את מי אתם מעריצים

SCRATCHER

New member
עונה ../images/Emo192.gif

אוקיי אז יש כמה , אני ארחיב על העיקריים, מהמוערך (ולא מוערץ, עם השטויות האלו גמרתי בגיל 14)והאהוב ביותר לפחות. מי האמן: 30SECONDS TO MARS
מתי התחלתם לאהוב את האמן? ממש לפני כמה חודשים מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? FROM YESTERDAY במה מתבטאת ההערצה שלכם?הורדת כל השירים, אסיפה אובססיבית של תמונות, חפירה בשירים וניתוחם, צפייה בראיונות. מה אתם אוהבים בו?שהם פשוט מעולים, המוזיקה שלהם נהדרת, הליריקה מלאה משמעויות, השירים לא מורכבים מ"אני אוהב אותך כוסית שלי ובא לי לזיין אותך" אלא דברים "טיפה" יותר משמעותיים כמו יחסים של אדם עם עצמו וראיית עולם. מעריכה את הגאונות שלאט לאט אני מגלה בלהקה, ואת ההתנהגות שלהם, שלמרות שהם מתקרבים לארבעים
הם עדיין מתנהגים לפעמים כמו בני 8. אה כן, הם חתיכים
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...הלוואי
מי האמן: evanescence מתי התחלתם לאהוב את האמן?עם יציאת bring me to life מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?bring me to life במה מתבטאת ההערצה שלכם?שמיעת השירים מה אתם אוהבים בו?את המוזיקה, את זה שהיא בדרך כלל נכתבת בעקבות אירועים...אני כל כך הרבה פעמים מרגישה קשורה למילים.|סדגש חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...נופ|סדגש מי האמן:WITHIN TEMPTATION מתי התחלתם לאהוב את האמן?לפני שנה בערך מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?what have you done במה מתבטאת ההערצה שלכם?|הדגששמיעת השירים מה אתם אוהבים בו?את המוזיקה, ואת הליריקס. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...מיכרתי ידיד שלי אליהם מי האמן: evanescence מתי התחלתם לאהוב את האמן?עם יציאת bring me to life מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?bring me to life במה מתבטאת ההערצה שלכם?שמיעת השירים מה אתם אוהבים בו?את המוזיקה, את זה שהיא בדרך כלל נכתבת בעקבות אירועים...אני כל כך הרבה פעמים מרגישה קשורה למילים.|סדגש חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...נופ|סדגש חוץ מהם יש את גרין דיי, מיי כימיקל רומנס, הים, פואטס אוף דה פול, רסמוס. אלה העיקריים שאני ממש אוהבת ושומעת כל הזמן. פשוט אין לי כוח להרחיב.

אני אתייחס לג'ניפר ולביורק...../images/Emo27.gif

ג'ניפר לופז מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2001 מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? love don't cost a thing, שהוא גם האהוב עלי ביותר משיריה עד היום במה מתבטאת ההערצה שלכם?|בדגש| אני משתתף פעיל בפורום שלה, מתעדכן באופן קבוע לגבי, שומע אותה בלי הפסקה, קונה את האלבומים שלה ומת כבר להיות בהופעה שלה
מה אתם אוהבים בו? שהיא הגיעה למעמד שלה בכוחות עצמה בלבד. מילדה ענייה בברונקס היא הפכה לאימפרייה שמגלגלת מיליוני דולרים. חוצמזה, היא מוכשרת בטירוף, רוקדת, שרה ומשחקת בצורה מעוררת התפעלות כל פעם מחדש. היא פרפורמרית ענקית ובעלת נוכחות כובשת. ביורק מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2003 מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? , It's Oh So Quiet ו- all is full of love במה מתבטאת ההערצה שלכם? כמו ג'ניפר, רק אולי מבחינת הפורום זה שונה. פעם היה לה פורום בתפוז והוא נסגר קצת אחרי שהתחלתי להתעניין בה ממש. עכשיו יש קומונה חביבה שאני כותב בה, אבל לא הרבה מה אתם אוהבים בו? במילה אחת - את הכישרון. וקצת יותר - מיוחדת, מרתקת, סוחפת, מטלטלת, מרגשת...כל פעם שאני שומע משהו שלה אני מוצף ברגשות ותחושות... מדהימה!

Akay4

New member
שלי......

מי האמן? System Of A Down מתי התחלתם לאהוב את האמן? באמצע 2002 מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Chop Suey!/Toxicity במה מתבטאת ההערצה שלכם? הכרת כל השירים שלהם וקניית שלושה מהאלבומים שלהם. מה אתם אוהבים בו? שהם גאוניים. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... טיסה לארה"ב לפני כ-5 שנים, שמעתי בלופים בדיסקמן את האלבום Toxicity ואת האלבום ה-1, ושיר שתמיד היה מצליח לרגש אותי (כולם בעצם) זה Aerials.

עונה../images/Emo126.gif

מי האמן
ריטה
מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 1994, כשיצא האלבום "אהבה גדולה" ורכשתי אותו
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? כל האלבום... אבל הכי אהבתי את "טווס"
במה מתבטאת ההערצה שלכם? אני הולך להופעות שלה, רוכש את האלבומים/סינגלים/DVD שלה, אוסף קטעי עיתונות בהם היא מופיעה, לא מפספס ראיונות בהם היא מתראיינת וכ'ו... ההערצה הכי גדולה שיש
מה אתם אוהבים בו? בראש ובראשונה, את הקול האדיר שלה. יש לה את הקול הכי עוצמתי ומיוחד שיש. אני אוהב את הצורה המדהימה בה היא מופיעה (כל הופעה שלה מיוחדת, בכל הופעה שלה אני נהנה), אני אוהב את השירים שלה והכי חשוב - את האהבה והחום שהיא משדרת למעריצים שלה. היא לא מתנשאת, היא נותנת לכל אחד יחס אישי. מלכה או לא?
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ההופעה של ריטה שהכי אהבתי - הופעה בתל אביב, ה-8 בפברואר 2007. זו היתה הופעה של שעתיים וחצי בלי הפסקה
כיף לא נורמלי... היא נתנה את ההופעה הכי טובה שלה עד היום. היא סחפה את כולם בצורה מדהימה. הכי זכור לי מההופעה הזו הוא הביצוע המרגש שלה ל"נוצה ברוח"
וכמובן, תמונה

../images/Emo13.gif

מי האמן? : היהודים מתי התחלתם לאהוב את האמן? ביום הראשון של ערוץ 24. חופש גדול לפני..4 שנים מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? "קח אותי" וג'קי במה מתבטאת ההערצה שלכם? אין יום שאני לא שומע שירים שלהם. קניית פורטה על היום הראשון. מה אתם אוהבים בו? את העומק, ההשקעה, המילים, האנשים

inbal287

New member
מגניב../images/Emo9.gif

מי האמן? HIM מתי התחלתם לאהוב את האמן? זה מסובך. בואו נגיד שהכרתי אותם ממש ממש מזמן כשממש בטעות הורדתי הופעה של Rock AM Ring2001 שהימ הופיעו שם וממש אהבתי אותם... כאילו את הכל - ההופעה עצמה שהיא אחת הטובות שלהם, הקול של וילה, המילים של השירים... פשוט התאהבתי. כאילו הם נשמעו אחלה, אז אמרתי לעצמי כזה "לא לשכוח לשמוע עוד שירים שלהם וכאלה"... ופשוט לא עשיתי את זה... לא יודעת למה, לא בגלל סיבה מיוחדת, פשוט בגלל שכל פעם שכחתי. ואז אחרי איזה שנה שוב פעם היה איזה משהו איתם, ושוב פעם התלהבתי ואמרתי לעצמי "יואו, איך שכחתי מהם
"... וככה זה המשיך. כל פעם שכחתי, כל פעם נזכרתי, וכל פעם לא עשיתי כלום. ואז ב2004 הייתי בגרמניה, וכידוע הימ ממש חזקים בגרמניה, והייתי בחנויות דיסקים וכל הזמן ראיתי דיסקים שלהם ופוסטרים שלהם וכאלה, וכשחזרתי לארץ קניתי את הדיסקים שלהם ופשוט התאהבתי סופית. והייתה לי אז חברה שגם ממש אהבה אותם אז שתינו ביחד היינו משתגעות מהם ונהנות מהמוזיקה ומהכל. זה היה נחמד. וזו הייתה חפירה
. מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Sweet Pandemonium... וככה זה עד היום
במה מתבטאת ההערצה שלכם? קשה לי עם ההגדרה של הערצה, כי אני מעריכה אותם ולא מעריצה. אבל בכל מקרה - ניהלתי את הקומונה שלהם בתפוז שבסופו של דבר הפך לפורום הראשון שניהלתי ולמקום מדהים, יש לי את כל הדיסקים שלהם, את הDVD שהיה ממש קשה להשיג, אני אוהבת לחפור בשירים שלהם - במילים לחפש משמעויות ולנסות להבין מה בעצם מסתתר מאחורי ובמוזיקה - להקשיב לה וכל פעם לגלות משהו חדש... כל פעם אני שמה לב למשהו אחר שעד היום לא שמתי לב אליו. זה מדהים אותי. אם מדובר על דברים חומריים וכאלה - אז כמו שאמרתי, דיסקים, DVD, פוסטר מעל המיטה, שרשרת עם הסמל של הלהקה וזהו בערך. מה אתם אוהבים בו? מה לא?
. אני אוהבת את המוזיקה, היא סוחפת אותי כל פעם מחדש, אני אוהבת את המילים שכ"כ נוגעות וכ"כ מרגשות אותי לא משנה כמה פעמים כבר שמעתי את השיר הזה, אני אוהבת את הקול של הסולן כי הוא מוכשר ויש לו קול מדהים שהוא מסוגל לעשות איתו הרבה דברים... ותכלס אני חושבת שבלי הקול שלו השירים היו פחות חזקים והמשמעות של המילים הייתה פחות חזקה... אני אוהבת את העובדה שלהקה הזאת ייחודית. אין עוד כמוהה. גם מבחינת הלאב מטאל וגם מבחינת בכלל. אין להקה שהיא בדיוק כמוהם או שממש קרובה לזה. אני אוהבת את כל האובססיה של הלהקה לסמלים. שכל אלבום וכל תקופה מלווה בסמל מסויים, שהוא מעבר לסתם ציור אלא בעל משמעות מיוחדת ומעניינת... ועמוקה. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... הפורום. זו החוויה הכי טובה שיצאה לי מלהכיר את הלהקה הזאת. ואני ממש גאה בפורום שלי, ממש אוהבת את האנשים בו, וממש שמחה שהצלחנו
.

עונה

מי האמן? Dido מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2001 וזה היה ממש במקרה. מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? hunter שיר אהוב של האמן: life for rent ו-i'm no angel במה מתבטאת ההערצה שלכם? ברכישת דיסקים מה אתם אוהבים בו? אני אוהב את הקול המלאכי שלה ואת האופן שבו השירים שלה מרגיעים אותי בכל תקופות השנה או בכל מצב רוח.

AeroFan

New member
אוקיי

מי האמן? Aerosmith מתי התחלתם לאהוב את האמן? סביבות 2001, אבל בערך שנה לאחר שהכרתי אותם התחלתי ממש ממש לאהוב אותם... זה בא בהדרגה כזה, אז אפשר לאמר 2002
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? בעיקרון מה ששודר ב MTV, להיטים כמו Cryin... אבל השיר שממש גרם לי לאהוב אותם הוא "Chip Away The Stone", שזה שיר גדול משנות ה 70 שגיליתי אותו בסרט ישן כלשהו... במה מתבטאת ההערצה שלכם? אלבומים, בוטלגים, הופעות.... הכל שבהכל. מה אתם אוהבים בו? כמעט הכל, קשה לאמר. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... אוו זה יהיה ארוך, אין לי כוח. מי האמן? Incubus מתי התחלתם לאהוב את האמן? תחילת 2001. מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Nice To Know You!!! בקליפ ב MTV, קליפ חזק שבניגוד לאירוסמית', אותם התחלתי לשמוע ולהעריץ כבר על ההתחלה, יום לאחר שראיתי את הקליפ הלכתי לקנות את האלבום שלהם "Morning View", דבר כזה עוד לא קרה לי... שיום לאחר שגיליתי להקה הלכתי וקניתי אלבום שלהם. במה מתבטאת ההערצה שלכם? כמו שהסברתי על אירוסמית', אלבומים, בולטגים, DVD ועוד הרבה... מה אתם אוהבים בו? הכל! הסגנון, הכתיבה הגאונית והיפה של ברנדון, הנגנים הגדולים... אין משהו שאני לא אוהב בהם. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ההופעה שלהם ב7 למרץ בהאנגר 11 בת"א!! לילה אדיר!! [כולל פגישה]

just nimi

New member
יאללה גם אני

מי האמן? : יש כמה, נתחיל עם rhcp מתי התחלתם לאהוב את האמן?: כשיצא הקליפ (הגאוני, מיותר לציין), לotherside מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?: אנדר דה ברידג' תמיד אהבתי, רק לא ידעתי מי שר. במה מתבטאת ההערצה שלכם?: קניית האלבום האחרון, ריפיטים מטורפים על כל השירים שלהם במחשב. מה אתם אוהבים בו?: את ההופעות, את השיגעון, את הליריקסים. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...: -

מותק1212

New member
אני!../images/Emo9.gif

מי האמן? My Chemical Romance
מתי התחלתם לאהוב את האמן? לפני שנה בערך שראיתי קליפ של סימס 2 עם השיר שלהם Helena הקליפ: http://www.youtube.com/watch?v=4NFiu-V7StQ שמעתי את השיר, התאהבתי כמובן...ואז יום אחד פתחתי MTV וראיתי את Welcome To The Black Parade וממש התלהבתי וראיתי My Chemical Romance שהשם זכור לי מהשיר שאני כלכך מכורה אליו...הלכתי קניתי את הדיסק החדש ומשם הכל התגלגל, הם שינו לי את החיים בצורה מדהימה...סבתא שלי נפטרה והייתי בדיכאון עצום וההערצה שלי אליהם והמוזיקה שלהם עזרה לי להתגבר על התקופה הזו. מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Helena
במה מתבטאת ההערצה שלכם? אובססיה רצינית
מה אתם אוהבים בו? הכל, המוזיקה שלהם מדהימה...אני מאוד מתחברת למילים... הם אנשים מדהימים. והערצתי הרבה אמנים בחיי אבל הם עולים על כולם. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... בפורום מיי כמיקל רומנס שהוא הפורום הכי מדהים שקיים, עושים מבצע להביא את MCR לארץ ולפני כמה חודשים לירון טסה להופעה שלהם בארה"ב ואיתה מכתבים שהפורום כתב ונתן לה, ברכות ומתנות ליום הולדת של ג'רארד והם הגיעו לפראנק איירו הגיטריסט של הלהקה. זו הייתה חוויה מאוד מרגשת...ועכשיו גם יש אישור לכך שMCR באים להופעה בארץ והכל בזכות הפורום ולירון כמובן.

עונה

אני גם אכלול חיטוט בעבר 1) -מי האמן:אנסטסיה -2002 -מה היה השיר הראשון שאהבתי שלה:i'm outta love -במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה:יש לי בבית את כל שלושת אלבומי האולפן שלה.על האוסף וויתרתי כי אז כבר פחות הערצתי אותה וגם כי הוא נראה לי מיותר(לפי דעתי היא יכלה להוציא עוד אלבום לפניו) -מה אהבתי בה:הקול הגדול והגרוביות.מבחינת סינגלים היא תמיד ידעה מה היא עושה,והאלבום האחרון שלה הוא מעולה. חוויה מעניינת:את האלבום הראשון שלי שיש לה freak of nature-קבלתי מתנה לבר מצווה. 2) -מי האמן:אלניס מוריסט מתי התחלתי לאהוב אותה-2004 באופן יורת אובססיבי ממקודם -מה השיר הראשון שאהבתי שלה:אהבתי את השיר הזה הרבה לפני ההערצה שלי כלפיה,שנים לפני-hands clean. -במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה:קניתי שלושה מאלבומיה "גלולה קטנה וחדה" כמובן,"כביכול מכורה לאהבה לשעבר" והאוסף. -מה אני אוהב\אהבתי בה-הכתיבה המדהימה שלה. -חווי המעניינת-אין משהו מעניין במיוחד 3) -מי האמן-פיונה אפל מתי התחלתי לאהוב אותה-2005 -מה השיר הראשון שאהבתי שלה:crinimal -במה התבטאה\מתבטאת ההערצה שלי כלפיה-יש לי את השני שלה,ואני מתכנן לקנות את הראשון בהזדמנות. -מה אני אוהב\אהבתי בה-הכתיבה המדהימה שלה.והסגנון הג'אזי המגניב שלה. -חוויה המעניינת-אין משהו מעניין במיוחד 4) -מי האמן:ביורק(נו אל תגידו שלא חשבתם על זה...) -מתי התחלתי לאהוב אותה-2004 -במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה-קניתי לא פחות מארבעה דיסקים מקוריים שלה(!) -במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה:כל כך הרבה,אבל בגלל שזו ביורק קשה להסביר.מי שמעריץ\העריץ אותה יבין. -חוויה מעניינת-פתחתי עבורה קומונה שעד היום קיימת בתפוז,אבל בגלל שאני לא מעריץ גדול היום אני כבר לא מנהל אותה באופן פעיל.שלומי מנהל.היא מסתדרת יפה מאוד בלעדי אגב:) 5) -מי האמן:דנה אינטרנשיונל -מתי התחלתי לאהוב אותה:2005-נכנסתי לפורום שלה במקרה וkymbb בדיוק יצא מה השיר הראשון שאהבתי שלה:דיווה,דיווה,דיוה,דיוההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!! -במה מתבטאת ההערצה שלי כלפיה-עוקב אחרי הפורום הרשמי -מה אני אוהב בה:אני אוהב דאס באופן כללי והיא יצרנית הדאנס הטובה היחידה בארץ.וגם כי יש לה פה גדול -חוויה מעניינת-אין

למעלה