את מי אתם מעריצים

ערן1987

New member
....

1) מי האמן? אלאניס מוריסט
מתי התחלתם לאהוב את האמן? אממ, בערך לפני שנתיים-שלוש מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? הממש ראשון, אם אני זוכר נכון, היה That I Would Be Good במה מתבטאת ההערצה שלכם? יש לי את כל הדיסקים שלה, שזה כולל גם מארז של DVD+דיסק, את גרסת הDVD של האוסף שלה ואפילו את אחד הדיסקים הקנדיים שלה.. יש לי אפילו את הפוסטר שהד ארצי עשו כדי לקדם את האוסף שלה
מה אתם אוהבים בה? אני אוהב את הביצועים שלה, את המלודיות ובחלק מהשירים גם את הטקסטים.. היא מהאמנים היחידים שיש להם כמה שירים שאני באמת מתחבר אליהם חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... אין 2)מי האמן? ביורק מתי התחלתם לאהוב את האמן? אחרי שקניתי את Homogenic שלה לפני שנתיים-שלוש התמכרתי אליו ומאז נהפכתי למעריץ וקניתי עוד 2 דיסקים שלה.. בסופו של דבר אני אשלים את כל הדיסקים שלה מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? מ"הומוג'ניק" הראשון היה All Is Full Of Love, כי הוא היה היחיד שממש הכרתי במה מתבטאת ההערצה שלכם? שמיעה מטורפת של הדיסקים שלה, התעניינות בכל דבר שהיא עושה מה אתם אוהבים בו? קשה להסביר.. היא מאוד מיוחדת חוויה מעניינת שקשורה, אם יש.. חברים מהצבא חושבים שהיא הזויה ברמות והסמל שלי לשעבר לא סובל אותה, אז הוא כמה וכמה פעמים עשה חיקוי שלה שהיא סתם צועקת בקולות מוזרים.. זה בכלל לא היה דומה, אבל זה קורע מצחוק
3) מי האמן? פיונה אפל מתי התחלתם לאהוב את האמן? אחרי שקניתי את When The Pawn.. אני זוכר שהייתי בחנות דיסקים, התלבטתי בין כמה וגם אותו היה.. שאלתי את דעתה של המוכרת והיא מאוד המליצה - אז הלכתי עליו ומאז הוא נמצא במדף של הדיסקים האהובים עליי מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Fast As You Can, כי הוא היה היחיד שהכרתי מהדיסק במה מתבטאת ההערצה שלכם? יש לי גם את הדיסק ה-1 שלה ואני מתכנן לקנות גם את ה-3.. אני מאוד מתעניין בדברים שהיא עושה ויש לי כמה קבצי וידאו שלה מה אתם אוהבים בו? לא יודע להסביר.. פשוט אוהב חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ע,ע אלאניס

עונה

מי האמן? גרין דיי מתי התחלתם לאהוב את האמן? בערך באוקטובר-נובמבר מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Wake me up when September ends,שזה היה השיר הראשון ששמעתי שלהם.. במה מתבטאת ההערצה שלכם? בסיכות,במחזיקי מפתחות,המדבקה על המראה,רינגטונים,ביותר ממאה שירים על המחשב,ובאמפי,אובבסיביות כלפיהם,וכו' וכו'. מה אתם אוהבים בו? את המוזיקה כמובן. הם יודעים לספק אצ הסחורה,ולעשות שירים שידברו אליך. ותמיד יש להם משהו מצחיק לומר,שזה לא רע בכלל. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... הסיפור על איך הכרתי אותם? (דרך מי רוצה להיות מיליונר..) לספר?

יאוו את רצינית?

אני זוכר שהיה במי רוצה להיות מיליונר שאלה "איזו להקה שרה את השיר בולברד אוף ברוקן דרימס" או שזה היה וויק מי אפ וואן ספטמבר אנדס...לא זוכר..זה היה להיט כלשהו מא"א...
!

אני אסביר

באתי לסלון סתם בערב בדרך למטבח,והיה מי רוצה להיות מיליונר אז סתם ישבתי וראיתי,והמנחה שאלה- "השלם את שם השיר של הלהקה גרין דיי- "Wake me up when..."" וידעתי את התשובה למרות שלא שמעתי את השיר מעולם. למחרת ראיתי שיש לי את השיר ואת BOBD על המחשב. שמעתי את השיר,גם את BOBD,התאהבתי ב-BOBD,למדתי אותו בע"פ,ומשם-הדרך לוויקיפדיה הייתה קצרה מאוד.

Shira Esther

New member
טוב,

אפשר להגיד שבחרת את הגרוע במיעוטו
[בלי כוונה לפגוע, כן? אני אישית מחבבת את גרין דיי]

תגגלי קצת בתמונות את השם Tre' Cool

הוא באמת לא דוגמן. אבל הוא בהחלט יכול להיות.

גם אני חושב

שאף אחד מגרין דיי לא ממש "מדהים" חיצונית! אבל היי! בילי נבחר לזמר הרוק הסקסי! וחוץ מזה...יותר חשוב המוזיקה הטובה שהם עושים יותר מ...כמה שהם נראים.

גם נכון ../images/Emo9.gif

זה למה בדברים שאני הכי אוהבת בהם היה המוזיקה,כי שמעתי את המוזיקה הרבה לפני שראיתי אותם בכלל. זה לא התחיל מהערצה כי "אומייגאד הם כאהל כוסונים! ביליטרהומייק תעשו לי שלישייה!@#@@#$!@#$!"

SCRATCHER

New member
הייתה תקופה

שהיה לי חתיכת קראש על בילי ג'ו... טוב שהיא עברה. למרות שאני עדיין מודה שהוא סקסי. רק שעכשיו זה כבר לא עושה לי כלום. טרה קול...יש לו תמונות ממש טובות לפעמים. ויש כאלו שנראה לי שהוא פשוט נהנה להראות הכי מכוער שאפשר.

למעלה