את מי אתם מעריצים

ללוווש

New member
אני עדיין מתעבת את התוכנית הזו

תאמין לי. ברגע שאדיר יודח, והלוואי שזה יקרה כי הוא לא צריך להתפרסם עם התוכנית האידיוטית הזו, מי בכלל ירק לכיוון שלה? תמיד חשבתי שזה צבוע, מגעיל, מכור, חסרי כישרון והכל שם זבל. בגלל זה גם אחרי העונה ה1 לא ראיתי שום עונה, לא עקבתי אחר שום עונה. ואז באיזה מוצ"ש אחד יצא לי לראות, ו-וואלה, התאהבתי. וחכה... חכה עוד קצת, הוא עוד יגיע רחוק. ואני מעריצה אותו על הכישרון שלו ואותו בכלל, אין בזה שום דבר רע.

חולוני

New member
בסדר, גם אם אהבת את הביצועים שלו.

איך אפשר להעריץ מישהו שלא עשה כלום בקריירה שלו עדיין? כל עוד אין לו חומרים (ראויים) משלו הוא לא אמן מבחינתי.

1Shir

New member
באודישן הוא ביצע שיר מדהים שלו, "לצלול"

גם אצלי הוא פייבוריט חזק ביותר בכל כ"נ לדורותיה (ואני, בניגוד גמור לללוש, ראיתי את כל העונות פרט לראשונה)

idodo cohen

New member
ומארינה, לצורך העניין, עשתה דברים.

אם כך, אני מעריץ אותה על "בית ספר למשחק"
[מה דעתך עליו?]

חולוני

New member
עוד לא שמעתי.

בזבזונה אמר שיארגן לזה לינק ושכח...יאלה שמישהו יקח יוזמה ויעלה לאחת הקומונות (או שישלח לי במסר).

ללוווש

New member
כמו שאמרתי, אין שום דבר רע להעריץ

אדם[או כמו שאתה אומר- מעריך] על הקול שלו, על הביצועים הטובים שלו,על זה שהוא כ"כ מוכשר ונותן לכל שיר משהו משלו ועל היותו בנאדם טוב ואינטילגנט (מה שלא רואים בדר"כ בכוכב נולד).

../images/Emo60.gifנממ../images/Emo3.gif

דיימונדז
מתי התחלתם לאהוב את האמן?אממ מהקליפ השני שלהן "בוא נזרום" מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?^^ במה מתבטאת ההערצה שלכם?הצבעות,פורום,אני אוהבת גם להכין להן מתנות או לקנות וכאלה.. מה אתם אוהבים בו?קודם כל את המוזיקה,את היחס החם.. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... יש כ"כ הרבה
נפגשתי איתן המון וכל פגישה היא חוויה מבחינתי
נינט
מתי התחלתם לאהוב את האמן?מהאודישן הראשון בכ"נ מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?זה לא היה שיר שלה,זה היה קאבר
במה מתבטאת ההערצה שלכם?אותו הדבר כמו אצל דיימונדז מה אתם אוהבים בו?^^ חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... נפגשתי איתה פעם אחת וזה היה מצחיק כי הבאנו לה מהפורום ברכה ושמנו תמונה של מישהי אחרת שממש דומה לה והיא לא הבינה מתי היא הצטלמה ככה
נלי פורטדו
מתי התחלתם לאהוב את האמן?מהשיר הראשון ILAB מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?^^ במה מתבטאת ההערצה שלכם?הצבעות,פורום.. מה אתם אוהבים בו?מוזיקה
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...

../images/Emo9.gifעונה

מי האמן זה היה מזמן...2unlimited (לקראת סוף ה90 הם התפרקו) מתי התחלתם לאהוב את האמן? מאז שהוציאו את הסינגל tribal dance...התאהבתי בקליפ והתחלתי לעקוב אחריהם בטירוף
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? tribal dance
במה מתבטאת ההערצה שלכם?הייתי מחפש את הקליפים שלהם בטלוויזיה, קונה דיסקים, סינגלים, עוקב במצעדים, מדרג להם במצעד רשת ג'..זכיתי פעם בדיסק שלהם מרשת ג' אחרי שהשתתפתי בסקר כשביקרו בארץ
מה אתם אוהבים בו? הכימיה שהייתה בצמד הקליפים המיוחדים הקצב המטריף ההצלחה The Real Thing http://www.youtube.com/watch?v=JpYDkL6tf_s

ady18

Well-known member
עונה

מי האמן מירי מסיקה מתי התחלתם לאהוב את האמן?לפני כמה חודשים בערך מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?בקרקס הזה ולשם במה מתבטאת ההערצה שלכם?הולכות להופעות בפורום שלה מה אתם אוהבים בו?השירה וזה שהיא נחמדה... חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... מי האמן מתי התחלתם לאהוב את האמן?קרן פלס מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?איתי במה מתבטאת ההערצה שלכם?הופעות וכתיבה בפורום מה אתם אוהבים בו?את הכתיבה שלה חוויה מעניינת שקשורה, אם יש.. .מי האמן?איה כורם מתי התחלתם לאהוב את האמן?לפני שנה מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?אממ לא זוכרת חח במה מתבטאת ההערצה שלכם?אותו הדבר מה אתם אוהבים בו? מי האמן מתי התחלתם לאהוב את האמן?יעל נחשון מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?פניך במה מתבטאת ההערצה שלכם?אותו הדבר אין קיפוח מה אתם אוהבים בו?השלמות והיא נחמדה והיא מלכה חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ופעם אהבתי עוד אומן והוא אכזב אז היום באה רק בשביל הלהקה שלו שהיא כשרונית ובין היתר האומנים שאני אוהבת אם קשורים לנגנית שאני מאוד אוהבת ועוקבת אחריה....

OK

מי האמן-Green Day מתי התחלתם לאהוב את האמן? לפני שנתיים+ בארץ. מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?Time Of Your Life במה מתבטאת ההערצה שלכם?פוסטרים בחדר, כל האלבומים וכו'. מה אתם אוהבים בו? את הגוון מוזיקה שהם עושים...את הכיף שבמוזיקה שלהם..את הקול של בילי ג'ו..את השיגעון שלהם ועוד. חוויה מעניינת שקשורה, אם יש-זו לא ממש חוויה אבל זה דבר שאפשר לשתף...ממ שהלכתי לקנות את האלבום האחרון שיצא "American Idiot" חשבתי שהתאכזב... בגלל ההצלחה הקודמת של הדיסקים בד"כ אם אתה אוהב כ"כ דיסקים קודמים יהיה קשה לך להתרגל לתקופה חדשה של להקה...אבל לא..אהבתי אותם..וכיום זה הדיסק הכי אהוב עליי בכללי, דיסק מצויין...ובדיסק יש את השיר הכי אהוב עליי Wake Me Up When September Ends... בקיץ 2008 כנראה שיצא דיסק חדש...אני מאוד מצפה לו.

דודי../images/Emo24.gif

האמת היא,שהם לא בדיוק הצליחו לשחזר את אותה ההצלחה של דוקי,ורגע השפל היה באלבום וורנינג שקטלו אותו מכל כיוון (אם כי הוא אחד מהאהובים שלי. הוא פשוט מעולה!)

אני לא מבין למה קטלו את Warning../images/Emo4.gif

אלבום די דומה לדוקי...ממש מצויין לדעתי Warning Blood, Sex and Booze Church On Sunday Castaway Misery Waiting Minority Macy's Day Parade אלו השירים שאני הכי אוהב בו...נו כל האלבום כמעט
.

אלבום מעולה

זה גם השירים האהובים שלי פחות או יותר. גם פאשון ויקטים חמוד לאללה. אני ממש אוהבת את מיזרי. זה שיר מדהים.

SCRATCHER

New member
חוץ מ

Macy's Day Parade ו-Waiting שאני סתם לא משתגעת עליהם, כל האחרים הם פשוט מעולים, אי אפשר לא לאהוב *הולכת לשמוע את האלבום*

דווקא הוא הכי פחות נמכר.

והוא כזה מעולה. Blood,sex and booze גאוני. אני לא אתפלא אם טרה היה שותף בכתיבה שלו. מעניין אם ג"ד יודעים דווקא שרוב המעריצים דווקא אוהבים את האלבום הזה.

למעלה