לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1539215,392 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מצעד - הקומדיות של ערוץ 6 '
מצעד - הקומדיות של ערוץ 6
<< ההודעה הנוכחית
18/05/2008 | 19:25
129
216
המצעד הזה ידבר יותר אל בני דורי, שגדלו על רצועת השידור שש-פלוס בערוץ הילדים, לפני כל ההיי-סקול-מיוזיקל וההאנה מונטאנה שתופסים את מסכנו כיום והופכים את ערוץ הילדים למשהו ממוסחר שאני מעדיפה לא לצפות בו ולא לדבר עליו. זוכרים את השש המרקד?

הייתי מכורה לשעות השידור האלה, שבהתחלה התחילו בשש ובסוף הוחלט להתחיל אותן בשבע. הייתי אז ביסודי, הסדרות האלה היוו עבורי בריחה למציאות האמריקאית, אני לא חושבת שהיה ערב אחד שבו פספסתי את הסדרות שאני אוהבת. היו פעמים בהן חלק הסתיימו והתחלפו באחרות ולאחר מכן חזרו.
הסדרות היו משודרות עד 10 בלילה אז ערוץ הילדים היה מתחלף לערוץ הסרטים לא אשכח את זה בחיים!

כאן אדרג את 15 הסדרות שהכי זכורות והכי אהובות עליי (עם יחס להצלחה של הסדרה בארץ).

אלה שיותר מבוגרים יכול להיות שמכירים, אולי מערוצים אחרים או במסגרת שהייה בחו"ל. בכל מקרה, אלה סדרות מוכרות שאני בטוחה שתכירו.

אשמח לתגובות!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' לא נכנסו ל10 הגדולים '
לא נכנסו ל10 הגדולים
18/05/2008 | 19:26
21
30
לצפיה ב-'מקום 15'
מקום 15
18/05/2008 | 19:31
3
47
הכדור חוזר לקופר - Hangin' With Mr. Cooper

שנות שידור בארה"ב: 1992-1997
מספר עונות: 5

קומדיה חמדמדה שלא תפסה בישראל לאורך זמן, בה משחק הקומיקאי מארק קורי (מישו שמע עליו?) מורה בתיכון ומאמן כדורסל שחי עם שתי שותפות, ונסה (הולי רובינסון פיט) ורובין שמתחלפת באיזשהו שלב (דון לואיס). בסוף הוא וונסה מתאהבים, אני בחיים לא אשכח את הפרק בו הם חזרו מתנשקים כל הדרך הביתה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני זוכר את זה, סדרה לא רעה.'
אני זוכר את זה, סדרה לא רעה.
18/05/2008 | 20:19
7
לצפיה ב-'לא אהבתי'
לא אהבתי
19/05/2008 | 10:44
9
מרוח ולא מעניין רוב הזמן.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 14'
מקום 14
18/05/2008 | 19:37
32
מיגו - Meego

שנת שידור בארה"ב: 1997
מספר עונות: 1, בוטלה לאחר 6 פרקים

סדרה המספרת על חייזר בן 9000 שנה שנוחת בטעות על כדור הארץ והופך לחברו הטוב ביותר של הילד אלכס (ג'ונתן ליפניקי).  לא תפס מי יודע מה בישראל אבל מה, את מיגו שיחק אותו שחקן ששיחק את ז'אן לוק רה-פיי-רו (הגאוני!) ב"אבא חורג, אימא חורגת", ברונסון פינצ'וט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מקום 13'
מקום 13
18/05/2008 | 19:40
5
37
אבא יש רק שניים - My Two Dads

שנות שידור בארה"ב: 1987-1990
מספר עונות: 3

הסדרה בה משחקת סטייסי קינן, המוכרת יותר כדיינה מ"אבא חורג, אימא חורגת" (שם תשחק בעתיד), נערה בשם ניקול שאמה נפטרה בלי שגילתה לביתה מי מבין שני הגברים שהיו בחייה הוא אביה, בסוף היא חיה עם שניהם. את אחד האבות שיחק פול רייזר המוכר לנו, ואת השני גרג אביגאן.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זאת הייתה סדרה חמודה.'
זאת הייתה סדרה חמודה.
18/05/2008 | 20:54
1
8
לצפיה ב-'סדרה חמודה'
סדרה חמודה
18/05/2008 | 23:08
10
בכלל באמריקה בשנות ה-80 היו המון סדרות על משפחות משונות כאלה, כמו גם אבא חורג-אמא חורגת, מי הבוס?, סמוך על צ'רלס ועוד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ראיתי פה ושם בזכות השחקנית'
ראיתי פה ושם בזכות השחקנית
19/05/2008 | 03:43
9
לצפיה ב-'מקום 12'
מקום 12
18/05/2008 | 19:44
5
41
שלושה בדירה אחת - Three's Company

שנות שידור בארה"ב: 1977-1984
מספר עונות: 8

סדרה שהצליחה ביותר בארצות הברית על שלושה שותפים, בן ושתי בנות, שחיים יחד בדירה אחת. שם התוודענו לסוזן סומרס, שעתידה לשחק גם היא ב"אבא חורג, אימא חורגת" את תפקיד האימא ופה שיחקה את תפקידה של כריסי הבלונדינית המטומטמת. בערוץ 6 שודרה בשנות התשעים ואפשר לומר שהיה מי שאהב אותה בקהל הישראלי. אני פחות התחברתי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ראיתי אותה כשהייתי ממש קטנה,'
ראיתי אותה כשהייתי ממש קטנה,
18/05/2008 | 20:57
9
אולי בגיל 6-7....אהבתי את זה אבל עכשיו זה כזה יותר מידי רחוק ממני.
את השיר אני עדיין זוכרת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נמוך ביותר, ציון דרך בכול הנוגע לסיטקומים'
נמוך ביותר, ציון דרך בכול הנוגע לסיטקומים
18/05/2008 | 23:07
4
הסדרה הזאת הגדירה הכי טוב את המונח "קומדיית מצבים", כול הפלונטרים שנוצרו בכול פרק והתפרקו בסופו היו אדירים וקורעים מצחוק.

ושכחת לציין שבנוסף לסאמרס שבזכות הסדרה הפכה לחתיכת סמל מין, שחקו גם ג'ון ריטר האדיר (שגם שיחק בעונה הראשונה של 8 כללים פשוטים) וגם ג'ויס דה וויט, ש...אממ..טוב, לא עשתה כלום חוץ מזה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באמת סדרה מעולה לזמנה'
באמת סדרה מעולה לזמנה
18/05/2008 | 23:10
5
אחד הסיפורים העיקריים היה שזה נחשב אז "לא יאה" ששתי בחורות יגורו עם בחור, ולכן ג'ק (ג'ון ריטר ז"ל) העמיד פנים שהוא הומו בפני בעלי הבית, והעמדת הפנים הזאת כל פעם סיבכה אותו במשהו אחר...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ראיתי אותה בערוץ הראשון'
ראיתי אותה בערוץ הראשון
19/05/2008 | 03:40
5
היתה בעיקר במוצ"ש, אחלה סידרה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 11'
מקום 11
18/05/2008 | 19:48
2
38
להתבגר ולהתגבר - Growing Pains

שנות שידור בארה"ב: 1985-1992
מספר עונות: 7

סדרה על משפחה שחיה בלונג איילנד, בה האב הוא פסיכולוג והאם היא עיתונאית, והם נתקלים בבעיות רבות בגידול 4 ילדיהם - מייק, בן, קרול וקריסי. למרות זאת הם מצליחים להשאר משפחה מאוחדת.
לא אשכח את תפקיד האורח ששיחקה אנדראה בארבר (קימי מ"צער גידול בנות"), ואת היום הטראומטי בו גיליתי שעל המשבצת של "אריזה משפחתית" שיבצו את הסדרה הזאת!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סדרה סבירה. האמת שלא כזאת מעניינת.'
סדרה סבירה. האמת שלא כזאת מעניינת.
18/05/2008 | 20:58
2
לצפיה ב-'קיטשית ונחמדה'
קיטשית ונחמדה
18/05/2008 | 23:13
5
כמו כמה סדרות משפחה אחרות משנות ה-80.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לפתיחי הסדרות'
לפתיחי הסדרות
19/05/2008 | 17:26
12
החלטתי ככה להוסיף בשביל הנוסטלגיה

הכדור חוזר לקופר עונה 1

הכדור חוזר לקופר עונה 2 (מסתבר שרייבן שיחקה שם)

מיגו

לצערי לא מצאתי פתיח נורמלי של "שלושה בדירה אחת" ביוטיוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' עשרת הגדולים! '
עשרת הגדולים!
18/05/2008 | 19:55
2
19
לצפיה ב-' עשרת הגדולים! '
עשרת הגדולים!
18/05/2008 | 19:56
86
20
לצפיה ב-'מקום 10'
מקום 10
18/05/2008 | 20:07
3
36
מואישה

שנות שידור בארה"ב: 1996-2001
מספר עונות: 6

סיפור על מתבגרת שחורה בשם מואישה (הזמרת בראנדי) שחיה בלוס אנג'לס קליפורניה, מספר שנים לאחר שאימה מתה. היא גרה עם אביה פרנק, אחיה הקטן מיילס וחברתו של אביה די, שהייתה מורה בבית הספר שלה. חברותיה הטובות הן קים וניסי (שהיא שאר ג'קסון המפורסמת) המשוגעות וידידה הטוב שגר בשכנות וחצי חי בביתם חכים. לא אשכח את הופעת האורח של ג'ו מארי פייטון, הלא היא הארייט מאריזה משפחתית, בתפקיד אימו הזועמת של חכים.

פרקים שזכורים לי במיוחד:
- הפרק החינוכי בו מיילס עושה סמים ומאשימים את מואישה ורוצים שתעשה בדיקת דם
- הפרק בו מואישה עושה קעקוע ואביה מעליב בטענה שהיא נראית כמו פרוצה (Tramp)
- הפרק שבו היא מתחילה בבית ספר החדש אליו מעביר אותה אבא שלה, אבל הולכת ביום הראשון לבית הספר הישן ומבינה שאין לה מקום שם

ובנימה אישית: סדרה ממש מגניבה שאני באופן אישי אהבתי. אי אפשר להגיד שהייתי צופה אדוקה, אבל כן הסדרה הזאת תפסה פינה חמה אצלי בלב. היום משדרים אותה בMETV! חח
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אחלה סדרה.'
אחלה סדרה.
18/05/2008 | 21:00
3
לצפיה ב-'ממש אהבתי אותה.'
ממש אהבתי אותה.
18/05/2008 | 21:11
2
לצפיה ב-'מקום 9'
מקום 9
18/05/2008 | 20:15
15
41
הצלצול הגואל - Saved By The Bell

שנות שידור בארה"ב: 1989-1993
מספר עונות: 4

סיפורם של שישה בני נוער לאורך כל 4 שנות לימודיהם בתיכון בייסייד - זאק מוריס המגניב (מארק-פול גוסלאר), AC הספורטאי (מאריו לופז), סקריץ' החנון החכם והמצחיק (דסטין דיאמונד), קלי החלומית שהיא האובססיה של זאק (טיפאני ת'יסן), ליסה הרכלנית חובבת האופנה (לארק וורהיס) וג'סי החרשנית הפמיניסטית (אליזבת ברקלי). לאחר מכן המשיכו, אאל"ט לסדרה חדשה בשנות הקולג'.

האמת היא שאני לא צפיתי, אבל הסדרה די הצליחה כשהיא שודרה בערוץ הילדים בתחילת שנות ה-90, ולכן מגיע לה מקום של כבוד במצעד הזה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה חמודה אבל לא ממש הצלחתי להתחבר אליה'
סדרה חמודה אבל לא ממש הצלחתי להתחבר אליה
18/05/2008 | 21:06
5
למרות שסקריץ' מצחיק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא רע, מעט אוברייטד במבט לאחור'
לא רע, מעט אוברייטד במבט לאחור
18/05/2008 | 23:10
3
טיפאני אמבר טייסון תמשיך לשחק בבוורלי הילס 90210 ואני לא בטוח אבל אליזבת בארקלי לא שחקה בנערות שעשועים?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי אותה בהתחלה שלה'
אהבתי אותה בהתחלה שלה
18/05/2008 | 23:15
1
4
העונה הראשונה הייתה ממש חמודה, למרות שגם הייתה סדרה די סטריאוטיפית, ואם חושבים על סדרות בתי-ספר, "פרקר לואיס" הייתה הרבה יותר מוצלחת. נדמה לי שבהמשך גררו אותה על פני המון עונות, סדרות בת וסרטי טלוויזיה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא רע, אבל מעדיף'
לא רע, אבל מעדיף
19/05/2008 | 10:52
9
10
את סדרת התיכון עם הגיבור הראשי שצייר קומיקסים בעיתון ביה"ס ותמיד הציגו את מחשבותיו ע"י הקומיקס, שכחתי את שמה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Student Bodies - דור אחר לגמרי...'
Student Bodies - דור אחר לגמרי...
19/05/2008 | 12:16
7
4
לצפיה ב-'סה"כ ארבע שנים לאחר סיומה..'
סה"כ ארבע שנים לאחר סיומה..
19/05/2008 | 12:35
6
4
לצפיה ב-'יש הבדל מהותי מאוד...'
יש הבדל מהותי מאוד...
19/05/2008 | 14:11
5
5
בין סדרה שהתחילה ב-1989 לסדרה שהתחילה ב-1997.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'העיקר שהמצעידה מסכימה איתי (:'
העיקר שהמצעידה מסכימה איתי (:
19/05/2008 | 18:27
4
2
לצפיה ב-'המצעידה אמרה שהיא לא צפתה בסדרה בכלל '
המצעידה אמרה שהיא לא צפתה בסדרה בכלל
19/05/2008 | 21:22
3
2
לצפיה ב-'למצעידה יש שם!'
למצעידה יש שם!
19/05/2008 | 21:47
3
לצפיה ב-''
20/05/2008 | 11:46
1
3
התכוונתי שהיא מעדיפה SB יותר מהצלצול הגואל.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך היא יכולה להעדיף אם היא לא צפתה?'
איך היא יכולה להעדיף אם היא לא צפתה?
20/05/2008 | 14:48
3
לצפיה ב-' אני מאמין ש ``בגוף ראשון `` זה השם ש'
אני מאמין ש ``בגוף ראשון `` זה השם ש
20/05/2008 | 16:47
3
לצפיה ב-'אהבתי את השיר פתיחה'
אהבתי את השיר פתיחה
19/05/2008 | 18:18
5
אני לא זוכר משם הרבה. אני זוכר שהייתה קפיטריה, היו לוקרים והיו צלצולים. הספציפיים.
אבל זה די בלתי נמנע לזכור דבר כזה על סדרה שמתרחשת בתיכון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 8'
מקום 8
18/05/2008 | 20:23
4
35
המופע של קוסבי - The Cosby Show

שנות שידור בארה"ב: 1984-1992

הסיפור של משפחה אפרו-אמריקאית מצליחה באמריקה של המאה ה-20, המנוהלת ע"י אב המשפחה קליף הקסטבל (ביל קוסבי) ואשתו קלייר. במשפחה 5 ילדים - סונדרה, דניס, תאודור, ונסה ורודי. בעונות המתקדמות שתי הבנות הבכורות מתחתנות.

האמת היא שאני לא זוכרת הרבה פרקים מהסדרה, אבל כן אני זוכרת שאהבתי מאוד. גם כאן לא הייתי צופה אדוקה, אבל כן הייתי נהנית לצפות בה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סידרה חביבה. לא יותר.'
סידרה חביבה. לא יותר.
18/05/2008 | 21:08
3
למרות שבאמת הייתה לה הצלחה מסחרית מסחררת יותר מהרבה סדרות שהוזכרו פה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה טובה בעיקר בזכות ביל קוסבי'
סדרה טובה בעיקר בזכות ביל קוסבי
18/05/2008 | 23:24
1
4
ד"א בארץ הסדרה נקראה "משפחת קוסבי" (לפחות כששודרה בערוץ 1) למרות שזה בכלל לא שם המשפחה.
הייתה סדרה נורא חינוכית-חצי מהפרקים מספרים על עונשים מקוריים שההורים מצאו לילדים, אבל בזכות הכישרון הקומי של ביל קוסבי היא תמיד הייתה מצחיקה. אני גם זוכרת שכל פעם שילד יצא מהבית האמא שמחה ואמרה משהו כמו "עכשיו נשארו עוד 4"...
הייתה לזה גם סדרת בת על החיים של דניס בקולג' "עולם אחר", שבסוף המשיכה בלי דניס כי השחקנית (ליסה בונה) עשתה להם צרות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' וגם גברת קראוס שיחקה טוב'
וגם גברת קראוס שיחקה טוב
19/05/2008 | 03:45
3
לצפיה ב-'לסדרה הזאת יש מין המשך'
לסדרה הזאת יש מין המשך
19/05/2008 | 12:07
8
שהית'קליף ואישתו חיים לבדם בניו יורק ויש להם בת אחת ובעליית הגג שלהם גר בחור שמעצבן את הית'קליף,היא שודרה בערוץ 1 ועדיין משודרת בערוץ המזרח התיכון,לפעמים אני צופה בה.בקשר לסדרה המקורית הייתי פשוט חולה עליה,יש פרק קורע שת'יאו רוצה לטוס למצרים לחפירות ארכיאולוגיות והם לא מסכימים לו...יש פרק אחר שהנכדה רוצה אופניים חדשות ומשפצים לה איזה זוג שעובר במשפחתם במשך שנים והיא מתבאסת לגמרי,ועוד פרק עם אחת הסצינות היפות ביותר כשיש יומולדת לנכדה ואחר הילדים שר את השיר של רוקי עם תנועות ידיים,ענק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
18/05/2008 | 20:34
10
32
על טעם ועל ריח - Diff'rent Strokes

שנות שידור בארה"ב: 1978-1986

סדרה המספרת על אלמן עשיר מאוד ממנהטן, פיליפ דראמונד, אשר מאמץ למשפחתו שני ילדים אפרו-אמריקאים מהארלם, וויליס בן ה-12 (טוד ברידג'ס) וארנולד בן ה-8 (גארי קולמן). לדראמונד יש גם ילדה בשם קימברלי והיא בת 13, שמקבלת את אחיה למשפחה. החיים של הילדים משתנים בן לילה, וגדלים כילדיו של דראמונד עד שבסוף הוא מאמץ אותם כחוק. ישנה גם חברתו של דראמונד ובנה שמצטרפת ככה בסוף. ישנה גם ג'נט ג'קסון המשחקת את חברתו של וויליס בגיל יותר מתקדם, והמטפלות המתחלפות (סה"כ 3).

אין לי מילים לתאר כמה שאהבתי את הסדרה הזאתת!!!! האמת היא שאני לא זוכרת פרקים כמעט אבל הייתי מכורה לזה!

איך אפשר לשכוח את - What'cha talkin bout Willis? וכיווץ השפתיים של ארנולד? איך?!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תוכנית גדולה!!!'
תוכנית גדולה!!!
18/05/2008 | 20:50
6
לצפיה ב-'איך אהבתי'
איך אהבתי
18/05/2008 | 21:06
3
לצפיה ב-'אוי סדרה ממש טובה.'
אוי סדרה ממש טובה.
18/05/2008 | 21:10
8
ארנולד. כל כך אוהבת את השחקן הזה. הוא מותק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הסדרה המקוללת הזאת שכולם בה מתו אח"כ, לא?'
הסדרה המקוללת הזאת שכולם בה מתו אח"כ, לא?
18/05/2008 | 21:10
8
אני זוכר שדי אהבתי אותה. אני זוכר רק שני קטעים ממנה למען האמת- אחד כשהסבתא [אמא של האבא] אמרה משהו על מלחמת הצפון נגד הדרום, וארנולד הגיב לזה לא טוב P:
ואחר כשקימברלי הלכה לדייט או משהו כזה מאופרת שחור, יעני אפרו-אמריקנית, ואמרה לדייט שלה שבעצם זה הצבע האמיתי שלה, והלבן היה מייק אפ. והוא קנה את זה, באופן מעט הזוי.
אה, וגם פרק שנינגו את because של הביטלס באיזה אירוע משפחתי. אבל באמת זהו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'האאא פנטסטי '
האאא פנטסטי
18/05/2008 | 21:11
4
איף, כל פעם נורא עצוב לי כי אני נזכרת שהשחקנית הצעירה איננה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סבבה של סדרה'
סבבה של סדרה
18/05/2008 | 23:13
5
לצפיה ב-'סידרה מצויינת, אהבתי בעיקר את האבא'
סידרה מצויינת, אהבתי בעיקר את האבא
19/05/2008 | 03:47
8
אמריקאי טוב לב טיפוסי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה עם אג'נדה חברתית'
סדרה עם אג'נדה חברתית
19/05/2008 | 10:43
1
9
מהנדירות.
אחת הסדרות שגדלתי עליהם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'*עליהן'
*עליהן
19/05/2008 | 10:54
5
ורוצה לראות בהמשך עוד את צער גידול בנות, אריזה משפחתית ומי הבוס.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ווצ'יו טאקין אבאוט קימברלי?!'
ווצ'יו טאקין אבאוט קימברלי?!
19/05/2008 | 11:58
5
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
19/05/2008 | 17:10
6
30
אוקיי, באמת תוך כדי קריאת התגובות נזכרתי ששכחתי סדרה אחת! אז תדמיינו שאת כל הסדרות לקחתי מקום אחורה, וזה המקום השביעי.

הנסיך המדליק מבל אייר - The Fresh Prince of Bel-Air

שנות שידור בארה"ב: 1990-1996
מספר עונות: 6

הסדרה שמספרת על וויל, נער צעיר ממערב פילדלפיה ומסתבך בקטטנה ונשלח לדודיו הגרים בבל אייר היוקרתית. לדודיו, פיליפ וויויאן, 4 ילדים: קרלטון שאי אפשר לספור על 100 ידיים את מס' הפעמים שוויל הציק לו , הילארי המפונקת המטומטמת, אשלי המתבגרת הצעירה וניקי שנולד בהמשך הסדרה. התוכנית הייתה להפוך אותו לאחראי ובוגר, אך לוויל תוכניות אחרות. ואי אפשר כמובן לשכוח את המשרת הנאמן והבריטי ג'פרי!

סדרה ע=נ=ק=י=ת, וויל מלך הכי אהבתי את ההצקות שלו לקרלטון ואת הפעמים שבו הוא גנב לו את הבנות
השיר פתיחה גם גדול, עד היום יש לי אותו על המחשב

פרקים שאני זוכרת:
- פרק שבו קרלטון ווויל הולכים לדירה של כמה בנות לקבל מסאג' ובסוף באה משטרה כי הן זונות
- פרק שבו קרלטון אובססיבי לוויליאם שאטנר
- הפרק שבו הבעל של הילארי מתאבד והיא מחליפה משמלת כלה לבנה לאותה שמלה בשחור
- הפרק שבו ניקי נולד
- פרק בו הייתה הפסקת חשמל כללית וכל בן משפחה היה במקום אחר (אני זוכרת שוויל בבית ופיליפ במשרד עם ויויאן)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
19/05/2008 | 17:31
4
יש לי את השיר פתיחה באייפוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה מדליקה. אבל לא גדלתי על זה..'
סדרה מדליקה. אבל לא גדלתי על זה..
19/05/2008 | 17:33
7
יש לי קצת ריחוק ריגשי מהסדרה הזאת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מבחינתי מקום ראשון'
מבחינתי מקום ראשון
19/05/2008 | 17:51
6
אלא אם יעלה לי משהו אחר לראש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה סדרה'
אחלה סדרה
19/05/2008 | 20:38
1
6
שכחת את ג'ז שתמיד מעיפים אותו מהדלת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואי, נכון!'
וואי, נכון!
19/05/2008 | 21:49
4
הזכרון שלי כבר מחליד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' תיקון טעות בעלה (לעתיד) של הילארי'
תיקון טעות בעלה (לעתיד) של הילארי
20/05/2008 | 17:16
6
מת תוך כדי שהוא הציע לה נישואים בבנג`י והחבל נקרע זה היה בשידור חי אגב ואיך אפשר לשכוח את הפרק עם ליסה ואת ג`פריייי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 6'
מקום 6
19/05/2008 | 17:54
5
29
בגוף ראשון - Student Bodies

שנות שידור בארה"ב: 1997-1999
מספר עונות: 3

הסדרה המתארת קבוצה של 6 בני נוער, קודי, אמילי, כריס, מאגס, רומאו וגרייס, שפותחים עיתון מחתרתי בבית הספר "אדיסון תומס" כנגד העיתון הבית ספרי שמנוהל ע"י פלאש הצלמת וויקטור הנרקיסיסט. הסדרה משלבת את הסצנות מהמציאות עם הקטעים המצוירים שמצייר קודי. וכמובן שסגנית המנהלת הדוחה שמפחידה את כולם.

פרקים שלא אשכח בחיים:
- הפרק בו הם משחקים את "סיראנו דה ברז'ראק" וקודי ואמילי הופכים לזוג
- הפרק בו מאגס שוקלת לעשות הגדלת חזה
- הפרק בו שודדים את חנות הצילום של אבא של קודי
- הפרק בו אבא של קודי יוצא עם אחת המורות שלו
- הפרק שבו עושים שעשועון בבית הספר שלהם

וכמובן שכל החלפת הזוגות - בהתחלה אמילי עם קודי, ואז אמילי עם רומיאו וקודי עם גרייס. ובהתחלה כריס עם מאגס, בסוף הוא עם פלאש וכל הזמן הזה ויקטור אוהב את מאגס.

אהבתי את הסדרה הזאת מאוד, השתדלתי לעקוב כמעט תמיד!
אהבתי מאוד גם את הפתיח של העונות היותר מתקדמות (שזה רק שיר) אבל לא מצאתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גם אני אהבתי'
גם אני אהבתי
19/05/2008 | 18:00
3
לצפיה ב-'זכור לי בערך. אני זוכר את סירנו דה ברז'רק'
זכור לי בערך. אני זוכר את סירנו דה ברז'רק
19/05/2008 | 18:16
7
והיה גם איזה פרק עם לסביות.

בגדול, אני זוכר מעט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עקפה טובות ממנה '
עקפה טובות ממנה
19/05/2008 | 20:41
1
5
לצפיה ב-'סדרה מעולה-אחת הזכורות לי ביותר.'
סדרה מעולה-אחת הזכורות לי ביותר.
20/05/2008 | 03:55
4
אח הסדרות הקומיות האהובות עליי.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
19/05/2008 | 19:42
6
31
אבא חורג, אימא חורגת - Step by Step

שנות שידור בארה"ב: 1991-1998
מספר עונות: 7

הסדרה שמספרת על משפחת למברט, שבו ההורים פרנק וקרול נישאים בפעם השניה לאחר שהתאלמנו (אאל"ט). ילדיו של פרנק מנישואיו הראשונים הם: ג'יי טי רודף הנשים, אל הטום-בוי, וברנדן הטראבל מייקר. ילדיה של קרול מנישואיה הראשונים הם: דיינה החרשנית, קארן הנבובה ומארק החנון. הם לומדים להכיר אחד את השני, להסתדר (בערך) ולאהוב אחד את השני כאחים. ישנו גם הבנדוד המגניב והסטלן רצחחחח קודי שמצטרף בעונות מתקדמות, כמו גם חברו הטוב של ג'יי טי והחבר של דיינה ריץ', לילי הבת המשותפת שנולדת לפרנק וקרול בהמשך, והגדול מכולם - ז'אן לוק רה-פיי-רו, הספר הצרפתי ההורס מצחוק!!!

פרקים שאני זוכרת:
- הפרק שאני לא זוכרת למה, אבל ג'יי טי וריץ' שרים - Show me the money, we want the money! ענקקק
- הפרק שבו לילי הולכת עם ז'אן לוק לעשות חיסון ומסתבר שגם הוא צריך לעשות
- הפרק שבו פרנק מבין שהוא מזדקן ומתקשה להתמודד
- הפרק בו דיינה וריץ' רואים עצמם בכל מיני סיטואציות, נשואים בעתיד הרחוק
- הפרק בו קרול ופרנק מחפשים רגע אינטימי אך לילי מפריעה ומדביקה אותם בצינון, מה שמפריע להם למצוא רגעים אינטימיים בימים הבאים
- הפרק שבו קרול ופרנק יוצאים לופשה וז'אן לוק מופיע שם ומפריע להם
- הפרק בו סאם אומרת לג'יי טי שהיא לא מוכנה לשכב איתו רק בגלל שהיא אוהבת אותו והוא לא מצליח להבין

אחת הסדרות הטובות, אהבתי מאוד מאוד לראות אותה, לפני שנה-שנתיים היא שודרה בערוץ 2 ואהבתי לראות מאוד, קלאסיקה מטורפת!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אהבתי את הרכבת הרים משיר הנושא'
אהבתי את הרכבת הרים משיר הנושא
19/05/2008 | 19:51
4
צפיתי בזה במשך תקופה קצרה מאוד. כרגע, זה משום מה מתערבב לי בראש עם "מופע שנות ה-70". משהו בתפאורה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
19/05/2008 | 19:54
לצפיה ב-'ההתחלה < האמצע > הסוף'
ההתחלה < האמצע > הסוף
19/05/2008 | 20:46
5
לקראת סופה הסדרה הייתה כבר צפויה ולעוסה אבל גם בתחילתה היא הייתה דיי משעממת, בגדול סבבה של סדרה.

רק נציין שמי ששיחק את פרנק (שכחתי את שמו) התפרסם לפני כן באופרת הסבון המיתולוגית "דאלאס".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה ממש טובה'
סדרה ממש טובה
20/05/2008 | 03:59
4
אהבתי את הזוגיות של דיינה וריץ' כי הם היו אוייבים ואז התנשקו באופן "מפתיע".
האמת שקרה באופן קצת עלוב וקצת צפוי(הסיטואציה עצמה) אבל הם היו זוג חמוד.
שחקנים טובים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היה גם קטע כזה של כאב ראש אחריי'
היה גם קטע כזה של כאב ראש אחריי
20/05/2008 | 16:36
2
יותר מדיי גלידה או משו XDD
סדרה חמודה ^^
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחת הסדרות האהובות עלי'
אחת הסדרות האהובות עלי
20/05/2008 | 21:49
4
ממש אהבתי את שיר הפתיחה
גדלתי על כל הסדרות פה מצעד מקסים!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
19/05/2008 | 21:46
4
36
מי הבוס? - Who's the Boss?

שנות שידור בארה"ב: 1984-1992

הסיפור על טוני מיסלי, שמגיע לעבוד כאחראי משק בית בביתה של אנג'לה באואר, אשת הקריירה המצליחה. היא חיה עם בנה ג'ונתן, והוא מביא את בנו סמנתה (אליסה מילאנו המוכרת מ"מכושפות") לגור איתם. בקרבתם חיה גם מונה, אימה רודפת הגברים של אנג'לה. בסוף אנג'לה וטוני מתאהבים והופכים לזוג מאושר

פרקים שאני זוכרת:
- הפרק, הרבה לפני התקופה שהם מתאהבים, בה טוני רואה בטעות את אנג'לה ערומה.
- הפרק בלונה פארק בה טוני ואנג'לה מבינים שהם מאוהבים (על הרכבת ברבורים) ונסגר עליהם הלונה פארק
- הפרק בו הם שולחים את כל הילדים מהבית כדי לעשות דייט בבית, שלא עובד הכי טוב
- פרק בו סמנתה מתנשקת עם מישהו וטוני מזדעזע
- הפרק, גם הוא הרבה לפני שהם מתאהבים, בה חברים שלהם מתחתנים והם משום מה רואים אחד את השני כחתן וכלה כל אחד בדמיונו
- פרק בו אנג'לה והגרוש שלה רבים על משמורת של ג'ונתן.
- פרק בו יש איזשהו משחק בייסבול ואנג'לה וטוני עושים איזשהי ברית ביניהם שהם חותמים בזה שהם יורקים ביד של עצמם ואז לוחצים ידיים

איזו סדרה, איזו סדרה! כל כך אהבתי, כמה צחקתי... טוני הוא תותח על, קרע אותי מצחוק וכ"כ נהניתי לראות איך שהוא ואנג'לה מתאהבים... קלאסיקה, קלאסיקה, קלאסיקה!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הפרק שבו טוני רואה את אנג'לה ערומה'
הפרק שבו טוני רואה את אנג'לה ערומה
19/05/2008 | 22:04
16
הוא כנראה הזכור ביותר מהסדרה, הוא זכה למעין פרק שקשור בו בפאמילי גאי :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הסידרה האהובה על שיר, נחמדה בעיני'
הסידרה האהובה על שיר, נחמדה בעיני
19/05/2008 | 22:36
5
לצפיה ב-'וואו אני לא זוכר הרבה מהסדגרה הזאת.'
וואו אני לא זוכר הרבה מהסדגרה הזאת.
20/05/2008 | 04:00
5
אבל היא הייתה טובה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
19/05/2008 | 22:03
4
30
נישואים פלוס - Married... With Children

שנות שידור בארה"ב: 1987-1997
מספר עונות: 11 (!!!)

הסיפור על משפחתו האהובה ביותר של אל באנדי הלוזר האולטימטיבי מוכר הנעליים הממורמר והשוביניסט (חתיכת תאור חח), אשתו הנצלנית והאגואיסטית פגי, קלי הנימפומנית ובאד החרמן. ישנו למשפחה הכלב באק, שבעונות המתקדמות מת ומוחלף בלאקי. כמובן שאי אפשר לשכוח את שכנתו האהובה של אל מארסי, שבהתחלה נשואה לסטיב, אך השחקן מוחלף וכך גם דמות הבעל מוחלפת לג'פרסון (ועוד איזה מישהו באמצע אבל אני לא זוכרת). סדרה בוטה יחסית לשאר, שזה מה שמייחד אותה. ללא ספק סדרה גדולה ופופולארית מאוד (מכאן מיקומה), אבל לא עקפה את השניים האהובים עליי.

אני זוכרת שכשהיא שודרה בשש פלוס, אבא שלי אמר לו שזו סדרה גועלית וסקססיסטית ושלא אצפה בה. באמת לא אהבתי (לא הכי הבנתי, מה שכן הבנתי לא אהבתי לשמוע). עכשיו עם השידורים בביפ ובכללי, התבגרתי ולמדתי להבין את הבדיחות, אי אפשר שלא לאהוב - זה ק=ו=ר=ע!!!

אל באנדי מלךךךךךךךךךךךךך

ואין טעם שאני אכתוב פרקים... הסדרה כיום משודרת בביפ אז כולם יכולים לצפות בה. סדרה שולטת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אחת הגדולות'
אחת הגדולות
19/05/2008 | 22:12
6
לצפיה ב-'סידרה שהתוודעתי אליה מאוחר מדי'
סידרה שהתוודעתי אליה מאוחר מדי
19/05/2008 | 22:38
11
לצפיה ב-'מעולה, תיקון קטן'
מעולה, תיקון קטן
19/05/2008 | 23:55
9
למארסי לא היה מישהו בין סטיב לג'פרסון

לטעמי המיקום מדויק, הסדרה שווה את כול הסופרלטיבים שלה, כלומר, עד שהכניסו את שבע לסדרה ואיך אומרים - הכול הלך קיבינימט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה לא הומור שמתאים לכל אחד,'
זה לא הומור שמתאים לכל אחד,
20/05/2008 | 04:02
12
זה הומור מאוד וולגרי ומיני. זו סדרה שיש לה הברקות. אבל אני לא מתחברת לאופי שלה
באופן כללי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
19/05/2008 | 22:24
5
35
(בפער מזערי ביותר)

צער גידול בנות - Full House

שנות שידור בארה"ב: 1987-1995

איך אפשר שלא להכיר, הסדרה על משפחת טאנר, האב האלמן דני, ושלוש בנותיו - די ג'יי, סטפאני ומישל (ששוחקה לסירוגין ע"י האחיות אולסן). יחד איתם גרים גם ג'סי, גיסו של דני, וג'ואי, חברו הטוב של דני שהופך גם לחברו הטוב (וצרתו הגדולה) של ג'סי. באמצע הסדרה ג'סי מתחתן עם רבקה שהופכת לדמות קבועה, כמובן השכנה השנואה על דני, חברתה הטובה של דיי ג'יי - קימי, החבר הקבוע של די-ג'יי - סטיב, חברתו של דני - ויקי ובסוף התאומים שנולדים לג'סי ורבקה.

פרקים שאני זוכרת:
- הפרק בו די ג'יי מגיעה לבית ספר חדש, לבושה כמו המורה, לא אהובה ע"י אף אחד ואוכלת בתא הטלפון (או בשירותים, משהו כזה)
- הפרק בו סטפאני ומישל עולות על מטוס שהן בכלל לא אמורות לעלות עליו
- הפרק בו מכירים את המשפחה היוונית של ג'סי, המשוחקת ע"י ג'סי והתאומות
- הפרק בו סבא של ג'סי, שהיה אמור לבוא לבצפר של מישל שנקשרה אליו, מת
- הפרק בו למישל יש מלאך טוב ומלאך רע
- הפרק בו סטיב ודי ג'יי נפרדים
- הפרק בו ישנו שעשועון שבו מבינים דני וויקי שזה לא ילך ביניהם
- הפרק בו די ג'יי וקימי הופכות ליריבות בבית הספר
- הפרק בו וייפר המוזיקאי, והשני המליין (ששיחק את ריץ' ב"אבא חורג אימא חורגת") רבים על די ג'יי

בקיצור, יש אין סוף. אני לא חושבת שיש פרק בסדרה הזאת שאני לא מכירה, ראיתי את הסדרה הזאת כלכך הרבה פעמים, היא פשוט הילדות שלי... חלמתי מלא פעמים שאני חלק מהמשפחה הזאת, אהבתי את הדמויות אחד אחד. סדרה יפהפיה, מרגשת, וחבל חבל חבל חבל חבל שהיא לא משודרת יותר בשומקום. בעתיד אקנה את הDVD של הסדרה. אני כ"כ מתגעגעת אליה
בהתחלה היא הייתה הסדרה האהובה עליי, אבל היום אני רואה את זה אחרת, הסדרה במקום הראשון לדעתי יותר ראויה למקום זה, למרות שבעיניי הפער ביניהם הוא מאוד מאוד מיניאטורי!

קלאסיקה אמיתית
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עכשיו המקום הראשון כבר ברור..'
עכשיו המקום הראשון כבר ברור..
19/05/2008 | 22:28
12
כ"כ אהבתי את הסדרה,ואני מסוגלת לצפות בה גם היום (אם היא הייתה משודרת,כמובן).

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני זוכר מלאאא פרקים'
אני זוכר מלאאא פרקים
19/05/2008 | 22:35
9
איזה סדרה ענקית לגדול עלייה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נוסטלגיה, אבל היום לא הייתי רואה אף פרק'
נוסטלגיה, אבל היום לא הייתי רואה אף פרק
19/05/2008 | 23:58
14
רוב ההומור שהלך שם נראה לי היום צפוי ומשעמם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה מ-ד-ה-י-מ-ה שגדלתי עליה.'
סדרה מ-ד-ה-י-מ-ה שגדלתי עליה.
20/05/2008 | 04:05
14
ואני זוכרת לא מעט פרקים שלה.
סדרה עם המון רגישות והומור תמים כזה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאוד מאוד אמריקקי בדיעבד'
מאוד מאוד אמריקקי בדיעבד
20/05/2008 | 11:55
8
אבל בתור ילד חיבבתי את זה, בעיקר מכיוון שהרצף העלילתי היה מאוד מוקפד, היה ערבוב של הומור ושל מסרים משפחתיים וגם המעקב אחרי התפתחות הילדות בטווח של 8 שנים היה מעניין(הניתוח הזה גם בדיעבד, בתור ילד בן 10 לא חשבתי על זה XD).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 1 '
מקום 1
19/05/2008 | 23:05
12
26
אריזה משפחתית - Family Matters

שנות שידור בארה"ב: 1989-1998
מספר עונות: 9

הסדרה המספרת על משפחה אפרו אמריקאית "ממוצעת" שגרה בשיקאגו, ההורים הם קארל השוטר והארייט אשת המכירות, ולהם 3 ילדים: אדי החתיך, לורה היפהפיה, וג'ודי שנעלמת מהסדרה בלי התראה באיזשהו שלב. יחד איתם חיים אמו של קארל, אסטל ההרפתקנית, אחות של הארייט, רייצ'ל, ובנה ריצ'י.
דמויות נוספות הן: מקסין, חברתה של לורה, וולדו, חברו הטמבל של אדי (שעתיד להיות בן זוגה של מקסין), לי'ל ג'י, החבר של ריצ'י שמאומץ מהרחוב, מיירה המאוהבת נואשות ב...
וכמובן האחד והיחיד - סטיב ארקל הדמות שלגמרי עשתה את הסדרה. איך אפשר לשכוח את הצחוק המוזר, או את הדיאלוג המוזר עם קארל -
קארל: "סטיב, לך הביתה."
סטיב: "לא רוצה."
קארל: "סטיב, לך הביתה"
סטיב: "לא!"
קארל: "סטיב, לך הביתה, לך הביתה, לך הביתה!!!"
סטיב: "אני לא אסבול את זה, אני הולך הביתה!"
גדולללל
כמובן שאי אפשר לשכוח את תא השינויים שהפך את סטיב לסטפן החתיך, לאלביס, לאיינשטיין ולברוס לי, את הבובה של סטיב הרשע בפרקי האלווין, ואת העקביות שבה סטיב מחזר אחרי לורה. גאונות לשמה!

סדרה ג=א=ו=נ=י=ת קומדיה שנונה ביותר שממה שידוע לי, מאוד מאוד תפסה בארץ.
אני לא רואה טעם לרשום פרקים שאני זוכרת. אני חושבת שגם כאן אני מכירה את הרוב אם לא הכל. הייתי מכורה כבדה בדיוק כמו לצער גידול בנות. 7 בערב הייתה שעת קודש בשבילי, אז היא שודרה. ביום שהיא ירדה מהאוויר, כעסתי. ביום שהיא חזרה, שמחתי.
לדעתי ה-סדרה ה-אולטימטיבית של ערוץ 6. חבל שהם לא משדרים אותה היום, אני מתגעגעת.
מזל שיש יוטיוב!

עוד קלאסיקה, ללא ספק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'צפוי ומדויק!'
צפוי ומדויק!
19/05/2008 | 23:07
3
לצפיה ב-'Did I Do That?'
Did I Do That?
19/05/2008 | 23:21
1
2
לצפיה ב-' '
19/05/2008 | 23:49
4
קלאסיקה או לא קלאסיקה?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יוווווווו אני זוכר כל כךךך הרבה פרקים'
יוווווווו אני זוכר כל כךךך הרבה פרקים
19/05/2008 | 23:21
4
ואני זוכר שפעם אחת בחיי אפילו זכיתי לראות את הפרק האחרון.

ומאז, בכל פעם שהיה שידור חוזר, הוא נקטע וחזר אחורה בלי להגיע לשם.

סדרה ענקית שבענקיות!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היה מעולה עד לנקודה'
היה מעולה עד לנקודה
20/05/2008 | 00:00
5
שבה סטיב וסטפן הפכו לשני דמויות שונות, הjump the shark של הסדרה אם תרצו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אכן סדרה גאונית. וסטיב ארקל דמות אדירה.'
אכן סדרה גאונית. וסטיב ארקל דמות אדירה.
20/05/2008 | 04:08
13
שחקן אדיר.  זו עוד סדרה קומית שגדלתי עליה.

יחד עם צער גידול בנות בהחלט אני מסכימה שמדובר בסדרה הקומית הטובה ביותר בערוץ 6.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סדרה טובה .'
סדרה טובה .
20/05/2008 | 11:25
3
לצפיה ב-'מדהים, מדהים, מדהים'
מדהים, מדהים, מדהים
20/05/2008 | 12:12
3
סטיב ארקל הוא דמות יחידה מסוגה, באמת שלא ראיתי מימי עוד דמויות קומויות כאלה שנעשו באמינות וביסודיות רבה כ"כ וגם ברגעי המשבר של הסדרה מבחינתי, הוא תמיד ידע להציל את המצב וסחב על עצמו סדרה שלמה. כמות הרהיטים והחפצים שהוא הרס(אני זוכר שכל פעם ריחמתי על עוזרי התפאורה שבוודאי היו צריכים לסדר הכל). הוא גם דמות שניתן להזדהות איתה הרבה פעמים וזה מה שהשלים את החלק הקומי שבו.
קארל היה יותר החלק הדרמתי של הסדרה, השוטר הטוב שמגן על משפחתו(אשתו וילדיו אדי ולורה) מפני גזענות. אני חושב שזו הסדרה הראשונה בתור ילד שנחשפתי לגזענות לשחורים ובכלל(עוד לפני על טעם ועל ריח) והיא לימדה אותי ערך או שניים באמצעות הסיטואציות הקשות השונות אבל היתרון בקומודיות הוא שבניגוד לסרטים/דרמות שהאיזון בין הקומי לדרמטי משאיר אותך עם תחושה הרבה פחות כבדה וזה באמת משהו שאני לא אשכח להן.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל... אבל... אבל...'
אבל... אבל... אבל...
20/05/2008 | 17:25
1
8
איפה ארתור? זאת הסידרה הכי טובה של ערוץ הילדים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המצעד עוסק בסדרות שאינן מצויירות,שים לב.'
המצעד עוסק בסדרות שאינן מצויירות,שים לב.
20/05/2008 | 19:54
5
לצפיה ב-'רעיון ענק, כל הכבוד'
רעיון ענק, כל הכבוד
18/05/2008 | 22:21
1
4
מבחינתי המקום הראשון הוא הנסיך המדליק מבל אייר ואחריו צער גידול בנות.
אלא אם שכחתי משהו :)

בברלי הילס נחשב?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'צער גידול בנות זו הסדרה הקומית שגדלתי עליה.'
צער גידול בנות זו הסדרה הקומית שגדלתי עליה.
18/05/2008 | 22:41
9
יש בה המון הומור והמון רגישות.
בהחלט סדרה מעולה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כל יום היה חגיגה,החל מ-19:30 בערב'
כל יום היה חגיגה,החל מ-19:30 בערב
19/05/2008 | 12:15
1
8
פעם היו סדרות איכותיות בהרבה,הכי הרבה אהבתי את נשואים פלוס וצער גידול בדיוק באותה מידה,גם את מי הבוס,אריזה משפחתית,משפחת קוסבי,אבא יש רק שניים,הנסיך המדליק,משתגעים מאהבה,אלף,ועוד כמה סדרות גדולות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אריזה משפחתית'
אריזה משפחתית
19/05/2008 | 14:32
10
סדרה מבריקה.
סטיב ארקל היא דמות גאונית. ולחשוב שהם רצו לצרף אותה רק לכמה פרקים וזהו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תבורכי!!!! '
תבורכי!!!!
19/05/2008 | 13:01
6

עברתי בדפדוף על המצעד לבינתיים, ונהניתי מכל רגע - אלה כל הסדרות שהכי אהבתי פעם! עכשיו מה יש? כלום, אפס. כ"כ הרבה זכרונות הבאת לי דרך המצעד הזה, פשוט מבורך! וברור שזה ייכנס גם לטאגליינס. תודה תודה תודה! אני אגיב יותר מאוחר לכל סדרה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוי איזה רעיון מקסים!'
אוי איזה רעיון מקסים!
19/05/2008 | 15:21
1
המקומות  הראשונים שלי - הנסיך המדליק מבל-אייר, אריזה משפחתית וצער גידול בנות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חוץ מאחיות או לא להיות'
חוץ מאחיות או לא להיות
19/05/2008 | 16:38
3
הסדרה שמשמדרים כרגע....

זה הכי טוב שהיה להם! מצחיק בצורה יוצאת דופן!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על המצעד וההשקעה'
תודה על המצעד וההשקעה
19/05/2008 | 23:25
1
לצפיה ב-'תודה על ההשקעה! אני אזכיר אחת ששכחת :)'
תודה על ההשקעה! אני אזכיר אחת ששכחת :)
20/05/2008 | 00:14
2
7
All In The Family או בשמה בארץ - הכול נשאר במשפחה.

אם לא היא, לא היה כזה דבר נישואים פלוס. זאת הייתה הסדרה הראשונה שעשתה הומור שהוא לא פוליקטלי קורקט. לדמות הראשית, ארצ'י באנקר, היו דעות קדומות על נשים, הומוסקסואליות, הפלות וכו'. כול הסדרה הייתה על מצבים בין האבא השמרן לביתו ובעלה המאוד ליברלי (שאותו משחק רוב ריינר) וגם עם אישתו המאוד תמימה.

אגב, אם הקונספט נשמע מוכר זה בגלל שבארץ עשו לזה גרסא בזמנו - איצ'ה בכיכובו של ספי ריבלין.

מאוד אהבתי אותה מתי שהיא שודרה ברצועת הערב של ערוץ 6, לדעתי היא קומדיית המצבים השלישית הכי טובה אחרי שלושה בדירה אחת ונישואים פלוס.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצטערת להגיד'
מצטערת להגיד
20/05/2008 | 15:43
1
7
אבל אני בגרוש לא זוכרת את הסדרה הזאת, ובטח שהיא לא שודרה בערוץ 6.

אבל... אם אתה אומר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אם אני לא טועה'
אם אני לא טועה
20/05/2008 | 17:56
5
היא שודרה בימים הראשונים של 6+
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד אדיר!!! כל הכבוד.'
מצעד אדיר!!! כל הכבוד.
20/05/2008 | 04:10
4
עשית לי פלאשבק מטורף.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד מצוין!'
מצעד מצוין!
20/05/2008 | 06:59
3
עשית עבודה מצוינת,אין ספק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
20/05/2008 | 11:14
2
מבטיחה להגיב מחר:$.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גרמת לי לנוסטלגיה מטורפת'
גרמת לי לנוסטלגיה מטורפת
20/05/2008 | 12:26
5
זה איזשהו חלק גדול בילדות(בכל מקרה צפייה כל ערב) שהרבה זמן לא ניתקלתי בו,
ונורא כיף היה לי להזכר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצעד גדול!!'
מצעד גדול!!
20/05/2008 | 14:38
3
נוסטליה מטורפת, וכל סידרה ב-ד-י-ו-ק במיקום המדיוק.
תודה רבה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תגובה-'
תגובה-
21/05/2008 | 21:55
5
מהסדרות שרשמת המאסטר פיס האמיתי הוא ללא ספק נישואים פלוס- פארודיה מבריקה על קומדיות המשפחה, ללא ספק הסידרה הטובה ביותר ברצועת השידור הזאת, ואחת הסדרות הטובות בכללי, איפשהו עם סיינפלד, משפחת סימפסון וסאות' פארק.

אחריה, סדרות טובות נוספות:

-שלושה בדירה אחת- שכמו שכתבו שם- מקום נמוך, סידרה שמהווה פריצת דרך וחתיכת נוסטלגיה מטורפת.
-הנסיך המדליק מבל אייר- עוד לפני שוויל סמית' המאיס את עצמו למוות
-בגוף ראשון
-הצלצול הגואל.

כל שאר הסדרות שציינת נעות בין סדרות גרועות- עד רמה של אלרגיה קשה ובחילה מטורפות (צער גידול בנות בראש הסדרות הרעות, על טעם ועל ריח, המופע של קוסבי, אריזה משפחתית > כל אותם סדרות שנישואים פלוס שחטו למוות בצורה גאונית), או סתם סדרות סתמיות (כל שאר הסדרות שציינת)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

18:11 | 03.07.20 אריה31
16:32 | 03.07.20 1Shir
18:32 | 02.07.20 ady18
07:40 | 02.07.20 feldman3030
17:15 | 01.07.20 feldman3030
00:04 | 01.07.20 אריה31
00:04 | 01.07.20 אריה31
19:11 | 30.06.20 feldman3030
07:50 | 30.06.20 feldman3030
08:13 | 29.06.20 feldman3030
15:23 | 28.06.20 feldman3030
12:29 | 27.06.20 שנוזיהו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ