את מי אתם מעריצים

חח כן,זה נכון...

אבל בתמונות היפות רואים כמה יפה הוא,ואז בתמונות המכוערות זה כבר לא משנה D:

1Shir

New member
בגיל 11 הערצתי את מדונה

מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? לה איסלה בוניטה במה מתבטאת ההערצה שלכם? היתה תקופה שבה קניתי את כל האלבומים, אספתי כתבות, ראיתי סרטים שלה, קניתי את הספר "סקס" ועוד תמונות ופוסטרים פה ושם.. בפורים בכיתה ו' התחפשתי לליצן הזה מהמופע גירלי שואו של מדונה.. תפרו לי תלבושת מדויקת כמו שלו (בסוף ההופעה מדונה לבשה את זה..) ומסכה כמו שלו.. מה אתם אוהבים בו? שהיא מקצועית, שהיא נותנת שואו מדהים, השירים, הראש שלה- המסר שהיא ניסתה להעביר של חופש וקבלת האחר וחוסר בושה, המזג האנרגטי והפתוח חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... כמובן ההופעה שלה בארץ, שבעקבותיה הפכתי ל"מעריצה" צמודה למשך איזה שנה יש הרבה אמנים שעושים לי את זה אבל אני לא מרגישה הערצה אלא יותר סימפטיה או הערכה מקצועית כלפיהם... בארץ יהודית רביץ ואריק ברמן אהובים עלי במיוחד, בחו"ל רובי וויליאמס, ואת כל השאר אני לא מכירה אישית אלא רק מבחינת המוזיקה.

Shira Esther

New member
יאאאאאאאאא../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

מי האמן
אבריל לאבין
מתי התחלתם לאהוב את האמן
לא זוכרת בדיוק. שנתיים- שנתיים וחצי בערך. מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם
שניים ששמעתי בדיסק צר*ב- Complicated ו My Happy Ending במה מתבטאת ההערצה שלכם
יש לי את כל הדיסקים, כמה סינגלים, פוסטר מראש1 בחדר, וכמובן, ניהול של הפורום שלה בתפוז
מה אתם אוהבים בו
הקול, הסגנון [שתכל'ס, תמיד אותו סגנון ב'חליפות' אחרות], והכל, בעצם
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...- הממ. אם חוויה זה המוני גולשים שמציפים את הפורום בשאלות 'היא באה לארץ?', אז יש. בעצם, אני לא באמת מעריצה. החדר שלי לא מלא פוסטרים, ואני לא אובססיבית לגביה [לא מאוד
]. אז משהו בין מעריכה\מעריצה, כי בכל זאת, אין אמן שאני אוהבת כמוה, בכלל.

milkshakit

New member
שאלה בשבילי? ../images/Emo152.gif

מי האמן? HIM
מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2005, ליתר דיוק - ספטמבר 05'.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Join Me
במה מתבטאת ההערצה שלכם? פוסטר של הסולן מעל המיטה, יש לי את כל אלבומי האולפן שלהם + אלבום אוסף, בקרוב יהיה לי את מה שנותר. אה, ובנוסף בקרוב יהיה גם קעקוע של הסמל שלהם.
מה אתם אוהבים בו? את הייחודיות, את העובדה שאין עוד להקה שדומה להם בסגנון, את הליריקה היפהפייה, את הצחוקים שחברי הלהקה עושים, למרות שהם כבר בני 30. אני בעיקרון אוהבת את כל מה שהם מסמלים. ובגלל שהם מפינלנד, מה זאת אומרת?!
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ממ לא יודעת אם זו חוויה
אבל הכרתי לחברה שלי אותם, ומאז היא חולה עליהם, ככה שאנחנו שותפות באהבה שלנו אליהם

Shira Esther

New member
לא חשבתי על זה לעומק,

אבל לא הסתדר לי שאחת שהכינוי שלה הוא 'מילקשייקית' תאהב את הים

milkshakit

New member
And another one ../images/Emo69.gif

|גולגולתמי האמן? Motley Crue, או בתרגום חופשי - "חבורה משעשעת".
מתי התחלתם לאהוב את האמן? שנת 2006, לא זוכרת תאריך מדויק
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Dr. Feelgood
במה מתבטאת ההערצה שלכם? אין לי עדיין אף דיסק שלהם, היות וזה די קשה להשיג אותם בארץ, אבל אני אנסה בעתיד. מממממ גם פוסטרים יהיו בקרוב. הדבר שהכי מבטא את ההערצה (ואני חושבת שזה די מספיק), זה הקעקוע של 2 המסיכות, כמחווה ללהקה, העטיפה של האלבום שלהם מ1985, "Theatre Of Pain" - וזה כמובן גם מייצג אותי.
מה אתם אוהבים בו? וואו, מה יש לא לאהוב בלהקה המדהימה הזו. קודם כל, יש להם את אחד המתופפים הכי טובים בעולם - טומי לי, שהוא מתופף מדהים, חולה על הביצועים שלו. המילים של השירים (סקס, סמים, חיים פרועים.. כל מה שכלול בזה) - מילים גאוניות של הבסיסט הסקסי ניקי סיקס, שסיפור חייו מרתק בפני עצמו. הקול המעולה של הסולן, וינס ניל, קול גבוה כמו שצריך. הטריקים שלהם בהופעות!!!! זה באמת משהו שלא רואים כל יום. הקטע זה שלמרות שהם רוקרים קשוחים, הם עדיין יכולים להיות גם עדינים, רומנטיים, ורכים, ולשיר בלדות מקסימות וקורעות לב.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... חחחח כנ"ל כמו אצל HIM
גם את מוטלי הכרתי לחברה שלי, והיא התאהבה מיידית! ועוד אהבה לאוסף שלנו
.

milkshakit

New member
זה לא זקן, אבל הדברים שהם עושים..

לא מתאים לגיל שלהם
בואי נגיד ככה. וגרין דיי בני 35?!

כן.

בילי נולד בפברואר 72,מייק במאי 72,וטרה בדצמבר 72 (כלומר שהוא כרגע בן 34..עוד מעט). ואגב-לכולם יש ילדים.

../images/Emo45.gif

והם בעצם החלו לכתוב בשנת 86,כשהמתופף הנוכחי עוד לא היה בלהקה,אם כי הוא היה בלהקת הלוקאאוטס,כשהיה בן 12,כלומר בשנת 84.

milkshakit

New member
הייתי נותנת לטרה קול ובילי-ג'ו 25-27

מייק כבר נראה יותר מבוגר מהם.

כן...

זה כולם אומרים. הוא גם נראה טוב,אבל קצת פחות. בפוסטר שלהם שיש לי,שהם בתור כמרים הוא נראה בערך בן 40.

למעלה