המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

אורישקי

New member
המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

שלום לכל חבריי לפורום!
בשבוע וחצי האחרונים 14 חברי פורום הצביעו ודירגו את שירי השנה שלהם, והערב נתחיל לחשוף את מצעד הפורום

מתוך 449 שירים שהוצעו לדירוג + שיר נוסף שדורג לבקשת אחד מחברי הפורום, 152 שירים דורגו בסהכ, וביניהם גם ה40 הסופיים.

תיקו נשבר על פי שלושת הקריטריונים הבאים:
1. איזה שיר קיבל את המיקום הכי גבוה מאחד המדרגים
2. אם יש תיקו על הקריטריון הראשון - איזה שיר דורג ע"י יותר מצביעים
3. אם יש תיקו גם בשני - איזה שיר קיבל יותר צפיות ביוטיוב.

ברצוני להודות ל:
ady18 אריה31 Private Investigator אורישקי ר ו ע י ח י פ ה 1 ForeverMC Bar El venustudent אביעד Pardo בלונדי211 Dr Beat מעאלי Ivan Pedroso avital 27

עוד מילה אחת לפני הסוף -
חייב לציין שהמיקומים היו מאד מאד צמודים. ולמעשה מקמומות 4 ומטה השתנו לא מעט פעמים במהלך הדירוג, עם זאת - הטופ 3 וכמו כן הטופ 2 נשאר כבר מתחילת הדירוג. בין מקום 1 ו2 היו החלפות לא מעט פעמים עד שמתישהו במהלך הדירוגים זה התקבע.

קריאה מהנה לכולם!

אורישקי

New member
מקום 40

נועה קירל - חצי משוגע

26 נק'

פותחת את המצעד זמרת בת 15 בלבד. נועה קירל, תופעה שעוררה לא מעט גלים ומחלוקות בשנה האחרונה, עם הלהיט האחרון שלה - "חצי משוגע", שיצא ממש בתחילת חודש יולי.
באופן אישי - חייב להודות שגם אני נדבקתי לשיר הזה ואם מתעלמים שניה מהבעיתיות שיש בתופעה - אין ספק שמדובר בסה"כ בשיר פופ די מוצלח.

ForeverMC

New member
לא אוהב את התופעה בכלל...וכנראה בגלל זה

לא ממש מצליח לתת צ'אנס לשירים שלה

אורישקי

New member
מקום 39

נתן גושן - זה שלנו

26 נק'

נתן גושן, מהזמרים הבולטים שפרצו למינסטרים הישראלי, עם להיטים שהגיעו למקומות מאד גבוהים במצעדים השנתיים כמו "כל מה שיש לי", "דברי איתי יותר" ו"גבולות היגיון".
את הסינגל "זה שלנו" נתן הוציא בפברואר השנה, ובתור מי שאף פעם לא נמנה על המעריצים הגדולים שלו אני חייב להודות שמדובר בשיר מצוין למדי.

נמוך מאוד

יכול להיות שבגלל שעכשיו קצת התחלתי לחפור עליו, יש מצב שהייתי משנה קצת את המיקום שלו....

אורישקי

New member
מקום 38

התקווה 6 - משהו נעים לנשמה

26 נק'

התקווה 6 היא גם אחת הלהקות האהובות כיום במדינה, והסינגל הזה היה אחד משני שירים מצליחים שהיו להם השנה, כאשר השני הוא שיתוף הפעולה עם אינפקטד משרום: "קופנגן" (האם עוד יגיע לדירוג?).
אין ספק שמדובר בשיר נסיעה רגוע ומקסים.

Bar EL

New member
מדהים

מקום שני שלי, השיר הזה הוא באמת משהו נעים לנשמה

אורישקי

New member
מקום 37

פיטר רוט - נראה אותך

26 נק'

אחת ההפתעות של המצעד היא לראות את השיר הזה של פיטר רוט, אומן שנמצא כאן שנים אבל לפעמים זה מרגיש שלא באמת זוכה להכרה ציבורית רחבה מספיק. את השיר הנ"ל כתב יהלי סובול, חברו ללהקה מוניקה סקס.

למעלה