מצעד כל הזמנים שלי - טופ 200

אורישקי

New member
מצעד כל הזמנים שלי - טופ 200

היי חבר'ה, חזרתי להציף לכם קצת את הפורום עם המקומות הבאים במצעד כל הזמנים שלי.
אנחנו עולים רמה ולאט לאט מגיעים לשירים שהייתי בטוח בתחילת הדירוג שיגיעו אצלי לפחות למאייה... מתקופות מוזיקליות שונות לגמרי (מבין חמישים השירים שאציג עכשיו - החדש ביותר מביניהם יצא עוד בשנת 2009, כשהכי ישן מביניהם הוא משנת 1964!)

בפרקים הקודמים:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/181024791/מוזיקה/מצעדים_וביקורת_מוזיקה

קריאה נעימה

אורישקי

New member
מקום 200

200. Kylie Minogue - Tears on My Pillow
1990

השיר הנ"ל יצא עוד בשנות החמישים בידי Little Anthony and the Imperials, מאז זכה השיר למספר רב של ביצועי כיסוי - כשהמוכר ביניהם הוא גם הביצוע הטוב ביותר של השיר, שביצעה קיילי מינוג, הדוכסית האוסטרלית. ביצוע יפהפה, מלא תמימות נעורים ובעל חן באמת יוצא דופן.

Love is not a gadget, love is not a toy
When you find the one you love
she'll fill your heart with joy

אורישקי

New member
מקום 199

199. Cher - Believe
1998

שר, זמרת, שחקנית ואייקון שביחד עם שמעון פרס, מיק ג'אג'ר והג'וקים כנראה תקבור את כולנו. השיר Believe יצא כששר הייתה כבר בת 52, והפך ללהיט הכי ענק ומזוהה שלה בהיסטוריה, ואפילו לאחד הסינגלים הנמכרים שהיו בכל הזמנים. שיר דאנס נפלא ומדבק שבוטל כמובן בזכות השימוש המוגזם והחלוצי באוטו-טיון.

It's so sad that you're leaving
It takes time to believe it
But after all is said and done
You're gonna be the lonely one

LeAnnDylan

Well-known member
עוד שיר מעולה!

מאמינה שאם אנסה לבנות טופ 200, גם אצלי הוא יתברג איפשהו!

אורישקי

New member
מקום 198

198. Lasgo - Something
2002

ההרכב לסגו, עם אחד משירי הדאנס הנוסטלגיים של תחילת המאה ה-21, שנראה לי תמיד שיש עבורו איזשהי אהבה מיוחדת בפורום הזה ובצדק. שיר נפלא שמבוצע גם בצורה יוצאת מן הכלל, ומצליח לשלב בין הרגליים לבין הנשמה.

I don't wanna say that I'm sorry
Cause I know there is nothing wrong
Don't be afraid there is no need to worry
Cause my feelings for you are still strong

LeAnnDylan

Well-known member
שכחתי מקיומו של השיר הזה

אהבתי אותו מאוד פעם. לא יודעת אם מספיק כדי להכניס אותו לטופ 200. אבל היה נחמד להיזכר בו עכשיו

אורישקי

New member
מקום 197

197. Eurythmics - The Miracle of Love
1986

יוריתמיקס בבלדה מופלאה ומרגשת מהרפטואר שלהם, שמשלבת בה גם סולו גיטרה מופלא. אני באופן אישי אוהב במיוחד את גרסאת הלייב המדהימה שמצורפת לכאן ומשדרגת את השיר.

The miracle of love
Will take away your pain
When the miracle of love
Comes your way again.

למעלה