לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-' זמרות '
זמרות
<< ההודעה הנוכחית
01/04/2009 | 11:55
199
157
אז ככה: היום עלה לי בבוקר לעושת פינה זאת(לא בטוח שתהיה קבועה....)
ואני נותן לכם 10 זמרים\להקות\זמרות ומוסיף כמה שאלות ואתם עונים.

ובפינה הראשונה נתחיל בזמרות
יש לציין שהזמרות שיהיו כאן הם זמרות של קריירה של 15 שנה ומעלה(אז ככה שלא נראה את בריטני,כריסטינה,ריהאנה,אבריל ובטח שלא את ליידי גהגא!)

אז שנתחיל..

נ.ב. רק שאני אסיים תוכלו להגיב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מדונה '
מדונה
01/04/2009 | 12:04
42
42
שאלות:
1. אתה אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - איך ?
2. מה אתם חושבים עליה כבן אדם? (נכון אתם לא מכירים אותה..אבל על סמך ראיונות,שירים וכו'..)
3. איך אתם חושבים הגיעה למעמד שלה? באיזו דרך היא עשתה זאת?
4. מה אתם חושבים על איך שהיא נראית? (שאלה שטחית...נכון אבל בכל זאת )
5. 3 שירים של מדונה שהייתה מכניסים לתיבה אישית?
6. 3 שירים של מדונה שהייתה זורקים למזבלה העירונית?
ולסיכום:
בעד או נגד?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה'
מדונה
01/04/2009 | 14:28
1
76
1. אתה אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - איך ? אוהבת, זמרת פופ נחמדה
2. מה אתם חושבים עליה כבן אדם? (נכון אתם לא מכירים אותה..אבל על סמך ראיונות,שירים וכו'..) בן אדם מיוחד, עם הרבה נוכחות, אופי ואומץ
3. איך אתם חושבים הגיעה למעמד שלה? באיזו דרך היא עשתה זאת? בהתחלה כנערת פופ קצת זנותית ובהמשך בזכות האופי הכובש
4. מה אתם חושבים על איך שהיא נראית? (שאלה שטחית...נכון אבל בכל זאת ) נראית מצויין, בעיקר לגילה, אם כי לא לטעמי האישי
5. 3 שירים של מדונה שהייתה מכניסים לתיבה אישית? Live to tell La isla bonita Sorry
6. 3 שירים של מדונה שהייתה זורקים למזבלה העירונית? Music Hunky punky Fever
ולסיכום:
בעד או נגד? בעד!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמרת פופ נחמדה?'
זמרת פופ נחמדה?
02/04/2009 | 02:26
50
משפט שאפשר לומר על גוון סטפאני אבל לא על מדונה..
ו-Hanky Panky שיר ענק, אולי השיר הכי מבדר שנעשה ביקום..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מקווה שאפשר להתחיל '
אני מקווה שאפשר להתחיל
01/04/2009 | 14:30
4
72
1. אתם אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - איך?
אוהבת כי היא עושה פופ טוב.
2. מה אתם חושבים עליה כבן אדם?
בן אדם חזק ואמיץ מאוד, כריזמטית, קצת יותר מדי צומית
תכל'ס בזכות עצמה והאופי שלה.
4. מה אתם חושבים על איך שהיא נראית?
נראית די טוב. לא יפהפיה קלאסית אבל יש בה משהו יפה.
הכוונה ל-3 אהובים?
Like A Prayer
Live To Tell
Open Your Heart
Express Yourself
Papa Don't Preach
Cherish
ולסיכום: בעד או נגד? מאוד בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ממש לא צומית.. פרובוקטיבית לא פעם, זה כן.'
ממש לא צומית.. פרובוקטיבית לא פעם, זה כן.
02/04/2009 | 02:32
3
52
"נראית די טוב."
Express Yourself, Papa Don't Preach וצ'ריש היו נזרקים על ידך למזבלה העירונית? אני מבין שהמזבלה העירונית הקרובה לביתך נראית כמו שכונת יוקרה..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דווקא ממש כן.'
דווקא ממש כן.
02/04/2009 | 13:36
2
53
בנאדם שמתנהג באופן כ"כ קולני הוא בנאדם צומי. אני לא מתכוונת לשנים האחרונות, אלא בעיקר לשנות התשעים-שמונים שבהן יותר הכרתי אותה. גם פרובוקטיבית, אבל זה מובן מאליו לגביה, ודווקא אצלה זה למטרות חיוביות בעיני.
ומה החבול? נראית טוב זה עניין של טעם. יש הרבה הרבה יפות ממנה. היא לא יפהפיה מהממת, בעיני לפחות.
לא התחברתי ללהיטים האלה. פחות טובים מרוב השירים שלה בעיני. די סתמיים ולא יותר מזה. כמובן שמדובר ב"מזבלה" בהשוואה לשאר השירים של מדונה, ולא לעולם המוזיקה בכללי...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 16:56
1
36
"בנאדם שמתנהג באופן כ"כ קולני"- לא נתקלתי בה מתנהגת כך, אם תוכלי לתת דוגמאות זה יעזור..

אמרת "נראית די טוב". אם היית אומרת "נראית טוב" לא הייתי מגיב..
"יש הרבה הרבה יפות ממנה" -כמו?

אני לא מוצא בשלושת השירים שציינת למזבלה שום דבר סתמי.. (Papa Don't Preach ו-Express Yourself שניהם שירים עם מסרים, ו-Cherish שיר-סיפור שמתפתח נהדר)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה ללא ספק. ומוזמנים לחוויות ותמונות ממופע'
מדונה ללא ספק. ומוזמנים לחוויות ותמונות ממופע
05/04/2009 | 10:52
24
הפתיחה המרהיב של חגיגות המאה לתל אביב אמש - ברשומה חדשה בבלוג:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה'
מדונה
01/04/2009 | 16:31
67
1(אוהבים
5)פרוזן הכי אהוב
6)החדשים הייתי שמה בפח
בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 17:04
9
65

כן, מאוד! אני מעריץ!

2. מה אתם חושבים עליה כבן אדם? (נכון אתם לא מכירים אותה..אבל על סמך ראיונות,שירים וכו'..)
אישה מעניינת,כריזמטית,חכמה ובעלת אומץ וכמובן - חזקה. לא מפחדת לומר מה יש לה להגיד,מקבלת את השונה,מינית מאוד,חריפה אך גם קשה ונוטרת טינה.

בעזרת מין,שכל ובחירת מפיקים נכונה. מדונה ידעה הכי טוב שסקס מוכר! ובלי נשכח שידעה לשווק את עצמה הכי טוב. וגם בכך שידעה להמציא טרנדים.

מהממת. אך אם כי בשנתיים האחרונות נהרס לה כל הפרצוף מהשתלת לחיים הגרועה שעשו לה וגם רזון מופרז. אבל בשנות השמונים והתשעים הייתה מהממת רצינית .

יש מלא, אבל ה3 הכי אהובים עליי כרגע:
Love Tried To Welcome Me
Secret
To Have And Not To Hold

4 Minutes
Act Of Contrition
Incredible
ולסיכום:
בעד או נגד? ברור שבעד!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נוטרת טינה? מדונה?'
נוטרת טינה? מדונה?
02/04/2009 | 02:40
8
39
אתה מתכוון שנוטרים לה טינה..
מדונה לא הגיעה למעמדה בזכות מין. מה שכן, מדונה יודעת הכי טוב בעולם המוזיקה איך לשלב מיניות ואין ספק שזה עזר לה.
היא לא עברה השתלת לחיים, אבל הזרקות בוטוקס.
Act Of Contrition זה לא שיר, זה קטע מעבר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תיקון קטן ומתבקש..:'
תיקון קטן ומתבקש..:
02/04/2009 | 07:05
7
31
לא נוטרת טינה לאיש מלבד למאריה קארי..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היא נוטרת טינה. למשל לגוניור וסקאז'
היא נוטרת טינה. למשל לגוניור וסקאז
02/04/2009 | 09:46
1
27
שעשה לה הרבה רמיקסים בזמנו בשנות ה90. מיקסס אותה באופן לא רשמי ועד עכשיו היא לא סולחת לו. ולא אמרתי שמדונה הגיעה למה שהגיעה בגלל מין. אבל ידעה לשלב אותו טוב טוב מה שנקרא..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הוא הפר זכויות יוצרים.'
הוא הפר זכויות יוצרים.
03/04/2009 | 17:33
19
אם היא הייתה סולחת לו, היא הייתה נותנת לזה לגיטימציה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה אמור להיות הפוך!'
זה אמור להיות הפוך!
02/04/2009 | 12:55
4
24
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 17:31
3
23
מאריה היא זו שהתחילה.
מדונה בחיים לא לכלכה על מישהו ראשונה, זה בא אצלה רק בתור תגובה. *נניח* שמדונה התחילה, שמעת על עוד מקרה בו מדונה לכלכה על מישהו ללא סיבה? כמובן שזו שאלה רטורית שהתשובה עליה היא לא, וגם במקרה הזה מדונה לא התחילה.

מעניין, דווקא ב-1996, אחרי 14 שנות קריירה סולו, מדונה פתאום בוחרת ללכלך על מישהו..

חבל שאת בוחרת להיות פנאטית שמתכחשת לעובדות.  

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תראה '
תראה
03/04/2009 | 21:09
2
16
אתה אולי לא מכיר אותי, אבל אני הכי לא פנאטית שיש.
כמו שאי אפשר להוכיח שמדונה היא לא זו שהתחילה, ככה אי אפשר להוכיח שמאריה היא זו שהתחילה.

בקיצור כמו שמוטי אמר, כבודה במקומו מונח. וכולם יודעים מי זו מדונה כולל מאריה קארי, אינני חושבת שהיא כה טיפשה כדי להתחיל מלחמה עם זמרת ענקית ואיקון כמו מדונה בלי סיבה.

אי אפשר להוכיח מה באמת קרה, אז אל תיהיה כלכך בטוח במה שאתה אומר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סימונה, אני אומנם לא מכיר אותך לעומק..'
סימונה, אני אומנם לא מכיר אותך לעומק..
04/04/2009 | 08:49
1
19
אבל אני מכיר אותך מספיק בשביל לדעת שאת עמדת, עומדת ותעמדי לצד מאריה בכל עניין בו היא לאו דווקא יוצאת באור חיובי.
בהחלט אפשר להוכיח שמאריה היא זו שהתחילה, כבר הוכחתי זאת: מאריה בפתאומיות החלה בפרגונים למדונה כשפרץ בה זיק של הבנה עם מי היא התעסקה, בעוד מדונה דובקת בעמדתה לגבי מאריה ולא מוכנה שהיא תתקרב אליה.

"אינני חושבת שהיא כה טיפשה כדי להתחיל מלחמה עם זמרת ענקית ואיקון כמו מדונה בלי סיבה."- אינטיליגנציה זה לא הצד החזק של מאריה כך שזה לא צריך להפתיע אותך.

אין לי סיבה לא להיות בטוח במה שאני אומר. העובדות על פני השטח אומרות הכל.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה '
מדונה
01/04/2009 | 17:44
50

שאלות:
1. אתה אוהבים את השירים שלה?
מאד אוהב. היא עושה פופ מצוין שתמיד משתלב עם התקופה. גם נושאי השירים ברוב המקרים מאד מעניינים.

2. מה אתם חושבים עליה כבן אדם?
אישיות חזקה. אישה סקסיטית.

הצליחה להתחבר לסוגי המוזיקה השונים בכל התקופות וגם כן נושאי השירים עניינו את הקהל.

נראית טוב מאד לגילה (עם מייק אפ כמובן )

Take A Bow
I'll Remember
Bad Girl

beatiful stranger

ולסיכום:
בעד

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/04/2009 | 19:04
8
63
1)אני מניח שכן. יש לה כל כך הרבה שירים וסגנונות שקשה לא לאהוב חלק
2)יש משהו נואש בצורך שלה להתפרסם, מצד שני זה גם הקסם שלה(מצד שלישי זה לא עושה את זה פחות פתטי).
3)חלק שוכבים עם הבוס כדי להתקדם היא שכבה עם עצמה מול הקהל כדי להתקדם. אני מניח שהיא הרוויחה גם לא נדפקה וגם דפקה קופה
4)לא הטעם לי , יש לה את הלחיים המעצבנות והבולטות שיכולות לחרפן אותי
5)אמריקן לייף,פרוזן,ליו טו טל ולייק א פרייר.
6)לא מעט, לבחורה יש כמה כשלונות מאד מפוארים

לא יודע, אני מניח שהיא חשובה מדי בשביל להיות נגד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה מעשה נואש'
איזה מעשה נואש
02/04/2009 | 02:44
7
31
היא עשתה על מנת להתפרסם?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בוא נראה'
בוא נראה
02/04/2009 | 12:05
6
17
התנשקה עם ישו שחור,הצטלמה בעירום,החליטה שהיא בכלל חובבת שאנטי ויוגה, החליטה שהיא בכלל בקטע של קבלה, החליטה באחד המופעים שהיא ישו, כתבה ספר על התנוחות שלה שכלל תמונות הזויות, הוציאה קליפ שיורד על החיילים האמריקאים בלי שום אג'נדה פוליטית סתם בדיחות עליהם(ואם אני לא טועה זה היה בכלל לפני המלחמה בעיראק), הניתוחים הפלסטים שניסו להישאר צעירה ויפה כדי להיות מפורסמת ותסלחו לי על מיליוני הדברים שהשמטתי.

תאהב אותה או לא הבחורה לא יכלה להיות 10 שניות בלי הזרקורים, שניה אחרי שהאלבום שלה נכשל היא החליטה להתמזמז עם בריטני ספירס על הבמה, זה בסדר אם את איזה זמרת שמנסה להתפרסם כשאת פאקינג מדונה ,אחת הכוכבות הגדולות בכל הזמנים, זה פטתי ונואש שהיא לא מסוגלת להיות שניה אחת בלי הכוכבות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות מתובל במיוחד..'
שטויות במיץ עגבניות מתובל במיוחד..
03/04/2009 | 17:22
5
16
"התנשקה עם ישו שחור"- פרובוקציה, לא מעשה נואש.
"הצטלמה בעירום"- זה לא עזר לה בפרסום. תמונות העירום של מדונה היו לפני 1982, השנה בה היא החלה בקריירת סולו.
"החליטה שהיא בכלל חובבת שאנטי ויוגה"-חלק מההתפתחות שלה כבן-אדם
"החליטה שהיא בכלל בקטע של קבלה"-כנ"ל, וזה שזה הפך לטרנד זה לא אומר שהיא רצתה שהוא יהפוך לכזה.
"החליטה באחד המופעים שהיא ישו"-שקר..
"כתבה ספר על התנוחות שלה שכלל תמונות הזויות"-"סקס" זה ספר שמתאר את הפנטזיות המיניות של מדונה, מה אתה רוצה שיהיה שם?
"הוציאה קליפ שיורד על החיילים האמריקאים בלי שום אג'נדה פוליטית סתם בדיחות עליהם(ואם אני לא טועה זה היה בכלל לפני המלחמה בעיראק)"- רואים שאתה לא בקיא בעובדות. בטח שזה היה עם אג'נדה פוליטית וזה היה לפני המלחמה בעיראק. בקליפ מדונה הביעה את התנגדותה למשטר של בוש בדרך פרובוקטיבית.
"הניתוחים הפלסטים שניסו להישאר צעירה ויפה כדי להיות מפורסמת ותסלחו לי על מיליוני הדברים שהשמטתי."- מדונה לא עשתה שום ניתוח פלסטי! עם כמה שזה נשמע מופרך, הטיפולים היחידים שמדונה עברה הינם הזרקות בוטוקס, הסרת שומה בסוף שנות ה-80 והזרקת קולגן שמתמוסס תוך שנתיים לשפתיים ב-1990. אז עם כל הכבוד לך, רק המצאת שטויות ומיליוני הדברים ששכחת הינם עוד דברים שרצית להמציא..

אז במקום ללכלך על מדונה לך לעשות משהו יותר מועיל.

הנשיקה עם בריטני ספירס - עוד פרובוקציה וזה ממש לא היה מעשה נואש. אם כבר מזכירים את זה אז שתדע לך שבאותה שנה, 2003, בריטני עשתה צעד נואש כדי שההסינגל הראשון שלה מתוך האלבום השלישי שלה יצליח: התחננה למדונה שתצטלם איתה לקליפ עד כדי כך שאפילו הייתה מוכנה לשלוח לה על חשבונה מסוק פרטי, ולהקליט איתה מחדש את השיר בתור דואט!

"זה פטתי ונואש שהיא לא מסוגלת להיות שניה אחת בלי הכוכבות."- מדונה בהחלט מסוגלת בלי להיות תחת אור הזרקורים, מה לעשות, אור הזרקורים נמשך אליה.. גם כשהיא לא עושה כלום מצלמים אותה..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות בריבוע'
שטויות במיץ עגבניות בריבוע
03/04/2009 | 18:38
4
8
אם היא כל כך לא צריכה את אור הזרקורים למה היא צריכה את הפרובקציות? בחייאת אל תזלזל באינטלגנציה של אנשים, אתה לא יכול להגיד אור הזרקורים בא אליה סתם כשהיא רודפת פרובקציה
למה לעזאזל אנחנו צריכים ספר של פנטזיות מיניות של מדונה? אה כן כדי לנסות למשוך עוד כמה כותרות לא כדי לזכות בפוליצר.

שקר מוחלט? http://img.timeinc.net/time/quotes/2006/05/0525mad...
לא יודע מה איתך אני לא חושב שהיא ניסתה לדמות את עצמה למשה בתיבה בתמונה הזו.

על מה בדיוק היא התנגדה במשטר בוש? זה היה לפני המלחמה בעיראק. תצפה בבקשה בקליפ המקורי והקליפ הערוך מה שהיא הורידה זה חיילים שמתנהגים כמו אידיוטים(קופצים ושטויות כאלה) היא לא הורידה את הבוש שלוקח סיגר מרימון, הקליפ המקורי לא התנגד לבוש הוא היה פרובקוציה מטומטמת, נגמר לה הקטע של הסקס אז היא החליטה לנסות חיילים.

ההשוואה לבריטני? לא יודע מה בדיוק אני אמור להסיק מזה? בריטני היא הרבה יותר נואשת ממדונה זה לא אומר משהו טוב על מדונה.

היוגה היה חלק מההתפתחות שלה כאדם? אני לא יודע מה איתך אבל היא ככל הנראה מתפתחת מגימיק לגימיק תוך 10 שניות.

ושוב אתה אומר פרובקציות כאילו היא צריכה אותם, פרובקציה עושים כדי להתפרסם(תגידו שאתן זוג לסבי,תגיד שניצלת משריפה וכדומה) אבל אחרי שכולם שמעו עלייך הניסיון שלך, זה בעיקר ניסיון נואש להשאר בתמונה כל הזמן.

אין לי דבר נגד מדונה, אבל היא נואשת לאור הזרקורים בצורה הכי פתטית שיש היא כל הזמן מנסה להישאר באור הזרקורים והיא תמכור את אמא שלה בשביל זה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הפתטיות שלך לא מאירה אותך באור חיובי.'
הפתטיות שלך לא מאירה אותך באור חיובי.
04/04/2009 | 10:43
3
16
עכשיו אני מבין יותר לעומק למה אתה נחשב למנודה בפורום טניס, ואם תמשיך ככה לא רחוק היום בו תיחשב למנודה גם כאן..

מדונה לא צריכה את הפרובוקציות, היא הסתדרה, מסתדרת ותסתדר טוב בלעדיהן. היא פשוט אוהבת אותן, זה הטבע שלה.
"למה לעזאזל אנחנו צריכים ספר של פנטזיות מיניות של מדונה? אה כן כדי לנסות למשוך עוד כמה כותרות לא כדי לזכות בפוליצר"-אתה בור ועם הארץ בכל הקשור למדונה, וגם שמרן מתחסד: מדונה רצתה להוציא ספר שמתאר את הפנטזיות המיניות שלה, מכיוון שהיא אוהבת לבטא את המיניות שלה, אז זה שהיא עשתה מעשה שנחשב לשובר מוסכמות זה אומר שאסור לה? לא, זה אומר בין היתר שאתה שמרן מתחסד. בנוסף הספר תרם לקידום מעמד האישה, לקידום חופש הביטוי על כל המשתמע מכך וכו'.

אז זה שיש תמונה של מדונה על צלב זה אומר שהיא "החליטה שהיא ישו"? לא, זה אומר שמדונה הייתה על צלב כמה דקות והוסיפה עוד פרובוקציה מוצלחת לרפרטואר.

"על מה בדיוק היא התנגדה במשטר בוש? זה היה לפני המלחמה בעיראק. תצפה בבקשה בקליפ המקורי והקליפ הערוך מה שהיא הורידה זה חיילים שמתנהגים כמו אידיוטים(קופצים ושטויות כאלה) היא לא הורידה את הבוש שלוקח סיגר מרימון"-
זה היה בזמן המלחמה בעיראק, ב-2003. בקליפ הערוך אין את בוש..

"ההשוואה לבריטני? לא יודע מה בדיוק אני אמור להסיק מזה? בריטני היא הרבה יותר נואשת ממדונה זה לא אומר משהו טוב על מדונה."-בינתיים לא נתת דוגמה למעשה נואש כלשהו מצד מדונה.

"הקליפ המקורי לא התנגד לבוש הוא היה פרובקוציה מטומטמת, נגמר לה הקטע של הסקס אז היא החליטה לנסות חיילים."-
משפט שמראה שוב כמה אתה אנטי-מדונה ובור ועם הארץ בענייניה. תעקוב אחרי הקריירה שלה לפני שאתה זורק מילים. הקליפ מתנגד למדיניות של בוש וליציאתה של ארה"ב למלחמה ומציג היטב את הצד הפציפיסטי באישיות של מדונה.

"אני לא יודע מה איתך אבל היא ככל הנראה מתפתחת מגימיק לגימיק תוך 10 שניות."- מה גימיק ביוגה? אסור לה לעשות יוגה? תשקול מילים.

בעניין הפרובוקציות- אם היית עוקב אחרי הקריירה של מדונה היית מבין שהיא אישה פרובוקטיבית וזה באופי שלה ולא מדובר בנסיונות חוזרים ונשנים להישאר בתמונה. בשביל להישאר בתמונה כל הזמן מדונה לא עשתה/עושה/תעשה פרובוקציות. זה שהיא ממציאה את עצמה כל פעם מחדש זה מה שעושה את ההבדל.

"אין לי דבר נגד מדונה, אבל היא נואשת לאור הזרקורים בצורה הכי פתטית שיש היא כל הזמן מנסה להישאר באור הזרקורים והיא תמכור את אמא שלה בשביל זה."-מדונה לא עשתה שום מעשה נואש לאור הזרקורים, לא עשתה שום מעשה פתטי, היא לא מנסה להישאר באור הזרקורים, הזרקורים נדבקים אליה בלי שהיא עושה כלום. אמא שלה ז"ל מתה, אתה חסר טאקט..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מוודה בפורום טניס?'
אני מוודה בפורום טניס?
04/04/2009 | 21:07
1
8
חבל שלא ידעתי
אתה יודע מה פתטי? להתווכח איתך. היא פשוט אוהבת פרובקציות, עכשיו בוא נשאל מה נותן לה פרובקציות? את אור הזרקורים. אתה מתבלבל בין דרך למטרה, מדונה לא אוהבת את הדרך היא אוהבת את המטרה הדרך(הפרובקציות) עוזרת לה להגיע לפואנטה(כותרות) וכן היא חולת פירסום והיא נואשת לכך. ההבדל היחיד בינה לבין מפורסמ
אני הבאתי שלל דוגמאות אתה פשוט פוטר כל דוגמה בפרובקציה כאילו זה מסיר, אתה מתכחש לעובדות בצורה פתטית(ובטוח שגם MTV הם חלק מהקונספירציה), וכשזה לא הולך אתה פשוט תוקף על בסיס אישי מנותק מהמציאות(הקישקוש שרשמת על פורום טניס בהקשר שלי וההערצה של מאריה קארי בהקשר אחר), למען האמת זה פנאטי מאיפה שלא תסתכל.
לעשות יוגה זה סבבה, הניסיון שלה למתג את עצמה כשאנטי והיוגה בא כחלק מהאג'נדה הזו, זה כבר לא סבבה. אתה יכול להגיד שהיוגה הוא חלק מהתפתחות האישית שלה אני אומר שזה כחלק מניסיון שלה לעשות קליפים כמו פרוזן אחרי שהיא מיצתה לחלוטין את הסקס והקריירה שלה הייתה צריכה ריענון, ובהתחשב בזה שהיא שינתה מהר פאזה לכיוון אחר די מצדיק אותי שלא היה פה שינוי עמוק אלא עוד גימיק מיני רבים במסעה הנואש אחרי הפירסום
ולגבי אמא שלה זה ביטוי לא כוונה מילולית, ואני די בטוח שהבנת את זה(לא שזה מנע ממך אתה הרי יודע נהדר ככל הנראה להיטפל לטפל)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'משהו קטן על מדונה'
משהו קטן על מדונה
01/04/2009 | 22:23
3
39
נראה לי שאני הבנאדם היחיד בכדור הארץ שחושב שהאלבום הטוב ביותר שלה הוא American Life. לדעתי הוא הקדים את זמנו, ועוד 30 שנה מישהו יגיד שהוא היה לפחות מהטובים שלה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהחלט אלבום מעולה אבל לא נכלל במרובע המקודש.'
בהחלט אלבום מעולה אבל לא נכלל במרובע המקודש.
02/04/2009 | 02:22
2
19
לצפיה ב-'שבעיניך הוא?'
שבעיניך הוא?
02/04/2009 | 13:54
1
33
מעניין מה שכתבת אור (ואני יודעת שאני לא מגיבה לאור ), זה אלבום שלא יצא לי לשמוע במלואו, למעשה נראה לי שאני מכירה ממנו רק 2 שירים או משהו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המרובע המקודש:'
המרובע המקודש:
03/04/2009 | 17:35
36
(כמו) תפילה, אירוטיקה, סיפורי שינה וקרן אור.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה הזמרת האהובה עליי.'
מדונה הזמרת האהובה עליי.
02/04/2009 | 02:19
63
1. כן. למה? אני אחזיר שאלה בשאלה: איך אפשר שלא לאהוב את השירים שלה?
2. אגדה חיה וכמעט מושלמת.
3. בזכות זה שהיא חיית במה, פרפורמרית משכמה ומעלה, שירים מושלמים, ממציאה את עצמה כל פעם מחדש.
באיזו דרך היא עשתה זאת? דרך של הרבה עבודה קשה ואמונה עצמית.
4. מושלמת.
5. 3 שירים נבחרים ולא הטופ 3 שלי:
Love Tried To Welcome Me
Something To Remember
Hanky Panky
6. אין למדונה 3 שירים לזרוק למזבלה העירונית, אבל הנה 3 שירים חלשים שלה:
Impressive Instant
Give It 2 Me
Dance 2night
7. בעד. מלכת המוזיקה, איך אפשר לא להיות בעדה?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה'
מדונה
02/04/2009 | 10:38
78
אני אוהב חלק מהרפרטואר שלה, יותר שירים מהקריירה שלה עד 98' ופחות מאלו שבאו אחר כך.
היא מוכשרת ואוהבת להתנסות ולהתחדש וזה ייאמר לזכותה - לפעמים זה עובד יותר, לעיתים פחות.

אמביציוזית לא נגמרת, חרוצה, מוכשרת, פרובוקטיבית, מושכת תשומת לב.

בדרך של חריצות ועבודה קשה בתוספת גאונות ביחסי ציבור בשנותיה הראשונות.

תלוי מתי שואלים..חייבים להצדיע לה על השמירה המתמדת על הכושר, לעיתים זה נראה אובססיבי ומוגזם, ובכל זאת הרבה נשים היו שמחות להיראות כמוה.

Live To Tell
Sky Fits Heaven
Vogue

Four Minutes
Give it to Me
American Life

ולסיכום:
בעד או נגד?
בעד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ליאונה-צ'יקונה-שקרים-כלשהם'
ליאונה-צ'יקונה-שקרים-כלשהם
02/04/2009 | 12:00
69
1. שום דבר ממה שהיא עשתה בשמונה השנים האחרונות, אם הולכים רחוק יותר אני יכול למצוא שירים שלה שאני מחבב.
2. על סמך שירים אי אפשר ממש לשפוט, ואני לא ממש זוכר ראיונות שלה.
3. יכולת פנומנאלית להמציא את עצמה מחדש פעם אחרי פעם.
4. MILF, אוהדי האוורד סטרן יבינו.
5. Like a Prayer, לה בוניטה, human nature...נראה לי.
6. Music, Hung Up, die another day

לסיכום: אם אין לה משהו יותר מעניין להגיד ממה שהיא אומרת כרגע - עדיף שתשתוק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
02/04/2009 | 12:50
3
61
אוהב

הרבה עבודה קשה

ממוצעת

Music
Get Together
Die another day

ולסיכום:
בעד או נגד?
בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה זה ממוצעת.. כל אישה שנייה ברחוב,'
מה זה ממוצעת.. כל אישה שנייה ברחוב,
03/04/2009 | 18:14
2
32
לצפיה ב-'היא ממש לא מלכת יופי'
היא ממש לא מלכת יופי
03/04/2009 | 18:34
1
10
לצפיה ב-'מלכת יופי בימינו זו לא ממש מחמאה..'
מלכת יופי בימינו זו לא ממש מחמאה..
04/04/2009 | 08:28
20
ע"ע מלכות היופי שנבחרו בשנים האחרונות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם עונה (יופי של שאלון)'
גם עונה (יופי של שאלון)
03/04/2009 | 21:50
1
57
1. אתה אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה?
כן, את רובם. להיטי פופ ענקיים. תמיד גם אהבתי את הקול שלה למרות שהיא לא ווקאליסטית גדולה.
שאלה טובה... מצד אחד אני מעריכה אותה כאמנית פורצת דרך, מצד שני היא תמיד הגזימה עם הפרובוקציות, מצד שלישי לא מתה על הקטע שלה עם הקבלה ו"אסתר".
בעיקר באמצעות זה שהמציאה את עצמה בכל פעם מחדש.
נראית טוב, דווקא נחמד שבשנים האחרונות היא נשארה עם אותה תספורת וצבע שיער
5. 3 שירים של מדונה שהייתה מכניסים לתיבה אישית?גם קשה רק 3
this used to be my playground
live to tell
borderline
4 minutes
music
ray of light

ולסיכום:
בעד או נגד?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קבלה זה לא "קטע" אצלה.'
קבלה זה לא "קטע" אצלה.
04/04/2009 | 08:23
30
מדונה החלה להתעניין בקבלה עוד ב-1994.. אסתר זה סתם כינוי קבליסטי טיפשי שאין צורך להתייחס אליו. מדונה בעצמה לא מתייחסת אליו ומעולם לא ביקשה שיקראו לה כך או משהו בסגנון..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמובן שירדנה ארזי'
כמובן שירדנה ארזי
04/04/2009 | 20:22
36
לצפיה ב-' שר '
שר
01/04/2009 | 12:21
8
33
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה?
2. שר היא זמרת שתמיד משתנה במוזיקה שלה, איזה שינוי היה הכי טוב לה? דאנס-פופ בסוף שנות התשעים? רוק בשנות השמונים?או בכלל דיסקו בשנת 1978?
3. שר גם זכתה באוסקר על השחקנית הטובה ביותר בשנת 1987 על הסרט מוכת ירח - היא שחקנית טובה לדעתכם?
4. שר נחשבת כדייוה גדולה - מסכימים עם החשיבה הזאת?
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית?
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית?

ולסיכום:
בעד או נגד?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שר'
שר
01/04/2009 | 14:35
65
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? דיי אוהב, זמרת לא רעה
2. שר היא זמרת שתמיד משתנה במוזיקה שלה, איזה שינוי היה הכי טוב לה? דאנס-פופ בסוף שנות התשעים? רוק בשנות השמונים?או בכלל דיסקו בשנת 1978? דאנס-פופ
3. שר גם זכתה באוסקר על השחקנית הטובה ביותר בשנת 1987 על הסרט מוכת ירח - היא שחקנית טובה לדעתכם? שחקנית מצויינת
4. שר נחשבת כדייוה גדולה - מסכימים עם החשיבה הזאת? כן
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? Strong enough The shoop shoop song Believe
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? -

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 17:58
63
כן,זמרת מאוד מוצלחת. בעלת קול ענק!

2. שר היא זמרת שתמיד משתנה במוזיקה שלה, איזה שינוי היה הכי טוב לה? דאנס-פופ בסוף שנות התשעים? רוק בשנות השמונים?או בכלל דיסקו בשנת 1978?
דאנס-פופ בסוף שנות התשעים. אם כי גם ברוק-פופ היא טובה!

3. שר גם זכתה באוסקר על השחקנית הטובה ביותר בשנת 1987 על הסרט מוכת ירח - היא שחקנית טובה לדעתכם?
האמת שלא ראיתי תסרט הזה..אך ראיתי ת"המכשפות מאיסטווק" והיא שיחקה שם טוב! :)

4. שר נחשבת כדיווה גדולה - מסכימים עם החשיבה הזאת?
כן, במיוחד איך שהיא מתלבשת .
1. We All Sleep Alone
2. If I Could Turn Back Time
3. Believe

אין כזה

ולסיכום:
בעד או נגד? בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/04/2009 | 18:50
53
1)בסדר, לא התעמקתי במיוחד
2)השינויים הם מה שעשו אותה גדולה לא  איזה ז'אנר מסוים
3)היא לא משהו במוכת ירח, דווקא בבתולות הים התרשמתי יותר
4)הקהילה הורודה לא אוהבת אותה כי היא מינמליסטית
5)believe שיר שאני מאד מחבב.
6)אחלה בחורה.

בעד היא מגניבה גם אם לא הטעם שלי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'THE MUSIC'S NO GOOD WITHOUT U BABY'
THE MUSIC'S NO GOOD WITHOUT U BABY
01/04/2009 | 22:24
45
לצפיה ב-'שרילין סרקיסיאן:'
שרילין סרקיסיאן:
02/04/2009 | 03:11
66
1. כן. למה? בקצרה: הם עשויים טוב.
2. פופ רוק סוף שנות השמונים תחילת שנות התשעים (I Found Someone, If I Could Turn Back Time, Just Like Jesse James), פופ דאנס סוף שנות התשעים תחילת שנות האלפיים (Strong Enough, Believe, A Different Kind Of Love Song)
3. שחקנית מעולה.
4. כן.
5. ע"ע השירים שציינתי בסוגריים.
6. 3 שירים למזבלה העירונית:
Bang Bang
Love Can Build A Bridge
The Music's No Good Without You

בעד.  

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שר'
שר
02/04/2009 | 10:49
55
אוהב מאוד את צבע הקול שלה, לא תמיד את הבחירות המוזיקליות שלה, אבל היא מלכה באופן כללי.

הכי אהבתי את שר בתקופת סוף שנות ה-80, תחילת שנות ה-90'.

שר שחקנית מצויינת, אחת הבודדות שראויה לתואר הכפול שחקנית-זמרת ועושה את שני התחומים בכישרון.

בהחלט!

Just Like Jesse James
I Found Someone
Love Hurts

באלבום Believe היה הרבה מאוד טראש שנשמע היום די מזעזע

ולסיכום:
בעד או נגד?
מאוד בעד !
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שרלין'
שרלין
02/04/2009 | 12:06
59
1. לרוב לא, לא מוצא בהם שום דבר מעניין או מיוחד ורובם פשוטים וחסר כל תוכן. אני מדבר בעיקר על דברים שהיא עשתה העשור ובסוף הניינטיז. אם הולכים ממש ממש אחורה אני יכול למצוא דברים שאני מחבב

2. הכי רחוק - עם סוני בסיקסטיז.

3. חבבתי אותה במכשפות מאיסטוויק, לא זוכר עוד סרטים שלה.

4. תגדיר דיווה

5. bang bang, the beat goes on
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2009 | 21:55
52
1. אוהבים את השירים שלה?
את רובם כן, היא תמיד מעודכנת בסגנון העכשווי ויש לה קול ענק
נראה לי שהכי אהבתי אותה בתקופת הרוק
היא זכורה לי בעיקר בתפקיד האמא בסרט המסיכה . שיחקה שם טוב.
כן, למה לא.
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? ניקח אחד מכל תקופה
strong enough
dark lady
love and understanding
לא מכירה כ"כ... אולי רק
the music no good
ולסיכום:
בעד או נגד? בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' עפרה חזה '
עפרה חזה
01/04/2009 | 12:37
9
33
2. האם לדעתכם היא הזמרת הכי טובה שהייתה במדינתנו?
3. עפרה נפטרה בשנת 2000. כאב לכם בלב?
4. עפרה היא גם זמרת שניסתה מלא סיגנונות ושרה בעברית,אנגלית, תימנית וכו'...לאיזה שירים הכי התחברתם בכל סגנונותיה? לפופ של שנות השמונים? לשירי התפילות? לשירי המוסיקה העולמית בסוף שנות השמונים?
5. איזו אשה הייתה עפרה לדעתכם?
6. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית?
7. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית?

ולסיכום: בעד או נגד?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עפרה חזה'
עפרה חזה
01/04/2009 | 14:44
78
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? אוהבת מאוד
2. האם לדעתכם היא הזמרת הכי טובה שהייתה במדינתנו? בין הטובות
3. עפרה נפטרה בשנת 2000. כאב לכם בלב? מאוד מאוד
4. עפרה היא גם זמרת שניסתה מלא סיגנונות ושרה בעברית,אנגלית, תימנית וכו'...לאיזה שירים הכי התחברתם בכל סגנונותיה? לפופ של שנות השמונים? לשירי התפילות? לשירי המוסיקה העולמית בסוף שנות השמונים? פופ שנות ה-80
5. איזו אשה הייתה עפרה לדעתכם? וואלה, לא יודעת
6. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? אדמה, רוח צפונית רוח דרומית, מישהו הולך תמיד איתי
7. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? לא זורקת כלום

ולסיכום: בעד או נגד? בעד, ברור!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' '
01/04/2009 | 15:17
64
כן - השירים שלה הם ערבוב של הכל מהכל שיריי אמצע הדרך
היא הזמרת הראשונה שהיה לה אומץ לשיר שירים יותר עממים.
בתכלס היא באמת הכי טובה שהיתה בארץ.
3. עפרה נפטרה בשנת 2000. כאב לכם בלב? מאוד
4. עפרה היא גם זמרת שניסתה מלא סיגנונות ושרה בעברית,אנגלית, תימנית וכו'...לאיזה שירים הכי התחברתם בכל סגנונותיה? לפופ של שנות השמונים? לשירי התפילות? לשירי המוסיקה העולמית בסוף שנות השמונים? יותר התחברתי לתפילות ולמוזיקת עולם, בזה היא היתה כי טובה ובשיריי העם היא נשמעה הכי טבעית.
5. איזו אשה הייתה עפרה לדעתכם? לדעתי היא היתה תמימה מאוד
6. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? "חי" "אם ננעלו" "כל הנשמה"
7. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? אממ לא עולה לי

בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 18:08
68
מאוד! רוב שירים מדהימים וענקיים!

כן. במבחינת יופי,אופי,קול,שירים,בחירות מוסיקליות. אין עוד זמרת שמשתווה אליה.

כן . אומנם בזמן אמת לא הייתי בשביל להגיד אבל שנה אחרי שאמא שלי קנתה תהאוסף המשולש שלה ושמענו אותו כל הזמ באוטו..אז הרגשתי שזה מצער מאוד.

4. עפרה היא גם זמרת שניסתה מלא סיגנונות ושרה בעברית,אנגלית, תימנית וכו'...לאיזה שירים הכי התחברתם בכל סגנונותיה? לפופ של שנות השמונים? לשירי התפילות? לשירי המוסיקה העולמית בסוף שנות השמונים?
לפופ של שנות השמונים. אם כח בהכל היא מעולה.

אישה תמימה,צנועה,בעלת ערכים ביתיים. אומנם היא לא הייתה אמא אך תמיד נתנה לי להרגיש תחושה של אימהות. פשוט נשמה טובה!

1. מישהו הולך תמיד איתי
2. שיר הפריחה
3. לאורך הים
ויש עוד מלא!

לא אהבתי את השיר "הנערים הספנים" אך לא הייתי זורק אותו!

ולסיכום: בעד או נגד? בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה.. :'
עונה.. :
02/04/2009 | 03:26
63
1. כן. אני מניח קודם כל בגלל שהיא הייתה מבצעת גדולה.
2. לא יודע אם הכי טובה, יש תחרות קשה, אבל ללא ספק בין הטובות ביותר.
3. כן, אבידה גדולה.
4. אין סגנון ספציפי בו התחברתי אליה יותר מאשר באחר.
5. צנועה ביותר, תמימה וטובת לב.
6. 3 שירים לתיבה האישית: חי, לאורך הים, אם ננעלו.
7. אין.
בעד.  
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עופרה'
עופרה
02/04/2009 | 11:01
71
אני אוהב הרבה משיריה של עופרה, מצד שני גם היא לקתה במשך הקריירה בבחירות מוזיקליות שלא תמיד היו מוצלחות.

זמרת מדהימה, קול מלאכים צלול ומרגש, ווקאליסטית ענקית. לא יכול לדרג את זמרות ארצנו, לכל אחת הייחוד שלה.

יש לי צמרמורת כשאני חושב על הימים האחרונים לחייה ומהדורות החדשות שסקרו את אשפוזה. כל כך עצוב.

בכל אחד מן התחומים היו לה דברים טובים יותר ופחות, האלבום "שדיי" עם יזהר אשדות היה סוג של גולת כותרת.

היה בה איזשהו תום וטוהר יוצא דופן, מסתורין וגם כאב.

מישהו הולך תמיד איתי
לאורך הים
הכאב הזה (המקור עולה עשרות מונים על החידוש)

יש לה כמה שירים לא מאוד מוצלחים מימי הפופ הארצישראלי, וכמה שירים מימי 'ימים נשברים' שנשמעים היום מצחיקים ומיושנים.

בעד !
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 22:04
57
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה?
כן, כמובן. קודם כל הקול האדיר שלה שהתאים לכל סגנון-פופ, ג'אז, שירי מולדת ושירים תימניים.
מבחינה ווקאלית נטו אולי כן.
בטח, היה מאוד עצוב. עוד יותר כאב לי שאח"כ חיללו את זכרה.
לפופ  של אמצע שנות ה-80, בעיקר באלבום "ימים נשברים" שכתבה יחד עם יזהר אשדות.
אישה רגישה שהייתה קנאית לפרטיותה. ודווקא לכן כואב הלב מה שקה אחרי מותה
להמשיך ולצעוד
אין זמן לתהות
show me the light
אצלה ממש אין כאלה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הגעתי מהראשי'
הגעתי מהראשי
04/04/2009 | 16:07
57
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? - מאוד. איך אפשר שלא. שירים יפים וקול פעמונים.
2. האם לדעתכם היא הזמרת הכי טובה שהייתה במדינתנו? - רחוקה מזה. אבל כל הטובות יותר קדמו לה.
3. עפרה נפטרה בשנת 2000. כאב לכם בלב? ברור.
4. עפרה היא גם זמרת שניסתה מלא סיגנונות ושרה בעברית,אנגלית, תימנית וכו'...לאיזה שירים הכי התחברתם בכל סגנונותיה? לפופ של שנות השמונים? לשירי התפילות? לשירי המוסיקה העולמית בסוף שנות השמונים? הכל.
5. איזו אשה הייתה עפרה לדעתכם? כאדם לא אהבתי אותה. יותר מידי צנועה למראית עין. לא אמינה בעיני מבחינה זאת. גם מאוד לא אהבתי את איך שאפשרה לבצלאל לנהל את חייה.
6. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? "הפריחה", "אלוה" ו"גורל אחד".
7. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? אין חיה כזאת.

ולסיכום: בעד או נגד? בעד בגדול.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הכי זמרת שבעולם!'
הכי זמרת שבעולם!
04/04/2009 | 19:53
51
שרה מדהים וכאב לי כשנפטרה זל.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' ריטה '
ריטה
01/04/2009 | 12:47
17
37
2. לריטה תמיד היו מכירות ענקיות - אם לדעתכם המכירות האלה מוצדקות או שהן ללא ספק מוגזמות ואוברייטד?
3. ריטה בעלת קול אדיר לפי דעתם של הרבה אנשים -  מה אתם חושבים על הביצועים שלה? מוגזמים או אדירים?
4. ריטה היא אישה דרמטית מאוד וזה בא לידי ביטוי בהופעות,בראיונות...אוהבים את זה? או שלדעתכם זה מוגזם?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ריטה'
ריטה
01/04/2009 | 14:49
61
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? אוהבת, זמרת מעולה
2. לריטה תמיד היו מכירות ענקיות - אם לדעתכם המכירות האלה מוצדקות או שהן ללא ספק מוגזמות ואוברייטד? אם אנשים קנו כנראה שהיתה להם סיבה
3. ריטה בעלת קול אדיר לפי דעתם של הרבה אנשים -  מה אתם חושבים על הביצועים שלה? מוגזמים או אדירים? אדירים
4. ריטה היא אישה דרמטית מאוד וזה בא לידי ביטוי בהופעות,בראיונות...אוהבים את זה? או שלדעתכם זה מוגזם? מוגזם, היא מדי משחקת
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? בגידה, עטוף ברחמים, חיה לי מיום ליום
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? שרה ברחובות, לאלף נמר
בעד כמובן!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 15:25
2
64

כן - פשוט כי נעים לשמוע אותם
2. לריטה תמיד היו מכירות ענקיות - אם לדעתכם המכירות האלה מוצדקות או שהן ללא ספק מוגזמות ואוברייטד?
המכירות הענקיות היו רק ב-3 האלבומים הראשונים שלה, והאחרון שגם הצליח אבל סך כל המכירות שלה
הן מועטות יחסית לזמרות אחרות ולזמרים ביכלל, לדעתי הן כן מוצדקות בעיקר של האלבום "ימיי התום"
3. ריטה בעלת קול אדיר לפי דעתם של הרבה אנשים -  מה אתם חושבים על הביצועים שלה? מוגזמים או אדירים?
ביצועים אדירים וגדולים ממש, זה מה שמיחד אותה כל כך האדירות של הביצועים שלה.
4. ריטה היא אישה דרמטית מאוד וזה בא לידי ביטוי בהופעות,בראיונות...אוהבים את זה? או שלדעתכם זה מוגזם?
יש משהו מוגזם לדעתי בעיקר בראיונות,
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? "ימיי התום" "מחכה" "חייה לי מיום ליום"
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? "אחרי שאהב" וכל האלבום חמצן פרט לשיר "חמצן"

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וכמובן שבעד '
וכמובן שבעד
01/04/2009 | 16:01
10
לצפיה ב-'האלבום הנמכר ביותר שלה'
האלבום הנמכר ביותר שלה
04/04/2009 | 13:09
35
הוא דווקא האלבום החמישי, "תחנות בזמן", שמכר יותר מ-160,000 עותקים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/04/2009 | 17:26
60
1.אוהבת הרבה מהשירים שלה,בעיקר הישנים,מאוד יפים ומרגשים.
2.המכירות היו מוצדקות חוץ מהדיסק האחרון שלא היה מספיק טוב ומכר הרבה יותר ממה שהגיע לו.
3.ביצועים אדירים בעבר,היום פחות
4.קצת מוגזם..
5.ימי התום,עד שתעזוב,נוצה ברוח
6. "הפעם",לא יודעת מה עוד..
בעד,בעיקר השירים והביצועים מפעם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 18:20
1
62
כן,במיוחד בשנות השמונים!

המכירות קצת מוגזמות אבל האלבום הראשון והשני זה אלבומים שמגיעים להם כל התשבוחות.

אדירים - "בגידה","שביל הבריחה" - כמה עוצמה היא מביאה בביצועים האלה!
מוגזמים - "חיה לי מיום ליום" מתוך סיבוב הופעות "אהבה גדולה" - טו מאץ דרמה!

לא אוהב את זה בכלל , יש משהו מאוד לא אמיתי באישיות שלה. נראית לי בן אדם שאכפת לו אך ורק מעצמו. בכל אומנם הראיונות שלה קרועים עם כל השטויות הבכייניות שלה..אבל יש משהו פשוט טו מאץ בה!

1. עד שתעזוב - אומנם המילים מוגזמות (כיאה לריטה ) אבל ביצוע מרטיט ונוגע!
2. ימי התום
3. הכנסני תחת כנפך

"הפעם" - שיר נחמד, אך לא בסטנדרטים שלה.
וביצוע הלייב שלה ל "אני חיה לי מיום ליום" פשוט מעצבן.
אין לי יותר מזה...
כזמרת
כאישיות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעניין שדווקא הביצועים האלה'
מעניין שדווקא הביצועים האלה
04/04/2009 | 13:49
32
נתפשים אצלך כאדירים.

דרך אגב, היא גם יודעת לעשות היי נוטס.
בתור אחד שמכיר את מאריה קארי, אתה בטח יודע מה זה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאוד מחבב את ריטה'
מאוד מחבב את ריטה
01/04/2009 | 22:25
55
אבל היא שחקנית לא קטנה. עושה לי רושם שבחיים האמיתיים היא מאוד לא נעימה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ריטה'
ריטה
02/04/2009 | 03:57
64
1. כן כי הם טובים.
2. לא מכיר אלבומים שלה.
3. רובם טובים מאוד אבל ללא ספק היא נוטה להיות אובר-דרמטית (וזה בעוכריה).
4. מוגזם, לא אוהב את זה.
5. עטוף ברחמים, ערב כחול עמוק, בגידה.
6. אין.
בעד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ריטה'
ריטה
02/04/2009 | 11:09
67
אוהב מאוד, בעיקר את שני האלבומים הראשונים והמופתיים שלה, אבל גם הרבה ממה שבא אחר כך.

כישרון נדיר וענק ולכן ההצלחה בהתאם.

אני אוהב את דרך ההבעה התיאטרלית שלה. לפעמים בימי הזוהר שלה היתה קצת אובר-דה-טופ, אבל לרוב זה נעשה בצורה מוצלחת

ריטה היא ריטה - אוהב אותה מאוד כמו שהיא.

ימי התום
לבכות
עד שתעזוב

חלק משירי 'חמצן', את 'תפתח חלון' האלבום אפשר היה לצמצם לאלבום אחד מהודק וטוב יותר.

מאוד בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה מן שם זה?!'
איזה מן שם זה?!
02/04/2009 | 12:10
1
59
1.
2. זה,אגב, לא נכון, רוב הדברים האחרונים שהיא עשתה סבלו מהפסדים אם אני לא טועה. באותה נשימה אני יכול בהחלט להבין את ההצלחה שהייתה לה בשיאה.
3. יש לה קול ייחודי, שאתה יכול להבדיל בינה ובין אחרות, אני אתן לה את זה.
5. אהבת השמש והירח (עם אטניקס), ערב כחול עמוק, שיר אהובת הספן.
6. זכור לי איזה משהו שלה שקליינשטיין עושה תירוץ לראפ באמצע...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הדברים האחרונים שהיא עשתה'
הדברים האחרונים שהיא עשתה
04/04/2009 | 11:58
36
הם האלבום "רמזים" וסיבוב ההופעות שלו.
אף אחד מהם לא נכשל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לאבלי ריטה'
לאבלי ריטה
03/04/2009 | 18:21
60
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? תלוי. יש כמות נכבדת של גדולים, יש גם בינוניים.
2. לריטה תמיד היו מכירות ענקיות - אם לדעתכם המכירות האלה מוצדקות או שהן ללא ספק מוגזמות ואוברייטד? לא יודע איך להגיב על זה. אם היא הייתה להיט סימן שהיא הייתה להיט.
3. ריטה בעלת קול אדיר לפי דעתם של הרבה אנשים -  מה אתם חושבים על הביצועים שלה? מוגזמים או אדירים? הדרמטיות שלה היא חלק בלתי נפרד ממנה ומהזהות שלה כזמרת, זה המיצוי שלה בעיניי. בין אם זו דרמטיות חזקה כמו ב"מחול מטורף" ו"שרה ברחובות" ובין אם טאצ'ית כמו ב-3 השירים שאזכיר בתיבה האישית.
4. ריטה היא אישה דרמטית מאוד וזה בא לידי ביטוי בהופעות,בראיונות...אוהבים את זה? או שלדעתכם זה מוגזם? שכשהיא מדברת היא מתגלה כבן אדם מאוד נחמד, אם כי מאוד לא מבריק. היא משעשעת אותי.
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? עד שתעזוב, ערב כחול עמוק [רק לא בגרסת One, בבקשה, לא], חיה לי מיום ליום.
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? לא יודע.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2009 | 22:19
55
את רובם כן. יש לה קול מדהים והיא בוחרת חומרים מעולים, אני גם אוהבת את הכתיבה של רמי.
קשה לקבוע. אם אנשים נהנו מהדיסקים שקנו אז זה מוצדק.
איכשהו גם וגם... דווקא אהבתי את שינוי הכיוון שלה לשירה קטנה ומאופקת באלבום האחרון.
בטקע הזה היא באמת מגזימה.
אני גרה מול המים
ימי התום
עבד של הזמן המקורי
השיר הזה שהיא שרה על פציעת הידיים- שיר יפה אבל המילים אובדניות בצורה פתולוגית
המיחזור של "עבד של הזמן"

ולסיכום: בעד או נגד?בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
04/04/2009 | 10:41
59
אני אוהב אותה מאוד.
מבחינת אלבום אהוב, למרות ש"תפתח חלון" הוא הצהרה אמנותית שקולה יותר, "ימי התום" הוא היהלום שבכתר.

ההצלחה: מדובר במקבץ נדיר של שירה, משחק ותנועה, וההצלחה בהתאם.
בדיעבד, אני מתחרט שלא מיקמתי אותה במקום הראשון בדירוג שלי למצעד כל הזמנים. כשאני מתבונן על הקריירה שלה, אני מבין עד כמה שהיא עשירה (ההשפעה הקולית, הנוכחית הבימתית הייחודית, שחיטת הפרה הקדושה ב"היו לילות").

הקול: הקול הטוב ביותר ששמעתי אי פעם.
הערך המוסף של ריטה הוא בעניין שהיא מביאה לשירה שלה. היא שוטחת את הקול כמו ווירטואוזית, ויודעת להקצין את המנעד (כולם יודעים באיזו עוצמה מדובר) ובו בעת לשיר בגמישות.

הדרמה: היא מעולם לא הזיקה לה, היא אפילו הועילה לה.
סצנת הרעל ב"אלף נשותיו של נפתלי סימן טוב", לדוגמא, היא סצנה קשה, וריטה עמדה באינטנסיביות שבה.

שלושה שירים אהובים: תמיד הייתי עונה ש"לפני שהלילה נגמר", "עד שתעזוב" ו"חמצן", אבל בתקופה האחרונה אני נמשך יותר ל"שרה ברחובות", ל"מחול מטורף" ול"עטוף ברחמים".

שלושה שירים שנואים: אין שום שיר שלה שאני שונא.
יתרה מכך, "היעלמות אסורה" ו"לא טוב לך, תלך" נחשבים לשירים הגרועים ביותר שלה, אבל אני אוהב אותם (את הראשון בעיקר הודות לתיאטרליות שבה הוא מושר).
מה שכן, אני מתחבר פחות ל"סוג של אהבה", ל"תצא מזה" ול"שקל שבעים".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'טוב ...'
טוב ...
04/04/2009 | 16:12
54
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? רובם הגדול לא
2. לריטה תמיד היו מכירות ענקיות - אם לדעתכם המכירות האלה מוצדקות או שהן ללא ספק מוגזמות ואוברייטד? מוצדקות. אני לא אוהבת אותה אבל הרוב כן
3. ריטה בעלת קול אדיר לפי דעתם של הרבה אנשים -  מה אתם חושבים על הביצועים שלה? מוגזמים או אדירים? הקול אדיר, אבל וולגרית
4. ריטה היא אישה דרמטית מאוד וזה בא לידי ביטוי בהופעות,בראיונות...אוהבים את זה? או שלדעתכם זה מוגזם? ממש לא
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? שני שיריה הראשונים: "בגידה" ו"שיר אהובת הספן" ו"הכניסיני תחת כנפך"
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? כל יתר השירים שלה

מאוד נגד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מאריה קארי '
מאריה קארי
01/04/2009 | 13:05
30
30
2. מאריה בתחילת דרכה התלבשה צנוע והיה לה תלתלים אבל איפשהו בשנת 1997 היא התחילה להשתחרר ולהיות קצת בימבו..., איפה אתם חושבים מאריה נראית טוב יותר?
3. שינוי זה גם היה במוסיקה שלה - בתחילת הקריירה שלה היא הייתה זמרת לכל משפחה בעלת בלדות ושירי פופ-אר אן בי מתוקים..ובשנת 1997 התחילה להתעסק באר אן בי ובהיפ הופ..איזה מאריה אתם אוהבים יותר? זאת שהייתה בשליטתו של טוני מוטולה או הזאת ששרה עם כל ראפר מזדמן?
4. מאריה היא בעלת 5 וחצי אוקטובות וקול ששובר זכוכיות - אוהבים את הקול שלה? או שאתם חושבים שהוא עשוה כאב ראש ?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאריה קארי'
מאריה קארי
01/04/2009 | 14:53
68
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? חלק אוהבים, חלק לא
2. מאריה בתחילת דרכה התלבשה צנוע והיה לה תלתלים אבל איפשהו בשנת 1997 היא התחילה להשתחרר ולהיות קצת בימבו..., איפה אתם חושבים מאריה נראית טוב יותר? בתחילת דרכה כשהיתה תמימה
3. שינוי זה גם היה במוסיקה שלה - בתחילת הקריירה שלה היא הייתה זמרת לכל משפחה בעלת בלדות ושירי פופ-אר אן בי מתוקים..ובשנת 1997 התחילה להתעסק באר אן בי ובהיפ הופ..איזה מאריה אתם אוהבים יותר? זאת שהייתה בשליטתו של טוני מוטולה או הזאת ששרה עם כל ראפר מזדמן? את תקופת הבלדות
4. מאריה היא בעלת 5 וחצי אוקטובות וקול ששובר זכוכיות - אוהבים את הקול שלה? או שאתם חושבים שהוא עשוה כאב ראש ? יש לה קול טוב
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? Without you Hero Against all odds
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? Touch my body Butterfly Bye bye

ולסיכום: בעד או נגד? נייטראלית
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 18:37
1
72
כן,מאוד! אומנם יש לה נטייה למחזר את עצמה ולהיות דביקה בליריקה שלה אך הקול שלה פשוט מכסה הכל!

2. מאריה בתחילת דרכה התלבשה צנוע והיה לה תלתלים אבל איפשהו בשנת 1997 היא התחילה להשתחרר ולהיות קצת בימבו..., איפה אתם חושבים מאריה נראית טוב יותר?
בתקופה של עכשיו - אומנם בימבו רצינית אך התלתלים פשוט מזעזעים לפי דעתי . ב1997 היא נראית הכי טוב!

3. שינוי זה גם היה במוסיקה שלה - בתחילת הקריירה שלה היא הייתה זמרת לכל משפחה בעלת בלדות ושירי פופ-אר אן בי מתוקים..ובשנת 1997 התחילה להתעסק באר אן בי ובהיפ הופ..איזה מאריה אתם אוהבים יותר? זאת שהייתה בשליטתו של טוני מוטולה או הזאת ששרה עם כל ראפר מזדמן?
אונם בשליטתו של טומי מוטולה היא לא הייתה בעלת חופש אומנותי רב אך היו לה שירים טובים יותר. נכון באטרפליי ומימי הם האלבומים הכי טובים שלה! אבל כמלול של שירים היא היתה טובה יותר ב1990-1997.

4. מאריה היא בעלת 5 וחצי אוקטובות וקול ששובר זכוכיות - אוהבים את הקול שלה? או שאתם חושבים שהוא עשוה כאב ראש ?
אוהב! קול מדהים ומרסק

1. My All
2. The Roof
3. Without You\Vision Of Love קשה לי להחליט..

1. Bye Bye - בלדה סתמית ופושרת.
2. Loverboy - שיר סתמי ומעצבן.
3. Boy( I Need You) - סתמי ולא מעניין.

ולסיכום: בעד או נגד? בעד! אונם טראשית אבל בקטע טוב!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'* אומנם '
* אומנם
01/04/2009 | 18:39
23
אוף ההודעות שלי כאלה מבולבלות..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/04/2009 | 22:06
66
כמובן! לא רק בגלל הקול האלוהי אלא גם בגלל הליריקה המעולה שלה, והטקסטים הטובים. הרבה מאוד מהטקסטים שלה קשורים לחיים האישיים שלה ויש לה שירים מאוד אמיתיים ונוגעים

בלי שום קשר ללבוש, אני חושבת שבתקופה של 1996 עד 1998 היא ניראת הכי טוב! במיוחד בתקופת בטרפליי 1997. למרות שגם היום היא נראית מעולה!

השיר הראשון שהיא שרה עם ראפר היה Fantasy מ-1995. אני לא אגיד שאני לא מתגעגעת לבלדות של פעם, אבל אני מעדיפה את מאריה של היום החופשייה עם שירי הרנבי האיכותיים האלבום בטרפליי הוא ללא ספק אחד האלבומים הכי טובים שלה אם לא הכי טוב. וגם TEOM מ-2005 אלבום מצויין! שהצליח הרבה, R&B משובח!

אכן אוהבת! קול אלוהי!

Slipping Away
Love Takes Time
Someday

Don't Stop נוראי!
Loverboy
Boy (I Need You)|
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
02/04/2009 | 06:55
21
71
1. כן כי הם טובים.
2. 1990-1994. אני הכי אוהב לוק טבעי. מאריה התחילה "להשתחרר" ולהשתנות כבר ב-1995.
3. קודם כל, מאריה החלה להתעמק בR&B ו"להשתחרר" מוזיקלית כבר ב-1995. את מאריה ששרה עם כל ראפר מזדמן אני לא סובל. בכל סגנון שהיא עסקה בו יש לה שירים טובים.
4. אוהב, ואגב 5 אוקטבות.
5. Do You Know Where You're Going To
Melt Away
Sweetheart
6. Boy
Did I Do That
I'll Be Loving You Long Time (פספוס ענק, המשפט "כגודל הציפייה גודל האכזבה" מאוד מתאים כאן)

בעד או נגד?
מבחינת מוזיקה אני מאוד בעד מאריה, מבחינה אישית אני די אוהב אותה, למרות ה"פאקים" שלה. היא התחילה את הקריירה עם קסם אישי ותמימות כובשת, אחרי זה הייתה תקופה שהיא תפסה מעצמה, יצאה סתומה בכל הזדמנות אפשרית והפגינה חוסר אינטיליגנציה, ומ-2005 נראה שהיא די התבגרה. בכל מקרה היא נשמה ומאוד אנושית, לחיוב ולשלילה.

מהתקופה שהיא הייתה סתומה הכי זכור לי הקטע הבא בו מאריה מתעסקת עם מישהי שבאמת לא כדאי להתחיל איתה, הלא היא מדונה, אבל כנראה שמאריה לא ידעה למה היא נכנסת:
ב-1996 בראיון בו נשאלה על מדונה היא אמרה משהו בסגנון: "מדונה? היא הייתה פופולרית כשהייתי בחטיבת הביניים או משהו כזה". כמובן שמדונה לא נשארה חייבת וכשהיא נשאלה על מה שאמרה מאריה היא אמרה: "אם רוצים לענות מישהו, שימו אותו יום שלם נעול בחדר עם שירים של מאריה קארי". נראה שפתאום פרץ במאריה זיק של הבנה עם מי היא מתעסקת. כחודש לאחר מכן מאריה חזרה בה: "מדונה נהדרת, היא עשתה דרך ארוכה ואני מאוד מעריכה אותה על זה". אבל נראה שמדונה לא שכחה ולא סלחה, ומאז בכל אירוע בו שתיהן נכחו (ולמזלה של מאריה זה קרה רק פעמיים), היא ספגה ממנה מרורים:
1. בגראמי 2006 המארגנים ומאריה רצו שהיא תופיע את ההופעה הפותחת, אבל מדונה אמרה שאם היא לא תופיע את ההופעה הפותחת היא לא באה. התוצאה: מדונה פותחת את הגראמי. המנצחת: מדונה.
2. ב-2005 ב-Live8 בלונדון, נתנה מדונה למארגנים הנחיות מדוייקות להרחיק ממנה ככל האפשר את מאריה, במאחורי הקלעים של המופע. התוצאה: מאריה כ"כ הוגבלה שבקושי היה לה זמן להכנות, העיתונות הבריטית ירדה עליה חזק מאי-פעם ומנגד היללה ושיבחה את מדונה. המנצחת: מדונה.
עד עצם היום הזה נשמעות מדי פעם התבטאויות של מאריה בהן היא מנסה לרכך את מדונה, למשל ב-2006 לפני הגראמי המדובר: "היא אגדה, היא נמצאת בשטח הרבה זמן ואני שמחה בשבילה", אך ללא הועיל.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הבה נדייק בפרטים...'
הבה נדייק בפרטים...
02/04/2009 | 10:23
20
28
אני לא רוצה לפתוח כאן שרשור וויכוח מיותר, אבל היה חשוב לי להעמיד את הפרטים על דיוקם.

מי שהחלה ב-'מלחמה' הזו באמצע שנות ה-90 היתה מדונה ולא מאריה. כפי שניתן גם לראות בוידאו הזה.
מדונה בתק' שיא הפופלאריות של מאריה אמרה על מאריה שהיא: היתה מעדיפה למות ולא להיות מאריה ו-שהיא לא חכמה במיוחד - מאריה נפגעה והגיבה כפי שהגיבה.

מקומה המכובד של מדונה בדפי ההיסטוריה של הפופ במקומו מונח, אבל גם היא לקתה בחוסר פרגון וקנאה כשהגיעו זמרות חדשות שגנבו ממנה חלק מהפוקוס.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
02/04/2009 | 12:53
18
מאריה לא התחילה עם זה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וזה בדיוק מה שאני התכוונתי בקשר למדונה'
וזה בדיוק מה שאני התכוונתי בקשר למדונה
02/04/2009 | 18:23
1
9
יש בצורך שלה לפירסום משהו מאד נואש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש בפרובוקציות שלך משהו מאוד נואש..'
יש בפרובוקציות שלך משהו מאוד נואש..
04/04/2009 | 10:20
13
בינתיים לא היצגת ולו מעשה נואש אחד של מדונה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'MTV, ממש מקור "אמין"..'
MTV, ממש מקור "אמין"..
03/04/2009 | 18:04
16
11
זה שהם בחרו להציג את זה כך זה יפה מאוד, רק חבל שהם שכחו שני דברים כדי לאמת את גירסתם (והם לא יכולים לאמת את גירסתם אלא רק להפריך אותה ולכן הם "שכחו"):
לשים את מה שמדונה אמרה, ולהודות בכך שהם נטשו את מדונה באותה תקופה (שנת 1996 הייתה שנת יובש מבחינת עשייה אצל מדונה וכרגיל MTV עומדים לצד מי שעושה משהו ולא ליד זה ש"נח").

שיא הפופולריות של מאריה היה ב-1993/1994 (ומי כמוך צריך לדעת את זה).

וגם אתה שכחת שני דברים:
דבר אחד זה שמדונה מעולם לא פתחה את הפה ראשונה (ע"ע תגובתי לסימונה) ודבר שני זה שמעניין שמאריה לאחר מכן פתאום החלה בפרגונים למדונה, בעוד שמדונה דובקת בעמדתה לגביה.

בקיצור מוטי, אני יודע שקשה לך לראות את "אהובתך הנערצת" ברגע מביך, אבל מה לעשות, It Happened.

"אבל גם היא לקתה בחוסר פרגון וקנאה כשהגיעו זמרות חדשות שגנבו ממנה חלק מהפוקוס."-אף אחד מעולם לא גנב ממדונה את הפוקוס, יש מספיק פוקוס לכולם, והיא אף פעם לא לקתה בחוסר פרגון וקנאה כלפי זמרות חדשות (אלא פשוט לא התייחסה אליהן, היא יודעת שרובן נידפות ברוח).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה יודע'
אתה יודע
03/04/2009 | 18:41
1
10
בקיצור מוטי, אני יודע שקשה לך לראות את "אהובתך הנערצת" ברגע מביך, אבל מה לעשות, It Happened.
אפשר להפנות את זה גם אלייך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מדונה היא לא אהובתי הנערצת,'
מדונה היא לא אהובתי הנערצת,
04/04/2009 | 09:59
9
ולכן אי אפשר להפנות את זה אליי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'טוב, לא רציתי, אבל זה מתבקש:'
טוב, לא רציתי, אבל זה מתבקש:
03/04/2009 | 18:43
5
14
בעניין הפופלאריות של מאריה - Daydream היה רב מכר גדול יותר בארה"ב מאשר Music Box, שהיה הרב מכר הגדול ביותר שלה באופן כללי.

אני רחוק מלהיות פנאטי, ומי שמכיר אותי יודע שאני יודע להיות ביקורתי, כאשר זה נדרש, ולא מעט גם אל מאריה עצמה. היא עשתה במהלך השנים לא מעט שטויות, גם בשדה המקצועי וגם בזה האישי.

מי שנוהג כאן בפנאטיות במקרה הזה הוא לא אני . להאשים את אם טי וי בחוסר מקצועיות, אין לאם טי וי שום אינטרס להמציא משפטים כאלו כאילו הם נאמרו כביכול ע"י מדונה. ולנסות הפריך כל דעה שיש כאן למישהו שלא מציירת את מדונה כאישיות המאה נראה לי מוגזם. לא אמרתי שהיא בנאדם מרושע, היא אנושית והיא שוגה כמו כל אחד אחר.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מוטי אתה לא צריך להתחסד ולהיתמם.. '
מוטי אתה לא צריך להתחסד ולהיתמם..
04/04/2009 | 09:56
4
15
זה לא מוסיף לך..

לעניינינו:
תקופת 1993/1994 הייתה התקופה הכי פופולרית של מאריה. "חלום בהקיץ" ו"תיבת נגינה" מכרו שניהם כ-10 מיליון בארה"ב. ההוכחה הכי טובה: ההד התקשורתי סביב מאריה באותה תקופה, Without You באירופה ו-Hero בארה"ב ובאירופה, שנחשבים אולי לשירים הכי מזוהים עם מאריה, אנשים לא זוכרים כיום את Daydream, אנשים כן זוכרים את Music Box.

"מי שנוהג כאן בפנאטיות במקרה הזה הוא לא אני . להאשים את אם טי וי בחוסר מקצועיות, אין לאם טי וי שום אינטרס להמציא משפטים כאלו כאילו הם נאמרו כביכול ע"י מדונה. ולנסות הפריך כל דעה שיש כאן למישהו שלא מציירת את מדונה כאישיות המאה נראה לי מוגזם. לא אמרתי שהיא בנאדם מרושע, היא אנושית והיא שוגה כמו כל אחד אחר."- אתה כן נהגת בפנאטיות, כי העובדות אומרות משהו אחד ואתה אומר משהו אחר. לא "האשמתי" את אם טי וי בחוסר מקצועיות, היצגתי את העובדות כפי שהן. לאם טי וי בהחלט היה באותה תקופה אינטרס להציג את העניין בצורה הנ"ל, שכן מדונה שיעממה אותו, ואם טי וי לא אוהב בלשון המעטה כשמשעממים אותו. מי כמוך צריך לדעת את זה, עם העליהום שהם עשו על מאריה ב-2001.
(היא לא עשתה מוזיקה אז נכנסו לה לחיים האישיים והפיצו שמועות מכל כיוון אפשרי)

"ולנסות הפריך כל דעה שיש כאן למישהו שלא מציירת את מדונה כאישיות המאה נראה לי מוגזם."-אני לא הפרכתי בשרשור הזה שום דיעה אלא היצגתי את העובדות.  

"לא אמרתי שהיא בנאדם מרושע, היא אנושית והיא שוגה כמו כל אחד אחר."-אבל במקרה הנ"ל הטעות הייתה של מאריה, אם לא שמת לב עד כה..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תסלח לי, אבל מוטי צודק'
תסלח לי, אבל מוטי צודק
04/04/2009 | 12:14
3
12
עד כה משנוהג בפאנטיות זהו אתה. אתה מגן על מדונה כאילו שאתה באמת יודע מה קרה שם. ואתה הוא זה שלא מוכן לקבל שאולי הפעם מדונה טעתה. אן לך כל הוכחה, ואילו מוטי הציג לך ווידאו.

ובנוגע לתשובה שלך אלי, על האינטלגנציה של מאריה, אני לא חושבת שמדונה יותר אינטלגנטית ממנה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סימונה יקירתי,'
סימונה יקירתי,
05/04/2009 | 11:11
2
12
"אתה מגן על מדונה כאילו שאתה באמת יודע מה קרה שם"-אני לא מגן על מדונה, מדונה לא זקוקה להגנה היא הסתדרה לכל אורך הקריירה שלה לבד ובכוחות עצמה, ואני באמת יודע מה קרה שם.
"ואתה הוא זה שלא מוכן לקבל שאולי הפעם מדונה טעתה. אן לך כל הוכחה, ואילו מוטי הציג לך ווידאו."-הווידאו לא מוכיח כלום מלבד זה ש-MTV נטשו באותה תקופה את מדונה ושהם לא הראו את דבריה של מדונה, כי אם היית רואה מה מדונה אמרה היית רואה שהמראיינת שואלת את מדונה: "מה את אומרת על מה שאמרה עלייך מאריה?" מה שמעיד על כך שמאריה היא זו שהתחילה. יש לך עוד אינספור הוכחות לכך שמאריה התחילה בשאר התגובות שלי בשרשור הזה, אני לא אוהב לחזור על עצמי.
"ובנוגע לתשובה שלך אלי, על האינטלגנציה של מאריה, אני לא חושבת שמדונה יותר אינטלגנטית ממנה." - את טועה, וסימן שאת לא יודעת מה זה אינטיליגנציה. ואגב, למדונה יש אייקיו של 140 (רמת גאונות), ולמאריה אם אינני טועה 85.  
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יקירי'
יקירי
05/04/2009 | 12:27
1
9
אין לי כל קווה להמשיך להתווכח איתך, או לריב איתך.

אני רק אומר כמה דברים ובזה אני מסיימת. אין לי כל כוונה להתווכח איתך או לריב איתך על שטויות, כי באמת ממה שראיתי עד כה אתה אחלה של בנאדם.

אני יודעת מה זו אינטלגנציה. אתה לא יכול להוכיח שום אינטלגיה מכיוון שאתה לא מכיר אף זמרת אישית, לא גדלת איתם. וגם אם למדונה יש יותר איקיוו זה לא אומר שיש לה חוכמת חיים זה מעבר לחוכמה בגדול, זה לא רק לומר היא למדה.... ויש לה ככה וככה תארים, יש מה שנקרא חוכמת חיים שאין לי כוח להתחיל להסביר.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא רב איתך. '
אני לא רב איתך.
05/04/2009 | 13:28
8
"אתה לא יכול להוכיח שום אינטלגיה מכיוון שאתה לא מכיר אף זמרת אישית, לא גדלת איתם."- אני עוקב אחרי הקריירה של שתיהן, ואני חושב שלאורך הקריירה שלה, מאריה לקתה בקבלת ההחלטות שלה הרבה יותר ממדונה (ששגתה לא פעם), קבלת החלטות נמדדת בין היתר באינטיליגנציה.

"וגם אם למדונה יש יותר איקיוו זה לא אומר שיש לה חוכמת חיים זה מעבר לחוכמה בגדול, זה לא רק לומר היא למדה.... ויש לה ככה וככה תארים, יש מה שנקרא חוכמת חיים שאין לי כוח להתחיל להסביר."-מדונה הראתה את חוכמת החיים שלה לא פעם..

יום טוב

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך אתה יודע מי התחילה?'
איך אתה יודע מי התחילה?
04/04/2009 | 13:04
7
7
השמועה היא דווקא שמדונה התחילה.
זה קיבל חיזוק לפני שנתיים, כשהמגזין !OK (כן, אני יודע שלא מדובר במקור אמין במיוחד) הקדיש כתבה ליריבות הזו ובה נכתב שמדונה אמרה כשהתקשתה למכור אלבומים בשנות התשעים שהיא מעדיפה למות ולא להיות מאריה.
מאריה ירתה בחזרה: "לא הקדשתי תשומת לב למדונה מאז חטיבת הביניים, כשהיא היתה פופולארית".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'OK הציגו את מה ש-MTV הציגו.'
OK הציגו את מה ש-MTV הציגו.
05/04/2009 | 13:15
6
11
"השמועה היא דווקא שמדונה התחילה."- השמועה ש-MTV הפיץ, שמסלפת לחלוטין את מה שקרה בפועל.
"כשהמגזין !OK (כן, אני יודע שלא מדובר במקור אמין במיוחד)"-בלשון המעטה..
"כתבה ליריבות הזו ובה נכתב שמדונה אמרה כשהתקשתה למכור אלבומים בשנות התשעים שהיא מעדיפה למות ולא להיות מאריה."-מדונה לא התקשתה למכור אלבומים בשנות ה-90. האלבום הכי פחות נמכר שלה בשנות ה-90 הוא אירוטיקה שמכר כ-4 מיליון עותקים. בשנות ה-90 מדונה אומנם הייתה בירידה מבחינת מכירות אלבומים, אבל לא "התקשתה למכור אלבומים".

מי שפתחה את הפה ראשונה הייתה מאריה, ויש לך הוכחות לכך לאורך כל השרשור.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא מצאתי.'
לא מצאתי.
05/04/2009 | 13:22
3
8
תוכל לחזור על אחת?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחת:'
אחת:
05/04/2009 | 13:39
2
9
מדונה, במשך 27 שנות קריירה סולו, מעולם לא פתחה את הפה ראשונה על מישהו בעולם המוזיקה אלא רק הגיבה לדברים שנאמרו עליה (למשל ע"י מייקל ג'קסון, אלטון ג'ון, ג'נט ג'קסון).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נניח וזה נכון'
נניח וזה נכון
05/04/2009 | 20:06
1
11
(זה לא), איך אתה יודע שמאריה התחילה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה כן נכון.'
זה כן נכון.
06/04/2009 | 14:55
8
ההוכחה שהבאתי מוכיחה שמאריה היא זו שהתחילה. לעוד הוכחות, קרא בעיון את השרשור.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא נתת ולו הוכחה אחת רלוונטית לעניין זה'
לא נתת ולו הוכחה אחת רלוונטית לעניין זה
05/04/2009 | 13:35
1
14
אני לא אוהב להיגרר לוויכוחים האלו, אבל שים לב שאתה מתעקש להיות צודק, וזה לא אומר בהכרח שאתה כזה, במקרה הזה.

להיכנס לענייני רמת אינטליגנציה ולהציג את מאריה כלא אינטיליגנטית במיוחד  - נו באמת..מעבר לזה שזה שטויות חסרות יסוד, אתה שוב ושוב מנסה להציג את מדונה כאישה המושלמת בתבל. אין לי בעיה עם זה, תאמין במה שאתה רוצה, לא שכנעת אותי.

אין לי דבר נגד מדונה, ואני אוהב רבים משיריה, ואני יודע שאתה אוהב גם רבים משירי מאריה. נשאיר את זה ככה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מוטי, אני אף פעם, בשום ויכוח:'
מוטי, אני אף פעם, בשום ויכוח:
05/04/2009 | 14:03
15
לא מתעקש על היותי צודק.
מה לעשות, במקרה הזה אני צודק..

אין לי בעיה להודות בטעותי וידידה טובה שלי כאן בשם קארין יודעת את זה על בשרה. מה שכן, אני עקשן חסר תקנה כשזה מגיע לענייני עובדות, כי אם לא ניצמד עליהן, אז בעצם על מה יש לנו להתבסס?

ההוכחות שנתתי רלוונטיות ביותר. אתה מתייחס אליהן כ"לא רלוונטיות" כי זה פשוט נוח לך מה"פוזיציה" בה אתה נמצא (בכל מצב אתה מעדיף את מאריה על מדונה).

"להיכנס לענייני רמת אינטליגנציה ולהציג את מאריה כלא אינטיליגנטית במיוחד  - נו באמת..מעבר לזה שזה שטויות חסרות יסוד, אתה שוב ושוב מנסה להציג את מדונה כאישה המושלמת בתבל."- אז בוא נעמיד את הדברים על דיוקם, מדונה אינה האישה המושלמת בתבל. מה שכן, היא הרבה יותר אינטיליגנטית ממאריה, ע"ע גם לתגובות שלי לסימונה. מה לעשות, מאריה לא אינטיליגנטית במיוחד, רמת קבלת ההחלטות שלה נמוכה והיא יצאה לא פעם ב"התבטאויות דיוותיות" מביכות (וכן, אני יודע שרוב המקרים זה שמועות חסרות שחר אבל היו גם מקרים ש.. אתה יודע עליהם, נחסוך זאת ממך).

מעולם לא אמרתי שיש לך משהו נגד מדונה, להפך, אתה בין הבודדים שמייצגים את הקול השפוי במחנה מאריה ומוכיחים שאפשר לאהוב את שתיהן, וכל הכבוד לך על כך. במקרה הזה ספציפית, כנראה "נטיית ליבך" הטבעית כלפי מאריה השפיעה ומיהרת להגיב מבלי לבדוק את הדברים..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאריה'
מאריה
02/04/2009 | 11:25
63
אוהב מאוד את מאריה, מפתיע אה..
ובכל זאת לחלוטין לא עיוור וגם ביקורתי לגבי לא מעט בחירות מוזיקליות שלה, בעיקר בין השנים 99-04, לפני תק' 'מימי'..

אני אהבתי יותר את המראה הפשוט והתמים שלה בתחילת דרכה, אבל היא נראתה בשיאה בתק' בטרפליי ב-97'-98'.

אני אוהב יותר שירים מהעשור הראשון שלה מאשר מהשני ועם זאת האלבום שלה שהוא גולת הכותרת בעיני נשאר אלבום הפרידה מטומי - בטרפליי, ולצידו אוהב מאוד את אלבום הבכורה המעולה ואת מימי מ-05'.

4. מאריה היא בעלת 5 וחצי אוקטובות וקול ששובר זכוכיות - אוהבים את הקול שלה? או שאתם חושבים שהוא עושה כאב ראש ?
קול מרהיב, ענק וחד פעמי.

Vision Of Love
Outside
If it's Over - Unplugged
על קצה המזלג..לאו דווקא האהובים ביותר, שירים שאני מאוד אוהב

Boy
Don't Stop
Irresistible

בטח שבעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אף פעם לא אכלתי קארי'
אף פעם לא אכלתי קארי
02/04/2009 | 12:15
62
1. זה נהיה מוטיב חוזר פה - לא אהבתי כמעט דבר שהיא עשתה בעשור הנוכחי
2. אמצע הניינטיז
3. תחת השרביט של מוטולה, נו לא, זה ביטוי!
4. היא לא נסתה פעם להכנס לגינס עם הקול ונכשלה? בכל אופן כשהיא משתמשת בו כמו שצריך זה יוצא מעולה.
5. without you
6. הסינגלים משני האלבומים האחרונים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 21:43
60
כן, כמובן. הקול, הלחנים, המילים בחלק גדול מהשירים כמו hero ודומיו
העדפתי את המראה שלה בתחילת הדרך (למרות שגם אז היא לא התלבשה ממש צנוע, פשוט הייתה לה תדמית כללית של "בת השכן").
באופן אישי אני שמחה שהיא השתחררה מהשליטה של מוטולה שהייתה טראומטית עבורה אבל מבחינה מוזיקלית אני מעדיפה את השלב הזה בקריירה שלה, למרות שאני ממשיכה לאהוב אותה גם בשלב השניץ
אוהבת אותו, קול נדיר
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? רק 3?
make it happen
hero
can't take that away from me
boy
babydoll
how much
ולסיכו0-בעד, בעד ,בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
04/04/2009 | 12:53
60
גדלתי על האלבום Butterfly שלה, אבל הפסקתי לעקוב אחריה לאחר ההתמוטטות המתוקשרת.
חזרתי להתעניין בה כשהיא הוציאה בשנה שעברה את האלבום E=MC².

המראה: אני חושב שהיא נראית טוב יותר בשנות האלפיים, למרות שאני מודה שיש משהו כובש במראה ה"בתולי" שלה בשנות התשעים.

השינוי המוסיקלי: קשה לי לענות על זה. בכל אלבום שלה יש שירים שאני אוהב, אבל אני אכן אעדיף שהאלבום הבא יהיה כמה שיותר סול-R&B וכמה שפחות פופ-R&B, בערך כמו בתקופה שהיא "נשלטה" על ידי טומי מוטולה.

הקול: כמובן שאני אוהב אותו.
מעבר למנעד המרשים, יש לה את היכולת לנתב את הקול וליצור הרמוניה, וזה מה שמקנה לה ניצחון ב"מלחמה" נגד וויטני יוסטון, שאולי ידעה לשיר חזק יותר, אבל השתמשה בטון תקיף.

שלושה שירים אהובים: My All, Vision Of Love ו-The Roof.
שלושה שירים שנואים: X-Girlfriend, Loverboy ו-I Wish You Knew.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' חווה אלברשטיין '
חווה אלברשטיין
01/04/2009 | 13:19
8
31
2. חווה זמרת בעלת נכסי צאן ברזל למוסיקה הישראלית והערכת המבקרים - אם זה מגיע לה או שהיא אוברייטד לדעתכם?
3. חווה הוציאה בשנת 1989 את השיר "חד גדיא" שיר מחאה פוליטי לנוכח האינתיפאדה הראשונה וכנגד השליטה הישראלית בשטחים. שיר זה, המתאר מחזור דמים על בסיס השיר הידוע מההגדה של פסח, הוחרם בתחנות הרדיו וגרר תגובות סוערות נגדה. האם זה היה מוצדק לדעתכם התגובות האלה? אם לא - למה?
4. חווה הוציאה בשנת 1975 את האלבום "כמו צמח בר".. אלבום זה נזכר בתודעה של האנשים ויצאו ממנו קלאסיקות רבות. איזה שיר לדעתכם הכי ישרוד מהאלבום הזה?

לסיכום: בעד או נגד?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שכחתי תמונה '
שכחתי תמונה
01/04/2009 | 13:22
23
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 20:33
59
כן. אומנם היא קצת ענתיקה..אבל עדיין זמרת משכמה ומעלה.

2. חווה זמרת בעלת נכסי צאן ברזל למוסיקה הישראלית והערכת המבקרים - אם זה מגיע לה או שהיא אוברייטד לדעתכם?
זה מגיע לה אך היא מעט אוברייטד,לא יודע על איזו נקודה להצביע על זה שהיא אוברייטד אבל הבאזז קצת מוגזם..

3. חווה הוציאה בשנת 1989 את השיר "חד גדיא" שיר מחאה פוליטי לנוכח האינתיפאדה הראשונה וכנגד השליטה הישראלית בשטחים. שיר זה, המתאר מחזור דמים על בסיס השיר הידוע מההגדה של פסח, הוחרם בתחנות הרדיו וגרר תגובות סוערות נגדה. האם זה היה מוצדק לדעתכם התגובות האלה? אם לא - למה?
לא מוצדק. נכון, לא הייתי קיים בזמנו אבל עדיין לא צריך להחרים אוצן על דעות פוליטיות,גם אם הוא תפס תחת יותר מדי .

4. חווה הוציאה בשנת 1975 את האלבום "כמו צמח בר".. אלבום זה נזכר בתודעה של האנשים ויצאו ממנו קלאסיקות רבות. איזה שיר לדעתכם הכי ישרוד מהאלבום הזה?
"כמו צמח בר" - אחת הקלאסיקות של המוסיקה הישראלית.

1. ימי בנימינה
2. אדבר איתך
3. לונדון

בלדה על סוס עם כתם על המצח - שיר מעצבן ודורש כאפה!
חוץ מזה אין...

לסיכום: בעד או נגד? בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חווה'
חווה
02/04/2009 | 11:32
51
מהממת! מתחבר בעיקר לתקופת שנות השבעים המשובחת שלה.

מגדולות הזמרות שלנו בהחלט!!!!

אני מעריך אומן שבוחר להציג עמדות פוליטיות ואחרות גם עם זה גובה בחובו מחיר.

בלתי אפשרי לבחור שיר אחד, אחד מן המושלמים שנעשו בארץ.

אדבר איתך
כמו צמח בר
ימי בנימינה
יש עוד כ"כ הרבה...

פחות מתחבר אך גם פחות התעמקתי במוזיקה שלה בשנים האחרונות. היו לה כמה יציאות שנראו לי מעיקות ומעצבנות, אך לא עולה לי כרגע שיר מסויים..

לסיכום: בעד או נגד?
בעד !!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חוה '
חוה
02/04/2009 | 18:57
59
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? השירים טובים, לא מת על הקול שלה
2. חווה זמרת בעלת נכסי צאן ברזל למוסיקה הישראלית והערכת המבקרים - אם זה מגיע לה או שהיא אוברייטד לדעתכם? קצת אוברייטד
3. חווה הוציאה בשנת 1989 את השיר "חד גדיא" שיר מחאה פוליטי לנוכח האינתיפאדה הראשונה וכנגד השליטה הישראלית בשטחים. שיר זה, המתאר מחזור דמים על בסיס השיר הידוע מההגדה של פסח, הוחרם בתחנות הרדיו וגרר תגובות סוערות נגדה. האם זה היה מוצדק לדעתכם התגובות האלה? אם לא - למה? לא מתעניין בזה
4. חווה הוציאה בשנת 1975 את האלבום "כמו צמח בר".. אלבום זה נזכר בתודעה של האנשים ויצאו ממנו קלאסיקות רבות. איזה שיר לדעתכם הכי ישרוד מהאלבום הזה? כמו צמח בר
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? פרח הלילך, מרדף, נחל התנינים
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית - לא זוכר כרגע
בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'העיקר שהטלוויזיה תהייה טלוויזיה'
העיקר שהטלוויזיה תהייה טלוויזיה
03/04/2009 | 18:28
52
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? לרוב בחירות שירים איכותיות מאוד, ועובדה שזה שורד את מבחן הזמן.
2. חווה זמרת בעלת נכסי צאן ברזל למוסיקה הישראלית והערכת המבקרים - אם זה מגיע לה או שהיא אוברייטד לדעתכם? מגיע, מגיע.
3. חווה הוציאה בשנת 1989 את השיר "חד גדיא" שיר מחאה פוליטי לנוכח האינתיפאדה הראשונה וכנגד השליטה הישראלית בשטחים. שיר זה, המתאר מחזור דמים על בסיס השיר הידוע מההגדה של פסח, הוחרם בתחנות הרדיו וגרר תגובות סוערות נגדה. האם זה היה מוצדק לדעתכם התגובות האלה? אם לא - למה? שיר לגיטימי ביותר.
4. חווה הוציאה בשנת 1975 את האלבום "כמו צמח בר".. אלבום זה נזכר בתודעה של האנשים ויצאו ממנו קלאסיקות רבות. איזה שיר לדעתכם הכי ישרוד מהאלבום הזה? את תלכי בשדה / אדבר איתך / כמו צמח בר / ימי בנימינה. אלה האהובים עליי, והאמת שדי קשה לדעת.
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? עזבו אותי.. בוחר שלא לבחור.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2009 | 22:26
48
לא יודעת אם היא ממש אחת מה-זמרות האהובות עליי אבל אני אוהבת הרבה קלאסיקות שלה וגם קצת מהשירים המאוחרים שזוכים לפחות פרסום. מצד שני אני לא משתגעת עליה מבחינה ווקאלית,  יש שירים שלה שאני אוהבת יותר בביצועים של אחרים כמו השירים שמתי כספי כתב לה בביצועים שלו.
מגיע לה, אולי חבל שהשירים הישנים תופסים יותר מדי מקום על חשבון השירים החדשים שהיא ממשיכה להוציא (אני יודעת שגם לה זה מפריע)
אני בעד הכיוון של מחאה פוליטית בשירים שלה בעשרים השנה האחרונות. אולי טוב שהשיר חולל סערה כי ככה הוא עשה יותר רעש.
אולי "את תלכי בשדה"
רקמה אנושית
צל (שיר מחאה חברתי מאחד האלבומים האחרונים)
אדבר איתך
יש שירים שלה שאני פחות מתחברת אליהם אבל קשה לי להיזכר כרגע במשהו ספציפי
לסיכום: בעד או נגד?בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
04/04/2009 | 23:37
52
1. לעיתים קשה לעיכול ונשמע כאילו מקפסולת זמן אחרת, אבל יש לא מעט שירים שאני אוהב
2. דיי מגיע לה, ליריקלית
3. השיר לא זכור לי, אבל אני יכול להבין את התגובות הנזעמות ואת תגובת הרדיו נוכח הלך הציבור באותו זמן, כנראה בכדי לא לפגוע בסולידריות ובלאומיות באותם זמנים (מלחמה תמיד תגרום לכך)...על השאלה האם זה היה מוצדק אפשר להסתכל באלף ואחד דרכים שיתנו אלף ואחד תשובות שונות.
4. שיר הנושא, לדעתי.
5. אדבר איתך, כמו צמח בר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' קיילי מינוג '
קיילי מינוג
01/04/2009 | 13:49
10
32
2. קיילי היא זמרת שהחליפה הקרבה תדמיות וזאנרים בקריירה שלה - איפה לדעתכם היה התקופה הטובה ביותר שלה?
3. קיילי אף פעם לא הצליחה בארה"ב. (למעט האלבום Fever בשנת 2001 והאלבום הראשון בשנת 1988 שכה שם להצלחה סבירה.) מהי לדעתכם הסיבה? האם המוסיקה שלה אירופאית מדי?
4. קיילי אומנם יודעת לשיר אך תמיד השירים שלה מפוצצים בהפקות אלקטרוניות ועייותי קול(לפחות בעשור האחרון). למה, לפי דעתכם היא מסתירה תקול שלה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שוב שכחתי '
שוב שכחתי
01/04/2009 | 13:53
42
לצפיה ב-'עונה '
עונה
01/04/2009 | 20:57
64
כן. היא בול הטעם שלי - אלקטרוני,פצצתי וNasty!

2. קיילי היא זמרת שהחליפה הקרבה תדמיות וזאנרים בקריירה שלה - איפה לדעתכם היה התקופה הטובה ביותר שלה?
תקופת Light Years בשנת 2000 - הסינגלים הכי טובים,הקליפים הכי סקסיים שלה, הכי כוסית שם!

3. קיילי אף פעם לא הצליחה בארה"ב. (למעט האלבום Fever בשנת 2001 והאלבום הראשון בשנת 1988 שזכה שם להצלחה סבירה.) מהי לדעתכם הסיבה? האם המוסיקה שלה אירופאית מדי?
לא יודע להצביע על סיבה . כנראה באמת יש לה מוסיקה קלילה וכיפית מדי בשביל האמריקקים המלוקקים.

4. קיילי אומנם יודעת לשיר אך תמיד השירים שלה מפוצצים בהפקות אלקטרוניות ועייותי קול(לפחות בעשור האחרון). למה, לפי דעתכם היא מסתירה תקול שלה?
אולי כתוצאה של חוסר ביטחון (למרות שלא נראה לי שהיא חסרת ביטחון.) נראה לי רק היא יודעת

1. Confinde In Me
2. On A Night Like This
3. Its In Your Eyes

1. Heart Beat Rock - זוועתי ברמות קשות.
2. Nu-di-ty - שיר מעפן ביותר.
3. הדואט שלה עם קודפליי - Lhuna

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קיילי'
קיילי
01/04/2009 | 20:59
3
61
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? אוהב מאודדד
2. קיילי היא זמרת שהחליפה הקרבה תדמיות וזאנרים בקריירה שלה - איפה לדעתכם היה התקופה הטובה ביותר שלה? אוהב אותה בשנות ה-80' ובשנות ה-00'
3. קיילי אף פעם לא הצליחה בארה"ב. (למעט האלבום Fever בשנת 2001 והאלבום הראשון בשנת 1988 שכה שם להצלחה סבירה.) מהי לדעתכם הסיבה? האם המוסיקה שלה אירופאית מדי? בדיוק זו הסיבה
4. קיילי אומנם יודעת לשיר אך תמיד השירים שלה מפוצצים בהפקות אלקטרוניות ועייותי קול(לפחות בעשור האחרון). למה, לפי דעתכם היא מסתירה תקול שלה? לא חושב שהיא מסתירה את הקול
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? Turn it into love  Tears on my pillow On a night like this
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? אין דבר כזה
ולסיכום: בעד או נגד? הכי בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עכשיו אני כבר בטוח שאני יודע מי אתה חח'
עכשיו אני כבר בטוח שאני יודע מי אתה חח
01/04/2009 | 22:06
2
13
לצפיה ב-'דווקא פה זה הייתי אני'
דווקא פה זה הייתי אני
02/04/2009 | 00:45
26
אלה השירים שאני הכי אוהב של קיילי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קיילי'
קיילי
02/04/2009 | 12:41
58
מחבב מאוד את קיילי, יש ברפרטואר שלה הרבה שירי פופ חזקים, וגם כשהלכה קצת לאיבוד הצליחה לחזור ולהפתיע לטובה.

תחילת שנות ה-2000, קאמבק זוהר וססגוני.

3. קיילי אף פעם לא הצליחה בארה"ב. (למעט האלבום Fever בשנת 2001 והאלבום הראשון בשנת 1988 שכה שם להצלחה סבירה.) מהי לדעתכם הסיבה? האם המוסיקה שלה אירופאית מדי?
שילוב של מזל, משאבים ואולי גם עניינים שקשורים למוזיקה עצמה.

אני לא חושב שהיא מסתירה אותו באופן יוצא דופן, אין לה קול גדול, אלא קול מתקתק ונעים והיא עושה איתו את המיטב

Confide in Me
Better the Devil You Know
Where the Wild Roses Grow

יש לה הרבה שירי פופ לא מזיקים, אך גם נשכחים..

בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
02/04/2009 | 12:48
1
60
אוהב

התקופה המאוחרת, משנת 2001

לא ניסתה יותר מדי הממ1

אני לא חושב שההפקות נובעות מהמטרה להסתיר את הקול....

Speakerphone
Love at the first sigh
Can't get out you of my head

הרבה שירים מתחילת הקריירה שלה

בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2009 | 22:38
54
סך הכל כן, אוהבת את הסגנון של רובם.
בשנות ה-90, עם confide in me, הדואט עם ניק קייב ועוד כמה שירים איכותיים.
קשה לי למצוא הסבר.
אין לה קול כזה גדול והיא גם שרה שירי פופ שההפקה בהם היא העיקר.
confide in me
put yourself in my place
some kind of bliss
can't get you out of my head ואולי עוד כמה משירי הדאנס שלה בשנים האחרונות שרובם היו טובים אבל חלק חזרו על עצמם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' ויטני יוסטון '
ויטני יוסטון
01/04/2009 | 14:31
5
21
2. ויטני היא בעלת קול ענק שהייוה מודל לחיקוי עבור זמרות רבות - האם יש מי שיכולה להיות בפרמטרים שלה?
3. ובין ויטני ומאריה תמיד עושים השוואות - האם יש מקום להשוואות האלה? האם יש נקודות דמיון שאפשר להשוות?
4. ויטני ידועה גם חוץ מהקול שלה בשערוריות שלה - איזה שערורי הכי זכורה לכם?
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה האישית?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
02/04/2009 | 10:20
1
59
כן. למרות שהיא לא זמרת מספיק מגוונת.

2. ויטני היא בעלת קול ענק שהייוה מודל לחיקוי עבור זמרות רבות - האם יש מי שיכולה להיות בפרמטרים שלה?
גניפר האדסון . ישלה תהגשה והאיטיטוד של ויטני. היא שרה חזק ושיר כמו ויטני.

3. ובין ויטני ומאריה תמיד עושים השוואות - האם יש מקום להשוואות האלה? האם יש נקודות דמיון שאפשר להשוות?
נקודת שיוויון:
- שתיהן ווקאליסטיות ענקיות.
- הלהיט הכי גדול של ויטני הוא קאבר. הלהיט הכי גדול של מאריה באירופה הוא קאבר. משמע - נסיכות קאברים.
- לשתיהן יש בלדות פאוור גדולות ושירי הR&B כיפיים שעושים מצב רוח.
- שתיהן רוקדות מזעזע
- שתיהן די מטורללות
שוני:
- ויטני תמיד שרה חזק יותר. השירה של מאריה מאוד מתחנחנת ורכה כזאת..
- מאריה כותבת את השירים שלה. ויטני - לא.
- ויטני לא שרה עם כל ראפר מזדמן.
לסיכום: יש מה להשוות אבל עדיף שכל אחת תתעסק בעינינייה.

הראיון שלה עם איזו בלונדה אחת (דיאן סויר?) מסוומת ברמות קשות היא הייתה שם.

1. Saving All My Love For You
2. Heartbreak Hotel
3. Run To You  
אולי את Exhale
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*ישר ,* יש לה, '
*ישר ,* יש לה,
02/04/2009 | 14:27
21
הייתי חייב לתקן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וויטני'
וויטני
02/04/2009 | 12:56
57
זמרת גדולה ללא ספק, מסכים עם עניין חוסר הגיוון המוזיקלי המספק...כל עוד הקול הענק הופיע במלוא הדרו זה היה מספיק, בשנים האחרונות אין ספק שתצטרך להמציא את עצמה מחדש אם תרצה קאמבק מוצלח.

היא נכנסת לתיבה של הווקאליסטיות שמופיעות אחת ל...חכן אף לאונה, האדסון, ביונסה, קיז, אגילרה וכו'  לא נכנסת למשבצת שלה ושל מאריה בפרמטרים ווקאליים של תק' השיא שלהן.

יש נקודות דמיון בשל המנעד הקולי היוצא דופן, הבלדות הגדולות מהחיים, והדרמה הרבה בחייהן - עדיין יש הרבה הבדלים בינהן.

4. ויטני ידועה גם חוץ מהקול שלה בשערוריות שלה - איזה שערוריה הכי זכורה לכם?
שתהיה בריאה, לא חסר...

Saving All My Love for You
Run to You
All the Man That I Need

Whatchulookinat
Love Is a Contact Sport
Something in Common

בעד, בריאות ואושר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וויטניייייייייי'
וויטניייייייייי
02/04/2009 | 14:12
52
מאוד!!!

ממש ממש לא! אל תגזימו כרגע אף אחת לא משתווה לוויטני של שנות ה-80 וה-90. אולי יש כמה זמרות שמתקרבות אליה אבל לא מעבר

נקודות הדמיון היחידות הן ששתיהן עם קול ענק ועוצמתי, עם בלדות מעולות. ושתיהן משוגעות

כל השערוריות שלה עם בעלה לשעבר והסמים, הסיבה שהיא איבדה את הקול

I Will Always Love You
Saving All My Love For You
Run to You

Something in Common
Where You Are

מאוד בעד!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2009 | 22:34
54
את רובם, בעיקר את הלהיטים-כן. יש לה קול מצויין ושירים טובים
אני אישית מעדיפה את הקול של מאריה קארי בתחילת שנות ה-90. לליאונה לואיס יש קול דומה לזה של וויטני.
לדעתי בכל זאת יש להן גוני קול שונים, למרות ששתיהן שרות בסגנון דומה. הקול של ויטני מבוסס יותר על שירה עוצמתית ושל מאריה- על מנעד רחב.
לא ממש שערוריה אלא הופעה שלה במופע הדיוות לפני 10 שנים, שהיא קיפצה בעצבנות על הבמה ושרה את השורות מתוך השיר שלה: I'm gonna be alright כשהיא נראתה ממש ההפך מזה.
greatest love of all
on my own
I wanna dance
בטח משהו משירי האר'אנ'בי מהאלבומים האחרונים שלה
השיר just the lonely talking again ועוד כמה שירים משעממים בסגנון מהאלבום whitney מ-1987
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' שאניה טווין '
שאניה טווין
01/04/2009 | 14:52
3
20
2. שאניה טווין אומנם לא מחשבות מזמרות המוכרות(לא מבחינת מכירות, אלא השפעה ומעמד.) ביותר שיש (אולי בארה"ב - כן אבל בשאר העולם פחות.) אבל עדיין אלבומה Come On Over שיצא ב1998 נחשב כאלבום המוכר ביותר לזמרת. איך אפשר להסביר את זה?
3. שאניה זמרת קאנטרי אך מצליחה להביא איתה משהו שונה לסגנון הזה - מהו לדעתכם?
4. לשאניה אף פעם לא היו שערוריות גדולות כמו הרבה זמרות אחרות - איך היא הצליחה לשמור על תדמית נקייה למרות ההצלחה שלה?
5. 3 שירים שהייתם מכנסים לתיבה אישית?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
02/04/2009 | 11:34
41
כן. זמרת הקאנטרי היחידה שאני ממש אוהב!

2. שאניה טווין אומנם לא מחשבות מזמרות המוכרות(לא מבחינת מכירות, אלא השפעה ומעמד.) ביותר שיש (אולי בארה"ב - כן אבל בשאר העולם פחות.) אבל עדיין אלבומה Come On Over שיצא ב1998 נחשב כאלבום המוכר ביותר לזמרת. איך אפשר להסביר את זה?
קידום טוב,מיקס מצוין בין פופ-קאנטרי,בלדות מרגשות לצד שירי פופ כיפיים.
כנראה היה לה טיימינג מוצלח

אישות חמודה,קול טוב,נראית מעולה. וגם לוקחת ריזיקה במוסיקה שלה ולא בנויה על נוסחאות ומשלבת יפה בין פופ-רוק-קאנטרי.

4. לשאניה אף פעם לא היו שערוריות גדולות כמו הרבה זמרות אחרות - איך היא הצליחה לשמור על תדמית נקייה למרות ההצלחה שלה?
כמה סיבות לדעתי:
1. היא שפויה ולא מתנהגת כמו מדרובה.
2. אנשים שאוהבים קאנטרי פחות מעניין אותם דברים כאלה...
3. התקשורת אוהבת אותה!

1. Youre Still The One
2. That Dont Impress Me Much
3. Ka-Ching

Party For two - שיר מעצבן כזה.
וחוץ מזה אין..

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאנייה'
שאנייה
02/04/2009 | 13:09
45

שאניה חמודה, לא מכיר את כל הרפרטואר שלה, מהסינגלים היו מוצלחים מאוד ולצידם גם סתמיים ואף מעצבנים.

השילוב בינה לבין מאט לאנג, אקס בעלה, הוכיח את עצמו. מיקס בין קאנטרי לפופ אמצע הדרך שעבד טוב מאוד בזמנו.
חוץ מזה היא אישה יפהפייה ומאוד פוטוגנית, וזה אף פעם לא מזיק.

היא לא זמרת 'קאנטרי' קלאסית - הפופ הוא חלק אינטגרלי בלתי נפרד משיריה.

היתה אשת משפחה בתקופת השיא של הקריירה ולכן כנראה גם ההפסקות הגדולות בין האלבומים, יהיה מעניין לראות איך היא מצליחה לחזור לזירת המוזיקה אחרי גירושיה ממאט לאנג שיצר איתה את להיטיה הגדולים ביותר.

You're Still the One
That Don't Impress Me Much
Ka-Ching!

לא מכיר מספיק..אבל יש לה מספר שירי קאנטרי מעצבנים/סתמיים/מיותרים

בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2009 | 22:42
39
לא מהזמרות האהובות עליי, יש לה קול פחות טוב מלדיוות אחרות, אבל אוהבת את רוב השירים שלה שאני מכירה.
כנראה בגלל ההצלחה הגדולה של הקאנטרי בארה"ב אלבום ה"קרוס-אובר" הזה הזה נמכר גם אצל אוהבי קאנטרי וגם אצל אוהבי פופ.
ההפקה של בעלה מאט לאנג בסגנון רוק-פופ.
לא מכירה אותה מספיק בשביל לענות.
that don't impress me much
from this moment
man, I feel like a woman
ka-ching
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*מגיב*'
*מגיב*
01/04/2009 | 14:59
28
36
איפה שרית חדד בכל המשחק הזה?!
אחת הזמרות הגדולות של ארצנו, צפו לקאמבק מסעיר! (מקודשת)

אין עליה, מקסימה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 15:14
27
פרחה לי מזכרוני...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שרית חדד? ממתי אתה אוהב אותה'
שרית חדד? ממתי אתה אוהב אותה
01/04/2009 | 15:51
24
9
לצפיה ב-'1 באפריל (?!)'
1 באפריל (?!)
01/04/2009 | 15:55
23
12
לצפיה ב-'מה'
מה
01/04/2009 | 16:10
22
6
לצפיה ב-'מה מה?'
מה מה?
01/04/2009 | 16:12
21
5
לצפיה ב-'מה מה מה!'
מה מה מה!
01/04/2009 | 16:27
20
5
לצפיה ב-'מה מה מה מה (פוקר פייס)'
מה מה מה מה (פוקר פייס)
01/04/2009 | 16:31
19
4
את מתכוונת למה השם?
כדי שידעו מי כתב את ההודעה

אליעזר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה מה מה מה מה |הכבשהששהעשר|'
מה מה מה מה מה |הכבשהששהעשר|
01/04/2009 | 16:34
18
2
אני במצב כפית

הילה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פו פו פו פוקר פייס פו פו פוקר פייס'
פו פו פו פוקר פייס פו פו פוקר פייס
01/04/2009 | 19:20
17
2
לצפיה ב-'מה מה מה מה '
מה מה מה מה
01/04/2009 | 19:32
16
1
לצפיה ב-'חה חה חה חה'
חה חה חה חה
01/04/2009 | 19:39
15
1
לצפיה ב-'לה לה לה לה'
לה לה לה לה
01/04/2009 | 19:58
14
1
oh baby baby have u seen amy tonight?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וומאניזר וומאניזר וומאניזר וומאניזר'
וומאניזר וומאניזר וומאניזר וומאניזר
01/04/2009 | 20:03
13
1
לצפיה ב-'בו בו בו בו בו'
בו בו בו בו בו
01/04/2009 | 20:09
12
1
בו בו בו בוי דונט טריי טו פרונט אה אה....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'bye bye bye '
bye bye bye
01/04/2009 | 20:18
11
1
לצפיה ב-'Da ba dee da ba di '
Da ba dee da ba di
01/04/2009 | 20:36
10
1
לצפיה ב-'Na Na Na Nana Nana Na'
Na Na Na Nana Nana Na
01/04/2009 | 20:57
9
1
i just can't get u out of my head
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Uh Uh Uh Uh Oh Ooh '
Uh Uh Uh Uh Oh Ooh
01/04/2009 | 20:59
8
1
לצפיה ב-'ציקי ציקי צ'יק צ'יק'
ציקי ציקי צ'יק צ'יק
01/04/2009 | 21:10
7
1
לצפיה ב-'לה, לה לה לה לה'
לה, לה לה לה לה
01/04/2009 | 21:21
6
Ulysses!!
I found a new way, I found a new way baby!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רובי רובי רובי רובי'
רובי רובי רובי רובי
01/04/2009 | 21:45
5
1
ההההאאאא האאאאאא

דו יט דו יט דו יט טו מי

הההההאאא האאאהאאאהאאאא
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ay ay ay ay ay'
ay ay ay ay ay
01/04/2009 | 21:53
4
1
all the times you made me cry ////
(אשלי סימפסון)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אשלי סימפסון?!?!!?!?'
אשלי סימפסון?!?!!?!?
01/04/2009 | 21:57
3
1
מצטער, לא יכולתי לעצור את עצמי....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למה<'
למה<
01/04/2009 | 22:05
1
1
לצפיה ב-'שיר רע'
שיר רע
01/04/2009 | 22:21
1
לצפיה ב-'!!!!!!'
!!!!!!
01/04/2009 | 22:10
1
לצפיה ב-'*לא אריה*'
*לא אריה*
01/04/2009 | 16:11
1
16
שימו לב, לא מדובר באריה. איזשהו טרול כותב מהיוזר שלו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש לך הוכחות?'
יש לך הוכחות?
01/04/2009 | 16:39
3
לצפיה ב-' גלי עטרי '
גלי עטרי
01/04/2009 | 15:12
9
33
2. גלי עטרי גם שחקנית בנוסף לזמרת - איך היא לדעתכם במשחק?
3. גלי היא זמרת שתמיד יש לה קהל - איך אתם חושבים היא שרדה?
4. איזה סגנון הכי מאים לגלי? פופ-רוק אמצע הדרך בשנות התשעים? שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" בשנת 1986? או בלדות אתניות בסגנון האלבום האחרון?

אשמח לתגובות וביקורות

ועכשיו אני אלך לאכול פלאפל..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/04/2009 | 17:37
59
1.אוהבת,יש לה הרבה שירים יפים.
2.לא ראיתי אותה משחקת.
3.היא שרדה בעיקר בזכות כותבים ומלחינים מעולים,וגם קול יפה.
4.לדעתי,הכי מתאים שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" אבל גם הסגנונות האחרים..
5.דרך ארוכה,אמצע ספטמבר,מקיץ אל חלום
6.לא יודעת
בעד
פינה מצוינת יהיה מענין לענות גם על זמרים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
02/04/2009 | 11:47
63
מאוד! בשנות השמונים היא הייתה בשיאה.

טובה, לא Wow אבל בסדר. יהיה מעניין לראות אותה שוב בקולנוע.

בעזרת בחירת שירים טובה,קפדנות,חריצות וטכניקה טובה.

4. איזה סגנון הכי מתאים לגלי? פופ-רוק אמצע הדרך בשנות התשעים? שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" בשנת 1986? או בלדות אתניות בסגנון האלבום האחרון?
הסגנון של "אמצע ספטמבר" - שירים מרגשים ונוגעים שאף פעם לא נמאס לשמוע (לפחות עליי :))

1. סוף העונה
2. דרך ארוכה
3. עד שנשיב

אין כזה...היא תותחית על!

ולסיכום: בעד או נגד? בעד! ( כל הזמרות שבחרתי הן זמרות שאני אוהב .)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גלי'
גלי
02/04/2009 | 13:19
1
51

אוהב הרבה מאוד מהרפרטואר של גלי עטרי.

לא ממש שחקנית, הופיע פה ושם אבל קשה לומר שהתבלטה באופן מיוחד.

רפרטואר עשיר ששורד יפה את מבחן הזמן, בחירת חומרים מוזיקליים טובים והתמדה. כל הכבוד

4. איזה סגנון הכי מאים לגלי? פופ-רוק אמצע הדרך בשנות התשעים? שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" בשנת 1986? או בלדות אתניות בסגנון האלבום האחרון?
פופ אמצע הדרך - בשיאה היתה בשנות השמונים. פחות מתחבר אליה בשנים האחרונות, אבל עדיין מספקת שירים יפים פה ושם.

הרבה מאוד, נראה כאילו אני מעתיק אבל אלו גם ה-3 שעלו לי לראש מיד:
עד שנשיב
מקיץ אל חלום
דרך ארוכה

היו פה ושם..השיר שקובי אוז כתב לה, נ.ב. היתה יציאה מוזרה ולא תמיד מובנת ועוד כמה יציאות אתניות שלא תמיד היו מוצלחות

בעד

כל הכבוד על פינה מושקעת ומצויינת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על התגובות והסבלנות לענות על הכל!'
תודה על התגובות והסבלנות לענות על הכל!
02/04/2009 | 16:34
31
לצפיה ב-'גלי'
גלי
02/04/2009 | 18:55
60
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? אוהב
2. גלי עטרי גם שחקנית בנוסף לזמרת - איך היא לדעתכם במשחק? ראיתי אותה רק ב"הלהקה" והיא היתה טובה
3. גלי היא זמרת שתמיד יש לה קהל - איך אתם חושבים היא שרדה? כי היא כל הזמן מתחדשת
4. איזה סגנון הכי מאים לגלי? פופ-רוק אמצע הדרך בשנות התשעים? שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" בשנת 1986? או בלדות אתניות בסגנון האלבום האחרון? אמצע שנות ה-80
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? אמצע ספטמבר, רק אתמול, קסמים
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? אין

בעד כמובן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גלי'
גלי
03/04/2009 | 18:35
50
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? לא תמיד, אבל חלק מהבחירות שלה מצויינות.
2. גלי עטרי גם שחקנית בנוסף לזמרת - איך היא לדעתכם במשחק? לא רציני. לא התחום שלה.
3. גלי היא זמרת שתמיד יש לה קהל - איך אתם חושבים היא שרדה? התמידה לאורך השנים וידעה לבחור חומרים איכותיים.
4. איזה סגנון הכי מאים לגלי? פופ-רוק אמצע הדרך בשנות התשעים? שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" בשנת 1986? או בלדות אתניות בסגנון האלבום האחרון? נוטה לבחור ביפים אך עגמומיים.
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? עד שנשיב, סוף העונה, עוד יום.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 22:49
1
64
כן, יש לה קול טוב והיא יודעת לבחור שירים מצויינים כל פעם.
לא זכור לי הרבה מהמשחק שלה חוץ מאתם יודעים איזו סצינה...
היא מתחברת כל פעם לכותבים הכי טובים, ויש בה משהו שמשדר הרבה חום ואהבה.
השירים משנות ה-80 בלחנים של אילן וירצברג.
חזקה מהרוח
סוף העונה
הכל עומד במקום
קסמים
החידוש ל"אדבר איתך"
נ.ב. (כי איתך)
ולסיכום: בעד או נגד?בעד בהחלט

שרשור מעולה, אני רואה שהייתי בעד כל הזמרות כאן...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחחח כן! '
חחחח כן!
03/04/2009 | 23:03
28
כי על זמרות שאני אוהב אני יכול על שאלות...
תודה רבה על התגובות!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'טוב'
טוב
04/04/2009 | 16:15
46
1. אוהבים את השירים שלה? אם כן - למה? אם לא - למה? מאוד
2. גלי עטרי גם שחקנית בנוסף לזמרת - איך היא לדעתכם במשחק? אחות של יונה ... כלומר, טובה אבל פחות מאשר כזמרת
3. גלי היא זמרת שתמיד יש לה קהל - איך אתם חושבים היא שרדה? מה השאלה? היא תימניה ...
4. איזה סגנון הכי מאים לגלי? פופ-רוק אמצע הדרך בשנות התשעים? שירים יפים אך עגמומיים באלבום "אמצע ספטמבר" בשנת 1986? או בלדות אתניות בסגנון האלבום האחרון? אמצע הדרך
5. 3 שירים שהייתם מכניסים לתיבה אישית? "ולנטינו" ו"דרך ארוכה"
6. 3 שירים שהייתם זורקים למזבלה העירונית? אין

מאוד בעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 22:48
5
לצפיה ב-'הלכה לחלום חלומות ארוטיים '
הלכה לחלום חלומות ארוטיים
02/04/2009 | 09:50
4
15
לצפיה ב-'המלאך גבריאל?'
המלאך גבריאל?
02/04/2009 | 13:50
3
7
לצפיה ב-'.'
.
02/04/2009 | 14:18
2
14
אני מדבר בכלל על הסרטון הזה שבו היא מדברת על חלום ארוי שהיה לה. את הבאת אותו לפורום .
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*ארוטי '
*ארוטי
02/04/2009 | 14:19
1
2
לצפיה ב-'החלום על המלאך גבריאל...'
החלום על המלאך גבריאל...
02/04/2009 | 22:08
2
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם על התגובות!'
תודה רבה לכולם על התגובות!
03/04/2009 | 15:35
16
לצפיה ב-'עומרי תודה רבה על השרשור'
עומרי תודה רבה על השרשור
04/04/2009 | 10:47
2
25
לדעתי צריך להכניס אותו לטאגליינס.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' אחלה רעיון עומרי'
אחלה רעיון עומרי
04/04/2009 | 12:18
19
באמת צריך לטגלן~!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' הוכנס חבר'ה'
הוכנס חבר'ה
04/04/2009 | 13:20
17
לצפיה ב-'מה עם הגדולות באמת?'
מה עם הגדולות באמת?
04/04/2009 | 16:18
4
34
בחו"ל - ברברה שלנו סטרייסנד
בארץ - יפה ירקוני הענקית, שושנה דמארי, אילנית, עדנה לב ויהודית רביץ. נכון היה לשים גם את דורית ראובני וירדנה ארזי, אם כי הן קצת פחות ברמה מהראשונות שציינתי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לי ג'נט גקסון חסרה'
לי ג'נט גקסון חסרה
04/04/2009 | 21:57
3
23
היא אבן דרך בתולדות הפופ
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
05/04/2009 | 10:50
2
21
זה מבהיר יותר טוב למה אתה נגד מדונה.

אם כבר הזכרת את ג'נט, אז אני אזכיר גם את פאולה עבדול כי ג'נט חייבת את הקריירה שלה לפאולה, בלעדיה היא לא הייתה מגיעה לכלום.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מעריץ של ג'נט'
אני לא מעריץ של ג'נט
05/04/2009 | 15:08
1
18
אבל כשאני חושב על נשים בולטות בעולם הפופ אז כן ג'נט מאד בולטת בחסרונה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
06/04/2009 | 15:51
18
לפתטיות שלך אין גבולות..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' שלי '
שלי
05/04/2009 | 00:46
24
אמילו האריס.
ברברה סטרייסנד.
סלין דיון.
אנני לנוקס.
דבי הארי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה לכולם על התגובות!'
תודה לכולם על התגובות!
05/04/2009 | 12:53
12
לצפיה ב-'מדונה,עופרה חזה,ירדנה ארזי.'
מדונה,עופרה חזה,ירדנה ארזי.
05/04/2009 | 13:58
24

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ