לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השירים\אלבומים שהכי השפיעו עלינו'
השירים\אלבומים שהכי השפיעו עלינו
<< ההודעה הנוכחית
11/06/2008 | 17:44
40
62
סתם שאלה לדיון:
מה היה האלבום (או אפילו שיר בודד) שהכי השפיעו עלייך, על סגנון המוזיקה שאתה שומע ועל הפתיחות שלך למוזיקה חדשה מסגנונות שונים? אחרי איזה אלבום (או שיר) רציתם לשמוע יותר מוזיקה, לחפור יותר עמוק וכו'?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היו כמה'
היו כמה
11/06/2008 | 18:02
9
15
האמת שמוזיקה באמת טובה התחלתי לשמוע רק בשנתיים - שלוש האחרונות. לפני זה הייתי שומע מה שכמעט כל מתבגר היה שומע, גרינדיי, בלינק 182 ושטויות כאלה.

הראשונים להגיע אליי היו Incubus עם האלבום Light Grenades. הייתה הודעה שהם מגיעים לארץ לכבוד צאת האלבום החדש אז ישר הייתה לי מוטיבציה לשמוע דברים שלהם, ככה בעצם עברתי מלשמוע "להיטים" ללשמוע אלבומים. רציתי להכיר כל שיר ושיר שהם עשו לפני ההופעה ככה ששמעתי את כל הדיסקוגרפיה שלהם, והבנתי שזו חוויה הרבה יותר גדולה לשמוע אלבומים מלשמוע 1000 שירים על Shuffle.

אח"כ אלה היו Radiohead. את רדיוהד מאוד אהבתי. אבל האלבום שבאמת התאהבתי בו, ולא כי הוא היה יותר טוב מהקודמים, היה In Rainbows. כשהם הודיעו שהוא יוצא תוך 10 ימים כל הזמן הזה הייתי בציפייה מטורפת שהוא יגיע כבר. האלבום לא אכזב, חוויתי בפעם הראשונה הסטוריה בעולם המוזיקה בזמן אמת ושמעתי את האלבום במשך כמה חודשים כמעט מבלי להראות עניין בשום דבר אחר. אני לא חושב שהוא יותר טוב מכל האלבומים האחרים שלהם, עם דגש על OK Computer, ו-Kid A אבל העובדה ששמעתי אותו ישר כשהוא יצא וכל הבאז התקשורתי שהיה סביבו גרמו לי בהחלט להנות ממנו יותר ולהרגיש יותר מחובר אליו.

ברגע שההשפעה של אין ריינבווז עליי חלפה חיפשתי עוד ועוד אלבומים שישפיעו עליי באותה צורה. מצאתי, ואני ממשיך למצוא עד היום
נחשפתי יותר לרוק הקלאסי, עם דגש על האלבומים הבאים:
Pink Floyd - Meddle
Beatles - Sgt. Peppers
Neil Young - Harvest

כל סצינת האינדי משנות השבעים והשמונים:
The Smiths - Meat is Murder, The Queen Is Dead
Talking Heads - Remain In Light

וסצינת האינדי היום:
Modest Mouse - Good News for People Who Like Bad News
Neutral Milk Hotel - In The Aeroplane Over the Sea
The National - Boxer
ועוד...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2008 | 19:16
8
9
"האמת שמוזיקה באמת טובה התחלתי לשמוע רק בשנתיים - שלוש האחרונות. לפני זה הייתי שומע מה שכמעט כל מתבגר היה שומע, גרין דיי, בלינק 182 ושטויות כאלה."
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גרין דיי יודעים לכתוב שירים.'
גרין דיי יודעים לכתוב שירים.
11/06/2008 | 19:25
1
9
אבל הם חוזרים על עצמם יותר מדי. השיר היחיד שאני יכול להגיד שאני אוהב שלהם הוא Welcome to Paradise כי הוא באמת שונה מכל השאר. הסגנון שלהם כמעט ולא משתנה.
אני מגדיר מוזיקה טובה כמוזיקה שמעוררת בי עניין, וגרין דיי לא עושים לי את זה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נגיד.'
נגיד.
11/06/2008 | 19:44
10
ואגב,בדיוק אתמול פתחתי מעין שרשור-דיון כזה בפורום,איזה שיר לדעת כל אחד היה צריך לצאת כסינגל עם קליפ.
אני בחרתי את וולקאם טו פרדייז.
אתה מכיר את שתי הגרסאות שלו?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' אפרת XD....'
אפרת XD....
11/06/2008 | 19:53
5
5
באמת יש הרבה אנשים שזה קרה להם ומתארים את זה ככה אחר כך.
אנשים בסביבות ה-14 [או כל גיל אחר] שחקרו והתלבטו והכירו כל מיני דברים בניסיון -?- לגבש אופי מוזיקלי.. והפאנק היה נקודת המוצא המוכרת, כי הוא היה המיינסטרים לגילאים שלנו [כלומר, לצד שאוהב לועזית ומחפש קצה חוט. כיום, אגב- אימו]. ומשם התפתחו לכל מיני דברים אחרים.
יש אנשים, כמוך, שמוצאים את הנקודה ההתחלתית הזאת [שלי ושל o pie] כנקודת השיא, שזה אחלה. לפחות בשלב הזה של חייך [בצחוק, נו].

בכל מקרה, זה סיפור מצוי למדי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה בהחלט נקודת מוצא'
זה בהחלט נקודת מוצא
11/06/2008 | 20:03
3
1
למרות שגם בפאנק יש ענקיים כמו the clash.

גם אני לא ממש מתייחס אל גרין דיי היום, אני רואה את אמריקן אידיוט כאלבום סביר.
אבל משם מתחילים.

(ואם אני אגיד "משם אפשר רק לטפס" יהרגו אותי )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא, ממש לא יהרגו אותך.'
לא, ממש לא יהרגו אותך.
11/06/2008 | 20:20
1
אמריקן אידיוט לא היה האלבום הראשון שקניתי, בין הראשונים.
[הראשון היה של סאבלימינל והצל, ובאמת יש שם שירים שאני אוהב], מה ששמעתי זה בעיקר אותם (תמיד הייתה לי אהבה כלשהי להיפ הופ ישראלי)  אבל עדיין האהבה שלי למוזיקה לא הייתה במצב גבוה כ"כ.
אחרי שהכרתי את גרין דיי ואת אמריקן אידיוט סיקרן אותי להכיר עוד שירים "טובים", ואז התחלתי לשמוע להיטי פאנק ורוק מהשנים האחרונות.
אגב תמיד הייתי שומע גם מוזיקה ישנה, כמו קווין והביטלס, במינון נמוך, וזה גם מה שנתן לי דחיפה להעמיק יותר בלהקות האלו, שגרמו לי להכיר את PF, LD וכו'.
אם משם "אפשר רק לטפס", את זה אני לפחות יכול להגיד..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
11/06/2008 | 20:28
1
1
אבל בשנים האחרונות הפאנק, מהלעשות, יותר מזוהה אצל נוער [שעוד לא נחשף ברובו לקלאש, ו-ספק אם], עם שירי ה-היי-סקול-סרטים-אמריקאים-מצויים". או לפחות ככה זה נראה. סימפל פלאן, סאמ41, אחרים שהוזכרו בשרשור הזה והיריעה עוד באמת ארוכה.

ואני מאמין שכבר סומנת על האמירה הזאת XD

[ואני אזוז לחרוש למתמטיקה ;(]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
11/06/2008 | 22:25
1
ואני גם אוהבת את השירי היי-סקול מצויים האלה.
הם נחמדים
אבל אני גם מכירה את הקלאש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
11/06/2008 | 18:13
16
עמיר בניון נצחת איתי
שלומי שבן-שלומי שבן
אריק ברמן האחד
אלו האלבומים הכי משפיעים עלי...
הייתה תקופה שהתענינתי וחיפשתי...
ושוב הייתה תקופה שלא ממש...
גם תלוי במצבי הרוח...
ובסביבות השנתים שלוש חזרתי להתענין בחזרה
מבחינת הלועזי לא ממש חיפשתי
אבל בשנתים האחרונות התחלתי לחזור לחפש למצוא...
ובלועזי זה לללא ספק רדיו הד
ופטריק ווטסון
ועוד כול מיני

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה קשה על סף בלתי אפשרית'
שאלה קשה על סף בלתי אפשרית
11/06/2008 | 18:22
2
23
לצפיה ב-'Stationary Traveller - Camel'
Stationary Traveller - Camel
12/06/2008 | 10:58
1
9
בהנחה שכותבים את זה ככה. ותודה לקארינע (:

קטע מדהים, ממליצה לכולם!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואטדהפאק'
וואטדהפאק
12/06/2008 | 11:02
3
לצפיה ב-'אמריקן אידיוט.'
אמריקן אידיוט.
11/06/2008 | 18:36
20
לצפיה ב-''
11/06/2008 | 19:09
7
Kelly Clarkson- Breakaway
חד משמעית .
בגללו התחלתי בכלל להתעמק במוסיקה.
בלי קשר לזה שהוא אחד האלבומים המושלמים והאהובים עלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Boulevard of'
Boulevard of
11/06/2008 | 19:42
11
Broken Dreams
כי אחרי ששמעתי את השיר הזה הסתקרנתי מאוד לגבי גרין דיי,והתחלתי לשמוע אותם ככה,לאט לאט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המממ |חפירה|'
המממ |חפירה|
11/06/2008 | 20:03
4
13
וואי.. פעם הייתי שומעת הילארי דאף וכל החרא הזה. לפני כמה שנים טובות. היה לי שם של אחת שמבינה במוזיקה חדשה מMTV (הפקאצה האולטימטיבית ) בכל אופן, השינוי הזה במוזיקה (סתם לא קשור, אבל בכ"ז: ) גם שינה את האישיות, את החברה שאני מסתובבת איתה וגם סידר קצת את המוח :P. בכל אופן, אני זוכרת שהמקרה הראשון שבו התחלתי להתעניין ברוק זה כמובן אחרי ששמעתי את TO THE MOON AND BACK לראשונה רק בערך ב-2006. (לא נחשיב את ITS MY LIFE מכיתה ג' שדווקא אהבתי ממש אני זוכרת, כי האהבה שלי לשיר מהסוג הזה אז היה חד פעמי).
מה שכן, מה שאני יכולה להגיד שהכי הרבה פיתה אותי לחפש עוד מוזיקה מהסגנון, זה השיר ONLY THIS MOMENT של רויקסופ. אני זוכרת שב2005 ראיתי באיזה יום אחד MTV (זה היה בתקופת הפקאצוּת, היה לי מוזר מוזר מוזר שאהבתי שיר... "כזה"), בכל אופן שמעתי את השיר הזה, נגנבתי מהקליפ (גם שלא כהרגלי, אני אהבתי קליפים עם הרבה ורוד ונצנצים) ולא ידעתי מה שם השיר. אני זוכרת שהתחרפנתי וחיפשתי מאה שנה בערך איזה שיר זה, השיר עם הקליפ של הכדור פורח, ואחרי כמה זמן (אם אני לא טועה כמה שבועות) שמעתי אותו שוב בMTV, ומאז, אני חושבת שזה השיר ששמעתי הכי הרבה אי פעם בחיים שלי. אני יודעת שהוא לא כזה מיוחד [אולי בעיניכם] אבל השיר הזה... לא יודעת, לא יודעת להסביר מה הוא עושה לי. בכל אופן, השיר הזה לא פתח אותי דווקא לאלקטרו באותה התקופה אלא בכלל נתן לי צ'פחה של תתפתחי מוזיקלית, וכמה זמן אחרי זה גם שמעתי את TTMAB כאמור, ואז זה הגיע לרוק, וזה התחזק כשקארין שלחה לי את ROCKETSHIP וYOUR ALL I NEED של מוטלי קרו והימ(?), משם לקולדפליי [או אפילו לפני]

בגדול... השירים שממש השפיעו עלי
TTMAB
ONLY THIS MOMENT
וAMAZING  של ג'ורג' מייקל.

3 השירים החרושים ביותר בהסטוריית המערכת שלי

אחלה דיון :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
11/06/2008 | 21:03
6
איזו חמודהההה

ממש אהבתי את מה שכתבת.. [הקטע עם הפאקצה האולטימטיבית ממש הצחיק אותי ]

ו- TTMAB אחד ה-שירים..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נראה לי שאת הבן אדם שהכי השתנה בפורום'
נראה לי שאת הבן אדם שהכי השתנה בפורום
12/06/2008 | 12:25
1
7

אני פשוט נדהמת מזה כל פעם מחדש :)
פשוט שינוי מקצה לקצה, שינוי מדהים ומבורך!!

רוקטשיפ ו-YAIN - שניהם של מוטלי
חחח תמיד כשאני אשמע אותם אני איזכר בך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חח כפרעלייך!! :)'
חח כפרעלייך!! :)
12/06/2008 | 17:55
3
לצפיה ב-'אהבתי את החפירות'
אהבתי את החפירות
13/06/2008 | 22:01
14
סתם לא חפירות בכלל, נהנתי לקרוא כל מילה, וכמו שקארין כתבה, את אחד האנשים שהטעם שלהם הכי השתנה פה אבל לדעתי זה לא קשור בהכרח לפורום, כאילו הכל קשור, אבל את היית משתנה בלי קשר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה ממש קל מידי'
זה ממש קל מידי
11/06/2008 | 20:29
1
9
Pink Floyd - The Dark Side Of The Moon

נקודת מפנה בהעדפה המוזיקלית שלי...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגמרי.'
לגמרי.
11/06/2008 | 20:42
3
אצלי, האלבום הזה, ביחד עם bohemian rhapsody נתנו לי סטנרדרטים חדשים לגמרי.

(ולפני זה היה את OKC, שאחרי שאוהבים אותו נפתחים פחות או יותר להכל).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Anouk - Together Alone'
Anouk - Together Alone
11/06/2008 | 23:17
11
למרות שאחריו באו אלבומים הרבה יותר טובים, משום מה זאת הייתה נקודת המפנה שלי מלאהוב את מה שזה לא יהיה שMTV מנסה להאכיל אותי ולהתחיל לפתח טעם משלי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה יפה'
שאלה יפה
11/06/2008 | 23:41
2
12
האלבום שהכניס אותי באופן רציני למוזיקה (זה היה בכיתה ב' או ג', לא זוכר במדויק כבר):
Queen - A Night at the Opera
וכמה חודשים אחריו זה היה גם
Guns N´ Roses - Use Your Illusion I & Use Your Illusion II

האלבום שהכניס אותי לפופאנק -
The Offspring - Smash (שהוא אגב האלבום העצמאי הכי נמכר בכל הזמנים)

האלבום שהכניס אותי לפאנק אמיתי -
The Clash - London Calling

האלבום שהכניס אותי לטריפ-הופ -
Portishead - Dummy

האלבום שהכניס אותי להיפ-הופ -
Wu-Tang Clan - Enter The Wu-Tang (36 Chambers)

האלבום שהכניס אותי לאינדי-רוק -
Pixies - Surfer Rosa (זה קרה ב-99, כשהייתי בן 15, בזכות Where Is My Mind? שהיה בכתוביות הסיום של פייט קלאב.
מייד לאחר שראיתי את הסרט בקולנוע, דבר ראשון רצתי לחפש למי שייך השיר המדהים הזה בסוף)

האלבום שהכניס אותי לאינדי-פופ -
The Smiths - The Queen Is Dead

האלבום שהכניס אותי לדיוויד בואי -
The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars

האלבום שהכניס אותי לאלקטרו -
Peaches - The Teaches of Peaches

האלבום שהכניס אותי לבריטפופ -
Suede - Suede

האלבום שהכניס אותי לנפטונז -
N.E.R.D - In Search Of

האלבום שהכניס אותי לפליימינג ליפס -
Yoshimi Battles The Pink Robots

האלבום שהכניס אותי למארק רונסון -
Nikka Costa - Everybody Got Their Something

ואחרון חביב, האלבום שהכניס אותי לפרינסס סופרסטאר (שבתחילת יולי חוזרת לביקור שני בארץ!)
Princess Superstar Is
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פאשלה, שכחתי מGNR'
פאשלה, שכחתי מGNR
12/06/2008 | 01:06
1
6
השמיעה הראשונה של UYI הראשון העיפה אותי לאוויר...

למעשה, אני עד היום מעדיף את הראשון והשני על פני Apettite for Destruction

אם כבר אנחנו בנושא, איך GNR LIES, כי מעולם לא יצא לי לשמוע אותו....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Lies אחלה אלבום'
Lies אחלה אלבום
13/06/2008 | 23:02
5
אמנם לא ברמה של אפטייט או האילוז'נים אבל בסה"כ נחמד מאוד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'האלבום שגרם לי להתחיל לאהוב מוסיקה-'
האלבום שגרם לי להתחיל לאהוב מוסיקה-
12/06/2008 | 00:18
15
לצפיה ב-'בתחילת תיכון שהגעתי לראשון חח לעיר ה"גדולה"'
בתחילת תיכון שהגעתי לראשון חח לעיר ה"גדולה"
12/06/2008 | 00:19
7
פשוט הכרתי אנשים אחרים שהכירו לי מוסיקהשל כול מיני סגנונות של מוסיקה בעיקר רוק , זה בעיקר הכניס אותי לזה ואולי לפני זה האלבום של מארון 5 שהתחילו ממש להתפרסם ואוונסנס שהכיר לי ידיד שלי בח' ככה , בשנה האחרונה התחלתי ממש לאהוב עברית אפילו לפעמים יותר מלועזית אולי ההשפעה של האחים אחותי הייתה מטורפת על ברי סחרוף ואח שלי על משינה כנראה זה השפיע איכשהו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זו שאלה טובה שמאוד קשה לענות עליה באופן'
זו שאלה טובה שמאוד קשה לענות עליה באופן
12/06/2008 | 02:13
7
ממוקד.

כי שי הרבה סגנונות מוזיקה והרבה כיוונים שנרכשים עם הזמן.

בגדול, האלבומים הראשונים ששמעתי היו אלבומים ששמעו ההורים שלי,
מה שאומר ששמעתי הרבה ביטלס ושלום חנוך. ואריק איינשטיין.

אבל האלבומים שבאמת גרמו לי למפנה היו
OK Computer ו-"אביתר בנאי" שמ-97 (או קצת אחרי, שהבנתי את הגאונות הצרופה שלהם ולא סתם התלהבתי מ"שמתי לי פודרה" או "קארמה פוליס") ועד עצם היום הזה הם שני האלבומים האהובים עליי ביותר.

אחרי האזנות בלתי פוסקות גיליתי גם את הקסם של revolver ושל קווין (אם אני לא טועה לאבא שלי עוד יש את התקליטים].

לגבי שאר כיוונים מוזיקליים-זה נרכש ומשתנה עם הזמן...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואי זה ממש קשה, מממ'
וואי זה ממש קשה, מממ
12/06/2008 | 12:15
8

אני מניחה שמטבע סקרנותי, פשוט חקרתי וחקרתי עד כלות הנשימה, בלי קשר להאם השפיעו עליי או לא.
א-ב-ל:

אני מניחה שבתחום המטאל, דת'סטארס פתחו לי את הדרך. דרכם הגעתי לעוד להקות, וגם גיליתי את השילוב של אלקטרו-גות'-מטאל תעשייתי-סינת'. תוך כדי התפתחתי גם ללהקות השונות עם הסולנים הביזאריים. גם מרילין מנסון תרמו לזה.

גם HIM פתחו לי את הדרך, דרכם הכרתי את כל הלהקות מפינלנד, ובעצם הטעם שלי יותר התפתח בתחום הרוק.
לד זפלין התחילו לי את האהבה לרוק הקלאסי המודרני
דרך דרים ת'יאטר התעמקתי בפרוגרסיב רוק/מטאל.
דרך קאמל התחלתי להתעמק באינסטרומנטל רוק, עד שהגעתי לבסוף לג'ו סטריאני וסטיב ואי.

זהו בערך (:
אני לא יודעת אם זה נקרא, אבל עברתי מלהקות מסטיק/בוי בנדס לרוק ומטאל יחד עם השנים, אבל אהבתי את להקות הפופ כשהייתי קטנה (כיתה ו'), נראה לי שהייתי אמורה לאהוב מוזיקה כזו בשלב ההוא אחרת זה לא היה כ"כ נורמלי נראה לי XD גם עכשיו אני אוהבת פופ, אבל לעיתים אני מחפשת יותר מפופ קיטשי, השלב הזה עבר מזמן. עם השנים התחלתי להתעמק במוזיקה ולחפש משהו אחר, מעבר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' אצלי זה היה ברור '
אצלי זה היה ברור
12/06/2008 | 21:50
2
11
מאז החטיבה אהבתי מוזיקה, מה שהתגבר בתיכון ובמיוחד בצבא- תקופת השיא שממנה אני שומע מוזיקה בתדירות מאוד גבוהה.

מבחינת הסגנונות המוזיקליים: ההרב הראשון שאהבתי באמת היה לייטהאוס פמלי וזה גם היה האלבום הראשון שקניתי. באופן כללי- בצעירותי אהבתי בעיקר פופ/ דאנס ומוזיקה שחורה. אלה הסגנונות ששמעתי עד לשנה האחרונה בצבא (2004) אז חל המפנה המרכזי בטעם המוזיקלי שלי (וזה סיפור שאני תמיד נהנה לספר): היו איתי במחלקה שני קצינים שבשלהי 2004 הביאו לצבא שירים שאהבו לשמוע. ככה נחשפתי לסגנון הרוק/סופט רוק/אקוסטי שאני כ"כ אוהב. באותה תקופה התחלתי לשמוע גם Virgin Radio - תחנת הרדיו הבריטית המצויינת, שמשדרת בעיקר בריט-רוק/פופ-רוק וכד' - מה שנתן לי פוש לסגנון.
מאז שיש לי אינטרנט (2005) הסגנון הזה רק הלך והתעצם והפך למה שהוא היום: אני אוהב בעיקר סופט רוק/אקוסטי/פולק/רוק. חוץ מזה אני אוהב גם אלקטורניקה רכה, פאנק, צ'יל אאוט, אמביינט וכל מה שנותן אווירה.

האומנים שעשו את ההבדל במרוצת השנים הם זירו 7, אייר, קינגס אוף קונבניינס, אלבוו, טראוויס- לפחות בהתחלה.
אח"כ הגיעו אומנים כמו אנה נאליק, ג'ון מאייר, ג'ק ג'ונסון, אמברייס, טרילס, קייטי טונסטל, קראודד האוס, דד-כאב-פור-קיוטי, האווי דיי, ריצ'ארד אשקרופט, סטארסיילר ועוד.
בשנה וחצי האחרונות ישנם מספר אומנים שממש השפיעו עליי: פטריק ווטסון, דונבון פרנקנריטר , פואטס אוף דה פול,
Bread, סקוט מתיאוז, מג האצ'ינסון, פאולו נוטיני, מיי מורנינג ז'אקט ועוד רבים וטובים
.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אאיזה אמנים '
אאיזה אמנים
12/06/2008 | 23:47
1
4
למרות שאני טיפה (!) פחות מתחברת למה שאתה שומע בזמן האחרון - דונובון וכאלה..

בכל מקרה, רשימה מעולה כמובן. הרבה זמן לא דיברנו

ראית שאייר מגיעים לארץ להופעה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני שומע המון דברים לאחרונה '
אני שומע המון דברים לאחרונה
13/06/2008 | 06:57
5
וכן שמעתי שהם באים....זאת ההופעה הראשונה שאני באמת חושב ללכת אליה, אבל אני לא יודע עדיין מה ומו...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש לי שני שירים שהכניסו אותי לטירוף המוזיקה'
יש לי שני שירים שהכניסו אותי לטירוף המוזיקה
13/06/2008 | 16:08
1
12
Britney Spears - Baby One More Time
The Offsprings - Pretty Fly for a White Guy

שניהם יצאו באותה תקופה ופשוט עקבתי אחריהם נמרצות ב-MTV. כל פעם שהיה אחד מהם ממש התרגשתי!!! היו קטעים אפילו שהייתי מכריח את האחים שלי להפסיק לראות המחסן של כאילו ולהשאר על הקליפים בערוץ המוזיקה

מאז התחלתי לעקוב אחרי קליפים, ועם כניסת האינטרנט לחיי ועד עכשיו לא הפסקתי לרוץ אחרי מוזיקה

אגב באותה תקופה הייתי שומע יותר פופ-רוק (POD, לינקין פארק, גרין דיי וכ'ו) כמובן בנוסף לפופ והדאנס שהיו חזקים אצלי מאז ומתמיד .
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Baby השפיע גם עליי'
Baby השפיע גם עליי
13/06/2008 | 22:07
12
וכתבתי על זה מספיק פה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ילדיסקו - שרי/Sounds like a melody'
ילדיסקו - שרי/Sounds like a melody
13/06/2008 | 22:26
1
13
מקום ראשון בפסטיבל שירי ילדים ב-1978, בזכותו התחלתי להתעניין במוזיקה ישראלית

ב-1985 עוד לא התעניינתי במוזיקה לועזית, אבל סידרה של שירים חזקים, בעיקר זה של אלפאוויל שהיה 4 שבועות מקום ראשון ברשת ג' גרם לי להיכנס כעבור כמה חודשים

אף אלבום לא השפיע עליי כי אני חובב סינגלים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' Sounds Like a Melody'
Sounds Like a Melody
13/06/2008 | 23:16
6
השיר הכי טוב של אלפאוויל לטעמי.

ויש לי גם סיפור מעניין בקשר לשרי -
בהופעה הראשונה אי פעם שהייתי בה של אינפקציה, אני אפילו זוכר את התאריך המדויק - 31.8.2000 (יום לפני שהתחלתי את התיכון), ההופעה הייתה בבארבי הישן ברחוב סלמה (שלימים הפך למכבי מיוזיק פקטורי, גם הוא נסגר וכיום נמצא שם מועדון הג'י-ספוט) והם אירחו באותה הופעה את שרי לקאבר מגניב של דם חם
אני זוכר שהתרשמתי ממנה לטובה בהופעה, אחלה זמרת...יש לה גרוב.
יש לי אפילו קליפ במחשב של אותה הופעה, אולי אני אעלה אותו מאוחר יותר לפליקס או משהו (ליוטיוב לא - כי הקליפ היה שם פעם והורידו אותו).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הראשון של שוטי הנבואה'
הראשון של שוטי הנבואה
13/06/2008 | 23:06
7
(זה שהשפיע עליי וגרם לי להכיר עוד ועוד מוזיקה, לא זה שבגללו התחלתי לשמוע מוזיקה).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ