לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מצעד המגמות והתופעות של פורום מצעדים 05' -11''
מצעד המגמות והתופעות של פורום מצעדים 05' -11'
<< ההודעה הנוכחית
10/06/2011 | 15:19
409
112
אהלן ראש טוב.

כבר שנים רבות שפורום מצעדים וביקורת מוזיקה על גילגוליו השונים- פועל מעל גבי השרתים של תפוז אנשים. מאמצע העשור הקודם, החל הפורום לצבור תאוצה רבתי עם גרעין של אנשים שהפעילו אותו במשך השנים- עד עצם היום הזה.

בעקבות מפגש הפורום שבא עלינו לטובה אמש (חמישי, 9/6/11), ובעקבות סדרת שיחות אינטנסיבית על דברים שאבד עליהם הקלח בפורום, החלטתי לחזור בסערה ולפרסם את מצעד המגמות והתופעות של פורום מצעדים- 2005 עד 2011.
הלכתי אחורה, פשפשתי בזכרוני (אם הוא אינו מטעני), נעזרתי בחברים מהמפגש אתמול ובסופ"ש הזה אני מביא לכם 45 מגמות ותופעות בולטות שקרו כאן ב- 5 וחצי השנים האחרונות, מאותו חודש אוקטובר 2005, החודש בו הצטרפתי לפורום מצעדים הותיק.

במהלך השנים הללו, הכרנו חברים חדשים, נחשפנו למוזיקה חדשה, חווינו חוויות ובילינו שעות רבות בפורום, ביחד ולחוד וגם במפגשים שונים. במצעד- אני מנסה להביא את כל מה שאני זוכר מהתקופה הארוכה הזאת, אך יש לזכור: אני רק מוח אחד. אני בטוח ששכחתי עוד דברים, וכולנו נשמח אם תצרפו את הדברים בסוף המצעד. המצעד יפורסם בשיטת הטיפין טיפין במהלך הסופ"ש - אתם מוזמנים להגיב ולהעיר הערות תוך כדי.

זהו. תהנו לכם חברים יקרים - זה בהחלט מצעד של סגירת מעגל...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 45: הגרעין'
מקום 45: הגרעין
10/06/2011 | 15:23
2
35
זאת המגמה המרכזית ביותר, אבל היא דווקא מגיעה למקום האחרון מכיוון שהיא ברורה מאליה.
הגרעין - החל להיווצר, מבחינתי לפחות, ביום שהצטרפתי לפורום. נכון, זה לא אובייקטיבי, והיו פה טובים עוד לפניי, אבל מאיפה לי לדעת מה קרה פה ב-2003??
הגרעין התבסס בשנים 2006, 2007 ו-2008 ומוביל את הפורום עד היום. השמות הם רבים וטובים, ועל רובם אתם תקראו כאן במצעד - אז נשאיר את זה להמשך!

בזכות הגרעין- פורום מצעדים הפך להיות אחד הפורומים הטובים ברשת במהלך השנים, בין הטובים בתפוז והפך אנשים ממקומות שונים לחברים! יש כבוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגמרי! התחלתי מ-2002'
לגמרי! התחלתי מ-2002
10/06/2011 | 20:40
13
כשהפורום הפך לפורום מצעדים וביקורת מוזיקה קצת אזל לי הכח ונעלמתי (למרות שהייתי מגיח מידי פעם)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 44: שמאל / ימין'
מקום 44: שמאל / ימין
10/06/2011 | 15:26
1
32
מגמה שעידו העלה במפגש והוא אכן צודק: לא קורה הרבה שמדברים כאן על פוליטיקה, אבל כשכן מדברים לפעמים קורים דברים עצבניים ביותר.
בהקשר הזה, ניתן לציין יותר מכל בן אדם אחד: אליה (ללוש), שהייתה מגנה בחירוף נפש על מדינת ישראל וידועה בעמדתה הימנית להחריד בהקשר למדינת ישראל, אותה היא אוהבת מאוד. בנוסף, היא הייתה גם מגנה (כותבים את זה אותו דבר ) כל מי שהיה מעז לצאת נגד מעוז המדינה/חיילי צה"ל/מי שהיה בעד החזרת שטחים/נגד להילחם באוייבנו ובעד בני דודינו.
היו כמובן עוד כאלה שהפוליטיקה הייתה בליבם, אך הם לא היו דומיננטיים כמו ללוש.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לללוש אני מתגעגע אליה..'
לללוש אני מתגעגע אליה..
11/06/2011 | 23:28
18
הייתה שותפה מאוד מרכזית בפורום..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 43: משתמשים שבאים לרגע ונעלמים'
מקום 43: משתמשים שבאים לרגע ונעלמים
10/06/2011 | 15:31
6
28
וזה קרה הרבה: במהלך השנים, רבו המשתמשים שהגיעו לפורום בקול תרועה רמה, ונעלמו מהפורום בקול ענות חלושה. הייתי הולך לארכיון ומביא כמה שמות, אבל זאת עבודת נמלים. בכל מקרה- על דבר אחד אין ויכוח: זאת מגמה נפוצה בכל הפורומים וגם כאן בפורום מצעדים.

הודעה לדוגמה:
כותרת: "חדש כאן"
תוכן: "שלום לכולם. קוראים לי עידן וכבר כמה חודשים שאני קורא סמוי בפורום. אני מאוד נהנה לקרוא את כל מה שכותבים כאן אז החלטתי להצטרף רישמית. תקבלו אותי?
אני אוהב את כריסטינה אגילירה, מייקל הרפז וג'ייסון דנינו הולט "
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קארין הפכה לכזו '
קארין הפכה לכזו
10/06/2011 | 19:12
10
לצפיה ב-''
10/06/2011 | 19:15
4
לצפיה ב-'זאת תופעה מוכרת בכל הפורומים'
זאת תופעה מוכרת בכל הפורומים
11/06/2011 | 14:34
3
21
ואני בהחלט יכול להבין אותה גם לי זה קרה.

קשה מאוד למישהו חדש להצטרף לפורום ותיק, שיש לו כבר בסיס, יש חברויות וקשרים בין הותיקים בפורום, הרוב כבר מכירים הרבה זמן וגם קיימים קשרים מעבר לפורום. יש פורומים שמאוד קשה להתחבר אליהם זה קרה לי בפורום כלשהו שממש רציתי להיות חבר בו אבל היה לי מאוד קשה ואחרי תקופה מסוימת הבנתי שאני מתאמץ אבל לא יוצא מזה שום דבר, אני חייב לציין שבפורום הזה הצלחתי להתחבר ונתקלתי בפחות קשיים.
בכל מקרה אני כאן בשביל להישאר ומקווה שאני אצליח להתחבר יותר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש כמה שהצליחו להיכנס כשהפורום כבר היה מגובש'
יש כמה שהצליחו להיכנס כשהפורום כבר היה מגובש
11/06/2011 | 15:07
2
17
שניים משלושת המנהלים הנוכחיים לא שמעו על הפורום ב-2006
הילה היתה בעזריאלי בזמן המפגש השני ולא הרגישה שייכת כדי להצטרף
מצד אחד אנחנו חבורה מגובשת, מצד שני היא מתגבשת כל פעם מחדש ותמיד יש מקום לחדשים
אני מאמין שאתה תצליח תומס

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 42: פורום זיהוי שירים'
מקום 42: פורום זיהוי שירים
10/06/2011 | 15:41
14
28
פורום זיהוי שירים הוא הפורום הכי אהוב על חברי הפורום אחרי הפורום עצמו. הבנתם?

מטבע הדברים, פורום-זיהוי-שירים יהיה הפייבוריט של כל מי שהמוזיקה בדמו. כמה פעמים קרה לכם שהייתם חייבים זיהוי של שיר שמתנגן עכשיו ברדיו, או כזה שאתם מנסים להיזכר בו ויש לך רק חלקי מנגינה בראש?
פורום זיהוי שירים השכן היה לנו תמיד אוזן קשבת, למשענת. לא בכדי הוא נחשב לפורום המוזיקה הכי מצליח בתפוז וזה מובן. הוא גם הפורום שהכי גולשים אליו חברי פורום מצעדים כמובן.

אגב- בהיסטוריה-- זיהוי שירים נפתח אחרי פורום מצעדים (כשלפורום לא קראו ככה אלא "תרבות הקליפים" כמדומני אותו ניהל לראשונה צפניה בן שבתיאל בתאריך 20/11/01)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'והיום צפנייה הוא.. צפנייה...'
והיום צפנייה הוא.. צפנייה...
10/06/2011 | 16:04
6
17
לפני שהוא נהייה סלב הוא התעסק בדברים חשובים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' צפניה?'
צפניה?
10/06/2011 | 16:30
3
לצפיה ב-'צפניה צפניה? זה עם הבלוג וזה?'
צפניה צפניה? זה עם הבלוג וזה?
10/06/2011 | 16:37
4
5
לצפיה ב-'הוא ולא אחר'
הוא ולא אחר
10/06/2011 | 18:05
1
6
לצפיה ב-'לי אין מושג מי זה'
לי אין מושג מי זה
11/06/2011 | 22:41
1
11
לצפיה ב-'אחד עם בלוג יחסית מפורסם'
אחד עם בלוג יחסית מפורסם
11/06/2011 | 23:11
16
על ריאליטי (ודברים אחרים? לא בדיוק יודע, הפסקתי לראות השרדות אז גם הפסקתי לעקוב )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באמת אחלה פורום'
באמת אחלה פורום
10/06/2011 | 20:07
7
רגע? פורום מצעדים נפתח ב20.11?
זה התאריך יומולדת שלי!!! יא איזה מגניב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'10 שנים הפורום הזה קיים! יא אללה! '
10 שנים הפורום הזה קיים! יא אללה!
10/06/2011 | 20:20
9
הרבה זמן! שרד יפה מאוד מאוד מאוד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'צפניה'
צפניה
10/06/2011 | 20:41
2
11
אני והוא היינו כמו שמן ומים, היינו מעצבנים אחד את השני בשניה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'צפניה'
צפניה
10/06/2011 | 21:48
9
מצעד הקופסא
אלעד-ראסמוס
קומונת גלורי בוקס
קומונות
הקומונה של רז

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני זוכר אותו חח'
אני זוכר אותו חח
11/06/2011 | 00:14
3
לצפיה ב-'פורום מצוין'
פורום מצוין
11/06/2011 | 14:20
8
עזרו לי שם לא פעם ומקווה גם שהצלחתי לעזור לאחרים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 41: חברים שמוציאים שירים'
מקום 41: חברים שמוציאים שירים
10/06/2011 | 15:46
6
31
מגמה נוספת בפורום, וזה גם מתבקש מעצם היותו פורום מוזיקלי: חברי פורום שלא שקדו על השמרים והוציאו חומרים משל עצמם.

הרשימה לא ארוכה אך קיימת (תוסיפו אם שכחתי):
- יובל (uk23) הביא לנו מספר סינגלים ובראשם "היא רוצה" המוצלח
- שירה אבריל לאבין הקליטה אף היא שיר (שעידו כתב לה?)
- קארין מילק' עשתה חידוש באחד הימים לשיר "end of the world" של סקיטר דייויס
- אור וקסמן מיקסס מיקסוסים מצויינים משלו לקטעים רבים
- גם שחף מביא אותה מקטעי מיקס משלו
- קרובת משפחה של דביר משתייכת להרכב הדאנס המצליח- נוב

מלבד זאת- יש את ההרכב האלמותי שלי, של אפרת ושל אופיר - הריב של השכנים. הדיסק לא ראה אור כי לא הושלם אבל להיטים רבים יצאו משם "רק לא את הכד חרסינה של הדודה רינה" ועוד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היו לי הרבה שירים '
היו לי הרבה שירים
10/06/2011 | 16:11
11
הצצתי ביוטיוב ומסתבר שלאחד מהם יש 1111 צפיות ...
בנוסף, אכן הלחנתי לשירה-אסתר שיר אחד שמוכר בקרב חבריי עד היום כ"השיר של שירה", וגם לחני ("נראה לי") שניים אחרים.

אני צריך לחזור ליצירה. מתישהו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שכחת את קרן פרלה!!!'
שכחת את קרן פרלה!!!
10/06/2011 | 19:50
1
35
ואת השירים שלנו!! על הפורום!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שכחתי ונזכרתי אחרי השליחה...'
שכחתי ונזכרתי אחרי השליחה...
10/06/2011 | 19:53
11
אבל ידעתי שמישהו יעלה את זה אז ויתרתי על התיקון :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הריב של השכנים.. הרכב מבוזבז!'
הריב של השכנים.. הרכב מבוזבז!
10/06/2011 | 20:12
26
לצפיה ב-'אופיר עכשיו ממציא את עצמו מחדש '
אופיר עכשיו ממציא את עצמו מחדש
10/06/2011 | 22:20
1
18
בתור הראפר סאבלימינייס (כמו סאבלימינל, רק נחמד).

אנוכי האמרגן שלו אגב.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 12:29
8
אני רוצה לשמוע חומרים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 40: דרייבינג טיים מיוזיק'
מקום 40: דרייבינג טיים מיוזיק
10/06/2011 | 15:53
3
19
הרבה מהחבר'ה החדשים לא יודעים, אבל בשנים 2007 עד 2009 היו פעילות בפורום 3 קומונות מרכזיות שהיוו עוגן עבור חברי הפורום. אל הקומונות האחרות נגיע בהמשך, אבל למקום ה-40 במצעד המגמות מגיעה הקומונה הנהדת (סובייקטיבי)  Driving Time music.

קומונת דרייבינג טיים מיוזיק הוקמה על ידי בסוף שנת 2006. כמו שתמיד אני נוהג לספר- הקומונה התחילה בקומונת "מה מתנגן עכשיו" ולימים הפכה לקומונה אלטרנטיבית רגילה. הקומונה הייתה פעילה מאוד בשיאה, ואותה ניהלו ביחד איתי כמה אנשים ובינהם איה ירוטו ותוםטל. היא הייתה במה לסגנונות מוזיקה רבים ומגוונים. בשנתיים האחרונות - חדלה לפעול.

הנה מילות הפתיח בקומונה:
"ברוכים הבאים ל Driving Time Music,
קומונה עם ניחוח אלטרנטיבי אבל לא רק.
כאן תוכלו לראות מה מתנגן, לקרוא על אלבומים, סינגלים והמלצות, לדבר על מוזיקה ועל החיים בכלל.
רוק,סופט-רוק, פופ רוק, אקוסטי, פולק, אינדי, אלטרנטיבי, קאנטרי, ג´אז, גרוב, אינסטרומנטל,סול,
בלוז,צ´ילאאוט, לאונג´, אמביינט, אלקטרוני וכמובן מוזיקה ישראלית שלא מקבלת מספיק חשיפה- כל אלה מקומם כאן.
עם זאת גם סגנונות אחרים יכולים למצוא את עצמם בקומונה"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'DTM זה מונח שלך?'
DTM זה מונח שלך?
12/06/2011 | 00:09
2
10
אני אף פעם לא מצליח להסגר על הנושא. כי זה מונח מוזיקלי כל כך חשוב!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחח...אכן. DTM בא מהקומונה...'
חחח...אכן. DTM בא מהקומונה...
12/06/2011 | 10:36
1
7
אבל לא הייתי אומר שהוא מונח חשוב בהתחשב בעובדה שרק מספר אנשים מצומצם בעולם מכיר אותו בהקשר שלו...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה זה קשור?'
מה זה קשור?
12/06/2011 | 16:28
5
זה מונח מאוד חשוב, ובעתיד יהיה שמיש ע"י מיליונים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 39: אף פעם לא הראו פניהם'
מקום 39: אף פעם לא הראו פניהם
10/06/2011 | 18:16
10
25
מ-2006 ועד היום היו עשרות מפגשי פורום. למרות זאת, לא כל מי שהיה פעיל בפורום בצורה רצינית, הגיע בסופו של דבר למפגשי הפורום או ליתר דיוק אפילו לא למפגש פורום אחד לרפואה.

החל מג'אגד כאוס (אמיל), עבור בשבי (מיץ פטל קריר- לא שלי זכור לפחות) ועד אוחנה. יש עוד כמה שלא הראו את זיו פניהם במפגשים אבל אלה העיקריים.

אגב: היו כאלה שלא התלהבו לבוא למפגשי פורום, אבל באו בכל זאת: קרן קרנוק, איה (ירוטו) ליעד קארמה קילר ואפילו בחור בשם אבי (מיסטר זנגביל).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני עוד אבוא'
אני עוד אבוא
10/06/2011 | 18:26
12
רק תתפסו יום שאני בת"א...אתמול לא הייתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יצא לי לראות את שבי במסנג'ר.'
יצא לי לראות את שבי במסנג'ר.
10/06/2011 | 18:51
7
6
לצפיה ב-'היית מת'
היית מת
10/06/2011 | 18:55
6
5
לצפיה ב-'למה פרצוף כזה?'
למה פרצוף כזה?
10/06/2011 | 19:05
5
17
מזמן יצא לי לראות אותך בתמונה ששמת במסנג'ר?
אתה שמנמן עם עיניים ירקות/ כחולות? התבלבלתי עם מישהו אחר?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מעאלי הרגת אותי עכשיו'
מעאלי הרגת אותי עכשיו
10/06/2011 | 20:43
2
11
וגם שבי
והוא ממש לא שמנמן הוא חתיך מאוד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חתיך או לא... זה לא מעניין אותי...'
חתיך או לא... זה לא מעניין אותי...
11/06/2011 | 13:58
14
אני לא נוהג לצרף במסנג'ר שלי אנשים בשביל.....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
10/06/2011 | 23:46
1
11
חשבתי שהתכוונת למשהו אחר...איכשהו תמיד כשאתה אומר את זה זה נשמע סוטה...
רז ואוחנה... תודה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם אם התכוונתי, יש דרכים אחרות להתייחס לתגובה'
גם אם התכוונתי, יש דרכים אחרות להתייחס לתגובה
11/06/2011 | 14:02
8
כזו. וגם אם היית באמת חתיך , לא "הייתי מת" שכתובת המסנג'ר שלך תהיה אצלי. יש לי מספיק, נשמה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקווה שאצליח להגיע'
מקווה שאצליח להגיע
11/06/2011 | 14:21
8
למפגש הבא ואז אראה את פניי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 38: וניבים וסיפורים נוסך הפורום'
מקום 38: וניבים וסיפורים נוסך הפורום
10/06/2011 | 18:24
3
25
למקום ה-38 מגיעים ניבים וסיפורים נוסך הפורום. עם המפגשים והשהות בפורום, החלו במהלך השנים להצטבר סיפורים רבים, וכל אחד מותיקי המקום יזכור לפחות כמה.

"אני כאן בצינמה ציטי...עייף ורעב"
למשל: זכור שבאחד המפגשים, חיכה לנו ניב (וון דה גים בזמנו) בסינמה סיטי. כשראה שאנחנו מתעכבים ולא באים לקחת אותנו, הוא דיבר איתנו בטלפון ובקול שבור אמר: "נו? מה קורה? אני כאן בצינמה ציטי...עייף ורעב". יניב בזבזונה היטב לספר את הסיפור עם הזמן...

"סבטלני"
כינוי שהצמיד יניב בזבזונה ליבגני חולוני. המילה סבטלני באה מהשם- סבטלנה כמובן, בהטייה גברית. הכינוי תפס במיוחד אצל יניב ואצלי.

"שבימז"
יש גרסה טובה למילה הזאת ואני לא כל כך יודע אותה. ממה שזכור לי- מדובר באמוטיקון ששבי (מיץ פטל קריר), קרא לו שבימז בקיצורי המסנג'ר. יניב בזבזונה, דביר ריינסווויד ושחפים התלהבו והחלו להציף את העניין גם בפורום.

"קפה נטלי"
אני ואופיר שותים קפה ארומה בקפה גרג בעזריאלי באחד המפגשים כשלפת-פתע  קופץ עלינו אחד מבעלי הגרג וצועק עלינו שלא נשב עם קפה ארומה בקפה שלו. התעצבנו עליו והחלטנו שנפתח את "קפה נטלי" ונגרום לקפה גרג לקרוס. זה לפחות הסיפור שלי זכור... (:

כמובן שיש עוד הרבה- אתם מוזמנים להוסיף ניבים וכינויים שתפסו בפורום ולהסביר מה עמד מאחוריהם....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה סיפורים לירן! '
אחלה סיפורים לירן!
10/06/2011 | 19:13
3
לצפיה ב-'שבימז XD שביחר XD שביצו XD שביבו XD'
שבימז XD שביחר XD שביצו XD שביבו XD
11/06/2011 | 18:30
1
13
XXD!!!

המקור של זה הוא בזה שאצל שבי האייקונים של תפוז שהוא ייבא למסנג'ר היו גדולים ומעוותים כאלה, ואז ינוב סיפר לנו ביציאת עצמאות פורומית שהוא קורא לאייקון הצוחק המעוות שבי. כולנו נשפכנו ומאז לכל האייקונים השמנים והמעוותים אנחנו קוראים שבי. XXD
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 37: אמוטיקונים מצטרפים'
מקום 37: אמוטיקונים מצטרפים
10/06/2011 | 18:27
6
20
תופעה נוספת (ומעצבנת יש לומר) שתפסה בכל רחבי תפוז ולאו דווקא בפורום מצעדים היא תופעת האמוטיקונים המצטרפים. אלה מצטרפים לכינוי של הגולש ומהווים חלק בלתי נפרד מהשם שלו.

הכי מפורסמת בפורום מצעדים היא עדן (סטריט ספיריט) שהיתה תוקעת חייזר ו-|חמוס| לכל הודעה שלה.
גם קארין מילקשייקית הייתה משתמשת באמוטיקון בתקופה הקדומה שלה בפורום, ובטח שכחתי עוד מלא....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'|חמוס| = '
|חמוס| =
10/06/2011 | 18:39
1
3
לצפיה ב-'ומפה בא לך הכינוי "חמוסית" המיתולוגי שאני '
ומפה בא לך הכינוי "חמוסית" המיתולוגי שאני
10/06/2011 | 19:12
9
לצפיה ב-'היי, גם לי היה! |קרמבו||מטריה|'
היי, גם לי היה! |קרמבו||מטריה|
10/06/2011 | 20:22
3
לצפיה ב-'רק בשיר היומי '
רק בשיר היומי
11/06/2011 | 23:48
2
לצפיה ב-'וזיו המגניבבבבב עם החתול '
וזיו המגניבבבבב עם החתול
12/06/2011 | 13:02
3
לצפיה ב-' מקום 36: על שולחן הניתוחים'
מקום 36: על שולחן הניתוחים
10/06/2011 | 18:34
2
24
פינתו של קובי קובר "על שולחן הניתוחים" הייתה אחת המרנינות שידע הפורום מאז ומעולם. אאל"ט, הוא פרסם שלוש פינות כאלה בסך הכל ונראה לי שהיו אנשים אחרים שעשו גם משלהם על פי הפורמט שלו.

ובמה מדובר?
בפינה "על שולחן הניתוחים", היו לוקח קובי כל פעם שיר אחר ומנתח אותו בית בית על פי המשמעות האמיתית של השיר!. כמובן שזו הייתה המשמעות האמיתית לדעתו של קובי, מה שיצר פינה מצחיקה במיוחד שגרפה הרבה שבחים.

הנה פינה אחת

והנה עוד פינה כדי להיזכר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' זה ענק!'
זה ענק!
10/06/2011 | 18:43
3
לצפיה ב-''
10/06/2011 | 20:43
9
אגב, הוא עדיין חסום או שהוא פשוט לא כותב פה יותר?
הוא היה קורע אותי!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 35: חפירע '
מקום 35: חפירע
10/06/2011 | 18:39
1
22
אם להגיד את האמת, מדובר במגמה כלל ארצית אם לא כלל עולמית. ה"חפירה" תפסה תאוצה בשנים האחרונות, ומלבד זה שהמילה משמשת לתיאור פעולה הנעשת עם את / דחפור/ טרקטור וכדומה, היא מתארת גם אדם שיודע לדבר כל כך הרבה עד כדי חפירע.

בפורום, מוכרים בעיקר החופרים המדופלמים קובי קובר, רוני עלמת הפרחים ודביר. בעבר, יש שטענו שגם אני בין החופרים. שיהיה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איפה וקסמן? '
איפה וקסמן?
10/06/2011 | 19:07
6
הוא זכה במקום 1 ב"חבר הפורום הכי חופר" על ידי חברי הפורום שנה שעברה
אתה לא מעודכן לירן!
לא בסדר!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 34: שביל החלב של מילקי'
מקום 34: שביל החלב של מילקי
10/06/2011 | 18:41
4
22
"שביל החלב של מילקי" הייתה פינתה המצויינת של קארין מילקשייקית, אותה פתחה הבחורה על מנת להתחרות בזמנו בשצף הפינות שנפתחו בפורום, ועל מנת לקבל במה משלה למוזיקה שהיא הכי אוהבת או כזאת שהיא רוצה להמליץ עליה. הפינה זכתה לאהדה גדולה, גם מכיוון שהביאה מוזיקה טובה פעמים רבות וגם בגלל הגולשת שכתבה אותה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'החלב של קארין '
החלב של קארין
10/06/2011 | 18:45
1
3
לצפיה ב-'זה תמיד נשמע ממש מטריד '
זה תמיד נשמע ממש מטריד
11/06/2011 | 22:56
3
לצפיה ב-'זאת הייתה פינה יפה ומושקעת! '
זאת הייתה פינה יפה ומושקעת!
10/06/2011 | 19:11
10
קארין-מקווה שמתישהו יהיה לך זמן להחזיר אותה לפורום.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פינה מעולה היתה, קצרה וקולעת'
פינה מעולה היתה, קצרה וקולעת
11/06/2011 | 00:17
7
לצפיה ב-' מקום 33: המיקס טייפ של חולוני'
מקום 33: המיקס טייפ של חולוני
10/06/2011 | 18:48
7
24
יבגני חולוני אהב מוזיקה, ואת זה אי אפשר לקחת ממנו לעולם. למעשה, הוא היה אחד האנשים עם הטעם הכי מגוון בפורום, הכי אלטרנטיבי, אם כי לפעמים אלטרנטיבי מציק וקיצוני. זה לא מפריע להחמיא לו ברבות הזמן על התרומה שלו לפורום, על הידע שלו והכמיהה שלו למוזיקה. עם הזמן, הביא סבטלני את המיקסטייפים שלו- אוספים חודשיים שערך בעצמו ואף צברו תאוצה בכל רחבי הרשת. גם כאן בפורום (ובקומונות), חיכו אנשים רבים לאוספים שלו כל חודש מחדש, ובדר"כ הם היו זוכים להרבה תגובות. לימים, הפסיק יבגני עם האוספים למורת רוחם של הממתינים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה היה מטריד '
זה היה מטריד
10/06/2011 | 18:50
1
5
לצפיה ב-'מה מטריד? '
מה מטריד?
10/06/2011 | 22:25
14
ממתי מוזיקה להורדה בחינם זה מטריד?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפסקתי כשהתחלתי להגיש את נאודליקה'
הפסקתי כשהתחלתי להגיש את נאודליקה
10/06/2011 | 22:27
13
אז כל הפוקוס של המוזיקה החדשה עבר לתוכנית + הפסקתי לכתוב בפורום באותה תקופה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ועל המיקסטייפים שלי שכחתם '
ועל המיקסטייפים שלי שכחתם
2
13
המיקסטייפים שהתפרסמו מדי חודש בין אפריל 2009 ופברואר 2011 (ואני מקווה שישובו במהרה ברגע שיהיה לי זמן) וחשפו לפורום הרבה מוסיקה אלטרנטיבית. בכלל לא קראתי אף מילה עליי במצעד הזה למרות שאני בפורום מאז מאי 2007 (הצטרפתי בשבועות) ומי לא זוכר את המצעדים השנתיים בעלי כמות השירים המפלצתית וגם את מצעד כל הזמנים הענק שלי. נכון שיש לי נטייה להיעלם לעיתים לחודשים אבל לא אשכח את הפורום שבו גם הכרתי את בת הזוג שלי וגם גיליתי המון מוסיקה חדשה (בעיקר מיבגני, קארין ואור).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'!!! אתה צודק דני '
!!! אתה צודק דני
11/06/2011 | 23:52
1
8
גם אתה אחד האנשים המשפיעים כאן ללא ספק
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ואל תשכח שגם הייתי במרבית מפגשי הפורום'
ואל תשכח שגם הייתי במרבית מפגשי הפורום
12/06/2011 | 00:15
9
החל מהמפגש של יוני 2007 ועד המפגש בעזריאלי באזור פורים (המפגש הקודם). הפעם לא הצלחתי להגיע (התחלתי לעבוד בפרויקט חשוב לטובת הציבור אז כל המאמצים והזמן הולכים אליו) אבל ללא ספק אשמור פינה בלב בפורום הזה. לצערי בפורום לא כל כך מאזכרים אותי אבל גם כשאני נעלם מכתיבה אני נכנס לראות מה קורה ונעים לי להרגיש שזוכרים אותי ומעריכים אותי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה חסר!!'
זה חסר!!
12/06/2011 | 00:02
9
היה טוב אם זה היה חוזר יבגני, יש סיכוי?

דני לא רק עשה מיקסטייפים, גם מצעדים מעניינים...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 32: האומן המזוהה'
מקום 32: האומן המזוהה
10/06/2011 | 18:53
17
28
להרבה גולשים בפורום, היה אומן אחד (או יותר), איתו הם היו מזוהים במיוחד. כל פעם שהיית עוקץ את אותו זמר/זמרת/להקה, היית צריך לצפות פגיעה מאותו אדם שהיה ישר קופץ עליך עם מוטות ומסמרים.

כמה דוגמאות:
הילה מיס ברייטסייד- מארון 5,
עדן סטריט ספיריט- רדיוהד,
אלון (כמדומני) + שיר סופרשירו -  בריטני,
שבי מיץ פטל - שרית חדד,
שירה אסתר - אבריל לאבין,
לירן העכביש -  פואטס אוף דה פול,
שיר1 - לין מרלין,
רוני עלמת הפרחים - רד הוט צ'ילי פפרס
יבגני חולוני - איגי פופ

ועוד...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'|חמוס| רדיוהד '
|חמוס| רדיוהד
10/06/2011 | 18:55
18
אבל אני חייבת להודות שלאחרונה אני מפתחת שריטה מדאיגה לגבי ברי סחרוף...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דווקא תמיד מארק רונסון מזוהה לי'
דווקא תמיד מארק רונסון מזוהה לי
10/06/2011 | 18:56
2
22
לצפיה ב-'מותק-האמן המזוהה איתי הוא כבר מזמן '
מותק-האמן המזוהה איתי הוא כבר מזמן
10/06/2011 | 19:05
1
16
דיוויד בואי. איפה אתה חי? אהבתי את רד הוא צ'ילי פפרז והם היו ההרכב האהוב עליי למשך כמה שנים אבל להגיד ללא ספק דיוויד בואי הוא האמן המזוהה איתי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*אבל ללא ספק'
*אבל ללא ספק
10/06/2011 | 22:40
3
לצפיה ב-'אני - ג'ורג' מייקל '
אני - ג'ורג' מייקל
11/06/2011 | 03:20
7
לצפיה ב-'ועוד עלו לי לראש: דביר - גאגא ואפרת'
ועוד עלו לי לראש: דביר - גאגא ואפרת
11/06/2011 | 14:24
3
16
- גרין גיי [עדיין?]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחחח כבר לא '
חחחח כבר לא
11/06/2011 | 22:57
5
לצפיה ב-'ואתה - מיוז'
ואתה - מיוז
11/06/2011 | 22:59
1
6
לצפיה ב-'נכון '
נכון
11/06/2011 | 23:08
5
לצפיה ב-'אני - מדונה\ריהאנה '
אני - מדונה\ריהאנה
11/06/2011 | 16:23
5
לצפיה ב-'גרין גיי! '
גרין גיי!
10
לצפיה ב-'אצלי זה היה ביטלס, כמובן '
אצלי זה היה ביטלס, כמובן
11/06/2011 | 23:24
18
ולא אלון אלא רון חח. או שהיה גם אלון?

ואגב, לאן נעלם חיידק הסלמונלה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נראה לי שאצלי זה דווקא היה מקסימיליאן הקר'
נראה לי שאצלי זה דווקא היה מקסימיליאן הקר
12/06/2011 | 14:54
16
היו את ירדן וליעד עם רובי וויליאמס
את אמיליו עם אלאניס מוריסט
ולדעתי רוני זה דייויד בואי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 31: מצעד אריה'
מקום 31: מצעד אריה
10/06/2011 | 18:56
7
26
עוד נגיע לקטגוריית המצעדים האישיים, אבל נדמה שמי שמתמיד יותר מכולם במצעדים שלו הוא אריה שאף המציא פורמט ייחודי משל עצמו, פורמט שבהמשך אף הועתק על ידי גולשים אחרים: אריה פשוט מפרסם מצעד שבועי ובו השירים שהוא הכי אוהב, ישנים וחדשים + השנים, ללא כל פירוט או לינקים. קצר, קולע וקל להתמדה. גאוני.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מבחינתי גם מצעדי העשורים, השנים וכל הזמנים'
מבחינתי גם מצעדי העשורים, השנים וכל הזמנים
10/06/2011 | 19:29
3
16
מאוד מזוהים עם אריה, זה משהו שהשיא שלו התחיל כשהתחלתי להיכנס לעניינים בפורום, מאביב 07 ועד כשנה אחר כך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד כל הזמנים של אריה'
מצעד כל הזמנים של אריה
11/06/2011 | 13:54
2
20
אין חבר פורום שלא זוכר את המקום הראשון ועוד יותר את המקום השני שלו

אריה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'התחלתי לעבוד על מצעד מעודכן יותר'
התחלתי לעבוד על מצעד מעודכן יותר
11/06/2011 | 15:09
1
11
הפעם גם עם שירים שלא יצאו כסינגלים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אריה ענק'
אריה ענק
10/06/2011 | 20:45
1
15
בן אדם מקסים וטעם מוזיקלי מעולה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'על טעם מוזיקלי כמה יחלקו עליך'
על טעם מוזיקלי כמה יחלקו עליך
11/06/2011 | 00:19
10
על השאר מקווה שכמה שפחות
תודה שמעון אוחנה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 30: מצעדי הפורום הרשמיים'
מקום 30: מצעדי הפורום הרשמיים
10/06/2011 | 19:03
1
19
הם התחילו לפחות לפני משהו כמו 3 שנים וממשיכים עד היום: מצעדי הפורום הרישמיים - לועזי ועברי.

את הלועזי למשל, ניהל בעבר אור וקסמן (לייטאון). מאוחר יותר היה זה סמעלי וגם שחף שותף לעניין עד היום.

גם בגזרת העברי היו התפתחויות- תחילה היה זה קובי (אני חושב) אבל תקופה ארוכה שאריה עושה את זה. כבוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המצעדים מעולים'
המצעדים מעולים
6
מקווה שימשיכו ושיהיה שיתוף פעולה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד מצויין ומעניין! כל הכבוד לירן! אתה מלך!'
מצעד מצויין ומעניין! כל הכבוד לירן! אתה מלך!
10/06/2011 | 19:07
5
לצפיה ב-' מקום 29: זה לא השם שלי '
מקום 29: זה לא השם שלי
10/06/2011 | 19:08
6
22
זה קרה לפחות פעמיים: גולשים עם כינוי שמסתיר את שמם האמיתי, נכנסו לפורום והחלו להשתלב בו. מאוחר יותר, כשכבר צברו ותק וחברים נאלצו לגלות את שמם האמיתי. הם אכן גילו והעולם התנהל כסידרו. אולם כעבור עוד תקופה, נאלצו לצאת בהצהרה נוספת: "השם שאמרתי לכם לא היה אמיתי, השם האמיתי שלי הוא בלה בלה בלה".

זה קרה לנו פעמיים, שאני זוכר לפחות:
את מעאלי אנחנו מכירים כצ'רלי. אבל זה לא שמו האמיתי אותו גילה לנו מאוחר יותר...(ושעכשיו ברח לי מהראש) - צ'רלי- תזכיר לנו...

השנייה היא ירוטו. שלא חשפה את שמה זמן רב עד שגילתה לנו שקוראים לה ענבר. מאוחר יותר נשברה והודתה: קוראים לי איה. אאוץ'.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היה גם את הסיפור של עדי18 שלמשך זמן רב חשבנו '
היה גם את הסיפור של עדי18 שלמשך זמן רב חשבנו
12
שקוראים לה עדי ולא יעל. את זה היא חשפה מאוחר יותר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא רוצה להזכיר '
לא רוצה להזכיר
1
7
לצפיה ב-'חליל. כמו דנקר'
חליל. כמו דנקר
10/06/2011 | 19:30
6
לצפיה ב-'חליייייללללללללללל '
חליייייללללללללללל
11/06/2011 | 03:23
1
17
שם מהמם צריך שהוא יתפוס גם בעברית (ולא רק רן דנקר)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היה גם את אבי/אדם '
היה גם את אבי/אדם
11/06/2011 | 18:33
4
לצפיה ב-' מקום 28: דביר צנוע'
מקום 28: דביר צנוע
10/06/2011 | 19:13
5
35
מעטים האנשים שמגיע להם להיות מוגדרים כתופעה, אבל אם כבר - אז דביר צנוע (Rincewind) בהחלט עונה על ההגדרה.
הוא אחד מותיקי הפורום, אחד הווכחנים הגדולים ביותר שידע העולם, אחד שלא יכול להשאיר צל של ספק, פרפקציוניסט, מדויק, אוהב מוזיקת דאנס ופופ והכי חשוב: לא ממש צנוע

אז מישהו מוכן להסביר לי פעם אחת את האירוניה: אם הוא לא צנוע - איך לכל הרוחות השם שלו זה "דביר צנוע"?????!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דבירוש אכן תופעה'
דבירוש אכן תופעה
10/06/2011 | 19:18
1
11
אחת מחברי הפורום הכי אינטילגנטיים ומעניינים פה בפורום!
מתה על החפירות שלו איתי

דבירוש-אני מתה עלייך
הכי שווה זה דביר צנוע, לא צנוע!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*אחד'
*אחד
10/06/2011 | 19:18
4
לצפיה ב-'כי הכל הפוך בעולם הזה!'
כי הכל הפוך בעולם הזה!
10/06/2011 | 20:56
14
ווכחן זאת לא ההגדרה המדוייקת, הוא יותר נחרץ בדיעותיו (והתנגשנו לא פעם בפייסבוק בויכוחים פוליטיים, אבל לפחות
מבחינה מוזיקלית אנחנו מסכימים הרבה פעמים).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 18:37
3
לצפיה ב-'|מקום 27: רדיו ירושלים'
|מקום 27: רדיו ירושלים
10/06/2011 | 19:19
7
20
תחנת הרדיו הכי אהובה בפורום, לפחות בעבר הלא רחוק, היא ללא ספק תחנה אזורית אחת: רדיו ירושלים.

למה אתם שואלים? בעיקר בגלל שתי דמויות: אוחנה ורזM. אוחנה היה עורך בתחנה (אני חושב) ועד היום הוא ממשיך לפרסם מצעדים נוסטלגיים מעבר התחנה. בנוסף, אוחנה תמיד היה מפרסם פלייליסטים שמשודרים בתוכניות ברדיו ירושלים.
בשנת 2007 אאל"ט, התקבל גם רזM לתחנה כעורך מוזיקלי, וקידם אותה מאוד בפורום ובקומונה שלו. גם אריה31 היה ידוע באהבתו לתחנה ולמוזיקה המשודרת בה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ערכתי 10 שנים, זה הרגיש כמו נצח'
ערכתי 10 שנים, זה הרגיש כמו נצח
10/06/2011 | 20:47
9
לצפיה ב-'רדיו ירושלים לשעבר'
רדיו ירושלים לשעבר
11/06/2011 | 00:21
4
לצפיה ב-'"גם אריה31 היה ידוע..."'
"גם אריה31 היה ידוע..."
11/06/2011 | 14:07
1
13
איזה עוד אריה יש בפורום חוץ מאריה31

חחח לירן אתה קורע אותי עם השרשור הזה!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 26: שירשורי ימי הולדת'
מקום 26: שירשורי ימי הולדת
10/06/2011 | 19:22
1
15
אחד ממותגי הפורום הוא ללא ספק שרשורי היום הולדת והוא שייך בעיקר לאדם אחד בשם אריה.
אריה לקח את נושא ימי ההולדת על כתיפיו ועד היום פתח עשרות שרשורי ימי הולדת לחברים השונים. אריה ניחן ביכולת זיכרון מדהימה לתאריכים ומכאן המשוגעות לדבר.

אגב- אריה ידוע כאחד שיפתח לכם שרשור יום הולדת גם אם הצטרפתם לפורום לפני יומיים וחצי או לחילופין- אתם כבר לא כל כך פעילים בו. אריה לעולם לא שוכח
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קצת ירדתי מזה לאחרונה, הסליחה עם החוגגים'
קצת ירדתי מזה לאחרונה, הסליחה עם החוגגים
11/06/2011 | 00:22
4
לצפיה ב-' מקום 25: חסימה'
מקום 25: חסימה
10/06/2011 | 19:25
4
21
גם כאן- מדובר בתופעה כלל תפוזית אם כי נפוצה גם בפורום מצעדים בשנים האחרונות. החסימה הייתה נחלתם של שני אנשים עיקריים בפורום שהיו אחראיים על עיצובו: קובי קובר ויבגני חולוני.

מלבד זאת, כלי החסימה נותן למנהל אפשרות לאיים ללא סוף על גולשים סוררים ואף לחסום בפועל מטרידנים. יום אחד צריך לבקש מהמנהלים שיפרסמו מי חסום בפורום עד עצם היום הזה. זה דווקא יכול להיות מצחיק...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' קובי'
קובי
10/06/2011 | 20:49
11
הוא עשה המון בעיות אבל היה חינני בעיני (אולי בגלל שלא הייתי מטרה עבורו )
אני לא אשכח שאנשים אמרו שהם קיבלו הזמנה להגיע ליומולדת מניק של מישהו אחר מהפורום, ושהוא
שינה בו רק אות אחת וזה עדיין היה דומה לחלוטין אם לא שמים לב טוב טוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קובי היה תופעה '
קובי היה תופעה
11
גם אם לפעמים מציקה....רוב הפעמים זה היה ברוח טובה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחחחחח קובי כבר הפך לקלאסיקה . '
חחחחחח קובי כבר הפך לקלאסיקה .
12/06/2011 | 13:05
6
לצפיה ב-' מקום 24: הומואים '
מקום 24: הומואים
10/06/2011 | 19:33
10
24
תגידו מה שתגידו, זאת אחת התופעות הכי לא מובנות: למה יש כל כך הרבה הומואים בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה??
תראו- למה יש הרבה הומואים בת"א זה מובן- כי זאת עיר מתירנית. אבל מה הסיפור של הפורום? לא נרחיב בנושא, רוב הותיקים יודעים במי מדובר ובכל זאת- תופעה שכזאת שווה לחקור.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש פה הומואים??? איפה??'
יש פה הומואים??? איפה??
10/06/2011 | 19:45
1
2
לצפיה ב-'אגב, משום מה, לסביות אין!'
אגב, משום מה, לסביות אין!
10/06/2011 | 20:49
2
3
לצפיה ב-'כן תכלס,אין לסביות! '
כן תכלס,אין לסביות!
10/06/2011 | 20:53
1
4
לצפיה ב-'אני אקבלן בברכה, מבטיח '
אני אקבלן בברכה, מבטיח
11/06/2011 | 20:41
2
לצפיה ב-'זה בטח קשור למילה "מצעדים"'
זה בטח קשור למילה "מצעדים"
10/06/2011 | 21:37
1
3
לצפיה ב-'כל ההומואים בסנטר.'
כל ההומואים בסנטר.
11/06/2011 | 14:32
1
לצפיה ב-' מקום 23: פינת החדשים של בזבזונה'
מקום 23: פינת החדשים של בזבזונה
10/06/2011 | 19:37
9
19
היו ימים...
היו ימים שיניב בזבזונה, אחד הגולשים הותיקים בתפוז, היה כותב פה דיי הרבה. ולא סתם כותב: אחת הפינות הטובות של הפורום הייתה מאז ומעולם פינת החדשים שלו (התחרתה בפינת החדשים של אלעד ראסמוס בגלגול הקודם של הפורום).
בזבזונה היה מביא דברים ענקיים מכל העולם - מגרמניה ועד שבדיה, מקניה ועד שוויץ. לא הייתה עוד פינת חדשים כמו שלו וכנראה שגם לא תהיה. בזבזונה- היית מביא חומרים משהו בנזונה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגמרי! '
לגמרי!
10/06/2011 | 19:40
2
לצפיה ב-'הפינה הזאת יותר מסתם פינה'
הפינה הזאת יותר מסתם פינה
10/06/2011 | 19:46
15
הפינה הזאת הכניסה אותי לפורום
הפינה הזאת הכירה לי את סגן שיר השנה שלי 2006
ובעל הפינה הזאת עדיין חופר לי עם שירים חדשים כל שבוע במסנג'ר (שלאחרונה רובם ככולם מעולים!!!).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כבר אמרתי שרק בגללו אני מכירה את הלהקה'
כבר אמרתי שרק בגללו אני מכירה את הלהקה
10/06/2011 | 20:26
8
האהובה עליי (Mando Diao)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, היו ימים שהיה לו זמן בשבילנו'
כן, היו ימים שהיה לו זמן בשבילנו
11/06/2011 | 00:23
5
לצפיה ב-'הפינה הזו היא הסיבה שהפכתי לחבר בפורום.'
הפינה הזו היא הסיבה שהפכתי לחבר בפורום.
11/06/2011 | 18:36
3
לצפיה ב-'פינה מעולה!'
פינה מעולה!
11/06/2011 | 23:51
8
מתגעגע לימים שהיינו מחליפים אמנים ושירים האחד לשני במסנג'ר..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני עדיין מגיש את הפינה הזו'
אני עדיין מגיש את הפינה הזו
13/06/2011 | 00:53
11
פשוט לא פה, אלא ברדיו. אגב, אלעד ואני עוד כתבנו פינות כאלה בפורום BU99FM כשהוא היה קיים. למעשה, הגעתי לפורום מצעדים בשנת 2005 כשגיליתי שאלעד כותב בו...

תודה לירן וכולם :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 22: יבגני VS כל העולם'
מקום 22: יבגני VS כל העולם
10/06/2011 | 19:51
23
24
טוב, אולי אני קצת מגזים, אבל הגולש יבגני גרם להרבה צרות ומריבות בפורום, עם גישתו הספק מתנשאת ספק לא רגישה. הוא רב איתי, עם קובי, עם רוני ועוד ועוד. היו גם כאלה שהסתדרו איתו פחות או יותר כמו דביר, אופיר וקרנוק.
הוא אפילו נחסם מהפורום בעבר ולאחר מכן כבר לא שב להיות כשהיה. בסופו של דבר החליט להפסיק ולכתוב פה, אבל לא עשה את זה גורף. לכן- עד היום עוד ניתן לראות הודעה שלו פה ושם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איתי הוא לא רב אף פעם ^^'
איתי הוא לא רב אף פעם ^^
10/06/2011 | 19:54
6
לצפיה ב-'לא ידעתי את זה'
לא ידעתי את זה
10/06/2011 | 20:51
14
אני זוכר שהוא היה דעתן אבל לא ידעתי שהוא נחסם
אישית תמיד הסתדרתי איתו, אולי בגלל שאני לא מפתח ויכוחים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יבגני > העולם'
יבגני > העולם
10/06/2011 | 21:52
3
21
כן.
ללא ספק אחד מיסודות הפורום!

הכי זכור לי השרשור שהוא פתח עם ציון לכל אחד מחברי הפורום על הטעם המוזיקלי שלו :)
אני קיבלתי 55 או משהו כזה
(נראה לי שהיום הייתי מקבל קצת יותר)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'55?? '
55??
10/06/2011 | 22:05
1
15
lol
זה מספיק בקושי רזרז!
קורע!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה היית מקבל עוד פחות חחחחח'
אתה היית מקבל עוד פחות חחחחח
11/06/2011 | 00:26
5
לצפיה ב-'55? לך רז?!!!'
55? לך רז?!!!
11/06/2011 | 00:25
15
אני קיבלתי אם אני לא טועה 68, התווכחתי ואחרי שיחה עם קרן העלו לי ל-72
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפורום יותר מדי רגיש '
הפורום יותר מדי רגיש
10/06/2011 | 22:46
1
6
לצפיה ב-'ואגב רגישות'
ואגב רגישות
10/06/2011 | 22:49
19
אני מקווה שה"רוק נקבות" יגיע בהמשך...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יניב ושיר גם אוהבים אותו'
יניב ושיר גם אוהבים אותו
11/06/2011 | 00:25
3
8
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את'
אני מאוד אוהב את
13/06/2011 | 00:51
2
15
איבגני, רק חבל שמאז שהוא נהיה MC מבוקש בברנז'ת הפלאקה כבר אין לו זמן לשמור על קשר!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדבר מי שלא זמין לעולם!'
מדבר מי שלא זמין לעולם!
13/06/2011 | 11:15
1
4
לצפיה ב-'הבל הבלים'
הבל הבלים
13/06/2011 | 13:18
12
אני תמיד זמין או חוזר. לפחות בימים אלה :)

ושכחת לתקן אותי!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הנה הקישור למצעד :)'
הנה הקישור למצעד :)
12/06/2011 | 00:23
7
16
אחרי חיפוש קצרצר http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

חח כמה חבל שאני לא שם...זו הייתה כנראה התקופה שבה כמעט ולא הייתי שותף פעיל בפורום לצערי...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'XDDD'
XDDD
12/06/2011 | 00:50
6
11
איזה תקופה אדירה בפורום..!!

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For... - הקטע האהוב עליי בשירשור.
תודה שעזרת לי להגיע לזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואו, עידודו, אני ואתה היינו מטרידים אחד '
וואו, עידודו, אני ואתה היינו מטרידים אחד
12/06/2011 | 06:59
3
8
את השני מינית באופן די קבוע ומטריד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמוני וכמו ניב '
כמוני וכמו ניב
12/06/2011 | 09:30
5
חח סתם בלי המיניות

עידודואפרתי

ניבי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בשרשור הנ"ל זה לא רק את '
בשרשור הנ"ל זה לא רק את
12/06/2011 | 11:32
1
6
בעצם, הפכתי שם לדמות כמעט שולית..

ואני באמת מתגעגע לימים שחוש ההומור שלי היה במצב כ"כ בריא. אני אזדקק לתקופת שיקום אחרי השחרור מצה"ל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון, אבל מכל חברי הפורום, זאת הייתה בעיקר'
נכון, אבל מכל חברי הפורום, זאת הייתה בעיקר
12/06/2011 | 11:38
4
אני!
וכן, פעם חוש ההומור שלך היה יותר טוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כבר בגיל כזה צעיר'
כבר בגיל כזה צעיר
12/06/2011 | 09:12
7
לצפיה ב-'לי הוא בטח היה נותן ציון של 1.5'
לי הוא בטח היה נותן ציון של 1.5
13/06/2011 | 14:03
2
12
אבל בתוך תוכו אני יודעת שהוא מת עליי

נכון יבגני

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'את רוצה ציון? 4.8'
את רוצה ציון? 4.8
14/06/2011 | 01:19
1
5
לצפיה ב-'זה יותר מפי 2 ממה שניחשתי'
זה יותר מפי 2 ממה שניחשתי
14/06/2011 | 22:37
11
ידעתי שאתה מת עליי

זה הדדי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 21: מסרים '
מקום 21: מסרים
10/06/2011 | 19:59
2
18
אין על תיבת המסרים של תפוז. הרבה לפני הפייסבוק, היינו מתקשרים אישית אחד עם השני בערת התיבה הזאת, שהייתה טובה יותר מכל מייל.
במסרים פרחו אהבות, במסרים התכתבו השכנים, במסרים איימנו על גולשים, פתרנו סכסוכים וריכלנו על גולשים. אין על המסרים.

משפטים נפוצים (הקשורים למסרים):
- ""
- "אחי, שלחתי לך, תסתכל במסרים"
- ההצבעה נפתחת עכשיו והיא במסר בלבד"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'את האהבה הראשונה שלי הכרתי במסרים XD!!!'
את האהבה הראשונה שלי הכרתי במסרים XD!!!
10/06/2011 | 20:03
1
7
לצפיה ב-'נהנה מאוד לקרוא'
נהנה מאוד לקרוא
10/06/2011 | 22:59
8
12
סחתיין עליך לירן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוי אני שונאת אנשים כמוך!'
אוי אני שונאת אנשים כמוך!
10/06/2011 | 23:48
6
14
שהורסים את הרצף ומגיבים לפני שהכל הסתיים!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'השרשור הזה הורג אותי, אתם לא נורמאלים'
השרשור הזה הורג אותי, אתם לא נורמאלים
11/06/2011 | 12:05
12
וכשאני כותב אתם אני מתכוון גם אלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 12:29
4
לצפיה ב-' מקום 20: גלגל"צ '
מקום 20: גלגל"צ
11/06/2011 | 12:52
11
17
עם כל הכבוד לרדיו ירושלים, התחנה הכי מפורסמת בישראל היא גלגל"צ, וכך הייתה גם בפורום ברבות הזמן.
התחנה הזאת הייתה אהובה ויותר מכך - מושמצת מכל כיוון אפשרי. חברי הפורום לדורותיהם לא חסכו ממנה ביקורת, על המוזיקה המשודרת בה, על שיטת הפלייליסט, על מקרה הדיסקים שנזרקו לפח ועוד ועוד.

בשורה התחתונה: הגישה לתחנה הייתה אמביוולנטית. ממש כמו היחס שלנו למוזיקה. זו דרכו של העולם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני רק שמח להתבונן בדעיכתה'
אני רק שמח להתבונן בדעיכתה
11/06/2011 | 13:03
15
ללא ספק בשנים 1999-2005 היא שלטה ללא עוררין, לטוב ולרע
נכנסה אל תוך החלל שמות רשת ג' הותיר (להבדיל מרשת ג', מי שגדל באייטיז-ניינטיז והיה מאזין
אדוק לרדיו מבין את ההבדל האדיר)
בשנתיים האחרונות הרייטינג אמנם עדיין נשאר מאוד גבוה אבל גלגל"צ איבדה את ההגמוניה שלה,
להיטים מיוצרים איתה או בלעדיה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוי ווי. איזה סבל אני עוברת בשיעורי נהיגה. '
אוי ווי. איזה סבל אני עוברת בשיעורי נהיגה.
11/06/2011 | 13:27
12
שונאת את התחנה הזאת,את השירים שבה ואת כל הקונספט מהמעיק שלה.

אבל תכלס,מה איכפת לי. אני בכלל לא שומעת רדיו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 14:28
10
אני משוחד לגמרי אבל זה המצב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפסקתי לשמוע גלגל"צ'
הפסקתי לשמוע גלגל"צ
11/06/2011 | 14:42
7
11
לפני שנה וקצת בזכות תחנה אחרת שגיליתי.

לפני כמה שנים הייתה בעיה מאוד רצינית ברדיו באילת.
היו שתי תחנות פיראטיות ורשת ג' ולא היה גלגל"צ אפילו.
אחרי כמה זמן קול הים האדום קיבלו את הזיכיון להפעיל את התחנה הרשמית באילת וזו תחנה נוראית ואחרי זה גם ניתן היה כבר לקלוט גלגל"צ.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קול הים האדום'
קול הים האדום
12/06/2011 | 00:43
6
6
מאוד מאוד מאוד אהבתי את התחנה הזאת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא'
אני לא
12/06/2011 | 01:09
5
6
אפילו בעלי הבאסטות שומעים גלגל"צ

אני בכל מקרה שומע את ג'ורדן רוב הזמן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואלה..'
וואלה..
12/06/2011 | 09:14
4
3
בטח כשהיית צעיר גם ראית את כל הסרטים המצוירים והסדרות לילדים מהערוץ הירדני.. נכון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חח איזה ייבוש'
חח איזה ייבוש
12/06/2011 | 13:05
2
6
פשוט הכרתי כמה אילתים בסביבות גילך וזה מה שהם סיפרו על הילדות שלהם אז חשבתי שזה גורף...

עמך הסליחה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 15:07
1
6
אני לא נולדתי באילת לכן כשהייתי קטן ראיתי קצת את הערוץ של מצרים ולא את הירדני... עכשיו אני מפצה אותם ושומע רק את הרדיו הירדני

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחחח קול'
חחחח קול
12/06/2011 | 15:15
5
הייתי קרובה

אגב גם אימא שלי ראתה טלוויזיה מצרית כשהיא הייתה קטנה... אבל היא גדולה ממך בכמה שנים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 19: עצבי נעיצה/פתיחת הודעה/ נצלש'
מקום 19: עצבי נעיצה/פתיחת הודעה/ נצלש
11/06/2011 | 13:00
8
18
עוד מגמה (ובעצם שתיים) שנפוצות מאוד בפורום מאז ומעולם הייתה "עצבי הנעיצה".

מנהל היה נועץ משהו שהוא לא מי יודע מה חשוב וישר גולשים היו מתעצבנים עליו: "אבל למה לנעוץ את זה??? זה לא שווה נעיצה". מדובר בעיקר בגולש שחפים וגם דביר וסבטלני היו דיי תמימי דעים בנושא לעיתים.

עוד משהו שהיה נפוץ הוא "עצבי פתיחת הודעה". מדובר בהודעה חדשה שלא לצורך:  "אבל למה לפתוח הודעה חדשה??? אתה יכול לשרשר להודעה קיימת".

מצד שלישי- לפעמים היו נצלו"שים שלא לצורך, מה שהיה מכעיס את בעל ההודעה המקורית:
"למה לנצל"ש למצעד מאריה קארי שלי? מה הקשר? אתה לא יכול לפתוח הודעה חדשה???"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחד הדברים המרגיזים ביותר ללא ספק!!'
אחד הדברים המרגיזים ביותר ללא ספק!!
11/06/2011 | 13:05
3
לצפיה ב-'מילא לפתוח הודעה חדשה ולנעוץ הודעות לא חשובות'
מילא לפתוח הודעה חדשה ולנעוץ הודעות לא חשובות
11/06/2011 | 13:36
1
10
אבל לנצל"ש על שרשור של מצעד או ביקורת או משהו דיון כלשהו שחבר פורום כתב זה מעצבן לגמרי!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נצלושים למצעדים אישיים '
נצלושים למצעדים אישיים
11/06/2011 | 14:08
4
לצפיה ב-'קצת אינטילגנציה שרשורית אנשים!!'
קצת אינטילגנציה שרשורית אנשים!!
11/06/2011 | 14:29
2
לצפיה ב-'אגב נעיצות, למה לא נעצו את המצעד הזה?'
אגב נעיצות, למה לא נעצו את המצעד הזה?
11/06/2011 | 15:03
1
6
בטח מישהו היה מתקומם נגד זה חחח
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לפתוח שרשורים סתם לנעוץ סתם '
לפתוח שרשורים סתם לנעוץ סתם
11/06/2011 | 18:38
4
לצפיה ב-' מקום 18: קופסת הלהיטים של אלעד ראסמוס'
מקום 18: קופסת הלהיטים של אלעד ראסמוס
11/06/2011 | 13:21
5
23
או יותר נכון: קופסת הלהיטים של צפניה ואלעד.
ביום בו הבינו שני החבר'ה האלה כי הפורום שהכירו מתחילת דרכו מאבד מציביונו, החליט צפניה לפתוח ב-15/12/04 את קומונת קופסת הלהיטים Reloaded ולימים - צירף אליה את אלעד (TheRasmus) לניהול איתו בצוותא. בנוסף לכך, עם השנים כבר היה אסור לשתף מוזיקה להורדה בפורומים של תפוז עקב כניסת זכויות היוצרים לתאוצה רישמית. הקומונות- היו עדיין מקום פרוץ ואיפשרו לעשות זאת.

עד מהרה, קנתה לעצמה קומונת קופסת הלהיטים רילוודד שם של קומונת המוזיקה שהכי שווה להיכנס אליה. אלעד היה מעדכן בה שירים, סינגלים ואלבומים חדשים מידי כמה ימים, והקומונה צברה לעצמה מספר לא מבוטל של חברים ומעריצים מכל רחבי תפוז. זכור לטובה גם מצעד הקופסה המפורסם שהיה אחד המצעדים הטובים בפורומים ללא ספק, אותו ערך אלעד מידי שבוע.
רבים וטובים היו פעילים בה: צפניה בעצמו, אלעד ראסמוס כמובן, יבגני חולוני, dune d , amiomer ,קרלוס סנטנה, ליאוריש, מיסטר זנגביל, גלוש33, Sir Terry Wogan, אנוכי, גיא הטרנדי, okok4, inbal287, אקאי4, ליעד קארמה קילר, קארין מילקשייקיט, רזM, ניב, שחפים, דביר רינסווינד, שרון exterior, סופרשירו,Chandler Rulz , ערן1987, LLLSSS, Froogi , אקונומיקה, ForeverMC, אליקו human ועוד ועוד.

אגב: באחד הימים של אוגוסט 2007 הלשין קובי קובר על הקומונה להנהלת הקומונות וגילה להם כי בקומונת קופסת הלהיטים משתפים קבצים ומפרים זכויות. בעקבות המכה, אלעד החליט לסגור את הקומונה ולפתוח בשם אחר וסודי ולעשות אותה קומונה סגורה על מנת לשמור עליה. כל חביריה הבטיחו לשמור על המקום בסודיות וכך היה עד השנה שעברה, בה הפסיקה הקומונה להיות פעילה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אלעד ראסמוס פשוט מלך'
אלעד ראסמוס פשוט מלך
11/06/2011 | 13:33
12
גילה המון להיטים גם לאמבטיית קצב והמצעד הלועזי של רדיו ירושלים,
יש לו טווח עצום בטעם המוזיקלי שלו, אני ממש ממש אוהב אותו.
ואגב, לא ידעתי שקובי הלשין עליהם...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד הקופסה היה מעולה!!'
מצעד הקופסה היה מעולה!!
11/06/2011 | 14:46
12
וקטעים עם קובי חח
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 17: אדום'
מקום 17: אדום
11/06/2011 | 13:30
12
20
תופעה טובה? תופעה רעה? לעולם לא נחליט. מה שבטוח: ה"אדום", אותו אות הוקרה לאחד (או יותר) מגולשי הפורום השריש את המעמדות בפורומים של תפוז והקנה להם משמעות אמיתית. כל מי שאי פעם קיבל אדום בפורום בו היה פעיל ואהב מאוד זוכר את ההרגשה הטובה המתלווה אליו ומאידך- גם את הקנאה וחוסר הפרגון לעיתים- מהקולגות.

בפורום מצעדים היו כמה אדומים הזכורים לטובה: אוחנה היה אדום ותיק במיוחד, איתו הייתה עוד מישהי ממש ותיקה שאני לא זוכר את שמה, ליעד קארמה קילר היה אדום ובעידן החדש- אור וקסמן, רוני עלמת הפרחים וגם אריה כמובן.

אל קובי קובר שרצה אדום ועשה טרור פורומי בסוגייה, נגיע מאוחר יותר

אתם זוכרים עוד אדומים??
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם צ'ארלי אדום!'
גם צ'ארלי אדום!
11/06/2011 | 13:34
6
לצפיה ב-'אני חושב שסיוון אם אני זוכר טוב'
אני חושב שסיוון אם אני זוכר טוב
11/06/2011 | 13:38
1
12
אחרי כמה שנות פעילות בגלגול הראשון של הפורום כ"קופסת הלהיטים" צפניה האדים לראשונה מישהו
שהשתתף כמה חודשים בסך הכל והעדיף אותו על פני (וגם הבהיר לי במסנג'ר שלא ניראה לי שאי פעם הוא יאדים אותי
למרות ההשתתפות המאסיבית שלי בפורום)
בזמנו זה מאוד העליב אותי (משום מה) ולכן הפסקתי לכתוב בפורום עד שהוא עזב את ניהולו, וברגע שחזרתי
הואדמתי (נידמה לי שע"י סיוון).
את הסאגה עם קובי לא ניראה לי שמישהו שכח.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'על הסיפור הזה לא ידעתי'
על הסיפור הזה לא ידעתי
11/06/2011 | 14:49
3
לצפיה ב-'האדומה הותיקה הייתה a n i g m a'
האדומה הותיקה הייתה a n i g m a
11/06/2011 | 13:47
2
13
שהאדמתי אותה אחרי שלקחתי את הניהול לידיי. אחרי תקופה קצרה היא ביקשה ממני להוריד ממני את הצבע. תמיד הייתי נחרץ האדמת חברים, חוץ ממנהלים לשעבר בגלל כבוד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נחרץ נגד האדמות*'
נחרץ נגד האדמות*
11/06/2011 | 13:48
1
לצפיה ב-'אני זוכר שאניגמה היתה אדומה'
אני זוכר שאניגמה היתה אדומה
11/06/2011 | 14:48
3
לצפיה ב-'היתה תקופה שביטלו את כל האדומים'
היתה תקופה שביטלו את כל האדומים
11/06/2011 | 14:51
11
וכך אוחנה איבד את האדום שלו כי כשזה חזר האדימו רק את אור ואותי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כל נושא ההאדמה מיותר לחלוטין'
כל נושא ההאדמה מיותר לחלוטין
11/06/2011 | 18:40
4
12
אדום אמור במקור לסמן מומחה וזה צריך להיות השימוש היחיד שלו.

בפועל, בהרבה מאוד מקרים כאן בפורום, סימנו גולש מאוד פעיל כאדום, ואז אחרי כמה שבועות הוא הפסיק להיות פעיל ברמה שזיכתה אותו בצבע מלכתחילה. סתם דבילי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מוכן שוב לוותר בכיף, ממילא מרגיש כמו כולם'
מוכן שוב לוותר בכיף, ממילא מרגיש כמו כולם
11/06/2011 | 22:39
3
7
לצפיה ב-'אתה אריה, היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל '
אתה אריה, היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל
12/06/2011 | 00:07
2
4
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 00:36
9
אריה צריך להישאר עם אדום אפילו אם הוא (בתאוריה) יחליט לטוס לקונגו ולגור במנזר ולהיות מנותק ממחשב שנתיים.. יש מפעלי חיים שאף אחד לא יערער עליהם אריה ! (:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 09:32
5
אריה אתה אחד המומחים אם לא ה-

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 16: התפצלויות במפגשים'
מקום 16: התפצלויות במפגשים
11/06/2011 | 13:36
5
16
אחת התופעות המעצבנות, המטרידות והמרגיזות ביותר, לא קרו על גבי הפורום אלא בעולם האמיתי: התפצלויות במפגשים?

הריטואל היה חוזר על עצמו בכלמיני ורסיות ובמצבים שונים- אבל המקרה היה אחיד: פורום מצעדים נפגש בכל תרועה רמה בעזריאלי/סנטר/גן כלשהו. בהתחלה - כולם ביחד, צוחקים, אוכלים ונהנים משטויות. אחרי שעתיים או שלוש, אתה מסתובב ומגלה שקארין וללוש נעלמו. בהמשך גם רז ושיר כבר לא איתך. "רגע- איפה הילה וגל?" אתה שואל. בסוף אתה נשאר עם עוד שני אנשים שמחפשים עוד שני אנשים שמחפשים את השירותים בסנטר.

ומה בסוף? שניים הלכו לניו פארם, שלושנ אחרים לחנות הדיסקים המיתולוגית "החור בשחור", עוד שניים הבריו לסרט קולנוע בלי ליידע אף אחד, עוד אחת כבר חתכה הבייתה, ועוד שלושה יושבים כבר שעתיים באיזה גלידרייה בסביבה.

ההתפצלויות במפגשים הייתה הרעה החולה שלנו, אבל אף פעם לא הצלחנו למנוע אותן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה לא כזההה מרגיז,זה אפילו טבעי. '
זה לא כזההה מרגיז,זה אפילו טבעי.
11/06/2011 | 13:38
9
אי אפשר להשאר ביחד כל הזמן,זה טבעי שמתפלצים לפעמים. בסוף כולם חוזרים להיות יחד כקבוצה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך מתאים לרזרז להתפצל'
איך מתאים לרזרז להתפצל
11/06/2011 | 13:39
1
14
מזל קשת - יש להם קוצים בתחת!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה באמת היה די מרגיז'
זה באמת היה די מרגיז
11/06/2011 | 13:51
10
לצפיה ב-' מקום 15: המצעדים החבריים'
מקום 15: המצעדים החבריים
11/06/2011 | 13:44
4
19
אחחחחח. זאת באמת אחת המגומות הטובות ביותר שהיו בפורום, והיא הגיעה למקום ה-15 והנמוך יחסית רק בגלל שבאמת יש מגמות יותר חזקות ממנה.
בכל מקרה- המצעדים החבריים מתייחסים למצעדים אותם פרסמו חברי הפורום השונים - כל אחד ומצעדו הוא, על בסיס שבועי, כשבסוף השנה - המצעד השנתי של אותו חבר המסתמך על כל המצעדים אותם פרסם במהלך השנה.

מגמת המצעדים הייתה חזקה בעיקר בין השנים 2006 ל-2008, אז פרסמו המון המון חברים מצעדים אישיים. היה זכור, שכל יום היה מצפה לך מצעד אחר בפורום, לחלקם היית מתחבר ולחלקם ממש לא. כל אחד היה מגיב לשני ואף היו יחסי גומלין בתגובות. הגבת לי? אגיב לך. התעלמת? לך חפש את החברים שלך.

והיו המון מצעדים. אדם השורד (אותו שכחתי להזכיר בסעיף של המקום ה-29 - "זה לא השם שלי- שנים חשבנו שהוא אבי עד שהוא גילה שזה בעצם אדם), ליעד קארמה קילר, קארין, ללוש, קובר, עבדכם הנאמן, אלי האנושי, אריה (עד עצם היום הזה), רזM, שיר1, אבי מיסטר זנגביל, ערן 1987 ועוד ועוד ועוד.

המצעדים החבריים היו אחת המגמות שהכי חיברה את הפורום למה שהוא באמת- מצעדים, שירים ומוזיקה בלי ריבים וויכוחים!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש לי שני שמות! אבי אדם!'
יש לי שני שמות! אבי אדם!
11/06/2011 | 13:50
11
עד גיל 19 כולם קראו לי אבי, ואז החלטתי יום אחד שאני מעדיף שימוש בשם השני! (-:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למצעדים האישיים היתה תקופה שהם הפכו לממש הצפה'
למצעדים האישיים היתה תקופה שהם הפכו לממש הצפה
11/06/2011 | 18:41
6
בימי חמישי כל העמוד הראשון של הפורום היה מלא מצעדים, עד כדי כך שעשינו פגישת פורום כדי לחשוב איך מתמודדים עם העניין!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מוזכר כאן'
אני לא מוזכר כאן
12/06/2011 | 00:16
1
10
ובתכלס נראה לי שאני זה שמחזיק כאן הכי הרבה זמן מצעד אישי שבועי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קבל את התנצלותי '
קבל את התנצלותי
12/06/2011 | 10:42
5
לצפיה ב-' מקום 14: OFF '
מקום 14: OFF
11/06/2011 | 13:51
1
17
הכל מותר באוף. או שמה נאמר - "עוף". תשאלו את קובי. בעצם, מבחינת קובי הכל היה אוף אחד גדול.
שרשור האוף מוכר בכמעט כל הפורומים בתפוז, ובעיקר בפורומים גדולים ופעילים. האוף הוא שרשור אשר בו ניתן לדבר על הכל, ולא רק הנושא שהפורום מייצג.
כאן תוכל לכתוב על המבחן החרא במתמטיקה, על החתול הדרוס שראית בשכונה, על החבר שנסע לאילת או על תוכנית טלוויזיה קרועה שראית לפני שעה.

היו תקופות שהפורום כל כך שצף וגעש משרשורי אוף, מה שגרם למשברים דיי גדולים. אחד מהם, זכור לי במיוחד מהתקופה הראשונה שלי בפורום, באמצע 2006, כשעוד אדם השורד היה מנהל בפורום ופתח שירשור חידוד נהלים בנושא האוף בפורום. הדבר גרר זעם רב לטוב ולרע. אני, הגבתי באותו שרשור ישר מהלב, מה הוסיף לי נקודות בדרך להחלטה להציע לי את ניהול הפורום מאוחר יותר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'התגובה של ללוש מלכת ה- הכי מצחיקה '
התגובה של ללוש מלכת ה- הכי מצחיקה
11/06/2011 | 14:54
8
לצפיה ב-' מקום 13: חסויות'
מקום 13: חסויות
11/06/2011 | 13:56
5
18
המקום ה-13 בחסות: בלהבלהלהלבלבלהללבלבלהלבלבל!!!

חסויות זוכרים???
המגמה הזאת כבר דיי נעלמה מהפורום אבל זה רק כי אני דיי נעלמתי מהפורום. החסויות היו מיזם שלי, אותן הכנסתי לכל הודעה שנייה שלי. הדבר נבע מיצר הקריינות שלי והעובדה שהייתי אוהב לחקות את החסויות שיש ברדיו. אז פשוט העברתי אותם גם לפורום. בהמשך, הרבה גולשים היו כותבים חסויות בפינות ושרשורים שונים, מה שגרם לי (אני חייב להודות) - לגאווה רבה.

היום כבר אין כל כך חסויות, אך בשנים שמצעד זה מתייחס אליהן- החסויות היו מגמה רווחת בפורום (:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 14:06
3
לצפיה ב-' תכלס'
תכלס
11/06/2011 | 14:23
5
לצפיה ב-'או, מילה פופולרית קדומה כאן - אוברייטד !!!'
או, מילה פופולרית קדומה כאן - אוברייטד !!!
11/06/2011 | 15:25
8
מגמה שתבוא בהמשך?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 12. מפגשים סובבי ישראל'
מקום 12. מפגשים סובבי ישראל
11/06/2011 | 14:06
28
32
עוד מגמה מבורכת מאין כמוה, וגם כאן- כוללת מספר רב של פורומים: החל מפורום חתולים ועד לפורום טוקיו הוטל () : מפגשי פורום.

זה קרה באוגוסט 2006: אחרי כמה חודשים של הבשלה, החליט פורום מצעדים להיפגש בפעם הראשונה וכל גולש זכה לראות את הפנים שמאחורי הכינויים איתם הוא מתכתב על בסיס יום יומי. זה היה מפגש פנומנלי. ממנו גם יצאה התמונה שהכי מזוהה איתנו גם בשנים שלאחר מכן (למרות שהיו תמונות מפורסמות גם בהמשך).
בהמשך עוד באו מפגשים רבים - ואפילו מצאתי שרשור של לפני מפגש 10, בו אני מסכם את 9 המפגשים שהיו לפני!!! (ענק).

מפגשי הפורום הפכו אותו ליותר מלוכד. תמיד הם היו שם, כל תקופה, והיוו עוגן לחברות בין האנשים שכתבו כאן. גם במפגשים, היו כאלה שבו פעם אחת, היו כאלה שהתמידו, אבל תמיד הייתה אווירה כיפיית במפגשים.

ולא רק זה: מפגשי פורום מצעדים ידועים כ-מפגשים סובבי ישראל. היינו בקניון עזריאלי, דיזינגוף סנטר, הגן המשולש, יום העצמאות בשרון, הופעות, מפגש פורום בחיפה, נסיעות לירושלים ובטח שכחתי עוד. מפגשי הפורום הם הדבר הכי טוב שקרה כאן! (בנוסף לדברים האחרים כמובן...)

והנה עוד תזכורת למפגש אחד שהיה ב-2007:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יבגני מחבק את קובי בתמונה של המפגש '
יבגני מחבק את קובי בתמונה של המפגש
11/06/2011 | 14:13
3
14
ההוא
זה פשוט מצחיק אותי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כאילו לא בדיוק מחבק,חצי חיבוק כזה של תמונה '
כאילו לא בדיוק מחבק,חצי חיבוק כזה של תמונה
11/06/2011 | 14:13
2
11
לצפיה ב-'כן, לא צריך להגזים'
כן, לא צריך להגזים
11/06/2011 | 18:24
1
11
וזה עוד בתקופה שהוא היה חדש ולא הכרנו אותו באמת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, הבנתי את זה. '
כן, הבנתי את זה.
11/06/2011 | 18:26
9
זה מצחיק לראות מה היה ממש פעם בהתחלה ולאן זה הדרדר עם הזמן.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מפגשים זה באמת אולי הדבר הכי כיפי שיש '
מפגשים זה באמת אולי הדבר הכי כיפי שיש
11/06/2011 | 14:17
3
13
בפורום הזה. תכלס אין על קשר אנושי אמיתי!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ולראיה, החברויות החזקות שנבנו פה עם השנים'
ולראיה, החברויות החזקות שנבנו פה עם השנים
11/06/2011 | 14:19
2
6
לצפיה ב-'תכלס מהפורום הזה יצרתי קשרים באמת באמת '
תכלס מהפורום הזה יצרתי קשרים באמת באמת
11/06/2011 | 14:21
6
מדהימים עם כמה אנשים שהם היום האנשים הכי הכי קרובים אליי וזה מדהים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מלא אנשים בפורום נהיו חברים טובים'
מלא אנשים בפורום נהיו חברים טובים
11/06/2011 | 23:04
8
ממש גם בחיים, וגם היו (ויש) גם כמה זוגות אפילו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מרגיש כל כך צעיר עכשיו '
אני מרגיש כל כך צעיר עכשיו
11/06/2011 | 14:18
7
9
התקופה הכי טובה של הפורום הייתה לפני שהצטרפתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תבוא למפגש הבא:)'
תבוא למפגש הבא:)
11/06/2011 | 14:22
3
3
לצפיה ב-'רציתי לבוא לזה, אבל לא היה לי זמן..'
רציתי לבוא לזה, אבל לא היה לי זמן..
2
4
אני אבוא בחופש ^^
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן,בטוח נעשה מפגש בחופש הגדול:)'
כן,בטוח נעשה מפגש בחופש הגדול:)
11/06/2011 | 14:27
1
3
לצפיה ב-'לפני ה21.7 בבקשה!'
לפני ה21.7 בבקשה!
11/06/2011 | 23:55
4
לצפיה ב-'הפורום גם עכשיו כיפי'
הפורום גם עכשיו כיפי
11/06/2011 | 14:58
1
1
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 18:42
6
עושה רושם שהוא בעלייה מחודשת אחרי ש-2010 היתה עגומה מאוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה תמונות יפייפיות ונוסטלגיות! '
איזה תמונות יפייפיות ונוסטלגיות!
11/06/2011 | 14:19
8
גם במפגשים שלא הייתי בהם. נחמד מאוד לראות את חברי הפורום במפגשים לפני חמש שנים ככה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 14:57
1
9
אומנם אני לא מהמתמידים הכי גדולים, אבל אני יכול לספור מפגש בחיפה, שניים בסנטר ולפחות שלושה בעזריאלי, אז כנראה שאני לא רע...
חבורה שתמיד כיף לפגוש. ופאק
המדוזה שהייתה לי על הראש במפגש בחיפה....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא רע בכלל '
לא רע בכלל
11/06/2011 | 23:02
3
לצפיה ב-'ללוש'
ללוש
11/06/2011 | 15:03
1
7
כל כך אהבתי אותה...אבל היא בקושי כותבת פה כבר, והקשר התנתק...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היא נכנסת פעם בשנה'
היא נכנסת פעם בשנה
11/06/2011 | 15:10
5
אם מישהו נמצא איתה בקשר שיספר לה על השרשור
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תמונה אדירה!'
תמונה אדירה!
11/06/2011 | 18:41
1
7
יש מצב שאני צילמתי אותה (?)

ללוששששששש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה אדירה? היא לא בפוקוס!'
מה אדירה? היא לא בפוקוס!
11/06/2011 | 23:40
2
לצפיה ב-'אני זוכר'
אני זוכר
11/06/2011 | 23:19
6
שקצת אחרי המפגש ההוא דיברנו במסנג'ר והסברת לי דרך התמונה מי זה מי וכו'... כחלק מתחילת נחיתתי במרקם החברתי המקומי
וביום שישי הקרוב אתה עורך חדשות בערב ואני בא להחליף אותך. גלגל החיים :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תמונת המפגש הכי טובה לדעתי היא:'
תמונת המפגש הכי טובה לדעתי היא:
11/06/2011 | 23:16
2
8
התמונה שבה אריה עושה מעשים מגונים ביבגני.
http://img2.timg.co.il/forums/1_115824675.jpg
קלאסי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 23:37
1
4
דווקא ביום הזה הייתי. קארין כיסחה אותי בהוקי שולחן. לפחות את גלוש ניצחתי..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה כסחת אותי בהוקי שולחן '
אתה כסחת אותי בהוקי שולחן
11/06/2011 | 23:43
3
זה היה מפגש הבנדנה שלך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'התופעה הכי גדולה זה האייקונים'
התופעה הכי גדולה זה האייקונים
11/06/2011 | 16:13
3
10
שאני נוהג לכתוב אותם גם במסן ובפייס גם אם אין באמת אייקון מאחורי ה "| חבול |"

וכמובן חבול המדהים בפרט  או הכתר

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'+ '
+
11/06/2011 | 16:15
2
לצפיה ב-' מקום 11: '
מקום 11:
11/06/2011 | 20:17
3
23
.

עכשיו זה הזמן להסיר סוף סוף במה מדובר. אה דביר? ואולי שחף? ומה עם קארין?

ולמי שלא מכיר: מדובר בסימן "וי" של תפוז אשר היה מצטרף לכל סוף משפט או מילה של חברים מסוימים, כאילו בא להגיד - "כן,בטח" (בציניות).

לדוגמה:

"אני הלכתי לאכול אריק בטעם וניל"
דביר בתגובה: אריק

אולי באמת שאחד מהנוכחים יסביר לנו איך כל עניין הוי התחיל, כי אני לא ממש זוכר....תופעה מעצבנת וחביבה בו זמנית...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סוף סוף משהו שאני מכיר '
סוף סוף משהו שאני מכיר
11/06/2011 | 20:21
4
לצפיה ב-'ה- בא להדגיש את שגיאת הכתיב'
ה- בא להדגיש את שגיאת הכתיב
11/06/2011 | 20:42
11
או מילה שלא מתאימה בעליל לרעיון הכולל של המשפט בו היא נכתבה.

תופעת ה- בכלל לא מעצבנת.
המעצבנת היא כמות השגיאות הבלתי נתפסת של הכותבים בפורום הזה בפרט ובכלל האינטרנט..

דביר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 10: הכיסא החשמלי'
מקום 10: הכיסא החשמלי
11/06/2011 | 20:26
4
14
אחת מפינות המופת של הפורום, הוממאה על ידי חברת הפורום האחת והיחידה - אליה (ללוש)!!!

הכיסא החשמלי של ללוש (בין השנים 2007 ל-2008) הטילה אימה ומורא על כל גולשי הפורום. במסגרת הפינה, הייתה בוחרת ללוש אחת לשבוע גולש חדש כישן, מושיבה אותו על הכיסא החשמלי ונותנת לכל שאר הגולשים לעשות בו זובור בדמות שאלות חודרניות ומניפולטיביות על דיעותיו וחייו האישיים. הבעיה: הגולש שעל הכיסא היה חייב לענות על כל השאלות בקפידה. במרוצת הזמן ישבו רבים וטובים על הכיסא החשמלי של ללוש (חלקם אפילו פעמיים אאל"ט) והיו מזוכיסטים למיניהם שאף רצו לשבת על הכיסא מיוזמתם!!!

אגב - מסתבר שעוד לפני שללוש בכלל חשבה על לכתוב בפורום, הייתה פינת הכיסא החשמלי!!! לא להאמין, אבל בגלגול הקודם של הפורום (שנים 2002 ו-2003), צפניה הפעיל גרסה אחרת של הכיסא החשמלי - עם אומנים שונים ומשונים. הנה כאן - הכיסא החשמלי על היי פייב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 20:31
6
טוב אני לא הייתי אז בפורום אבל אחלה רעיון

אולי אפשר להחזיר את זה אבל פחות מאיים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פינה שהייתה ממש כיפית, אבל גבוה מדי! '
פינה שהייתה ממש כיפית, אבל גבוה מדי!
11/06/2011 | 20:32
3
לצפיה ב-'לירן עשית פה עבודת תחקיר משובחת'
לירן עשית פה עבודת תחקיר משובחת
11/06/2011 | 20:43
5
לצפיה ב-'הוממאה '
הוממאה
11/06/2011 | 22:38
5
לצפיה ב-' מקום 9: Rinat P'
מקום 9: Rinat P
11/06/2011 | 20:32
4
20
לא הרבה מאוד מכירים אותה, אבל בקרב חוג לא מבוטל של גולשים ובעיקר של מנהלים - Rinat P הייתה שם דבר במשך שנים רבות בתפוז בכלל ובקרב פורום מצעדים בפרט.

רינת פרי (כיום מסיימת תואר בתקשורת למי שמתעניין) הייתה מנהלת אשכול מוזיקה בתפוז (לו משתייך הפורום שלנו) בין השנים 2004/5 ל-2009. במהלך כהונתה בתפקיד שינתה את שם הפורום לשמו היום - מצעדים וביקורת מוזיקה. רינת הייתה אחראית במידה מרובה להצלחתו של הפורום בשנים האלה ובעיקר ב-2006, 2007, ובעיני רבים הייתה אחת ממנהלות האשכול הטובות שהיו לתפוז מאז ומעולם.
רינת הייתה זו שקיבלה לתפקיד מנהלי פורום רבים, כולל את אבי השורד, אותי בעצמי וגם את מחליפי - שחף, קארין, הילה, ניב ואופיר. היא הייתה האמא של הפורום ועזרה רבות לפתור בעיות שצצו בו במהלך השנים - והיו לא מעט כאלה. היא תמיד פירגנה לפורום ואירגנה לו פרסים, הייתה לאוזן קשבת וכד'. היא ללא ספק מגמה בולטת שקשורה לפורום במהלך העשור האחרון והיא מגיעה למקום ה-9.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואלה, לא ידעתי עד עכשיו על תרומתה הרבה'
וואלה, לא ידעתי עד עכשיו על תרומתה הרבה
11/06/2011 | 20:44
1
4
לצפיה ב-'תראה... תשמע... זה כמו מתן בסתר '
תראה... תשמע... זה כמו מתן בסתר
13/06/2011 | 01:13
4
לצפיה ב-'לא הבנתי, במה היא תרמה בעצם?'
לא הבנתי, במה היא תרמה בעצם?
11/06/2011 | 23:46
4
לצפיה ב-'פששש, כבוד '
פששש, כבוד
13/06/2011 | 01:12
9
אכן, הייתי נכנסת לפורום מדי יום, גם כדי לחפש הודעות לקידום (יש פה הרבה תוכן מעניין!) ולפעמים גם כדי לחסום טרולים

וסחטיין על ההשקעה במצעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 8: מה אתם שומעים עכשיו?'
מקום 8: מה אתם שומעים עכשיו?
11/06/2011 | 20:53
7
15
אחת הפינות אם לא ה!

כמדומני - אני התחלתי אותה, שעה שפרסמתי "מה מתנגן עכשיו בתחנות הרדיו האזוריות". אם להגיד את האמת - כנראה שזה לא קשור אליי, אלא פינה מוצלחת במיוחד שתפסה תאוצה לפני שנתיים-שלוש וממשיכה איתנו עד עצם היום הזה!!

בפינה המעולה הזאת כל אחד כותב את מה שהוא שומע בזה הרגע. יש גולשים שנמצאים על המחשב שעה או שעתיים, ודואגים לעדכן את הפינה כמה וכמה פעמים באותה השעה!!!

נ.ב: בפינה הזאת נולד ההרכב הידוע "הריב של השכנים" (אותו ציינתי במקום 41 - חברים שמוציאים שירים). איך נוסד ההרכב אתם שואלים? הנה מה שכתבתי כאן במאי 2009:
"ולמי שלא מעודכן/לא היה פה בשנתיים, שלוש האחרונות נספר ש'הריב של השכנים' הוא הרכב שקרם עור וגידים משום מקום, במיוחד כי באחד מימי סוף 2007 הייתי משועמם כהרגלי + יותר מידי שעות בפורום מצעדים.
הכל החל בשרשור רגיל של "מה אתם שומעים עכשיו" ב-8/12/2007. קארין שמעה באותה העת את מיטלוף, סימונה שמעה את מאריה קארי, ליעד שמע אייס אוף בייס, שחף את איימי וויינהאוס והילה את מוניקה סקס. כשיניב בזבזונה כתב מה הוא שומע זה היה "את הריב של השכנים" (מסתבר שיש לו שכנים שלא מסתדרים אחד עם השני) ומכאן השאר היסטוריה.
מיד התחלתי בהלצה עם אלבום גנוז של הרכב ישן בשם הזה ואני ואופיר התחלנו להביא כל פעם שיר אחר מ"האלבום".
הראשון היה "רק לא את הכד חרסינה של דודה רינה", אח"כ באו "זאת לא את זו היא", "הדבר היחידי שאני זוכר מאבא שלך זה את אמא שלך", "צא לי מהבית", "תפסתי אותך איתו\ה‬", "כשחזרת".

יאללה אופיר, אפרתי - צריכים להמשיך את האלבום בהדרגה! יש לנו כבר שישה שירים:
1. הדבר היחידי שאני זוכר מאבא שלך זה את אמא שלך
2. צא לי מהבית!
3. זאת לא את, זו היא
4. תפסתי אותך איתו/ה
5. כשחזרת
12. רק לא את הכד חרסינה של דודה רינה"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בפורום MTV ו-VH1 כיום כל שרשור שני זה'
בפורום MTV ו-VH1 כיום כל שרשור שני זה
11/06/2011 | 21:01
7
"מה אתם  שומעים עכשיו?" ועל זה הם מבססים את רוב הפעילות של הפורום. כי בתכלס הערוצים האלה כבר לא ממש רלוונטים בתרבות המוזיקלית,לפחות לא כמו פעם(במיוחד שאם טי וי הפך להיות ערוץ תוכניות ריאליטי זבליים).

בגדול זה שרשור נפוץ בכל פורום מוזיקה שקיים,בערך. זה שרשור נחמד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני התחלתי עם זה אני חושב! הנה הפינה הראשונה:'
אני התחלתי עם זה אני חושב! הנה הפינה הראשונה:
11/06/2011 | 21:41
1
6
לצפיה ב-'פאק! דינג דינג דונג '
פאק! דינג דינג דונג
11/06/2011 | 23:53
11
איימ לוקינג פור סאמ פאן.....
הלהיט הבלתי מעורער של קד"צ גל"צ 2009
והרי המסמכים המרשיעים: http://www.facebook.com/video/video.php?v=12145359...

אחחח איזה ימים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'"ואני ואופיר"? מה אני, זבל? '
"ואני ואופיר"? מה אני, זבל?
11/06/2011 | 22:39
2
3
לצפיה ב-'בהתחלה זה היה אני ואופיר ואז את הצטרפת'
בהתחלה זה היה אני ואופיר ואז את הצטרפת
12/06/2011 | 10:47
1
4
לצפיה ב-'אבל אני אלוהים, אני בכל מקום בכל זמן.'
אבל אני אלוהים, אני בכל מקום בכל זמן.
12/06/2011 | 10:55
4
לא ייתכן שהצטרפתי רק מאוחר יותר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קלאסה'
קלאסה
11/06/2011 | 23:47
6
אחת הלהקות אם לא ה-
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 7: המנהלים לדורותיהם'
מקום 7: המנהלים לדורותיהם
11/06/2011 | 21:00
2
17
זה מקום שאולי יקומם חלק מכם, אבל אני חושב שהרבה בזכות מנהלי הפורום בשנים האחרונות, הפך הפורום למה שהוא. המנהלים השקיעו, פתרו סיכסוכים ובעיות, קידמו את הפורום. חלקם גם לא עשו את כל אלה, אבל עדיין מגיעה להם מילה טובה. אחרי הכל, כמו שאריה אמר השבוע, מדובר ברבע או חצי משרה לפחות!!!

אז מי אלה מנהלי הפורום לדורותיו??
ביום בו אני הצטרפתי לפורום, היו בו שני מנהלים: השורד שבאמת מגיע לו (אדם) ועוד מנהלת בשם....שוב שכחתי (אדם- תזכיר לנו, היא לא הייתה פעילה כ"כ גם ככה).
את אדם אני החלפתי לאחר שהאחרון התגייס לצבא. כמעט שנה שניהלתי את הפורום לבדי וזו הייתה תקופה משובחת ביותר, לפחות לטעמי.
ב2007 - התחלתי לעבוד בתפוז - בצוות הנהלת הפורומים ונאלצתי לעזוב את ניהול הפורום בהמשך. שחף שהיה איתי קיבל את קארין מילק' שתנהל איתו, ובהמשך היה זה ניב (won the game) שהצטרף אף הוא לניהול.
לאחר מכן - הילה ברייטסייד נכנסה לניהול, קארין פרשה, והחבורה הביאה את אופיר מיסטרי שיהיה לעזר. כיום יש לפורום עוד פעם שלושה מנהלים עם מנהלת טרייה יחסית - שירה.

ומכאן (גם לכאלה שיכלו להיות מנהלים- דביר, רוני ואריה) אני שולח לכל החבורה המכובדת הזאת תודה גדולה על שהייתם שותפים לפורום מצעדים והצעדתם אותו קדימה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כפרה! '
כפרה!
11/06/2011 | 21:35
7
המנהלת השנייה הייתה ינה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 6: וויקנד מיוזיק שואו'
מקום 6: וויקנד מיוזיק שואו
11/06/2011 | 21:10
3
14
אחת הפינות המוצלחות שהיו בפורום מאז ומעולם (ולמרות שאני לא אובייקטיבי - הרבה יסכימו איתי) היא ללא ספק The Weekend Music Show.
את התוכנית הגיתי אי שם בתחילת 2006. מה עשיתי? תוכנית סיכום שבוע קלילה, אנרגטית ועם הרבה לינקים ופינות. הצלחתי להתמיד בה שנה שלמה עד ינואר 2007, אז כבר פרשתי מהנחיית התוכנית.
הוויקנד שואו ללא ספק ליכדה את הפורום, גרמה לי להיות פעיל יותר ולזכות אותי בניקוד על השקעה בפורום (שוב- אחת הסיבות להצעה שהגיעה אליי מאוחר יותר לניהול הפורום).

לאחר הפסקתה- המשיכה התוכנית במתכונות שונות פינת הסיכום השבועי לילד באותו פורמט שערך אופיר במהלך שנת 2008, וגם פינת הוויקנד שואו כסיכום שבועי, מה שיותר מוכר היום כ-סכמ"ש, אותו ממשיכה לפרסם עדי מידי שבוע.

קצת נוסטלגיה מהוויקנד שואו:

תוכנית מספר 29
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

תוכנית מספר 31
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

תוכנית 46

כייף להיזכר....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זו היתה פינה מעולה!!!!'
זו היתה פינה מעולה!!!!
11/06/2011 | 21:10
4
כל הכבוד לירן על ההשקעה בפינה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוי, אהבתי את הפינה!'
אוי, אהבתי את הפינה!
11/06/2011 | 22:42
3
לצפיה ב-' מקום 5: 314'
מקום 5: 314
11/06/2011 | 21:12
3
20
על המגמה הזאת באמת שאין צורך להרחיב יותר מידי: פורום מצעדים הוא 314, מספר שהפך שגור בפיהם של רוב גולשי הפורום מאז ומתמיד.

314 גם עיטר חתימות רבות ובכלל - אין על פורום 314 (הפורום אף זכה לדף רישמי באתר לאסטFM, אותו פתח בזמנו דביר!)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ואפילו נכתב על המספר הזה שיר '
ואפילו נכתב על המספר הזה שיר
11/06/2011 | 22:04
4
לצפיה ב-'אפעם לא הבנתי את הקטע של המספרים...'
אפעם לא הבנתי את הקטע של המספרים...
11/06/2011 | 22:09
1
3
לצפיה ב-'אינדקס הפורום במערכת של תפוז'
אינדקס הפורום במערכת של תפוז
11/06/2011 | 23:32
4
לצפיה ב-' מקום 4. כן. (ורוק נקבות)'
מקום 4. כן. (ורוק נקבות)
11/06/2011 | 21:19
3
16
אם יש ביטוי או ניב שלו שמור מקום מיוחד ובהחלט ניתן למקם אותו במקום ה-4 והגבוה הוא ללא ספק "כן." .

כן? כן בטח.

ה"כן" הומצא בשלהי 2007 (?) על ידי הגולש יבגני חולוני. חולוני, שהיה נוהג לריב עם כל מה שזז בפורום, לרדת על אומנים כאילו אין מחר (אלאניס מוריסט וג'יימס בלאנט) ולזלזל בגישות שלא תואמות את האני מאמין שלו, נקט גם בדרך חדשנית לפתירת ויכוחים כשאלה היו נגררים ולא היו נראים לו. הוא פשוט היה שם את המילה "כן" בצירוף נקודה אחריה ומסיים את הסיפור. חד, חלק ואלגנטי.
הכן של יבגני גרר תגובות רבות במשך המון זמן. החל מצחוק וועד לכעס ובוז ואף גרסאות תגובה כמו "כן כן כן כן כן" ועד "לא." וכד'.
בסופו של דבר - ה"כן." של יבגני היה גאוני והשפיע רבות על הפורום בתקופתו. על כך- הוא זוכה למקום הרביעי.

רוק נקבות
"רוק נקבות" הוא מושג שהיתווה שוב - חולוני. רוק נקבות מתייחס ללהקת רוק "בלי ביצים" ומכאן הכינוי- רוק נקבות (גם זמרי רוק ללא ביצים זכו לכינוי זה). להקות רוק שהיא לא ממש רוק, אלא יותר חבורה של נמושות ששרות כאילו רוק. יבגני נהג לכנות רבות מהלהקות שאני אהבתי לשמוע רוק נקבות. הכינוי תפס תאוצה בפורום, בקומונות ואפילו בחיים האמיתיים ונשאר איתנו זמן רב אחרי שהומצא. עד היום הוא נחשב לכינוי מופת. דוגמה לרוק נקבות ע"פ יבגני: לייפהאוס, דה פריי, סטארסיילור ועוד ועוד ועוד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רז'
רז
1
3
לצפיה ב-'יצאתי כפכף - למחוק'
יצאתי כפכף - למחוק
5
לצפיה ב-' מקום 3: הקומונה של רז וחברים'
מקום 3: הקומונה של רז וחברים
11/06/2011 | 21:29
10
15
הקומונה של רז וחברים מקבלת (כנראה בצדק) את המקום בשלישיה הראשונה. ולמה?? כי כנראה אין גולש בפורום שלא מכיר אותה. כי כנראה אין גולש שלא אוהב את רז מזרחי - מפעיל הקומונה. כי כנראה לא הייתה קומונה מושקעת כזאת כמו שלא שבאה היישר מהלב.

רזM פתח את הקומונה של רז וחברים (שלימים הפכה לקומונת Music Box) ב-1 בסמטמבר 2004. רז, שהיה מפרסם תחילה כלמיני דברים, התבסס בקומונה שלו כחובב מוזיקה ענק, אחד שמעודכן ברזי המוזיקה ואחד שמביא מצעד מעודכן ומקורי (ומעניין) לאורך השנים. הקומונה של רז צברה פופולאריות אדירה במהלך השנים האחרונות והייתה נכס צאן ברזל לחובבי המוזיקה התפוזית. גם הקומונה שלו- הפסיקה להיות פעילה בשנה שעברה אבל זה לא מונע ממנה להיות גבוה גבוה כאן - כמגמה ברוכה במיוחד בנוף הפורומי.

ומה זכור לנו בעיקר מהפורום?
רז מפרסם את הסינגל החדש של אוונסנס בפינת "מה אתם שומעים עכשיו?" בפורום ובתוכן ההודעה כותב:
"אתם יודעים איפה להשיג את זה " (הכוונה כמובן- לקומונה שלו, כי אסור לכתוב בפורום על הורדות לא חוקיות...)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ה-ה-ה-ה-ה-ה-ה-קומונה'
ה-ה-ה-ה-ה-ה-ה-קומונה
11/06/2011 | 21:45
9
לא כתבתי שם אבל תמיד הייתי מתעדכן במצעד של רזרז המלך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 21:46
3
לצפיה ב-'אהההההההההההההה'
אהההההההההההההה
11/06/2011 | 22:07
4
לצפיה ב-'בהחלט ה-קומונה'
בהחלט ה-קומונה
11/06/2011 | 22:22
2
לצפיה ב-'רז ,'
רז ,
11/06/2011 | 23:33
5
בכלל בלי קשר לקומונה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רז'
רז
3
לצפיה ב-'תודה לכולם!!'
תודה לכולם!!
12/06/2011 | 00:17
5
מקום שלישי?? איזו מחמאה לירן

האמת שבדיוק לפני שנה (אמצע יוני 2010) כתבתי שם את ההודעה, שמסתבר והיא האחרונה שנכתבה על ידִי בקומונה.
כיום הקומונה כבר לא כל כך רלוונטית כי ניתן להגיע לכל המוזיקה החדשה בדרכים הרבה יותר פשוטות.
אבל את המצעד שלי מעולם לא זנחתי ועד היום אני מפרסם אותו בכל שבוע בפייסבוק שלי.
שוב תודה לכולם! :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאד אהבתי לכתוב בקומונה הזו.'
מאד אהבתי לכתוב בקומונה הזו.
13/06/2011 | 20:24
3
לצפיה ב-' מקום 2: kobbar'
מקום 2: kobbar
11/06/2011 | 21:46
31
33
kobbar 2 / קובר: מציף, מנבל את הפה, פוגע, טרול. רצה אדום באובססיביות, רצה להיות ראשון בכותבי הפורום, פתח קומונה (שבאחת הוורסיות נקראה "הקומונה לנפגעי קובי"), יצא למאבקים נגד המנהלים, שנא את סבטלני, אהב אותי (עבדכם הנאמן), חיבב במיוחד את מרינה מקסימיליאן בלומין.

נראה כי התופעה המשמעותית ביותר שיצאה מפורום מצעדים (ומהעיר נתניה) היא בחור אחד בשם קובי ברדה. קובי, או בשמו הפורומי קובר היה וכנראה הגולש הכי מעניין ושנוי במחלוקת שהיה בפורומים של תפוז ובפורום הזה בפרט (לא ברור אם זאת מחמאה או לא). קובי, הגיע אל הפורום בסוף שנת 2005, ממש כמוני, ועד מהרה השתלט על הפורום. בעוד אני הייתי פעיל מאוד בפן החיובי, קובי היה פעיל מאוד גם לפן השלילי: הוא היה מציף, כותב הערות פוגעניותף מלגלג ועושה הרבה צחוקים. גולשים רבים רבו והתמרמרו בגללו.
באחד הלילות של 2007, חזרתי ב-2 וחצי בלילה מהעבודה והגבתי למישהו חדש שפתח שרשור הצטרפות. קובי ראה שהגעתי (ניהלתי את הפורום באותה התקופה) וכתב מיד:
"פאק. לירן חזר מהעבודה. נגמרה המסיבה.
אהממ אהממ נראה לי שאני עייף
שאני אלך לישון עכשיו
|פיהוק|
בייבייי פורום נתראה מחר ביי
אימאל'ה
ביי"

זה היה קובי. שטותניק בלתי נלאה. שיר1 ואליה ללוש היו מהאנשים שהכי אהבו אותו כאן בפורום. כל השאר נעו בין שנאה תהומית לאהבה קטנה כלפיו. הוא רב עם יבגני ושבי (מיץ פטל בעיקר) ולא נתן לאף אחד מנוח. מי שזוכר טוב מאוד את הקובר הוא שחף, שבעת שניהל את הפורום נאלץ לחסום אותו לא אחת, סאגה שנמשכה זמן רב במיוחד.
עם קארין, הצליח קובי להסתכסך אחרי שעשה את אחד המעללים המפורסמים ביותר שלו: התחזה לניק שלה וכתב הודעת פרישה מהפורום. המהלך גרר הלם ואח"כ גם כעס רב כלפיו- ואף את חסימתו.
קובי נחסם כל כך הרבה פעמים מהפורום ואף פעם לא ויתר. מקובר הוא פתח את קובר1 ואז את קובר2, ככה עד למספר 19. שימו לב מה שחף כתב פעם בפורום בזמן שהיה מנהל.
מלבד זאת, טען תמיד קובי שהוא אוהב את הפורום אהבת נפש וכי הוא רק מכניס בו קצת פלפל. קובי טען כל הזמן כי הוא אינו טרול, למרות שכולם אמרו לו שהוא כן. בנוסף, זכור למדי מקרה האדום, בו דרש קובי ממנהלי הפורום כי יאדימו אותו על מנת שירגע, כאות תודה על תרומתו הגדולה לפורום. מיותר לציין כי קובי מעולם לא הואדם אלא רק נחסם. ממש עם כתיבת מצעד זה, נכנס קובי לפורום וראה אותו וכתב לי כי הוא לא יכול להגיב בפורום מכיוון שהוא חסום גם כיום ().

וזה עוד לא הכל. הנה מקבץ ממעללות קובי בארץ פורום מצעדים:

כתב בצורה פוגענית:

פתח ניק פקטיבי בשם "אלניס-מוריט" כדי לחזור לכתוב בפורום:

התלונן על אופיר בפורום משוב. הסיבה: חסימה ללא סיבה:

היה טרול גם בפורומים אחרים. כאן בפורום מתגייסים תחת השם "שני המאוהבת בך":

אגב- מקרה נוסף שקשור לקובי זכור לכל אנשי הפורום היותר ותיקים:
אבי אקאי התחזה באחת התקופות לניק מזויף כדי להפליל את קובי והצליח בכך.אקאי רצה שכולם יחשבו שקובי מתחזה שוב וכך היה. קובי נחסם למרות שהיה חף מפשע. התרמית נחשפה על ידי אקאי בעצמו וגררה כעס גדול ואף חרם מצד כמה מהגולשים כלפיו במשך תקופה ארוכה. המקרה זכור כאחד שהעכיר הכי הרבה את האווירה בפורום. בהמשך, אקאי הודה בפניי כי עשה זאת על מנת לגרום לקובי להיחסם מכיוון שזה היה מעכיר את האווירה בפורום על בסיס קבוע. היום, אפילו אקאי עצמו לא יאמין שהוא עשה את זה....

ולמרות כל האמור, הוא עדיין מגיע רק למקום השני (והמכובד)....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 2 בצדק!!!!'
מקום 2 בצדק!!!!
11/06/2011 | 21:54
12
הוא היה חינני ומצחיק ובו זמנית מטורף
אני מאלה שחיבבו אותו!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' גבוה מדי'
גבוה מדי
11/06/2011 | 21:59
2
10
אני חושב שהטופ 10 היה ראוי לתופעות שיותר עדכניות לתקופה הזו של הפורום.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזו תגובה רצינית '
איזו תגובה רצינית
11/06/2011 | 22:01
1
3
לצפיה ב-'חחחח.. אני תמיד מגיב בכנות! '
חחחח.. אני תמיד מגיב בכנות!
11/06/2011 | 22:13
3
לצפיה ב-'רק מקום 2?? הייתי בטוחה שהוא יהיה מקום ראשון!'
רק מקום 2?? הייתי בטוחה שהוא יהיה מקום ראשון!
11/06/2011 | 22:01
6
לצפיה ב-'תיקון קטנטן (אבל גדול):'
תיקון קטנטן (אבל גדול):
11/06/2011 | 22:09
5
24
התרמית - לא - נחשפה על ידי אקאי בעצמו.
אבל אני חושבת שלא כדאי לדון במקרה הנ"ל מעבר לכך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ואגב הוא נחסם בידי שחף לשבוע'
ואגב הוא נחסם בידי שחף לשבוע
11/06/2011 | 22:26
5
לצפיה ב-''
1
10
אני חושב שזה היה המקרה הכי מצער בפורום בזמן שהייתי מנהל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מתנצל,'
אני מתנצל,
11/06/2011 | 23:24
1
13
כשהבנתי שכל העניין הרחיק לכת זה כבר היה מאוחר,
אני מניח שכבר התנצלתי בעבר אבל אני מרגיש צורך לעשות זאת שוב, אז סליחה לכל המעורבים בדבר...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על ההתנצלות. התקרית לא רלוונטית לימינו..'
תודה על ההתנצלות. התקרית לא רלוונטית לימינו..
11/06/2011 | 23:37
3
לצפיה ב-'וכמובן שזה קמצוץ פצפון ביותר על קצה המזלג'
וכמובן שזה קמצוץ פצפון ביותר על קצה המזלג
11/06/2011 | 22:13
10
וקרו עוד זיליון מליון דברים מאוחרי הקלעים ולפניהם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ויש הרבה יותר מ-19 קוברים, לירן!!!'
ויש הרבה יותר מ-19 קוברים, לירן!!!
11/06/2011 | 22:29
1
9
בסביבות ה40 ומשהו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמות ההודעות של קובי על כל כינוייו'
כמות ההודעות של קובי על כל כינוייו
11/06/2011 | 22:42
13
הידועים ואלו שלא (הלוואי שיום אחד הוא יחשוף פה את כולם חחח) עולה פי כמה על כמות ההודעות של כל אחד מאיתנו
היחידי שיכול להתחרות עם קובי זה הוא עצמו אם יחזור לפה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' לא מתאים לאקאי!'
לא מתאים לאקאי!
11/06/2011 | 22:47
4
לצפיה ב-'אני הצטרפתי לאחרונה,'
אני הצטרפתי לאחרונה,
11/06/2011 | 22:54
12
אז לא הכרתי אותו

איזה חולה נפש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אם לומר את האמת,'
אם לומר את האמת,
11/06/2011 | 23:17
3
15
כל העניין היה טעות, זה גם די התחיל בתור הלצה, נו מילא...
זה באמת לא היה צריך לקרות, הייתי שקוע בפורום יותר מדי, היום אני פה בעיקר בשביל המוזיקה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' איך נעלמת, איך?'
איך נעלמת, איך?
11/06/2011 | 23:23
2
4
לצפיה ב-'לא נעלמתי '
לא נעלמתי
11/06/2011 | 23:28
1
8
אני תמיד כאן, כותב פה ושם את השיר היומי או מה אני שומע וכו', לא יכול בלי מוזיקה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נעלמת אתה לא בא יותר למפגשים'
נעלמת אתה לא בא יותר למפגשים
11/06/2011 | 23:36
2
לצפיה ב-'כן כן הבנאדם הזה בהחלט היה טרול חסר חיים '
כן כן הבנאדם הזה בהחלט היה טרול חסר חיים
11/06/2011 | 23:30
8
שעשה דברים הזויים,מטרידים ולא לגיטימיים בהמון מקרים.
אבל תסלחו לי,ברוב המקרים(יש מקרים שהיו באמת רציניים ובכלל לא מצחיקים וממש מסריחים מצידו שהוא עשה לחברי פורום שאני לא אפרט)
זה היה פשוט קורע!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רבתי עם קובי בהתחלה כי הוא היה מעצבן'
רבתי עם קובי בהתחלה כי הוא היה מעצבן
11/06/2011 | 23:39
2
12
וגם הייתי לצד שחף...אבל באיזשהו שלב זה הפסיק לעצבן והתחיל להצחיק...חבל לי שהוא לא כאן היום...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לי לא זכור שרבת איתו בכלל'
לי לא זכור שרבת איתו בכלל
12/06/2011 | 00:00
1
15
לי זכור שדווקא שיתפת איתו פעולה לא מעט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהתחלה רבתי, אחרי זה הפך למצחיק'
בהתחלה רבתי, אחרי זה הפך למצחיק
12/06/2011 | 00:37
8
וגם אתה לא היית טלית שכולה תכלת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אדיוט אובססיבי שהרס את הפורום.'
אדיוט אובססיבי שהרס את הפורום.
11/06/2011 | 23:59
3
לצפיה ב-'אוקיי, קראתי את כל השטויות שלו ואני מצהירה'
אוקיי, קראתי את כל השטויות שלו ואני מצהירה
12/06/2011 | 01:57
1
13
ביום שהוא חוזר, אני חושבת שאני אעזוב את הניהול...

כבדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 17:01
3
לצפיה ב-'חחחח איזה קריפי.!!!'
חחחח איזה קריפי.!!!
12/06/2011 | 13:30
7
דווקא היה מצחיק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כאחד שכבר מלא זמן מגיב מדי פעם בפורום'
כאחד שכבר מלא זמן מגיב מדי פעם בפורום
12/06/2011 | 16:59
8
אבל לא גולש ממש קבוע,

יצא לי להכיר אותו, סה"כ הרבה פעמים הוא די הצחיק אותי חוץ ממקרים שהוא באמת עבר את הגבול.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קראו לו קובי ברדה.'
קראו לו קובי ברדה.
14/06/2011 | 15:04
9
בהחלט היה תופעה מעניינת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' ובמקום הראשון.......'
ובמקום הראשון.......
11/06/2011 | 22:11
12
30
השבור היומי/ השיר הימומי/ השיר החלבי

גבירותיי ורבותי -- השיר היומי !!!

במקום הראשון במצעד המגמות והתופעות בפורום עומדת ניצחת - פינה אחת מיוחדת במינה, הפינה הכי ותיקה בפורום, זו שהצליחה להחזיק מעמד חורפים וקייצים, ריבים וחברויות, מפגשים ופרדיות, ימים ולילות.

את פינת השיר היומי, פתח לראשונה אריה, בשנת 2007 אם אני זוכר נכון (אריה- תקן אותי). מיד עם פתיחתה, הפכה הפינה לנכס צאן ברזל בפורום. בכל שנות קיומה - מעטים מאוד הימים אם בכלל בהם לא נפתח שרשור השיר היומי. כל אחד (כמעט) פתח אותו מתישהו, כולם בחרו שיר יומי בו לפחות פעם אחת.
בתחילת דרכו - היה ממש נבחר השיר היומי- אם הוא היה נבחר יותר מפעם אחת. בהמשך - כשהעניין הפך להיות תחרות מעצבנת-- בוטל העניין.

השיר היומי הוא זה שהיה שם, גדל עם הפורום וליכד אותו יותר מכל. אז זה המקום הראשון שלנו....תודה לך השיר היומי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אההההה זה לגמרי לקמום ראשון|! מוצדק! '
אההההה זה לגמרי לקמום ראשון|! מוצדק!
11/06/2011 | 22:14
6
ה-פינה של הפורום!

אחלה מחקר עשית לירן!
מצעד אדיר!
כל הכבוד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 22:14
1
לצפיה ב-'מי זוכר בכלל שזו היה פינה תחרותית???'
מי זוכר בכלל שזו היה פינה תחרותית???
11/06/2011 | 22:15
5
ללא ספק מקום ראשון מוצדק!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מצטרף '
מצטרף
11/06/2011 | 22:19
4
לצפיה ב-'19.7.2006'
19.7.2006
11/06/2011 | 22:35
2
14
בזמן מלחמת לבנון 2

בשבועות הראשונים דאגתי לפתוח את הפינה כל לילה בחצות, כשלא יכולתי ביקשתי משיר
מאוחר יותר גיא לקח את הפיקוד
עם הזמן זה הפך להפקר, כל אחד פתח את הפינה כאוות נפשו, לפעמים בול בחצות ולפעמים הפינה נפתחה בהמשך היום כשאם אני לא טועה, השיא היה אחרי 8 בערב, אולי אפילו יותר מזה
אבל לא היה יום אחד בחמש שנות קיום הפינה שלא נפתח שיר יומי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחח הזכרונות '
אחח הזכרונות
12/06/2011 | 01:54
1
2
תהיתי עם תזכור!
אני זוכר שזה היה ממש בחודשים הראשונים שלי בפורום..
ומוזר ככל שזה יהיה הייתי כל כך נרגש ולחוץ להיות זה שפותח שרשור חדש לשיר היומי (בתיאום עם אריה)...דאגתי שההודעות יפתחו כמה שיותר מדוייקות לשעה 24:00   אחרי הכל פעם ראשונה שפתחתי שרשור, מה שאני לא עושה בד"כ גם היום
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד ענק לירן'
מצעד ענק לירן
11/06/2011 | 22:43
5
אולי דווקא טוב שאתה נח כמה חודשים וחוזר עם איזה שרשורפלצת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ה-פינה'
ה-פינה
12/06/2011 | 00:19
1
4
הייתי בטוח שתיתן מקום נכבד משלו למונח האהוב ביותר על ידי חברי הפורום: אוברייטד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' איך זה נעלם?'
איך זה נעלם?
12/06/2011 | 07:03
1
לצפיה ב-'לירן, יא תותח על, כל הכבוד!!! '
לירן, יא תותח על, כל הכבוד!!!
11/06/2011 | 22:15
1
לצפיה ב-'אם כבר אז כבר: קבלו את המנוני הפורום'
אם כבר אז כבר: קבלו את המנוני הפורום
11/06/2011 | 22:22
4
5
זקני השבט מכירים אותם יפה מאוד!
שני שירים שקרן כתבה על שירים מוכרים, ואני הכנתי לה פלייבקים, והתוצאות לפניכם

רוצה אדום
http://www15.zippyshare.com/v/37318851/file.html

רוצה אדום
להיות כמו קארמה אריה ושמעון
עדיף כמו מילקי לירן ושחפון
ולא אכפת לי גם מאיך שהם נראים
כי מה שבא לי לעשות זה ת'כחולים

בפורומון
מציף הכול בהודעות אוף
בתקווה שיאדימו אותי בסוף
כולם צוחקים וזה לי מחמיא
מי בסוף נדפק זה רק זה רק אני
פתאום קולט בצד את שחף ולירן
הם כועסים עליי וזה ממש כמו גן
תראה איך שכולם כבר באדום
הם בעניין אבל בקטע של לחסום

תראה את פורום מצעדים מודיע
אני צריך פה אמבולנס ממש מפתיע
נראה לי שעכשיו זה סופי
אף אחד כבר לא יאדים אותי
נו איפה הסנגורית,  שיר נו כמה זמן
כנראה  חטפה את שיר2 הרחק מכאן
אני לא נשאר בפורום להמתין

מזל שדביר הגה קומונת חברים

להיות כמו קארמה אריה ושמעון
עדיף כמו מילקי לירן ושחפון
ולא אכפת לי גם מאיך שהם נראים
כי מה שבא לי לעשות זה ת'כחולים

חושב על קארמה אריה ושמעון
על מילקי לירן ושחפון
ולא אכפת לי שזה לא אמיתי
כי בדמיון שלי לירן מאדים אותי

בואו ל-314
http://www15.zippyshare.com/v/26060796/file.html

לפני שנה
בפורום רצו לעשות שכונה
היה משעשע
עד שחצי פורום השתגע
אבל אז משהו קרה
הפורום התגבש במהרה
אחרי כל המפגשים
המציפים סך הכול אנשים

פזמון:
תגיד,
מה יש לך לחפש בפורום אחר
רק אצלנו יש ריבים פה לסדר
ת'אדום תקבל ממש מהר
אז כנס עכשיו, ולא תצטער

עכשיו כשעמוס יותר מתמיד
זה ברור - הפורום הוא להיט
חברין, רק בואו ל3 1 4
רק תבואו, ל 3 1 4
ארבע, ארבע, אע אע  אע3 1 4
ארבע, ארבע, אע אע אע 3 1 4
ארבע, ארבע, אע אע אע
תקבלו מטרייה בראש המצעד שלנו כבר 314 שבועות

בית 2:

צאו מהמרירות
קיקבוקסינג הרשמה לצמיתות
הפורום לא בוב ספוג
חתיך יותר באדום מצהוב

הצטרפו פה חדשים
ערכו פינות ומצעדים
בין כל  הבלגאן
לראות ת'אור זה רק עניין של זמן

פזמון:
תגיד,
מה יש לך לחפש בפורום אחר
רק אצלנו יש ריבים פה לסדר
את האדום תקבל ממש מהר
אז כנס עכשיו, ולא תצטער

עכשיו כשעמוס יותר מתמיד
זה ברור - הפורום הוא להיט
חברין, רק בואו ל3 1 4
רק תבואו, ל 3 1 4
ארבע, ארבע, אע אע  אע3 1 4
ארבע, ארבע, אע אע אע 3 1 4
ארבע, ארבע, אע אע אע
ותקבלו מטרייה בראש המצעד שלנו כבר 314 שבועות

שלום שלום עורכי זבלבלצ
תודו שחצי פלייליסט לועזי חדש
מועתק משלנו בדיליי של 20 שנה
רק תנו ת'קרדיט או כנסו לנו למטרייייההההה

פזמון...

בשעה שבחוץ השמש שוקעת
בפורום אני לי מתרגעת
יושבת מול מסך ומתפננת
קוראת על טרולים השקת מטריות וביקורת
עכשיו גשום ממש כמו כלום
כולם רבים חוסמים ומציפים ת'פורום
כל שנייה אוף/זיוני שכל/הגיג/מצעד אישי
לא סתם במוסיקה כללי מקום שלישי
אלה אלה אה אה אה בואו ונראה אלה אלה אלה הם הם הם
שזה מגיע לנו לנו אה אה אה
בואו ונראהלה אלה אלה אע אע אע אע הם

מציפים פה,כן אנשים מציפים פה
בייביז תסננו טיפה
כנסו לנו למטרייה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זו ההזדמנות להגיד מילה טובה לקרנוק'
זו ההזדמנות להגיד מילה טובה לקרנוק
11/06/2011 | 22:38
1
5
אחד החברים האיכותיים בתולדות הפורום לדעתי
בתקופה הראשונה שלה נהננו מההשקעה המטורפת שלה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מתגעגע אליה מאוד :('
מתגעגע אליה מאוד :(
12/06/2011 | 01:56
4
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 00:27
1
4
זכורים לטוב וכו'.

אה ו- אני מוחה בשם "חברין" ו"המהמ" ! קופחתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'"חברין" חרוט לנצח ב"בואו ל-314"'
"חברין" חרוט לנצח ב"בואו ל-314"
12/06/2011 | 08:58
1
ואתה בשבילי תמיד תשאר חברין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לירן '
לירן
11/06/2011 | 22:23
4
איזה מצעד אדיר XXD!!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על המצעד הגדול הזה!'
תודה על המצעד הגדול הזה!
11/06/2011 | 22:24
3
ויאללה, שמישהו יעשה מיני מצעד של השנים האחרונות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לירן, אין עלייך!'
לירן, אין עלייך!
11/06/2011 | 22:51
4
לא היה עלייך בתור מנהל פורום, בתור חבר למסן שפוחד להטריד מינית בטעות (), ובתור אדם בכלליות.
אחלה מצעד שבעולם!
לטאגליינס!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בולטת בחסרונה'
בולטת בחסרונה
11/06/2011 | 23:19
8
8
הפינה שהעליתי So 2000's בשנים 2007-8...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'+בדיחות על אליעזר ואלון '
+בדיחות על אליעזר ואלון
11/06/2011 | 23:25
7
6
לצפיה ב-'זוכר משהו במעורפל,'
זוכר משהו במעורפל,
11/06/2011 | 23:30
5
4
שקשור למצעד כלשהו שערכתי...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המממ לא יודע, אני דיברתי בכלליות'
המממ לא יודע, אני דיברתי בכלליות
11/06/2011 | 23:33
4
4
דבר שפשוט זכור לי זה שהיה להם ניק משותף וזה גרר לא מעט תגובות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן זה נכון,'
כן זה נכון,
11/06/2011 | 23:36
3
3
6 שנים לך תזכור...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ד"א, שתדע לך שבזכותך'
ד"א, שתדע לך שבזכותך
11/06/2011 | 23:38
2
3
התמכרתי לאיטליז, אני זוכר שביקשתי ממך אלבומים להוריד והבאת לי ממש טובים (חוץ מדרים תיאטר שעדיין לא שמעתי), ואחד מהם היה האלבום הראשון של איטליז.. אז תודה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בכיף גדול '
בכיף גדול
11/06/2011 | 23:46
1
3
יש לך אחלה טעם בלי קשר,
דרים זה חומר משובח - פרוגרסיב מטאל אבל אל חשש, יש מצב טוב שתהנה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני אשמע, בכל מקרה חיפשתי דברים'
אני אשמע, בכל מקרה חיפשתי דברים
1
לצפיה ב-'אני .. פשוט..... !!'
אני .. פשוט..... !!
12/06/2011 | 00:12
2
(זאת אחלה מגמה שפספסת, אגב )
איך אין מגמת "אנשי פורום מצעדים באמצעי התקשורת"? טוב שאין פה כמעט חבר שלא עובד / כותב / עורך / שדרן    באיזשהו עיתון / אתר / רדיו .

אבל חוץ מזה אתה גאון וזה מסמך שצריך לשמור ולשמר !
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לירן איזו השקעה מדהימה, כל הכבוד!!!'
לירן איזו השקעה מדהימה, כל הכבוד!!!
12/06/2011 | 00:45
3
הרבה זמן לא נהניתי ככה משרשור, הזכרת לי דברים מצחיקים בטירוף
בהחלט סיכום אדיר של הפורום הזה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה ענקית לירן!'
תודה ענקית לירן!
12/06/2011 | 02:04
1
נהניתי בטירוף :)
סוג של סגירת מעגל לתקופה יפה, זה גרם לי לטייל בין עמודי ה'היסטוריה' של הפורום.

גם די התאים לי מבחינת התקופה (הצטרפתי לפורום באוגוסט 06)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'you insane pecker... '
you insane pecker...
12/06/2011 | 06:41
1
אחלה מצעד.
בוא'נה, איזה חתיכת נוסטלגיה..  כמו שאמרת - משהו בן ז***..

כל הכבוד על ההשקעה, בן אדם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי לקרוא את כל המצעד'
אהבתי לקרוא את כל המצעד
12/06/2011 | 15:03
4
למרות שלא את הכל אני מכיר ולא לכל הדברים הייתי שותף, היה מאוד מהנה לקרוא. איזו השקעה... היה כיף
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גדול '
גדול
12/06/2011 | 17:52
1
אני בפורום כבר מ2007, אבל אף פעם לא ממש השתחלתי לתוך כל החבורה (וזה בסדר, זה לא שניסיתי ). יש לכם באמת אחלה פורום
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לירן'
לירן
13/06/2011 | 00:49
7
איזה אדם יקר. בלי לזלזל באחרים, חלילה, זה היה השרשור שהכי נהנתי לעבור עליו מאז אותם שרשורים בשנים 2006-2007.
אין לי שום זכות להשוות, כי היום אני לא ממש חלק מהפורום (למרות שאני משתדל לעבור עליו), אבל היתה תקופה מדהימה, עם אנרגיות טובות וחיבורים מצוינים בין האנשים - והשרשור הזה הזכיר דברים שכיף להיזכר בהם.
אני בכל זאת חושב שהיום פורום מצעדים הוא מקום טוב עם פוטנציאל גדול להפוך למעצמה חברתית, לפחות כמו פעם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה לכולם על התגובות החמות (:'
תודה לכולם על התגובות החמות (:
13/06/2011 | 11:00
2
גם אני לא האמנתי שתאהבו את השרשור עד כדי כך, אבל בהחלט ידעתי שיהיה לו ערך מוסף!!

פורום מצעדים - אתם דה בסט אוף דה בסט
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ענק! תודה לירן!'
ענק! תודה לירן!
13/06/2011 | 22:58
2
לצפיה ב-'מצעד טוב =]'
מצעד טוב =]
14/06/2011 | 14:58
2
מסכים עם המצעד ברובו kobbar באמת היה מציף אבל היה מצחיק =]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נוסף לטאגליינס'
נוסף לטאגליינס
16/06/2011 | 15:00
4
וסליחה על הדילאי, עד שלמדתי איך עושים את זה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ