, מחר, בובות, קוצים, נוסטלגיה, יש שמים מעליי, עולם חדש, כאב על כאב, מסתובב 

63 שבועות ברשת ג', 48 שבועות בגלג"צ, 111 שבועות בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואו לא חשבתי שכזה גבוה! כמובן מוצדק מאוד בעיני.'
וואו לא חשבתי שכזה גבוה! כמובן מוצדק מאוד בעיני.
10/03/2017 | 21:33
13
לצפיה ב-'עוד זמר שלמדתי לאהוב יותר מאוחר, זמר מעולה '
עוד זמר שלמדתי לאהוב יותר מאוחר, זמר מעולה
11/03/2017 | 11:30
20
את "בוכה על הקבר" הכרתי לא מזמן והוא מקסים. יפה שהוא עדיין מצליח להביא שירים למקום הראשון אחרי 25 שנים של קריירה
בגדול הוא זמר יוצר מאד חשוב וכלח הכבוד לו על ההישגים במצעדים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 1 - שלמה ארצי'
מקום 1 - שלמה ארצי
10/03/2017 | 21:22
12
47
אז מי האומן המוזיקלי הכי מצליח בישראל?
מבחינת המצעדים, אין פה בכלל תחרות

46 שירים של שלמה ארצי כבשו את פסגות המצעדים, כמות מטורפת והיד עוד נטויה!!! עוד עוד מסוגל להגיע ל-50!
אפילו אי אפשר לומר שהוא ממציא את עצמו כל פעם מחדש כי הוא כל הזמן כאן, לא הלך לשום מקום, רק מוצא כל פעם זמר חדש ומשתף איתו פעולה. הלהיט האחרון שלו זה עם ישי ריבו.
שלמה ארצי הוא מכונה של להיטים, תעשייה שלמה

אלו השירים שלו שכבשו את המצעדים לפי הסדר: לפני, פתאום עכשיו פתאום היום, תפילת ערבית, אנחנו לא צריכים, נחל ים, האם עודך יפה, אל תשאל ילד, להיות לאחרים, דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד, השיר על ארץ סיני, אמא קטנה, ממלינדה, יופיה אינו ידוע, אומרים ישנה ארץ, שיר בבוקר בבוקר, הבלדה על ברוך ג'מילי, בשל תפוח, היי ליזה, את ואני, בואו נשחק משחק, אהבה 1525, עצרו את החגיגה, האיש ההוא, צוותא, פתאום כשלא באת, אני שומע שוב, לא עוזב את העיר, הרדופים, תרקוד, רוב הזמן את אשתי, צריך להתקדם, נרקוד נשכח, שדות של אירוסים, לילה לא שקט, אני בא, האהבה הישנה, מנגב לך ת'דמעות, 17, נוף ילדות, על פי תנועת הרכבות, כל יום, חוזרים הביתה, אלוהיי, לתת ולקחת, מחמל נפשי, לנצח יחד, והאמת 

81 שבועות ברשת ג', 57 שבועות בגלי צהל, 138 שבועות בסה"כ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חסרים פה כמה זמרים בולטים אריק סיני גידי גוב עמיר בניון '
חסרים פה כמה זמרים בולטים אריק סיני גידי גוב עמיר בניון
10/03/2017 | 21:27
1
16
לצפיה ב-'אריק סיני לא הצליח במיוחד'
אריק סיני לא הצליח במיוחד
10/03/2017 | 22:21
20
עמיר בניון גם אני חשבתי שהצליח יותר
גידי גוב לא היה רחוק מהרשימה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
10/03/2017 | 21:37
3
26
לצערי אנשים בסביבתי בעיקר משמיצים אותו, מחשיבים אותו בנאלי. אני ממש לא מסכימה עם זה, יש לו המון שירי משוררים נפלאים ואני אוהבת גם את המילים של השירים שהוא עצמו כתב למרות שאוהבים לצחוק עליהם, בעיני יש לו הרבה נגיעות מדויקות ומרגשות, והלחנים נפלאים ביותר.
דווקא לשת"פים שלו בשנים האחרונות עם אמנים אחרים אני פחות מתחברת.
שירי הסולו שלו ובעיקר משנות ה-80 המוקדמות - לנצח ישארו אצלי בלב.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הדעה שלי על שלמה ארצי '
הדעה שלי על שלמה ארצי
10/03/2017 | 22:33
2
30
קודם כל הוא מיינסטרים בהוויתו, אולי יותר מכל אומן אחר
לא יודע אם יש מישהו שהוא יותר קונצנזוס ממנו
הוא מצליח לדבר לכל המגזרים ולכל הגילאים

הוא משלב כשרון גדול לצד ייחודיות ברמה פושרת למדי
אפשר להשתמש במילה 'בנאלי' כדי לתאר אותו, אבל אני הייתי בוחר דווקא במילה 'פשוט'

סה"כ אני אוהב את שלמה ארצי, אבל יותר של סוף הסבנטיז עד סוף האייטיז

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה הכוונה"בזמר פשוט" מה היית יותר רוצה? למה דווקא הוא יותר '
מה הכוונה"בזמר פשוט" מה היית יותר רוצה? למה דווקא הוא יותר
10/03/2017 | 22:49
1
22
מפריע לך מהצלחת אריק?
או שלום חנוך?
או מי מבחינתך זה זמר ישראל(חוץ מאריק)?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ענין של הרגשה וטעם'
ענין של הרגשה וטעם
10/03/2017 | 23:10
22
כמו שכתבנו שנינו לפני כמה שבועות, שלמה זמר טוב אבל קצת אוברייטד
אריק מדבר אליי יותר
שלום מוכשר כפי שלונה כתבה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר נפלא בסופו של דבר, מהאהובים עלי'
זמר נפלא בסופו של דבר, מהאהובים עלי
11/03/2017 | 11:33
26
תקופת הסבנטיז שלו לא מוערכת מספיק ואפילו הוא לא ממש מתייחס אל התקופה הזאת בחיוביות. יפה שהוא מצליח בכל עשור להביא שירים שמצליחים והופכים ללהיטים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על השרשור הנהדר, כיף לקרוא אותו'
תודה על השרשור הנהדר, כיף לקרוא אותו
11/03/2017 | 11:35
3
15
לצפיה ב-'בכיף, בקרוב הלהקות המצליחות'
בכיף, בקרוב הלהקות המצליחות
11/03/2017 | 14:06
2
15
לצפיה ב-' מחכה לזה! וכמובן תודה זה בהחלט מעניין.'
מחכה לזה! וכמובן תודה זה בהחלט מעניין.
11/03/2017 | 15:41
1
8
לצפיה ב-'איזה כיף שהוא וריטה בפסגה'
איזה כיף שהוא וריטה בפסגה
11/03/2017 | 19:16
15

הודעות אחרונות

07:20 | 13.10.19 אביחי3001
10:54 | 12.10.19 אביחי3001
10:45 | 12.10.19 אביחי3001
19:12 | 11.10.19 אביחי3001
14:12 | 11.10.19 אביחי3001
18:06 | 10.10.19 אביחי3001
14:58 | 10.10.19 ady18
13:29 | 10.10.19 יואב7766
06:52 | 10.10.19 אביחי3001
11:56 | 09.10.19 אביחי3001
10:25 | 09.10.19 אביחי3001
20:08 | 07.10.19 אביחי3001

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ