לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'30 הגדולים של המצעד המרתק והמעניין שלי'
30 הגדולים של המצעד המרתק והמעניין שלי
<< ההודעה הנוכחית
12/11/2009 | 20:10
109
45
לצפיה ב-'מקום 30'
מקום 30
12/11/2009 | 20:22
23
Jewish Woman

הרכב:Panic Ensemble
שנה:2008

"הן תמיד עושות את זה,הנשים היהודיות האלה,מבטיחות לך הכול ואז עורפות את ראשך..עורפות את ראשך ואז חוגגות..ואתה לא בטוח.."
אחחח אילו מילים מרתקות. גם הנושא מעניין וגם הכתיבה מדהימה. ולכל זה נוסף מגע הקברט המושלם של עשיריית הנגנים המופלאים.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 29'
מקום 29
12/11/2009 | 20:45
18
Roots

אמן:דנה עדיני
שנה:2007

כנראה זאת הפעם האחרונה שתשמעו את השם דנה עדיני במצעד. השיר הצועד הוא השיר שאני הכי מתחברת אליו מהאלבום שלה. מילות השיר
ישירות,חדות ואמיתיות.הפעם עדיני לא הולכת על הגבול הדק עם הבנאליות אלא מגישה טקסט אותנטי ומרגש.  "השורשים שלי כאן,אבל עדיין אני מרגישה לא שייכת"-זה השורה העיקרית של השיר וגם החזקה ביותר. כל זה עטוף באוירה חשוכה,מנלכולית ואפלה שעליה אחראי יונתן לוי. יש לציין שזהו השיר הראשון של עדיני ששמעתי והוא מייצג את ההתרשמות הראשונה שלי ממנה. כמובן שהתאהבתי מהשמיעה הראשונה!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 28'
מקום 28
12/11/2009 | 21:11
5
19
Violently Delicate

אמן:Eatliz

יותר מהלחן של השיר,שהוא מעולה,יש לי אהבה מיוחדת למילים. אני חושבת שיחד עם שיר נוסף שיהיה במצעד,מדובר בשיר הכי טוב  שמאיה דוניץ כתבה במהלך "כהונתה" כסולנית אטליז. מדובר בשיר אהבה שכתוב בצורה כל כך רגישה ומרגשת. על קנאה מטורפת לבחורה שיש בה שילוב מושלם ומאוזן בין עדינות לאלימות(או בתרגום חופשי לשם האלבום "עדינות אלימה").הדוברת בשיר שואלת את עצמה שאלות שאני שואלת את עצמי הרבה. למה אני לא יכולה להיות עדינה? למה אני צריכה להציק למצפון
שלי לגבי זה? למה זה כל כך חשוב? אני יכולה לעשות יותר טוב מזה!!.  הרבה פעמים אני מקנאה באנשים שהם כיביכול\למראית עין יותר מוצלחים ממני וחושבת לעצמי למה אני לא יכולה להיות כזאת מוצלחת? איך הם עושים את זה? למה להם יש את מה שלי אין? למה הם מבינים יותר ממני בדברים מסויימים? והשיר הזה כל כך מחבר אותי לרגשות האלה שזה מדהים. אז מעבר למילים יש את הלחן וההפקה הנושכים של גב"ש ואטליז.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חמוד. יש להם יותר טובים ממנו'
חמוד. יש להם יותר טובים ממנו
13/11/2009 | 09:17
1
לצפיה ב-'מה?? איזה?'
מה?? איזה?
13/11/2009 | 09:40
לצפיה ב-'מקום 27'
מקום 27
12/11/2009 | 21:19
9
17
Delancey

הרכב:Balkan Beat Box

עוד מעט אנחנו מתקרבים לסיומם של אחת מהלהקות הכי מבריקות בעשור. זה שיר שתפס אותי על הפעם הראשונה כששמעתי אותו והוא נשאר אחד
האהובים עליי של בלקן עד היום. הצליל האלקטרוני הבולט\קול דמוי סירנה מתפרץ הוא רק אחת מהסיבות שבגללן השיר הזה תפס אותי חזק. השיר
נכלל באלבום השני של הלהקה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא רע, מעדיף הרבה אחרים באלבום...'
לא רע, מעדיף הרבה אחרים באלבום...
12/11/2009 | 21:34
2
1
לצפיה ב-'האמת שכל השירים באלבום הזה מבריקים. '
האמת שכל השירים באלבום הזה מבריקים.
12/11/2009 | 21:36
1
וגם באלבום הראשון. כמו שאמרתי-אין להם שירים חלשים.
אבל לצערי יש להם לא מעט שירים גאוניים שהם
לא באנגלית אז לא הכנסתי אותם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סביר, אבל שוב, יש טובים ממנו בנו מד.'
סביר, אבל שוב, יש טובים ממנו בנו מד.
12/11/2009 | 23:18
5
חביבי מין זמן, הרמטיקו ומקסיקו סיטי למשל.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמו שציינתי קודם. '
כמו שציינתי קודם.
12/11/2009 | 23:27
4
חביבי מין הזמן בערבית והרמטיקו הוא חצי עברית. בגלל
זה לא הכנסתי אותם.
ורק בשביל הרקורד "פחימה" הוא השיר הכי טוב לדעתי
בדיסק.
מקסיקו סיטי אחלה שיר,אבל לא רציתי להכניס יותר
מידי בלקן.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש מצב ש...'
יש מצב ש...
13/11/2009 | 11:42
3
"פחימה" הכי טוב בדיסק,

אני אישית אוהב מאוד את BBBeat
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'BBBeat אחלה שיר אבל לא אחד הטובים.'
BBBeat אחלה שיר אבל לא אחד הטובים.
13/11/2009 | 12:14
2
1
הכי טובים באלבום השני שלהם-
Pachima
Habibi Min Zaman
Digital Monkey
Delancy
Hermetico
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'‫BBBeat בהחלט בין אחד הטובים.'
‫BBBeat בהחלט בין אחד הטובים.
13/11/2009 | 14:31
1
לצפיה ב-'מקום 26'
מקום 26
12/11/2009 | 21:34
6
13
Mr.Hide

אמן:יעל דקלבאום
שנה:2009

אחחחח הבחורה הזאת מושלמת. כמה קסם בשיר אחד. שילוב מוצלח מאוד בין פולק נעים ורוק כסחיסטי יחסית. את הבתים של השיר יעל מבצעת בשירת ספוקן וורד אבל  בין השורות ניתן לשמוע איזה צווחה מרשימה שבוקעת מגרונה הצלול.
כשאני רואה את ההופעה הזאת,אני מבינה כמה בהופעה היו חסרים תופים. הם נותנים מעוף אדיר לשירים שלה. אבל אל תטעו-נהנתי מאוד מאוד בהופעה!!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
13/11/2009 | 09:17
3
2
שיר מדהים. הפתיע אותי לטובה שדירגת אותו גבוה כי לא מדובר באחד השירים שדקלבאום בעצמה מקדמת אבל זה שיר שהתאהבתי בו בשמיעה ראשונה והוא נחשב לשלישי בטיבו אצלי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש לך עוד מה לצפות במצעד עם יעל!! '
יש לך עוד מה לצפות במצעד עם יעל!!
13/11/2009 | 09:41
2
1
לצפיה ב-'ספויילר... '
ספויילר...
13/11/2009 | 10:54
1
עושים ספויילר הנושא ואת כותבים אותו בתוכן יא מצחיקול
בכל אופן מצפים לך עוד 2 שירים מהאלבום של יעל!
אבל אל תגלה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ממש אהבתי את זה ואת גראונד זירו בשמיעה ראשונה'
ממש אהבתי את זה ואת גראונד זירו בשמיעה ראשונה
13/11/2009 | 14:46
לצפיה ב-'מקום 25'
מקום 25
12/11/2009 | 21:48
12
   Let Me Touch

הרכב:Boom Pam
שנה:2006

החוצפה של השיר הזה עוברת כל גבול וזה מה שאני כל כך אוהבת בו. השורות "רק מגע אחד ואז אני אעשה אותך" ו"את אומרת שיש לך חבר אבל
לא איכפת לי,חבר שלך ואני יכולים להתחלק" הן שורות כל כך משעשעות שהחוצפה כבר נחבאת בתוכן וקשה לשים לב אליה. ההתזמזגות הנפלאה בין
המילים המשעשעות,לחן הנהדר והאוירה האתנית הקלילה הופכים את השיר של בום פם לשיר הכי אהוב עליי שלהם באנגלית.

פאק-הקישור לא משמיע את כל השיר. לא נורא. אתם עדיין תהנו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 24'
מקום 24
12/11/2009 | 22:39
1
12
No Groove Where I Come From

אמן: אופיר קותיאל ואלרן דקל

אז אומנם במקום ממנו הוא בא אין גרוב,אבל לשיר הזה יש גרוב,הרבה. ככה זה כששני אמני פ'אנק גאונים כמו דקל וקותימן נפגשים ויוצרים שיר גרוב מגניב.
כיף טהור אנשים!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 23'
מקום 23
12/11/2009 | 22:57
13
Underground

הרכב:Panic Ensambel

אולי השילוב הכי מוצלח של ההרכב בין סינפוניית הקברט שעוטפת את שריהם לבין מוזיקה אלקטרונית חדה ואפלה. השיר מתחיל בנגיעות אלקטרוניות שאליהן
מתווסף כינור בוכה. לאט לאט נוצרת אוירת הקדרות של השיר שאני כל כל מחוברת אליה ריגשית.החיבור בין הכינור לצליל האלקטרוני נמשך עד לשירתה
הנוגעת של יעל קראוס. עם שירתה,מתווספת לשיר גם הגיטרה האקוסטית. "אל תברח מחרדה...אל תפחד מחרדה...תקבל את זה..."!! זה בערך
משפט שמלווה אותי הרבה שנים. מה שהוא בעצם אומר שלאדם אסור לפחד להיות עצוב ושצריך לקבל את המנלכוליה ואת העצב כחלק מהאנושיות
של האדם. לפעמים האדם עצוב וזה בסדר להיות עצוב. אנשים מפחדים מכאב,חרדה ועצב ובצדק. אבל אסור לברוח מהרגשות האלה. אני חושבת
שכל החיים האלה בנויים מתקופות ושחלקן אתה חש רגשות חיוביים ובחלקם אתה חש רגשות שליליים.  מי ששמע את Shine On YOu Crazy Dimond המרתק של פינק פלויד מיד יזהה את הגיטרה השקטה בפתיחה שמשוחזרת ע"י ההרכב לקראת הדקה הרביעית שלו.
לשחזור מתווספים כל שאר הכלים ונוצר מין בלאגן מופתי שמביא לסיום השיר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 22'
מקום 22
12/11/2009 | 23:25
4
12
Super Light

הרכב:Izabo

אעעעע אני לא מאמינה שבסוף הצלחתי להעלות את השיר הזה. פזמון ממכר ברמות אלקטרו גלקטיים שנעים במגעלים דו חוגיים באופן רב חושי.
סתם.....קיצור...שיר ענק ענק ענק. ותחשבו שזה עוד לא הסוף של איזבו פה. אז עם זה ענק,מה צפוי לנו בהמשך.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נתת שיר. עכשיו אני רוצה את כל האלבום '
נתת שיר. עכשיו אני רוצה את כל האלבום
13/11/2009 | 09:20
1
1
לצפיה ב-'חחחח חשבתי עלייך כשהעלתי את השיר. '
חחחח חשבתי עלייך כשהעלתי את השיר.
13/11/2009 | 09:39
אמרתי לעצמי שעם הצלחתי אחד אני אצליח הכול!!!
חחחחח.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'משמיעה ראשונה, אחלה שיר'
משמיעה ראשונה, אחלה שיר
14/11/2009 | 11:49
בהחלט מובן המיקום הגבוה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 21'
מקום 21
13/11/2009 | 10:12
2
13
Girls On The Run

הרכב:Terry Poison

זה השיר הכי טוב מהשירים החדשים שנכנסו לאלבום.לחן גאוני ברמות מטורפות. אז אומנם יש פה שורה(או שתיים) בצרפתית של פטיט אבל זה שורה אחת
לשיר שכולו באנגלית-זה לא כזה נורא. אחד הדברים שאני הכי אוהבת אצל טרי פויזן הוא שילוב הקולות המקסים של פטיט ולואיזה-כל אחד בשפתה.
עוד שילב מוצלח שיש השילוב של רוק עם אלקטרו פופ מתתקתק.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה.'
מעולה.
13/11/2009 | 20:24
1
1
אחד הטובים באלבום ואחד השירים שאני הכי אוהב בהופעות שלהם בזכות הראפ הצרפתי של פטיט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגמרי. אה ו..'
לגמרי. אה ו..
13/11/2009 | 20:41
1
פטיט כל כך יפה. אני רוצה לעשות לה ילד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 20'
מקום 20
13/11/2009 | 10:27
2
14
טוב אז אני מקדישה את השיר לאופיר(כי לא מספיק התייחסתי אליו במצעד כן?) למה? כי כששאלתי אותו מה לדעתו  השיר הכי טוב באלבום הזה של קולולוש הוא אמר שהשיר הזה(כמוני) אז יאללה נקדיש לו את זה.

Just Won't Stop

הרכב: קולולוש

אחחח אני רואה את הקישור שהבאתי וכולי אכולת קנאה לאופיר ויבגני שהיו שבוע שעבר בהופעה של קולולוש. גם אני רוצה להיות בהופעה של קולולוש!!!
אין מה להגיד שיר מופתי!!! הכי טוב מכל מה ששמעתי שלהם אי פעם. רבל סאן-תעשה לי ילד!
בקישור שהבאתי הם מופיעים עם מירה עאווד שממש ממש ממש מוסיפה להופעה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא רק קולולוש'
לא רק קולולוש
13/11/2009 | 20:27
1
1
גם אסף אבידן הופיע ביחד עם עוד זמר בלוז ותיק ששכחתי את שמו.

בכל אופן שיר אדיר שמבוצע ענק בהופעות ובאלבום.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יופי אופיר,תזרע מלח על הפצעים'
יופי אופיר,תזרע מלח על הפצעים
13/11/2009 | 20:40
2
גם אסף אבידן היה וגם זמר בלוז ותיק היה...

ורק רוני לא הייתה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 19'
מקום 19
13/11/2009 | 10:42
10
Somday

אמן:אופיר "קותימן" קותיאל הגאון!

הנה וידוי קטן-השיר הזה לא היה אמור להכנס אבל בגלל חור שהיה לי במצעד,הכנסתי אותו. זה לא אומר שהוא לא אחד האהובים
עליי באלבום. בגלל זה הכנסתי דווקא אותו ולא שיר אחר. השיר מתחיל עם אורגן חשמלי,נמשך עם זמרת מענגת ועוד כל מיני אביזרים
מעץ שמוסיפים צלילים מיוחדים. ראיתי את רק את הזמרת שרה בסרטון נפרד וזה פשוט מדהים!! יש לה קול מדהים!.

אה ובלי להיות שטחית(חחח כן בטח) תראו איזה חתיך הוא בתמונה!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 18'
מקום 18
13/11/2009 | 10:53
9
On This Night

הרכב:Panic Ensemble

אפלוליות קודרת או אולי קברט סינפוני שמח? איך ניתן להגדיר את השיר הזה. כנראה שמדובר בעוד שילוב מוצלח של הלהקה. שיר שמתחלק לקטעים שיש
בניהם הרבה זרימה. האפלוליות פותחת את השיר אבל אחריה בא מעוף חיובי שעוטף אותי בהמון חום. אני כל כל אוהבת את ההרכב הזה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 17'
מקום 17
13/11/2009 | 11:04
4
13
Digital Monkey

הרכב:  Balkan Beat Box

יאללה לה לה לה לי לי לי י!!
עד היום אני מחזיקה בדיעה שמדובר בשיר הכי טוב של הבלקן בשפה האנגלית. גאונות! לשיר הזה יש אומנם כמה מילים בעברית שנאמרים
בין השורות אבל למי איכפת? זה כולה כמה מילים. הן משולבות עם המשפטים באנגלית בצורה מבריקה. השיר נמצא באלבום השני של ההרכב.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בעקרון גבוה מידי'
בעקרון גבוה מידי
13/11/2009 | 20:50
1
4
אני לא מת על הראפ של יוסף למרות שהוא מחזיק כאן את השיר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני דווקא מתה על זה!! '
אני דווקא מתה על זה!!
13/11/2009 | 20:57
3
עניין של טעם מותק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 16'
מקום 16
13/11/2009 | 11:19
2
9
אם כבר התחלתי עם הקדשות אני אמשיך עם זה,השיר הבא מוקדש לדני,אחד האנשים עם הטעם הכי משובח בפורום הזה.
זה כנראה השיר שהוא הכי אוהב מהאלבום של דקלבאום.

Ground Zero

אחד השירים הכי סוחפים ששמעתי השנה. נוטה לכיוון אלקטרוני יותר משאר האלבום ופחות מתאים את עצמו לאוירת הפולק רוק שמאפיינת את שאר השירים.
המילים מקסימות,הקול של יעל דקלבאום מקבל תפנית מפתיעה אחרי הפזמון. אופיר אמר לי שזה נשמע כאילו היא מגרגרת מים ושהוא לא אוהב את זה
אבל אני חושבת שזה מקסים.  בכלל כל השיר הזה  מדהים מדהים מדהים!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ענק ענק ענק'
ענק ענק ענק
14/11/2009 | 11:18
כל מילה נוספת מיותרת. ותודה רבה על ההקדשה רוני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 15'
מקום 15
13/11/2009 | 11:33
9
Are We Good

כמעט לכל להקה,חייב להיות את השיר השקט והמרגש שלה. אם באלבום הקודם של איזבו השיר השקט והמרגש היה Play With Me(שלא נכנס למצעד),
הרי שבאלבום הזה נמצא השיר הצועד. כנראה מדובר בשיר אהבה אבל אי אפשר לדעת. גם ככה וגם ככה מדובר בכתיבה מצויינת,בלחן מצויין,בהפקה
אדירה. אני כמעט בטוחה ששירי הדר,נגנית הקלידים של הלהקה, שרה פה. אם רן שם טוב שר את זה,אני אהיה המומה מהיכולות הווקאליות שלו. אבל לא נראה לי.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 14'
מקום 14
13/11/2009 | 14:15
9
This Woman

הרכב:Panic Ensamble

השיר הזה הוא אומנם קברט טהור אבל כמו השיר הקודם שצעד,יש בו את המעברים בין האפלוליות לעליזות. כינור קורע לב,פסנתר חודר לנפש ושירה
מענגת חושים. אחד השירים החזקים של ההרכב מבחינת ליריקה-"בערב היא עושה אהבה עם עצמה,שוטפת את ראשה,מעסה את רגליה לפני המניקור שלה"
"ובערב, הוא עושה אהבה עם עצמו,שוטף לה את השיער,מעסה את רגליה לפני המניקור שלה"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 13'
מקום 13
13/11/2009 | 16:27
4
10
The Story Of My Life

יעל דקלבאום מלווה אותנו לאורך כל המצעד,מהמקומות הכי אחרונים עד למקום המכובד הזה. כפי שכבר הבנתם,לדעתי זה השיר הכי טוב באלבום. מכה חזק
בפתיחה ובסיום,סוחף לאורך כולו ומרגש.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר מצוין. יש בו משהו סוחף'
שיר מצוין. יש בו משהו סוחף
14/11/2009 | 11:31
3
אבל מתחבר יותר לשירים אחרים שלה. בכל מקרה, אין באלבום אף שיר חלש כך שהבחירה מאוד קשה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באלבום יש שירים חלשים אבל מדובר רק בשלושה '
באלבום יש שירים חלשים אבל מדובר רק בשלושה
14/11/2009 | 11:38
2
מתוך עשרה שירים אז זה נסלח.
השירים שלא הכנסתי למצעד הם החלשים בעיניי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Through and Through'
Through and Through
14/11/2009 | 11:44
1
ו- Come another day מצוינים. Mushrooms יחסית פחות טוב אבל גם בו יש משהו מאוד חינני. באמת קשה לי לדרג את האלבום הזה שבו גם מקום אחרון היה נכנס למיקסטייפ החודשי בהרבה מקרים אחרים (כלומר מדורג בין חמשת הטובים באלבום).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Come another day הוא היחיד שאני יכולה '
Come another day הוא היחיד שאני יכולה
14/11/2009 | 12:08
לשמוע כי הוא חביב. הוא אחד החלשים ביחסית לאלבום
אבל הוא חביב כשל עצמו.
עם    Mushrooms ו-Through And Through אני ארחיק
לכת ואומר שהם אפילו די מעפנים.  פולק די מעצבן.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 12'
מקום 12
13/11/2009 | 16:44
4
10
Big Fish

הרכב:Eatliz

ואת ההברקה הזאת כתב אדם שפלן(הבסיסט לשעבר של הלהקה) יחד עם גב"ש ואת ההברקה הזאת הוא מוביל גם ווקאליות. לי טריפון מצטרפת אליו רק פזמון. אדם שפלן
שר אז(והדר גרין כיום) שר את השיר בקול גבוה וסופר מדליק. הקול של שפלן,הליווי הנעים של טריפון והלחן המטריף של גב"ש הופך את השיר לבלתי מנוצח.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'השיר הכי מושמע אצלי,'
השיר הכי מושמע אצלי,
13/11/2009 | 16:54
בכל הזמנים לפי Last.FM ולא בכדי...

שיר גדול ואולי הכי טוב שלהם (בצוותא עם Sunshine הענק ו-Bolsheviks המעולה)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הכי טוב שלהם'
הכי טוב שלהם
13/11/2009 | 20:52
1
לצפיה ב-'הכי טוב של אטליז ובגדול'
הכי טוב של אטליז ובגדול
14/11/2009 | 11:30
לצפיה ב-'מקום 11'
מקום 11
13/11/2009 | 16:52
2
8
Ep

הרכב:אנרגיה חולנית

שיר שהתשוקה שלי אליו היא עזה ואין לי מילים לתאר כמה שהוא נהדר. פשוט שיר גדול גדול גדול!! לצערי אני לא מכירה כמעט שום דבר שלהלהקה עשתה
ואני גם לא כל כך מוצאת. אני צריכה ללכת לחנות דיסקים ולהקשיב לדיסק שלהם. אני רק יודעת שזה הרכב אינדי עם הספק מדהים של יותר חמש עשרה שנה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'"הלהקה הצעירה הכי ותיקה בארץ"'
"הלהקה הצעירה הכי ותיקה בארץ"
14/11/2009 | 11:29
1
1
כך הגדירו אותה בערב פסיכודלי שהייתי בו לפני כמה חודשים ב"אוזן בר". מכל ההרכבים שהופיעו בערב זה, הם נתנו את ההופעה הכי טובה. רק חבל שאין להם אפילו אתר במייספייס ובאמת סיפור לחפש אותם. דרך אגב, מה שם השיר הזה? (EP זה ראשי תיבות של שם הלהקה ולא של השיר וגם ביו טיוב לא כתוב את שמו)?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא לא,אחרי בדיקה מעמיקה גיליתי שזה שם השיר. '
לא לא,אחרי בדיקה מעמיקה גיליתי שזה שם השיר.
14/11/2009 | 11:33
בקישור ביוטיוב כתוב "דנה דובדבן" וככה חשבתי
שקוראים לשיר בהתחלה עד אמרו לי שזה
רק השם של הבמאית.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עשרת הגדולים:'
עשרת הגדולים:
13/11/2009 | 19:29
לצפיה ב-'מקום 10'
מקום 10
13/11/2009 | 19:41
2
11
Rubberband Girl

הרכב:Asaf Avidan And The Mojos

יש הפרש מאוד גדול בין השיר הקודם למיקומו של השיר הזה יחסית לקודמים. השיר האחרון של ההרכב שצועד פה,ממוקם במקום 56.  האנרגיות של השיר,הן אלה שהביאו אותו לצעוד בעשירייה הראשונה של המצעד הזה. הרוקיסטיות חסרת הפשרות שמתלבש כל כך יפה על קולו הג'ופליני של אבידן.ככל הנראה השיר של אסף אבידן שהכי עושה
לי את זה. כולכם מוזמנים להתפרע.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ענק, באמת הכי טוב מהאלבום הראשון'
ענק, באמת הכי טוב מהאלבום הראשון
13/11/2009 | 20:54
1
לצפיה ב-'שיר מצוין אבל יש לו שירים יותר טובים'
שיר מצוין אבל יש לו שירים יותר טובים
14/11/2009 | 11:23
2
Hangwoman ו- Her Lies הם לדעתי רמה מעל כולם, אבל יש לנו כנראה טעם שונה. דרך אגב, שמעתי בזמנו גרסה אקוסטית לשיר הזה. לא פחות טובה מהגירסה הרוקיסטית (אני לא בטוח אם יש לי את זה במחשב).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 9'
מקום 9
13/11/2009 | 20:23
2
10
Ballroom

הרכב:Terry Poison

השיר הכי טוב של טרי פויזן,אחת הלהקות הכי חדשניות,מרעננות ומדליקות שהיו פה בעשור האחרון.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה מה? איפה 15 בחורות?!?!?'
מה מה? איפה 15 בחורות?!?!?
13/11/2009 | 20:56
1
1
לצפיה ב-'מקום 31.'
מקום 31.
13/11/2009 | 20:57
1
לצפיה ב-'מקום 8'
מקום 8
13/11/2009 | 21:04
10
Love Soup

"מה עם תיפול לאמבטיה חמה של מרק אוהבים?  וכאשר תשכב שם,מפוטם והמרק קר,קפוא..תופס אותך באחיזת ירקות דביקה.."
דירק קונש ויעל קראוס נכנסים לתוך אמבטיית ירקות ומתוכה משמיעים קולות מענגים ומנלכולים. אבל מה שבאמת בולט בשיר היא נגינת הכינור הנפלאה
של גליה חי שעושה את כל השיר.  בנוסף המילים מעוררות דימיון ובכלל מדובר בעוד שיר נפלא של ההרכב.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
13/11/2009 | 21:05
9
Babylon Band

אמן:קותי קותי קותימן.

בא לי לצעוק שאני שומעת את ההתחלה של השיר מרוב שהוא כזה רועש וכסחיסטי. מה שמאוד הפתיע אותי בשיר הוא השילוב של הכלי בוזוקי,כלי
מדהים.נגן הבוזוקי פורט על מתריו על רקע נגינת התופים הסוערת. אל שני כלי הנגינה האילו נוספים גם אורגן,סינטיסייזר,דרבוקה.
אחרי שתי דקות של מין רוק כסאח,חותכים את השיר צלילים אלקטרוניים ובוקע מין קול תפילה מעניין של בן אנוש. קטע ההתחלה הוא זה שחותם את השיר.
ההברקה הכי גדולה של קותיאל בפרוייקט הגאוני הזה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 6'
מקום 6
13/11/2009 | 21:11
1
10
Confusion

נה נה נה  נה נה נה נה נה נה נה נה!!!!!
אומנם לא שמעתי את האלבום הראשון של ההרכב במלואו אבל אני בהחלט יכולה לומר שמכל השירים של ששמעתי מההרכב הזה-זה השיר
הכי טוב שלהם!!! הברקה מטורפת. מבחינת הכול! זה פשוט מדהים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצוין. מחכה לשמוע את האלבום כולו '
מצוין. מחכה לשמוע את האלבום כולו
14/11/2009 | 11:24
לצפיה ב-'מקום 5'
מקום 5
13/11/2009 | 21:28
6
13
Music Is Ruling My World

אמנים:אופר קותיאל וקרולינה אברץ

איזה שילוב מטריף. עוד שילוב של קותימן עם אמן פ'אנקי והפעם קרולינה,זמרת ענקית עם קול שחור שבנוסף לשיר הזה,משתפת פעולה עם קותי בשני
שירים נוספים מהאלבום. הקליפ של השיר שכה להקרנה ב-Mtv שלמרות שזה ערוץ חרא,זהו קידום גדול למוזיקה הישראלית בעולם.
התמכרות גרובית,ג'אזית,פ'אנקית נעימה!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה, הכי טוב מהאלבום.'
מעולה, הכי טוב מהאלבום.
13/11/2009 | 22:22
3
1
לצפיה ב-'אבל אמרת שביג פיש הכי טוב!!'
אבל אמרת שביג פיש הכי טוב!!
13/11/2009 | 22:24
2
4
לצפיה ב-'אוי רוני,די עם הסמים!!!! '
אוי רוני,די עם הסמים!!!!
13/11/2009 | 22:51
1
3
חשבתי שהגבת לבולשביקס של אטליז!!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואי היתה תקופה (אחרי שהייתי בהופעה של קותימן'
וואי היתה תקופה (אחרי שהייתי בהופעה של קותימן
13/11/2009 | 22:33
1
1
לצפיה ב-'(נשלח לפני הזמן)'
(נשלח לפני הזמן)
13/11/2009 | 22:34
1
בכל מקרה, אחרי שהייתי בהופעה שלהם חרשתי על השיר הזה המוון!
אחלה מיקום!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 4'
מקום 4
13/11/2009 | 22:03
6
11
Bolsheviks

הרכב:Eatliz

השיר הכי טוב של אטליז,השיר שהכי מייצג אותם. כנראה השיר הכי מעניין שלהם מבחינת לחן,הפקה ומילים. מאיה דוניץ מתגלה פה ככותבת מדהימה
כשהיא  מתארת רגשות אובדניים. "אורזת את חיי במזוודה,אני מקרה אבוד,אתה רק האשליה שלי"-זו השורה המוחצת של השיר הרוקיסטי החזק הזה.
אוירת רוק אמיתית שרק אטליז באותנטיות שלה יודעת לתת. מדהים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה, אבל דג גדול יותר טוב'
מעולה, אבל דג גדול יותר טוב
13/11/2009 | 22:45
2
לצפיה ב-'מקום רביעי... אצל אטליז'
מקום רביעי... אצל אטליז
14/11/2009 | 11:20
4
1
אחרי Big Fish, Attractive ו- Hey. בכל מקרה, רוב האלבום שלהם טוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Hey אף פעם לא היה אחד המבריקים בעיניי. '
Hey אף פעם לא היה אחד המבריקים בעיניי.
14/11/2009 | 11:28
3
1
אם כי אני חושבת שהוא די טוב.

הקטע באלבום הזה שחצי ממנו מבריק וחצי ממנו בינוני
עד טוב.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש שם כמה שירים בינוניים'
יש שם כמה שירים בינוניים
14/11/2009 | 11:33
2
1
רוב השירים הם טובים עד טובים מאוד. אבל אין שם לדעתי הברקות חד-פעמיות כמו שיש למשל אצל יעל דקלבאום (גראונד זירו) או תעני אסתר ("הבחורה עם העיניים").
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני דווקא חושבת '
אני דווקא חושבת
14/11/2009 | 11:41
1
ש-Big Fish
Violently Delicate
Bolaheviks
הם שירים חזקים,אותנטיים ובהחלט חד פעמיים.

יש כמה שהם אומנם טובים אבל יש הרגשה שהם נוצרו כדי למלא את האלבום. יש שירים כאלה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פחות התחברתי ל- VD'
פחות התחברתי ל- VD
14/11/2009 | 11:47
אולי צריך עוד כמה השמעות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 3'
מקום 3
13/11/2009 | 22:20
14
Obsessions

השיר הכי טוב באלבום של הגאונות הקברטית העונה לשם פאניק אנסמבל. ביצוע ווקאלי מרשים מאוד מאוד של יעל קראוס המקסימה ובכלל יש הרמוניה נפלאה
בין יעל קראוס,גליה חי ונועה גולנסקי. הרמוניה נפלאה. לחן מרתק ומענג. שיר כל כך תיאטרלי,כל כך נוגע,מתפתח לכיוונים בלתי צפויים,תמיד יש בו התרחשויות. זה מדהים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 2'
מקום 2
14/11/2009 | 12:00
4
15
When The Silent Speaks

הרכב:  J.viewz
שנה:2005

שלמות אינסטרומנטלית של חמש דקות עם הפתעות ווקאליות מדהימות וזרימה מטורפת. יצירה אלקטרונית קלילה שמתאימה לכל מקום,לכל שעה,לכל גיל ולכל מצב.
היא חדשנית,רלוונטית,מרעננת,נותנת אנרגיות חיוביות,מעלה את המצברים בגופי,מסדירה את נשימה ועוצרת אותה בו זמנית. הקול של נעה בוקע מתוך האויר האלקטרוני
הצח של יונתן דגן. קטע גיטקרה מוצלח,פסנתר עדין ומין ג'מג'ום מיוחד של אוריה גזית,נגן החצוצרה עם הראסטות שמידי פעם עושה קולו רקע.
ללא עוררין היצירה הכי מקסימה שיצאה המפרוייקט הזה. אני לא אשכח בחיים איך שהם סיימו איתו את ההופעה ואיך שאני התפרעתי כמו מטורפת מאנרגיות המטורפות שהיו
שם.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מהשמעה ראשונה נשמע מעולה'
מהשמעה ראשונה נשמע מעולה
14/11/2009 | 12:21
1
1
אם כי בטרקים אלקטרוניים יש צורך בכמה השמעות על ראש צלול כדי לחוות דעה יותר ברורה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דווקא אני אהבתי משמיעה ראשונה ומאז '
דווקא אני אהבתי משמיעה ראשונה ומאז
14/11/2009 | 12:44
זה השיר הכי אהוב עליי של ג'יי ויאוז.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה, אבל אני מעדיף את מיוז ברייקס.'
מעולה, אבל אני מעדיף את מיוז ברייקס.
14/11/2009 | 22:55
1
2
לצפיה ב-'בכיף אופירי.'
בכיף אופירי.
14/11/2009 | 23:14
2
לצפיה ב-''
14/11/2009 | 21:26
3
1
והזוכה הוא...??? (אני במתח!)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מחר אני אפרסם. '
מחר אני אפרסם.
14/11/2009 | 23:15
2
לצפיה ב-'שוב יירד לך למטה'
שוב יירד לך למטה
14/11/2009 | 23:17
1
ולא יוכלו להגיב. חוץ מזה, למה להשאיר את כולם במתח כשפרסמת את כל השירים חוץ מאחד?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני עייפה רצח. מצטערת. '
אני עייפה רצח. מצטערת.
14/11/2009 | 23:34
לא יקרה כלום אם מחר אני אפרסם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 1!!!'
מקום 1!!!
15/11/2009 | 19:06
6
16
Nighthawks

החלק הראשון של הרצועה
החלק השני של הרצועה
הרצועה כולה

מחזה דרמטי,טראגי ועמוס רגשות הגיע לפסגת המצעד. אורכה של יצירת המופת הזאת היא 15 דקות. לא מדובר בשיר פשוט אלא בשיר קברטי,סיפורי והתפתחותי.
רוב השיר נע בין הטרגדיה לכאוס ומידי פעם יש ניצוצות של אופטיות. היצירה מתחילה את צליליה באורגן(שממש נשמע כמו נבל) וחצוצרה(בנגינה שקטה)ואז מגיע הקול המנלכולי של יעל קראוס ששרה על הלילה הרשע ועל הרגשות הקרים שעוטפים אותה. נגינת האקודיון מחמירה את האוירה העוינות השוררת בשיר מצד אחד אבל גם מוסיפה לו אפקט תיאטרלי וליצני מעט."אין לי עם מי לדבר עכשיו שהלכת..." אומרת אחת השורות של השיר. כנראה מדובר בשיר משדבר גם על רגשות בדידות וגעגוע.

אחרי החוויה הטרגית השקטה שאפיינה את השלוש וחצי הדקות הראשונות,מגיע הכאוס של השיר. החלק הכי אהוב עליי בשיר. דיסהרמוניה  מטורפת,בלאגן,זיוף במכוון,אוירת זעם,ייאוש מתפרץ,געש וסערה נפשית. הקול של יעל בוקע מתוך הכאוס ויחד איתו היא עושה שירת ספוקן וורד עצבנית יחסית. "אני רוצה לשמוע שוב,מה שאמרת אז,על לאהוב אותי תמיד"-כמה ששורה בנאלית יכולה להשמע מופתית כשהיא נאמרת בכזאת אוירה ובכל כך הרבה אמת. הכאוס לא נעלם,הוא רק דעך לקצת ואת מקומו תופסת לכמה שניות שוב המנלכוליות שאומרת-"רק בשביל הזכרון אני רוצה לשמוע את זה" אבל הכאוס גובר  עליה ואומר "למרות שאני יודעת שבחיים לא נשכב יחד עד שנמות" ושוב מתנגנת
המנלכוליה הכואבת והקשטה עם אותה השורה על הזכרון.

אבל הכאוס ממשיך להציק עד שסופו של דבר הוא והמנלכוליה משלבים באישהי צורה וקראוס ממשיכה בספוקן
וורד שלה ומספרת על היחסים המורכבים וההרסניים עם הנמען. "כיוונת סכין לחזה שלך" אומרת הדוברת. ואז מגיעה השורה הכי הכי חזקה בשיר-
"כשבחור נפרד מבחורה,היא מנסה להרוג את עצמה...כשבחורה נפרדת מבחור,הוא מנסה להרוג אותה". בכל מקרה,אשמתה" מהרגע הזה השיר נע
בין ליצנות תיאטרלית ולבין הטרגדיה הדרמטית.

אחרי תשע דקות טרגיות מגיעים ניצונות של אופטימיות לדקה שבה אוירת השיר הופכת להיות שמחה יותר. אבל כמו שצויין,
השמחה אחרי דקה מתפוגגת ותחושת חוסר הבטחון,הייאוש והדכאון חוזרת לאפוף את השיר. כל השיר אני מזכירה הוא עדיין באוירה תיאטרלית מעניינת ומרתקת.
נגינת האקודיון בולטת מאוד לאורך כל השיר. לקראת סוף השיר ישנה אוירה מנלכולית אומנם אבל כבר לא טרגית ודרמטית כמו במהלך השיר. מדובר במנלכוליה
אופטימית יותר. השיר נגמר באותם תווים באיתם התחיל וצליליו לאט לאט מתחלשים ונעלמים.
אחרי ששומעים שיר כזה לא קליט ארבע-חמש פעמים ביום, במשך חודש-חודשיים,הוא מצליח לחדור בצורה לא נורמלית ואתה זוכר כל פרט פרט ממנו. השיר הזה
כרגע מאוד מאוד קליט לי כי שמעתי אותו כל כך הרבה פעמים. זה פשוט שיר עם לחן מופתי,נגינה יוצאת מן הכלל,שירה ווקלית נהדרת,רגשות מתפרצים. זה מדהים.

ואגב,אני אישית התחברתי לשיר משמיעה ראשונה ושזה מדהים!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על המצעד רוני (:'
תודה רבה על המצעד רוני (:
15/11/2009 | 19:20
עקבתי אחריו, לחלק מהשירים האזנתי [Ballroom יפה ^^], שמעתי את רוב המקום הראשון ולא התחברתי :X

ניכר שהשקעת המוןןןן במצעד, אז כל הכבוד (:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר ממש מעניין, ואיזה כיף - הוידאו קצת מלחיץ!'
שיר ממש מעניין, ואיזה כיף - הוידאו קצת מלחיץ!
15/11/2009 | 19:38
3
ראפידשר לא מסכים לפנות לי מקום להורדה

מצטרף אל זיו בתודה על המצעד - הכרתי כמה שירים ואמנים מוצלחים ביותר!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הנה זה שסבל חפירות על אבק כוכבים ^^'
הנה זה שסבל חפירות על אבק כוכבים ^^
15/11/2009 | 19:53
2
כן וראפיד שר תמיד עושה בעיות בראשון בשעות האלה..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'או שאני ממש סנילי שצריך להתחיל לדאוג,'
או שאני ממש סנילי שצריך להתחיל לדאוג,
15/11/2009 | 20:05
1
או שאתה ממש סנילי  כי אין לי מושג על איזה אבק אתה מדבר!!

ונו, אני רוצה להוריד

אהההההה אוי אבק כוכביייםםםםם זה אולי הסרט בכיכובי???
זה שנופל עליי משהו מהשמיים ואז קורים דברים מדליקים אחרים?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כןןןןןןן בדיוק '
כןןןןןןן בדיוק
15/11/2009 | 20:16
לצפיה ב-'אוריד את השיר כשרפידשייר יאפשר'
אוריד את השיר כשרפידשייר יאפשר
15/11/2009 | 22:25
אני לא נרתע מיצירות ארוכות עם עומק ולכן יש הרגשה שאוהב את היצירה הזו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' על המצעד רוני'
על המצעד רוני
15/11/2009 | 22:30
1
כל התשואות על אחד המצעדים הכי איכותיים שאני זוכר (את בכלל עושה מצעדים מרתקים וזכור לי המצעד האדיר של "שבלול בקופסא"). כל הכבוד על ההשקעה האדירה. בזכות המצעד הכרתי הרבה אמנים חדשים שאני יותר מאשמח להקשיב להם. שמרתי את המצעד במועדפים שלי ואני ממליץ למנהלי הפורום להוסיף את 30 הגדולים לטגליינס (הגיע זמן שמישהו ירענן אותם כבר!).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על המצעד רונץ'!'
תודה על המצעד רונץ'!
16/11/2009 | 18:28
1

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ