לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1509515,095 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-' 10 אמני הדאנס החשובים של ישראל '
10 אמני הדאנס החשובים של ישראל
<< ההודעה הנוכחית
12/08/2009 | 20:48
75
16
המיינסטרים הישראלי מושך מאז ומתמיד לגיוון הרך והנוח שלא מאתגר את האוזן, לא מקפיץ אותך מהכיסא, ובכלל חסר מעוף.
תחום הדאנס מעולם לא זכה כאן לאהדה גדולה, במיוחד בשל עורכי מוזיקה בעייתיים שהעדיפו להקל ולהשמיע לקהל בבית את המוכר והפשוט.
למרות זאת, היו מספר אושיות מוזיקליות שדאגו להכניס את החו"ל לארץ.
מי הם 10 האושיות הישראליות החשובות במסגרת הדאנס? הנה הגרסה שלי:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הסקירה אינה כוללת:'
הסקירה אינה כוללת:
12/08/2009 | 20:50
2
טראנס (עסק נפרד לחלוטין)
ופופ קל (אלא עם היה קשור בדאנס בצורה כזו או אחרת).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' המקום העשירי '
המקום העשירי
12/08/2009 | 20:52
3
8

10. פישינזון

פישינזון היה הרכב דאנס ישראלי שהתפרסם בארץ בשנים 1996. הם הכניסו לרדיו הישראלי סאונד שהגיע מאירופה כמו ש(כמעט) אף אחד לא היעז לעשות פה- הזכירו מאוד את הרכיבי הדאנס שהגיעו מאירופה (סטייל 2Unlimited או 2 Brothers on the 4th Floor).  בין הלהיטים הידועים שלהם- "ברקה", "חלום מכושף" והחידושים ל"דם חם" ול- "Porque Te Vas".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Fish In Zone '
Fish In Zone
13/08/2009 | 01:15
5
הרכב מצוין.עוד להיט שלהם שהושמע בקופסת הלהיטים:

feel the rhythm
http://www.youtube.com/watch?v=dwn_IsxcGQw

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' המקום התשיעי '
המקום התשיעי
12/08/2009 | 20:53
2
7

9. אסף אמדורסקי

אסף, שעד היום מזוהה יותר עם הרוק הישראלי יצר גם לא מעט חומר אלקטרוני ודאנסי. השפעות ראשונות ניתן היה לשמוע בסוף שנות ה- 90. "פסגת העולם" סינגל הבכורה שהפיק לאישתו לשעבר מיכל, היה כולו ההאוס מועדונים עבה ומקפיץ. אח"כ היה גם רמיקס להיי פייב. מאוחר יותר הוא הוציא את האלבום "מנועים שקטים" שהיתה בו השפעה אלקטרונית ברורה, למשל ב- 15" דקות" ההאוסי-משהו. אח"כ היה גם אלבום ההופעה האלקטרוני (אתם חייבים לעצמכם את "הוא האמין לה" בשיתוף אלה גוטמן השפיצית), אוסף הרמיקסים של שלמה ארצי בהפקתו, אלבומים נוספים של אישתו וגם שלו. ואפילו אלבומו האחרון לא היה חף מהשפעות אלקטרוניות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מת על הזמר הזה '
מת על הזמר הזה
13/08/2009 | 13:59
2
לצפיה ב-' מקום שמיני '
מקום שמיני
12/08/2009 | 20:55
10

8. יאיר שדה וגרי ולודבסקי

רובכם כנראה מרים גבה, אבל צוות המפיקים הזה היה אחראי לכמעא 50% מהדאנס הישראלי בשנות ה- 90. הם הפיקו את ללדין ("יעקוב"), ואת בנות יעקוב ("פלורנטין", "רוקדת" והגרסה הישראלית של “Sunny”). הם גם הפיקו את גרסאת הדאנס של ליאורה (מי ששרה באירוויזיון את "אמן") ל"חולם על נעמי"- שהיתה להיט גדול ב- 1995, ואח"כ ולודבסקי הצטרף להפקה של אמדורסקי לאלבום אחד. לא ברור מה קורה עם הצמד הזה היום, אבל ברור שהם היוו גורם משפיע וחשוב על הדאנס שלנו בשנות ה- 90.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' המקום השישי '
המקום השישי
12/08/2009 | 20:59
4
6

6. Knob

ייתכן שהדירוג שלהם קצת גבוה בשל הרלוונטיות שלהם כיום, אבל כבר אפשר לומר בוודאות שנוב השאירו את חותמם על עולם הדאנס הישראלי המצומצם. זה התחיל בקטע שרץ באינטרנט ונקרא “I’m Lost” איי שם ב- 2006. אח"כ שוחררו להיטים נוספים כגון On My Own, Music, Coincidence, No More ועוד. לאחרונה פורסם כי נוב הוחתמו בחברת תקליטים בריטית ומחכים להפוך שם לדבר הגדול הבא תחת השם “Runnerz”. בנתיים הם משחררים כאן בארץ סינגל חדש שנקרא "Make U Love Me".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' התמכרתי למייק יו לאב מי'
התמכרתי למייק יו לאב מי
12/08/2009 | 23:58
לצפיה ב-'אחלה.אני מחבב אותם.'
אחלה.אני מחבב אותם.
13/08/2009 | 14:03
2
לצפיה ב-' המקום החמישי '
המקום החמישי
12/08/2009 | 21:01
2
7

5. רשת ג'

רשת ג' של שנות ה- 90 היתה הגורם היחיד בישראל שהשמיע את מה שקרה בזמן אמת באירופה. בעוד שבגלגלצ שרק הוקמה ב- 93' חרשו רוק, הביאו העורכים המוזיקליים והמגישים את מה שקיבלו האירופאים (וגם האמריקאים) בתחנות המוזיקה שלהם. עופר נחשון חיזק את הז'אנר ב"קופסאת הלהיטים", דידי הררי בתוכנית שלו וגם יורם ואזאנה שאף הפיק כמה רמיקסים בעצמו. התחנה הקפידה לתת במה לכל ההרכבים הצעים שעשו מוזיקה חדישה בארץ. כמובן שכל זה נעלם עם הפיכתה לתחנה של מוזיקה ישראלית בלבד ב- 97'.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מבחינתי, מקום ראשון '
מבחינתי, מקום ראשון
13/08/2009 | 01:31
1
לצפיה ב-' השירים שהוא עשה לדנה ולמאיה '
השירים שהוא עשה לדנה ולמאיה
13/08/2009 | 14:05
2
לצפיה ב-'קודם כל תודה על המצעד, מעניין '
קודם כל תודה על המצעד, מעניין
14/08/2009 | 02:11
2
לגבי עופר ניסים - ראוי.
אני מאוד אוהבת את הסאונד שלו (גם מאוד אהבתי את I’m So Exited כשיצא), אבל באמת אחרי 3 הלהיטים המדהימים שציינת, זה התחיל להרגיש ממוחזר מדי. אהבתי גם את הרמיקס שלו למרי לנצח, יותר מהרמיקס הטוב לכשעצמו של הנרי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' המקום השלישי '
המקום השלישי
12/08/2009 | 21:07
14
9

3. Henree

זה התחיל בזכות חוזה התקליטים עם חברת וירג'ין (הסניף הבלגי). הנרי שיחרר שם אלבום ומיני להיט בשם Clubbing. החתמה בחברת תקליטים בינלאומית נחשבת בארץ להצלחה, ומיד הנרי קיבל הזמנה לעבוד עם אמנים ישראלים. היו שם עברי לידר, שרית חדד, ריטה, שרון חזיז, רוני, מיכל אמדורסקי, בועז מעודה ועוד רבים. בין לבין השקיע הנרי גם בחומרים מקוריים בעזרתה של Nikka. יחד הם הביאו את הלהיטים See Me Now, Naked In the Wind הקאבר ל"בגידה" של ריטה ושיר הנושא ל"טלנובלה בע"מ".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
13/08/2009 | 00:01
1
לצפיה ב-'הודעה מפורטת (מאוד) בפנים:'
הודעה מפורטת (מאוד) בפנים:
12/08/2009 | 22:55
3
1
מגיבים בפרטניות כי זה האומן שאנחנו מכירים הכי טוב מפה.

תיקון קטן לגבי מה שכתבת:
לפי מה שאני יודע, הנרי לא קיבל הזמנה מאף אחד לעבוד עם אמנים פה. הוא חזר לארץ משיקולים שלו, והוא בעצמו פונה לאומנים.
השיר הישראלי הראשון שהנרי כתב עם חזרתו ארצה היה "חגיגה".
והוא בעצמו פנה לחדד. דבר מפתיע מאוד (עד היום, הכין לה 12 רצועות).

מרגש ברגעים המתאימים, ויודע ליצור פופ- חול"י כשצריך.
הלחנים שלו מאוד לא מאפיינים דברים שהיו בארץ.
הטקסטים שלו רלוונטים, רעננים, מעניינים- צורת הכתיבה באופן כללי מיוחדת.
וזה בדיוק מה שתפס אותנו כל כך.

לגבי המיחזורים שפעם כמה מפה הזכירו- אנחנו לא מכירים מחזורים כאלה, וזה נאמר מפי כאלה שחורשים על השירים האלה. אבל גם אם יש, הפרוייקטים האחרונים שלו הוכיחו שלא (מרוץ החיים, החיים שלך נפלאים, העיבוד ב-הלילה של ת"א, דיסקוטק).

לסיכום, מפיק על!
אם כל ההודעה הזו נראית כאילו נכתבה בחוסר אובייקטיביות, אז ממש לא.
בטח יהיו פה כאלה שיחשבו שבגלל שהוא כותב לשרית, אנחנו אוהבים יצירות שלו, אבל זה לא נכון כי יש יוצרים שכתבו לה ואנחנו לא סובלים אותם.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נתחיל מהסוף:'
נתחיל מהסוף:
12/08/2009 | 23:00
2
1
אני כן חושב שאתם לא אוביאקטיבים בגלל שרית. אבל אני לא מבין מה רע בזה. לכל אדם יש אמן אחד לפחות (או אישיות, או יוצר כל שהו) שהוא אוהבת כמעט את כל מה שהוא עושה והולך אחריו בעיניים עצומות. זה מה שהופך את אותו האמן למוערך כל כך בעיני עצמנו ואני חושב שזה ממש בסדר.

חוץ מזה, אני מודה לכם על החידוד לגבי העבודה עם שרית, אבל מיכל, ובועז, וריטה כולם ביקשו את שירותיו. כנראה לא נסחתי את זה כראוי אז תודה על השיפוצים.

דבר אחרון- אני מאוד אוהב את העבודה של הנרי- אבל המיחזור שלו היא עובדה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בקשר למיכל, בועז וריטה- נכון מאוד.'
בקשר למיכל, בועז וריטה- נכון מאוד.
12/08/2009 | 23:08
1
1
תודה שהזכרת

ונכון שיש לו לפעמים ביטים דומים, נושא דומה, אבל זה לא גורע מהתוצאה.
כשאתה שומע את השיר זה לא מפריע, לא חושבים על זה, ולפעמים זה יכול להיות נעים לאוזן שזה מזכיר משהו שהוא עשה כבר (מה שלא יוצא לרוב היוצרים). אולי אתה חושב על מקבץ שירים שהביט שלהם דומה, אבל אם נסתכל בכלליות על רשימת היצירות שלו, מקבץ השירים הזה לא משמעותי.
זה מיחזור קל שמשתלב טוב, וזה לא קרוב למחזור קסקדי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני אגיד לכם מה'
אני אגיד לכם מה
12/08/2009 | 23:28
(זה ממש מוזר לי לפנות ברבים אבל אין ברירה ).

אני מסכים שסאונד מזוהה זה טוב. אבל עד רמה מסויימת. זה היה נחמד בשנה-שנתיים ראשונות, גם היו שם כיוונים שונים, ולשמוע את שרית חדד ועברי לידר על הפקה של הנרי זה לגמרי שונה, אבל באיזשהו שלב זה מעייף את האוזן מבינים? כאילו אוקיי הבנו מה הלאה? גם עם עופר ניסים זה קרה. בקריירה של דנה כל שיר היה אחר, כמעט לא היה שיר אחד שדמה למשנהו, אבל כל השירים עם מאיה נשמעים אותו דבר. באלבום הראשון זה היה מרגש- כי הוא ממש בנה סיגנון ב- Be My Boyfriend היתה תחושה שהנה הולכת לקרות כאן פריצה והולך לבוא משהו אחר, אבל אז באו עוד קטעים ש... אוקיי כבר שמענו זה נשמע אותו דבר. מה הלאה?

קאפישתם?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
13/08/2009 | 00:42
ממש אהבתי את השירים שהפיק לרוני ולשרית חדד, למרות (ויש למרות!) שהסגנון שלו ברור מאוד ולפעמים גם מתחיל להעיק ולמחזר את עצמו. לדוגמא, אם תשמע שני שירים שהוא הפיק תדע בוודאות שהוא אחראי עליהם, בגלל אלמנטים שהוא משתמש בהם ואקורדים תדירים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' יצר את שיר הפופ הישראלי הטוב ביותר'
יצר את שיר הפופ הישראלי הטוב ביותר
13/08/2009 | 14:10
5
2
בעשור האחרון - "חגיגה".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' על הכותרת, אני הייתי בוחר שיר אחר-'
על הכותרת, אני הייתי בוחר שיר אחר-
13/08/2009 | 14:41
3
3
לצפיה ב-'שיר מצויין. אבל אני אף פעם אישית לא '
שיר מצויין. אבל אני אף פעם אישית לא
13/08/2009 | 15:49
3
התחברתי אליו ברמה האישית. אני אוהב אותו,אבל לא מתחבר אליו. בקיצור,אני מעדיף בהרבה את "חגיגה". (משוחד)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה שיר. גם "חבל שחור" של רגב עם הנרי?'
אחלה שיר. גם "חבל שחור" של רגב עם הנרי?
14/08/2009 | 02:22
1
2
לצפיה ב-'מה את ערה? לכי לישון!'
מה את ערה? לכי לישון!
14/08/2009 | 02:26
2
לצפיה ב-' המקום השני '
המקום השני
12/08/2009 | 21:10
3
6

2. אתניקס

עוד הרכב שנתן במה ללופים ותכנותים כבר בתחילת שנות ה- 90. להיטים כמו "ג'סיקה", "בובה", "הילולה", "קטורנה מסאלה" (עם זהבה בן) ואפילו "שיר הטרטע" עם הקומדי סטור כללו ביטים חדים וסאונדים אלקטרונים מסונטזים להפליא. אפשר להגיד שאתניקס היו הראשונים להכניס דאנס בעברית לרדיו הישראלי.  ב- 1996 הם הלכו עם הנושא צעד קדימה באלבום "פופ" שהיה כבר אלבום דאנס של ממש.
בהמשך הדרך זנחה הלהקה את הסיגנון ופנתה לגילוי טרנד אחר- מוזיקה ים תיכונית.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
12/08/2009 | 21:49
3
לא חושבת שהם כול כך דאנס יותר אתני הייתי מגדירה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'להקה מצוינת.'
להקה מצוינת.
13/08/2009 | 14:15
2
לצפיה ב-''
12/08/2009 | 21:11
4
6

פרובוקטיבית, במראה של דיווה בינלאומית, עם קטעי מועדונים עצבניים מצד אחד וקטעים רדיופוניים מצד שני, הביאה דנה אינטרנשיונל לתרבות הישראלית את כל מה שחסר לה. מ- 93' עד האירוויזיון עבדה דנה צמוד-צמוד עם עופר ניסים, אבל אחרי האירווזיון פנתה דנה למפיקים בינלואמיים. אח"כ היא עבדה גם עם אלי אברמוב (מ"הקליק"), חיים צינוביץ' וזיו גולנד כשהיא מבליטה את ההשפעה שלה על המוזיקה שהיא יוצרת.
ללא ספק, מלכת הדאנס של ישראל.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אי אפשר שלא לחבב.. :)'
אי אפשר שלא לחבב.. :)
13/08/2009 | 00:01
1
לצפיה ב-'מלכה אמיתית . בחירה ראויה (וצפויה)'
מלכה אמיתית . בחירה ראויה (וצפויה)
13/08/2009 | 14:18
2
למקום הראשון. בכלל מצעד מעניין ומשוקע,אשמע את האומנים שלא הכרתי. תודה רבה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד ממש מעניין וחשוב, אור!'
מצעד ממש מעניין וחשוב, אור!
12/08/2009 | 21:26
1
אגיב בפרוטרוט מאוחר יותר כי אני בדיוק יוצא...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה יודע שאני מת עליך, אבל'
אתה יודע שאני מת עליך, אבל
12/08/2009 | 21:29
24
2
בשבוע האחרון, מאז שבתי לבקר בפורום, אני נתקל במלא ביטויים מזלזלים ובורים מצידך לגבי כל מוסיקה שהיא לא הטעם שלך.
אם זה בויכוח המיותר מה עדיף פופ או רוק, ואם זה בקדימון למצעד המשובח הזה, וחבל...

אחת מהסיבות שעזבתי כי היו כאן מספיק אנשים שטענו שהם הם המשיח האמיתי של המוסיקה, וכל שאר הטעמים הם נחותים וחסרי מעוף.

בבקשה ממך ומשאר החברים כאן, בואו לא נשכח שמדובר פה בטעם אישי. אתם רוצים לעניין ולפתוח לאנשים את הראש לתחומים חדשים ? סבבי בטירוף... אבל לא באמירות כאלה.
אני שומע המון דברים, ביניהם גם דברים שהם מיינסטרים כמו שאתה קורא לו, ואני נהנה מדברים מסויימים כמעט בכל ז'אנר.

בכבוד רב,
אני (המשיח האמיתי )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'All hail Gil!!'
All hail Gil!!
12/08/2009 | 21:33
15
1
חבל שדווקא אנשים טובים כמוך עוזבים את הפורום..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזו מותק.. אל דאגה.. חזרתי לבינתיים'
איזו מותק.. אל דאגה.. חזרתי לבינתיים
12/08/2009 | 21:59
2
1
לצפיה ב-''
12/08/2009 | 22:54
לצפיה ב-' זה עצוב אבל זה נכון. '
זה עצוב אבל זה נכון.
12/08/2009 | 22:02
10
1
לי נמאס מזה.
אני אמשיך לכתוב פה אבל אמנע מויכוחים מיותרים.
הבנתי שאני לא יכולה להגיד את דעתי מבלי שיעוטו
עליי.

אז אני אמשיך לכתוב פה. אבל אדע להתייחס לאנשים הנכונים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'את מוזמנת להגיד את דעתך '
את מוזמנת להגיד את דעתך
12/08/2009 | 22:51
9
2
כל עוד את לא מתכוונת לרצוח אף אחד.

ועכשיו ברצינות- זאת לא הדעה שלך שמפריעה לי, זה הסיגנון המתנשא והבוטה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מתכוונת לדבר איתך בכלל. '
אני לא מתכוונת לדבר איתך בכלל.
12/08/2009 | 22:53
8
1
באמת.
בוא פשוט לא נדבר. שייפרדו דרכנו.
זהו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דרכינו מעולם לא נפגשו'
דרכינו מעולם לא נפגשו
12/08/2009 | 22:57
7
אני לא מתכוון לצנזר אף דיעה שלי כי לא נוח לך לקרוא אותה. את מעוניינת לא להגיב? בבקשה. אבל אני אמשיך להביע את דעתי. זה עניין תרבותי בארץ שצריך לשנות אותו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תעשה מה שאתה רוצה. תגיד מה שבא לך, '
תעשה מה שאתה רוצה. תגיד מה שבא לך,
12/08/2009 | 22:58
6
תביע את הדיעות שלך.
אני לא רוצה קשר איתך.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ברור שלא'
ברור שלא
12/08/2009 | 23:01
5
אני לא חושב כמוך. פויה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שעל זה היא מדברת?'
אתה באמת חושב שעל זה היא מדברת?
12/08/2009 | 23:12
4
לצפיה ב-'אני רק מקווה שהיא מבינה'
אני רק מקווה שהיא מבינה
12/08/2009 | 23:31
3
שמה שהיא מרגישה עכשיו, אני הרגשתי כלפיה הרבה זמן. וגם קצת כלפיך נתנאל, בלי לפגוע.

בוא נרגיע. מוזיקה זה נושא טעון, ומותר להביע עמדות שונות, אבל אי אפשר ככה שאתה כותב משהו שלא מתאים לאחרים וישר אתה בור ולא מבין כלום ולא ראית גיטרה בחיים שלך.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*לקחת אויר ולהתרכז בנשימה*.'
*לקחת אויר ולהתרכז בנשימה*.
13/08/2009 | 01:07
2
אין פה שום התנשאות, ואני מצטער אם אתה מרגיש ככה.
פשוט, מן הסתם, אם אתה אומר שלא קיים יותר רוק, תהיה מוכן לתגובות שבאות עם זה. הרוק קיים. זה עובדה בשטח. זה לא עניין של דיעה.
בין אם הוא קרוב יותר לסאונד הקלאסי של זפלין או לחדשני של אנימל קולקטיב.

אני בטוח שגם לרוני לא היו שום כוונות רעות, ולכן הפוסט ה*מאוד-ספציפי-מתוך-אותו-שרשור* פגע בה, כי היא לא ציפתה לתגובה כזאת לאחר שהתבדחה איתך (ואתה איתה).

הבטחתי לקארין שעד שהיא תקרא את ההודעה הזאת כבר נהיה חברים-הכי-טובים. היא כבר נהייתה חולה ולקתה בבעיות נפשיות חמורות (ככה אני קורא לזה מתי שזבוב עומד עושה לי טראומה).
אז יאללה - סולחה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני רוצה להבהיר איזו נקודה'
אני רוצה להבהיר איזו נקודה
14/08/2009 | 02:25
1
הנושא של "רוק" הוא נושא מאוד מורכב, והוא לא רק מוזיקלי- הוא גם תדמיתי ותרבותי. ואני חושב שמהבחינה הזאת כבר לא שומעים היום רוק כמו שהיו שומעים פעם, כלומר- אולי בפורומים ואתרים מסויימים כן ניתן למצוא מוזיקת רוק בת ימינו, אבל בכללי, ברדיו, ברחוב, בפורומים שעוסקים במוזיקה באופן כללי כבר לא פוגשים אותו.
REM ו- U2 הן דוגמאות מצויינות ללהקות שמתהדרות בכותרת "רוק" בעוד שמדובר בפופ עם גיטרה. בלי מסרים היסטריים, בלי בעיטה לתוך הפרצוף שמאפיינת את הרוק. שירים תבניתיים גם אם יפים ביותר (לפחות במקרה של REM).
ולגבי העניין שלנו- לא רציתי לפגוע בך או ברוני, רציתי לעורר מהומה רעיונית כדי לנער קצת את המונחים שאנחנו משתמשים בהם (כי בעיני בשורה התחתונה המוזיקה היא אותה מוזיקה והבחירה שלנו בסיגנון כזה או אחר היא הרבה יותר אינסטנקטיבית והרבה פחות מודעת).
בכל אופן שוב, אין לי כוונה שאף אחד יפגע מאמירות שלי על מ-ו-ז-י-ק-ה כי בשורה התחתונה זאת רק מוזיקה, לא הבית שלכם. ונכון שזה נושא לוהט ומלהיט, אבל צריך לקחת את זה בפרופורציה ולא לקרוא לאנשים בורים רק כי הם לא חולקים את אותה הדעה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל אנחנו כבר לא בסבנטיז, '
אבל אנחנו כבר לא בסבנטיז,
14/08/2009 | 12:04
היום לא כל שיר רוק חייב לבוא עם האטיטיוד ועם מסרים מהפכניים.
נדבקת משום מה על 2 להקות ספציפיות (שתיהן לא טובות, אגב), כשיש מבחר אינסופי של להקות *רוק* בחוץ.
שמעת לדוגמא את האלבום החדש של Dinosaur Jr. שעוד מעט בארץ? אי אפשר שלא להגדיר אותם (אלטרנטיב) רוק.
שמעת את הוייט סטרייפס? איך תקרא להם אם לא (גראג') רוק?
אפילו דוגמאות יותר פופולאריות כמו שלל להקות הPאנק-רוק שצמחו בשנים האחרונות ואחריהן אפילו להקות האימו הן (זבל) רוק.
גם האלבום האחרון של אנימל קולקטיב הוא רוק (ששופע בנגיעות אלקטרוניות ופסיכדליות).

בקיצור, אל תצפה מלהקות בימינו להשמע כמו לד-זפלין/ACDC כי אנחנו פשוט כבר כמה עשורים לאחר ההארד-רוק/הבי-מטאל שאצלך מזוהה עם ההגדרה "רוק".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סליחה?'
סליחה?
12/08/2009 | 22:48
7
1
א. זכותי לחשוב שרוק היא מוזיקה שטחית. זה לא הופך אותי לבור. עצם העובדה שאתה קורא לי בור בגלל שזאת דעתי- היא המכעיסה אותי.

ב. בקדימון למצעד הזה לא כתבתי שום דבר על סיגנון אחר. האם אתה חולק איתי על כך שהרדיו הישראלי נותה למוכר הפשוט והרגוע?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה מתעקש לחזור אחרי אותן הכללות'
אתה מתעקש לחזור אחרי אותן הכללות
12/08/2009 | 23:04
6
ואני לא מוכן לקבל שום הכללה..
אני חושב שהכללות (והנה אני עושה הכללה) הן חולי שצריך לרפא.

בכל סגנון וסגנון, וגם במה שמשמיעים ברדיו, יש דברים טובים ויש דברים רעים.

אני בדיוק כותב לך תגובה להודעה ששלחת, אז אני לא ארחיב פה עוד בעניין...

אולי אתה רואה את עצמך כסוג של שליח ולוחם צדק, אבל בדרך שלך אתה עושה בדיוק מה שאתה נלחם בו. .מזלזל בז'אנרים שלמים בשימוש בהכללות. חבל..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ההפך הוא הנכון'
ההפך הוא הנכון
12/08/2009 | 23:37
5
אני שומע הכל מכל כל. אולי לא שמתם לב אבל לאחרונה גם הגישה שלי לגלגצ התרככה, ואפילו ממש לא כעסתי על כך שגרין דיי ראשונים בגלגלצ בניגוד לכל מה שקורה בעולם (בלק אייד פיז)- כי זה טעם ישראלי, וזה אחלה, וזה שיר טוב וקלאסי. אין לי בעיה.
יש לי בעיה עם זה שבארץ בכלל, ברדיו, בתיקשורת וגם כאן בפורום עושים הכללות כאלה ומתאלמים מסיגנונות מסויימים. וזה נכון לעשרים השנים האחרונות. הרדיו נותן במה מאוד מפוארת לכל מה שרך. שמת לב כמה זמן לכך לגלגצ להכניס את ליידי גהגה לפלייליסט שלה?
או דוגמה שאולי יותר תאהב: למה הרדיו לא השמיע שנים את היהודים? אני נגד זה תרבותית. כן אני רואה את עצמי כלוחם בקטע הזה. אנחנו מנבנים את עצמנו ככה. וזה רק הסימפטום של המחלה האמיתית בישראל- אנחנו לא מסוגלים לקבל שום דבר שונה וחדש ומעניין, ולא מוכנים להקשיב למשהו שאנחנו לא מכירים. להקשיב, לא אמרתי לאהוב.

חוץ מזה, פעם הייתה מתקן שגיאות שלי גיל....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הייתה'
הייתה
12/08/2009 | 23:50
2
לצפיה ב-''
12/08/2009 | 23:53
1
עכשיו תגיב למצעד נראה אותך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא הכי טיפוס של דאנס'
אני לא הכי טיפוס של דאנס
12/08/2009 | 23:58
אבל בשבילך ובגלל ההשקעה, אני אגיב למה שאני מכיר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בקצרה...'
בקצרה...
13/08/2009 | 00:00
1
קודם כל, ממש בא לי לתקן את כל השגיאות (וצר לי מותק, יש הרבה הפעם...), אבל אני לא רוצה להסיט את הפוקוס ממה שחשוב בעיניי.

כמו שרשמתי לך בהודעה, אני מסכים שזה יכול להיות מתסכל מה שקורה בתקשורת וההתעלמות הבוטה מאמנים רבים. הדוגמא שנתת של היהודים לא פגעה, כי הם לא יותר מדי קרובים לליבי מלבד מעט שירים (כמו שקורה גם עם אמני "פופ").

פה בפורום אין התעלמות מכוונת, כי לא מדובר פה בניהול במושכות של מספר אנשים יעני אליטסטים.. מדובר פה באנשים בשר ודם, שטעמם המוזיקלי המשוקלל בא לידי ביטוי כאן בפורום.

אני חושב שדווקא כאן יש בהחלט פתיחות לקבל דברים חדשים, ואני יכול להעיד על עצמי ששירים רבים בפלייליסטים שלי הם מהפורום.. ואני בטוח שזה המצב אצל רבים אחרים.

כל אחד הגיע לגילו המופלג יותר או פחות, ועיצב לו סגנון וטעם מוזיקלי. גם אתה.. וחבל לזלזל בזה. כולנו נמצאים פה כי מוזיקה קרובה לליבנו, ועצם הזלזול פוגע.

המשך לעשות את הפינות שלך, ולחשוף את מי שמעוניין למוזיקה שונה ומגוונת, אבל תעשה את זה כי אתה רוצה, ולא ממקום של הטפת מוסר.

לילה טוב..
מחר אחרי העבודה נוסעים לאילת לסופ"ש ארוך..
וב"ה ביום חמישי טסים לבולגריה לעוד סופ"ש ארוך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ב"ה=בע"ה'
ב"ה=בע"ה
13/08/2009 | 03:55
1
גם אני יודע לתקן טעויות חחח
או בקיצור רציתי לקחת חלק קטן בדיון/ויכוח שלכם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שכחת הרכב דאנס ישראלי שהצליח יפה'
שכחת הרכב דאנס ישראלי שהצליח יפה
13/08/2009 | 01:20
2
3
בזמנו והוא Insideout !

צעדו גבוה במצעדי רשת ג' עם כמה שירים. אחד מהם הוא:
Dance
http://www.youtube.com/watch?v=moyyyclK9j4&feature...

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'צ'רלי! '
צ'רלי!
14/08/2009 | 02:28
2
לפני שאתה כותב לי "שכחת" תעבור טוב על מה שאתה קורא, כי ממש לא שכחתי.

תודה,
אגף הדאנס.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

20:11 | 24.06.19 feldman89
11:45 | 24.06.19 feldman89
13:37 | 23.06.19 feldman89
00:00 | 23.06.19 אריה31
12:24 | 22.06.19 feldman89
10:53 | 22.06.19 feldman89
09:59 | 22.06.19 אורישקי
16:05 | 21.06.19 אריה31
20:20 | 20.06.19 feldman89
15:06 | 20.06.19 ady18
08:15 | 17.06.19 אורישקי
16:40 | 08.06.19 אורישקי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ