לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1490514,905 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-' את מי אתם מעריצים'
את מי אתם מעריצים
<< ההודעה הנוכחית
25/07/2007 | 17:27
117
42
אז אחרי השאלון של שחף, הגיע הזמן לברר..

איזה אמן כל אחד מאיתנו מעריץ?!

ולמרות שחלקנו כבר יודעים על האמן של האחר מזמן,
כולם לענות בכנות כדי שנעשה קצת סדר

מי האמן
מתי התחלתם לאהוב את האמן?
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?
במה מתבטאת ההערצה שלכם?
מה אתם אוהבים בו?
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...

[אם מעריצים יותר מאחד כיתבו גם את האחר!]
רצוי כמובן להרחיב ולהשקיע
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מעריץ, אני מעריך.'
אני לא מעריץ, אני מעריך.
25/07/2007 | 17:30
15
4
לצפיה ב-'אז תעתיק מהמייספייס שוב את האמנים'
אז תעתיק מהמייספייס שוב את האמנים
25/07/2007 | 17:32
12
6
לצפיה ב-'אם אתה מתעקש :)'
אם אתה מתעקש :)
25/07/2007 | 17:38
11
34
Wu-Tang Clan, Neptunes/N.E.R.D/Pharrell Williams, The Clash, Sublime, Fischerspooner, Princess Superstar, Pixies, The Smiths, The Stooges, David Bowie, ODB, Ladytron, M.I.A, Diplo, Richard X, Peaches, OutKast, A Tribe Called Quest/Q-Tip, Arctic Monkeys, Blackstar/Mos Def/Talib Kweli, Depeche Mode, DFA, Just Blaze, Mark Ronson, Regina Spektor, Franz Ferdinand, Bloc Party, Infekzia, Izabo, Eatliz, Halutzey Hahalal, Shabaq S, Hadag Nahash, Noar Shulaim, Funk'n'stein, Gnarls Barkley/Cee-Lo, Goldfrapp, Portishead, Radiohead, Hot Chip, Kelis, Clipse, Le Tigre, Marvin Gaye, Curtis Mayfield, Prince, Pet Shop Boys, Parliament/Funkadelic, New Order, Queen, Guns N' Roses, Rage Against The Machine, Public Enemy, Saul Williams, Soulwax, Spank Rock, Ghostface Killah, Super Furry Animals, Supergrass, Pulp, Blur, Blondie, Television, Phantom Planet, Fountains Of Wayne, Syd Barrett, T. Rex, Leonard Cohen, Moshik Afia, Zoar "The King" Argov, The Beatles, The Faint, The White Stripes, Flaming Lips, The Roots, Tiefschwarz, Les Rhytems Digitals, Zoot Woman, Tiga, Adam Green, Nancy Sinatra, Tenacious D, The Libertines, Cypress Hill, NWA, Hole, Stone Roses, Basement Jaxx, Eminem, Primal Scream, The Breeders, Miss Kittin, Ween, Girafot, Noseay Hamigbaat, Bjork, The Who, Smashing Pumpkins, Ted Leo, SOAD, QOTSA, Rachel Stevens, Pretty Girls Make Graves, Pharcyde, Nas, Jay-Z, Biggie, MSTRKRFT, Death From Above 1979, The Doors, Dead Kennedys, Black Flag, Eric B. and Rakim, Husker Du, Ludacris, Minor Threat, Sonic Youth, Roxy Music, Rick James Bitch!, Richard Hell, Reel Big Fish, Jamie Lidell, Stellastarr*, Ash, Velvet Underground, Modern Lovers, !!!, Eddy Grant, Gil Scott-Heron, Gogol Bordello, Beck, Beastie Boys, Maor Cohen, Mike Patton, Mylo, Jane's Addiction, Undertones, Buzzcocks, Annie, Datarock, Felix Da Housecat, X, Dr. Dre, Snoop Dogg, Violent Femmes, Clor, MSI, Ramones, New York Dolls, The Gossip, Love, Led Zeppelin, The Hives, Justin Timberlake, Frankie Goes To Hollywood, Scissor Sisters, Shiny Toy Guns, Duran Duran, Eurythmics, Human League, Kraftwerk, Cut Copy, You Say Party! We Say Die!,Supersystem, Liars, Gang of Four, Megablast, Bad Brains, Descendents, Coldcut, BDP, Bloodhound Gang, Big Star, Bad Religion, Feist, Living Colour, Metric, The Knife, Freezepop, Röyksopp, Arcade Fire, TV On The Radio, Weezer and Many More...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואי הסטונ רוזס'
וואי הסטונ רוזס
25/07/2007 | 17:51
2
10
באחת השיחות שלי במסנ עם מישהו שאני מכיר מאנגליה [יש לנו חברים ממנצ'סטר, בערך. היכרנו אותם בדיסניוורלד, ישבו שורה מעלינו במופע של MGM], ביקשתי ממנו המלצות על מוזיקה טובה שיש שם עכשיו.
אז הוא המליץ על בני עירו הנ"ל, ואהבתי מאוד.
אבל אני לא מצליח להשיג את השירים שלהם ):
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הסטון רוזס כבר מזמן לא פעילים.'
הסטון רוזס כבר מזמן לא פעילים.
25/07/2007 | 17:59
1
8
הם התפרקו ב-96 ומאז הסולן איאן בראון יצא לקריירת סולו.
אלבום הבכורה שלהם מ-89 נבחר לא פעם לאלבום הכי טוב בכל הזמנים ע"י ה-NME.
הם גם נחשבים לאחת הלהקות הכי משפיעות על הבריטפופ של הניינטיז.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'או'
או
25/07/2007 | 19:16
6
טוב, אז כנראה הוא סתם רצה לעשות פרסומת ללהקה מנצ'סטרית.
או שאולי קראו להם משהו אחר עם stone.. בע, לא יודע, כבר בילבל אותי לגמרי.
תודה על האינפורמציה בכלמקרה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אי אפשר להגיד שאתה מתקמצן '
אי אפשר להגיד שאתה מתקמצן
25/07/2007 | 19:19
2
1
לצפיה ב-'זאת רשימה חלקית, יש עוד..'
זאת רשימה חלקית, יש עוד..
25/07/2007 | 19:21
1
5
לצפיה ב-'מה הכתובת מייספייס?'
מה הכתובת מייספייס?
25/07/2007 | 19:29
3
6
שאני אוסיף אותך..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כתובת מקורית '
כתובת מקורית
25/07/2007 | 19:42
1
3
לצפיה ב-'הפרופיל עוד יותר '
הפרופיל עוד יותר
25/07/2007 | 19:43
5
לצפיה ב-'מושיק עפיה???'
מושיק עפיה???
25/07/2007 | 21:52
3
לא הייתי מאמין שאתה מעריך אותו,טוב מאוד!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
25/07/2007 | 17:49
13
מי האמן? - בוב
מתי התחלתם לאהוב את האמן? - אמממ וואוו.. סוף 2005 תחילת 2006.. שLG היה סתם עוד שיר מסכן בתחתית מצעד האינטראקטיחב צ'ראט בערוץ MTV HITS המצעד הכי לא משקף בעולם
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? - LG
במה מתבטאת ההערצה שלכם? - שפיות, נורמליות בעיקר
מה אתם אוהבים בו? - הכל (כמה נדוק)
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... - ממממ אין.. סתם חם לי ואין לי כוח לחשוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/07/2007 | 17:53
9
15

מי האמן
ממ..
אני אוהבת במיוחד כרגע את קולדפליי ואדיר אוחיון..
לשאלון הזה נתייחס רק לאדיר

מהפרק ה2 של התוכנית [הפרק ה1 שראיתי אאל"ט אחרי כוכב נולד ה1\2]
פשוט.. להתאהב

זה לא שיר שלו כמובן
אבל את "אף פעם לא תדעי", השיר הראשון שלו ששמעתי

במה מתבטאת ההערצה שלכם?
מנסה נואשות לפתוח לו קומונה בתפוז \:
שיתפרסם קצת..
וכותבת לפעמים בפורום שלו

מה אתם אוהבים בו?
הכל..
קודם כל מהראיונות שלו משתמע שהוא אדם טוב וגם אינטילגנט
הוא כשרוני בצורה יוצאת דופן
הוא נותן לשירים משהו משלו, משנה אותם לפעמים לגמרי
ו... זה יוצא מדהים.
הוא ממש מרגיש את המוזיקה, ואפשר לראות את זה ולשמוע את זה...
הוא הזמר הישראלי הכי מוכשר כרגע בישראל לדעתי.
וגם יש לו עיניים יפות.

לצערי הרב, אין :[

סבבות ניב [:
על השאלון ;)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצחיק שאמרת לא מזמן שאת שונאת את כוכב נולד'
מצחיק שאמרת לא מזמן שאת שונאת את כוכב נולד
25/07/2007 | 18:01
8
6
ועכשיו את אומרת שאת מעריצה מתחרה בתוכנית שעוד לא עשה כלום בקריירה שלו (חוץ מלחקות את הקול של ת'ום יורק ומת'יו בלאמי, שבעצמו מחקה את הקול של ת'ום).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני עדיין מתעבת את התוכנית הזו'
אני עדיין מתעבת את התוכנית הזו
25/07/2007 | 18:09
7
5
תאמין לי.
ברגע שאדיר יודח, והלוואי שזה יקרה כי הוא לא צריך להתפרסם עם התוכנית האידיוטית הזו, מי בכלל ירק לכיוון שלה?
תמיד חשבתי שזה צבוע, מגעיל, מכור, חסרי כישרון והכל שם זבל.
בגלל זה גם אחרי העונה ה1 לא ראיתי שום עונה, לא עקבתי אחר שום עונה.
ואז באיזה מוצ"ש אחד יצא לי לראות, ו-וואלה, התאהבתי.

וחכה...
חכה עוד קצת, הוא עוד יגיע רחוק.
ואני מעריצה אותו על הכישרון שלו ואותו בכלל, אין בזה שום דבר רע.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בסדר, גם אם אהבת את הביצועים שלו.'
בסדר, גם אם אהבת את הביצועים שלו.
25/07/2007 | 18:17
6
6
איך אפשר להעריץ מישהו שלא עשה כלום בקריירה שלו עדיין?
כל עוד אין לו חומרים (ראויים) משלו הוא לא אמן מבחינתי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באודישן הוא ביצע שיר מדהים שלו, "לצלול"'
באודישן הוא ביצע שיר מדהים שלו, "לצלול"
25/07/2007 | 19:19
7
גם אצלי הוא פייבוריט חזק ביותר בכל כ"נ לדורותיה (ואני, בניגוד גמור לללוש, ראיתי את כל העונות פרט לראשונה)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ומארינה, לצורך העניין, עשתה דברים.'
ומארינה, לצורך העניין, עשתה דברים.
25/07/2007 | 19:20
2
6
אם כך, אני מעריץ אותה על "בית ספר למשחק"
[מה דעתך עליו?]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עוד לא שמעתי.'
עוד לא שמעתי.
25/07/2007 | 19:22
4
בזבזונה אמר שיארגן לזה לינק ושכח...יאלה שמישהו יקח יוזמה ויעלה לאחת הקומונות (או שישלח לי במסר).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמו שאמרתי, אין שום דבר רע להעריץ'
כמו שאמרתי, אין שום דבר רע להעריץ
26/07/2007 | 18:55
3
אדם[או כמו שאתה אומר- מעריך] על הקול שלו, על הביצועים הטובים שלו,על זה שהוא כ"כ מוכשר ונותן לכל שיר משהו משלו ועל היותו בנאדם טוב ואינטילגנט (מה שלא רואים בדר"כ בכוכב נולד).
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ואגב, כן יש לו שירים משלו'
ואגב, כן יש לו שירים משלו
27/07/2007 | 00:44
2
אין אמנם אלבום, אבל שירים יש.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נממ'
נממ
25/07/2007 | 17:55
6

דיימונדז
מתי התחלתם לאהוב את האמן?אממ מהקליפ השני שלהן "בוא נזרום"
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?^^
במה מתבטאת ההערצה שלכם?הצבעות,פורום,אני אוהבת גם להכין להן מתנות או לקנות וכאלה..
מה אתם אוהבים בו?קודם כל את המוזיקה,את היחס החם..
יש כ"כ הרבה נפגשתי איתן המון וכל פגישה היא חוויה מבחינתי

נינט
מתי התחלתם לאהוב את האמן?מהאודישן הראשון בכ"נ
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?זה לא היה שיר שלה,זה היה קאבר
במה מתבטאת ההערצה שלכם?אותו הדבר כמו אצל דיימונדז
מה אתם אוהבים בו?^^
נפגשתי איתה פעם אחת וזה היה מצחיק כי הבאנו לה מהפורום ברכה ושמנו תמונה של מישהי אחרת שממש דומה לה והיא לא הבינה מתי היא הצטלמה ככה

נלי פורטדו
מתי התחלתם לאהוב את האמן?מהשיר הראשון ILAB
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?^^
במה מתבטאת ההערצה שלכם?הצבעות,פורום..
מה אתם אוהבים בו?מוזיקה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/07/2007 | 17:58
14
מי האמן
זה היה מזמן...2unlimited (לקראת סוף ה90 הם התפרקו)
מאז שהוציאו את הסינגל tribal dance...התאהבתי בקליפ והתחלתי לעקוב אחריהם בטירוף

מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? tribal dance

במה מתבטאת ההערצה שלכם?הייתי מחפש את הקליפים שלהם בטלוויזיה, קונה דיסקים, סינגלים, עוקב במצעדים, מדרג להם במצעד רשת ג'..זכיתי פעם בדיסק שלהם מרשת ג' אחרי שהשתתפתי בסקר כשביקרו בארץ

מה אתם אוהבים בו?
הכימיה שהייתה בצמד
הקליפים המיוחדים
הקצב המטריף
ההצלחה

The Real Thing
http://www.youtube.com/watch?v=JpYDkL6tf_s
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/07/2007 | 18:18
1
13
מי האמן מירי מסיקה
מתי התחלתם לאהוב את האמן?לפני כמה חודשים בערך
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?בקרקס הזה ולשם
במה מתבטאת ההערצה שלכם?הולכות להופעות בפורום שלה
מה אתם אוהבים בו?השירה וזה שהיא נחמדה...
מי האמן
מתי התחלתם לאהוב את האמן?קרן פלס
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?איתי
במה מתבטאת ההערצה שלכם?הופעות וכתיבה בפורום
מה אתם אוהבים בו?את הכתיבה שלה
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש..
.מי האמן?איה כורם
מתי התחלתם לאהוב את האמן?לפני שנה
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?אממ לא זוכרת חח
במה מתבטאת ההערצה שלכם?אותו הדבר
מה אתם אוהבים בו?
מי האמן

מתי התחלתם לאהוב את האמן?יעל נחשון
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?פניך
במה מתבטאת ההערצה שלכם?אותו הדבר אין קיפוח
מה אתם אוהבים בו?השלמות והיא נחמדה והיא מלכה
ופעם אהבתי עוד אומן והוא אכזב אז היום באה רק בשביל הלהקה שלו שהיא כשרונית ובין היתר האומנים שאני אוהבת אם קשורים לנגנית שאני מאוד אוהבת ועוקבת אחריה....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'OK'
OK
25/07/2007 | 18:46
7
10
מי האמן-Green Day
מתי התחלתם לאהוב את האמן? לפני שנתיים+ בארץ.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?Time Of Your Life
במה מתבטאת ההערצה שלכם?פוסטרים בחדר, כל האלבומים וכו'.
מה אתם אוהבים בו? את הגוון מוזיקה שהם עושים...את הכיף שבמוזיקה שלהם..את הקול של בילי ג'ו..את השיגעון שלהם ועוד.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש-זו לא ממש חוויה אבל זה דבר שאפשר לשתף...ממ שהלכתי לקנות את האלבום האחרון שיצא "American Idiot" חשבתי שהתאכזב... בגלל ההצלחה הקודמת של הדיסקים בד"כ אם אתה אוהב כ"כ דיסקים קודמים יהיה קשה לך להתרגל לתקופה חדשה של להקה...אבל לא..אהבתי אותם..וכיום זה הדיסק הכי אהוב עליי בכללי, דיסק מצויין...ובדיסק יש את השיר הכי אהוב עליי Wake Me Up When September Ends...

בקיץ 2008 כנראה שיצא דיסק חדש...אני מאוד מצפה לו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דודי'
דודי
25/07/2007 | 19:31
6
3
האמת היא,שהם לא בדיוק הצליחו לשחזר את אותה ההצלחה של דוקי,ורגע השפל היה באלבום וורנינג שקטלו אותו מכל כיוון (אם כי הוא אחד מהאהובים שלי. הוא פשוט מעולה!)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מבין למה קטלו את Warning'
אני לא מבין למה קטלו את Warning
25/07/2007 | 19:36
5
2
אלבום די דומה לדוקי...ממש מצויין לדעתי
Warning
Blood, Sex and Booze
Church On Sunday
Castaway
Misery
Waiting
Minority
Macy's Day Parade

אלו השירים שאני הכי אוהב בו...נו כל האלבום כמעט.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אלבום מעולה'
אלבום מעולה
25/07/2007 | 19:45
1
זה גם השירים האהובים שלי פחות או יותר.
גם פאשון ויקטים חמוד לאללה.
אני ממש אוהבת את מיזרי.
זה שיר מדהים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מיזרי מדהים'
מיזרי מדהים
26/07/2007 | 02:07
חבר שלי הצחיק אותי שחשב שזו מוזיקה מזרחית.[השיר הספציפי]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חוץ מ'
חוץ מ
26/07/2007 | 08:53
2
2
Macy's Day Parade ו-Waiting שאני סתם לא משתגעת עליהם, כל האחרים הם פשוט מעולים, אי אפשר לא לאהוב
*הולכת לשמוע את האלבום*

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דווקא הוא הכי פחות נמכר.'
דווקא הוא הכי פחות נמכר.
26/07/2007 | 09:43
1
והוא כזה מעולה.
Blood,sex and booze גאוני.
אני לא אתפלא אם טרה היה שותף בכתיבה שלו.
מעניין אם ג"ד יודעים דווקא שרוב המעריצים דווקא אוהבים את האלבום הזה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, אני מתה על המילים המשוגעות שלו'
כן, אני מתה על המילים המשוגעות שלו
26/07/2007 | 11:09
1
לצפיה ב-'....'
....
25/07/2007 | 19:18
5
9
1) מי האמן? אלאניס מוריסט
מתי התחלתם לאהוב את האמן? אממ, בערך לפני שנתיים-שלוש
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? הממש ראשון, אם אני זוכר נכון, היה That I Would Be Good
במה מתבטאת ההערצה שלכם? יש לי את כל הדיסקים שלה, שזה כולל גם מארז של DVD+דיסק, את גרסת הDVD של האוסף שלה ואפילו את אחד הדיסקים הקנדיים שלה.. יש לי אפילו את הפוסטר שהד ארצי עשו כדי לקדם את האוסף שלה
מה אתם אוהבים בה? אני אוהב את הביצועים שלה, את המלודיות ובחלק מהשירים גם את הטקסטים.. היא מהאמנים היחידים שיש להם כמה שירים שאני באמת מתחבר אליהם
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... אין

2)מי האמן? ביורק
מתי התחלתם לאהוב את האמן? אחרי שקניתי את Homogenic שלה לפני שנתיים-שלוש התמכרתי אליו ומאז נהפכתי למעריץ וקניתי עוד 2 דיסקים שלה.. בסופו של דבר אני אשלים את כל הדיסקים שלה
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? מ"הומוג'ניק" הראשון היה All Is Full Of Love, כי הוא היה היחיד שממש הכרתי
במה מתבטאת ההערצה שלכם? שמיעה מטורפת של הדיסקים שלה, התעניינות בכל דבר שהיא עושה
מה אתם אוהבים בו? קשה להסביר.. היא מאוד מיוחדת
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש.. חברים מהצבא חושבים שהיא הזויה ברמות והסמל שלי לשעבר לא סובל אותה, אז הוא כמה וכמה פעמים עשה חיקוי שלה שהיא סתם צועקת בקולות מוזרים.. זה בכלל לא היה דומה, אבל זה קורע מצחוק

3) מי האמן? פיונה אפל
מתי התחלתם לאהוב את האמן? אחרי שקניתי את When The Pawn.. אני זוכר שהייתי בחנות דיסקים, התלבטתי בין כמה וגם אותו היה.. שאלתי את דעתה של המוכרת והיא מאוד המליצה - אז הלכתי עליו ומאז הוא נמצא במדף של הדיסקים האהובים עליי
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Fast As You Can, כי הוא היה היחיד שהכרתי מהדיסק
במה מתבטאת ההערצה שלכם? יש לי גם את הדיסק ה-1 שלה ואני מתכנן לקנות גם את ה-3.. אני מאוד מתעניין בדברים שהיא עושה ויש לי כמה קבצי וידאו שלה
מה אתם אוהבים בו? לא יודע להסביר.. פשוט אוהב
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ע,ע אלאניס
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ממתי אתה אוהב את פיונה אפל ? '
ממתי אתה אוהב את פיונה אפל ?
25/07/2007 | 19:20
1
6
לצפיה ב-'מאז שקניתי את WTP, לפני שנה+'
מאז שקניתי את WTP, לפני שנה+
25/07/2007 | 19:26
2
לצפיה ב-' על ביורק'
על ביורק
26/07/2007 | 09:28
לצפיה ב-'איזה אלבום קנדי של אלאניס יש לך?'
איזה אלבום קנדי של אלאניס יש לך?
26/07/2007 | 11:41
1
2
מאיפה הזמנת אותו?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Now Is The Time, קניתי ב-eBay'
Now Is The Time, קניתי ב-eBay
26/07/2007 | 19:49
5
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/07/2007 | 19:28
14
9
מי האמן?  גרין דיי
מתי התחלתם לאהוב את האמן?  בערך באוקטובר-נובמבר
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?  Wake me up when September ends,שזה היה השיר הראשון ששמעתי שלהם..
במה מתבטאת ההערצה שלכם? בסיכות,במחזיקי מפתחות,המדבקה על המראה,רינגטונים,ביותר ממאה שירים על המחשב,ובאמפי,אובבסיביות כלפיהם,וכו' וכו'.
מה אתם אוהבים בו? את המוזיקה כמובן. הם יודעים לספק אצ הסחורה,ולעשות שירים שידברו אליך.
ותמיד יש להם משהו מצחיק לומר,שזה לא רע בכלל.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...   הסיפור על איך הכרתי אותם? (דרך מי רוצה להיות מיליונר..) לספר?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יאוו את רצינית?'
יאוו את רצינית?
25/07/2007 | 19:39
1
3
אני זוכר שהיה במי רוצה להיות מיליונר שאלה "איזו להקה שרה את השיר בולברד אוף ברוקן דרימס" או שזה היה וויק מי אפ וואן ספטמבר אנדס...לא זוכר..זה היה להיט כלשהו מא"א...

!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
25/07/2007 | 19:42
3
באתי לסלון סתם בערב בדרך למטבח,והיה מי רוצה להיות מיליונר אז סתם ישבתי וראיתי,והמנחה שאלה- "השלם את שם השיר של הלהקה גרין דיי- "Wake me up when...""
וידעתי את התשובה למרות שלא שמעתי את השיר מעולם.
למחרת ראיתי שיש לי את השיר ואת BOBD על המחשב.
שמעתי את השיר,גם את BOBD,התאהבתי ב-BOBD,למדתי אותו בע"פ,ומשם-הדרך לוויקיפדיה הייתה קצרה מאוד.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תמונה מגניבה-'
תמונה מגניבה-
25/07/2007 | 20:29
11
4
החתיך הג'ינג'י בצד זה בעלי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'והנה עוד תמונה שלו...הרבה יותר טובה'
והנה עוד תמונה שלו...הרבה יותר טובה
25/07/2007 | 20:30
2
3
לצפיה ב-''
25/07/2007 | 20:32
1
1
חתיך או לא?
ואני דורדת תגובה.
(אני גם דורשת שתהיה טבוה,כן?8-|)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דורשת*, '
דורשת*,
25/07/2007 | 20:32
1
לצפיה ב-'טוב,'
טוב,
25/07/2007 | 20:46
5
1
אפשר להגיד שבחרת את הגרוע במיעוטו

[בלי כוונה לפגוע, כן? אני אישית מחבבת את גרין דיי]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למה הכוונה?'
למה הכוונה?
25/07/2007 | 20:50
2
2
לצפיה ב-'שאף אחד מהם לא דוגמן צמרת'
שאף אחד מהם לא דוגמן צמרת
25/07/2007 | 21:11
1
6
לצפיה ב-'תגגלי קצת בתמונות את השם Tre' Cool'
תגגלי קצת בתמונות את השם Tre' Cool
25/07/2007 | 21:12
הוא באמת לא דוגמן.
אבל הוא בהחלט יכול להיות.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם אני חושב'
גם אני חושב
25/07/2007 | 22:40
1
שאף אחד מגרין דיי לא ממש "מדהים" חיצונית!

אבל היי!

בילי נבחר לזמר הרוק הסקסי!

וחוץ מזה...יותר חשוב המוזיקה הטובה שהם עושים יותר מ...כמה שהם נראים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם נכון '
גם נכון
25/07/2007 | 23:11
1
זה למה בדברים שאני הכי אוהבת בהם היה המוזיקה,כי שמעתי את המוזיקה הרבה לפני שראיתי אותם בכלל.
זה לא התחיל מהערצה כי "אומייגאד הם כאהל כוסונים! ביליטרהומייק תעשו לי שלישייה!@#@@#$!@#$!"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הייתה תקופה'
הייתה תקופה
26/07/2007 | 08:59
1
שהיה לי חתיכת קראש על בילי ג'ו...
טוב שהיא עברה.
למרות שאני עדיין מודה שהוא סקסי. רק שעכשיו זה כבר לא עושה לי כלום.

טרה קול...יש לו תמונות ממש טובות לפעמים. ויש כאלו שנראה לי שהוא פשוט נהנה להראות הכי מכוער שאפשר.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חח כן,זה נכון...'
חח כן,זה נכון...
26/07/2007 | 09:44
אבל בתמונות היפות רואים כמה יפה הוא,ואז בתמונות המכוערות זה כבר לא משנה D:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בגיל 11 הערצתי את מדונה'
בגיל 11 הערצתי את מדונה
25/07/2007 | 19:30
13
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? לה איסלה בוניטה
במה מתבטאת ההערצה שלכם? היתה תקופה שבה קניתי את כל האלבומים, אספתי כתבות, ראיתי סרטים שלה, קניתי את הספר "סקס" ועוד תמונות ופוסטרים פה ושם.. בפורים בכיתה ו' התחפשתי לליצן הזה מהמופע גירלי שואו של מדונה.. תפרו לי תלבושת מדויקת כמו שלו (בסוף ההופעה מדונה לבשה את זה..) ומסכה כמו שלו..
מה אתם אוהבים בו? שהיא מקצועית, שהיא נותנת שואו מדהים, השירים, הראש שלה- המסר שהיא ניסתה להעביר של חופש וקבלת האחר וחוסר בושה, המזג האנרגטי והפתוח
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... כמובן ההופעה שלה בארץ, שבעקבותיה הפכתי ל"מעריצה" צמודה למשך איזה שנה

יש הרבה אמנים שעושים לי את זה אבל אני לא מרגישה הערצה אלא יותר סימפטיה או הערכה מקצועית כלפיהם... בארץ יהודית רביץ ואריק ברמן אהובים עלי במיוחד, בחו"ל רובי וויליאמס, ואת כל השאר אני לא מכירה אישית אלא רק מבחינת המוזיקה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יאאאאאאאאא'
יאאאאאאאאא
25/07/2007 | 20:16
9
מי האמן אבריל לאבין
מתי התחלתם לאהוב את האמן  לא זוכרת בדיוק. שנתיים- שנתיים וחצי בערך.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם  שניים ששמעתי בדיסק צר*ב- Complicated ו My Happy Ending
במה מתבטאת ההערצה שלכם יש לי את כל הדיסקים, כמה סינגלים, פוסטר מראש1 בחדר,
וכמובן, ניהול של הפורום שלה בתפוז
מה אתם אוהבים בו הקול, הסגנון [שתכל'ס, תמיד אותו סגנון ב'חליפות' אחרות],
והכל, בעצם
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...- הממ. אם חוויה זה המוני גולשים שמציפים את הפורום בשאלות 'היא באה לארץ?',
אז יש.

בעצם, אני לא באמת מעריצה. החדר שלי לא מלא פוסטרים, ואני לא אובססיבית לגביה [לא מאוד].
אז משהו בין מעריכה\מעריצה, כי בכל זאת, אין אמן שאני אוהבת כמוה, בכלל.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה בשבילי? '
שאלה בשבילי?
25/07/2007 | 21:15
17
7

מי האמן? HIM
מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2005, ליתר דיוק - ספטמבר 05'.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Join Me
במה מתבטאת ההערצה שלכם? פוסטר של הסולן מעל המיטה, יש לי את כל אלבומי האולפן שלהם + אלבום אוסף, בקרוב יהיה לי את מה שנותר. אה, ובנוסף בקרוב יהיה גם קעקוע של הסמל שלהם.
מה אתם אוהבים בו? את הייחודיות, את העובדה שאין עוד להקה שדומה להם בסגנון, את הליריקה היפהפייה, את הצחוקים שחברי הלהקה עושים, למרות שהם כבר בני 30. אני בעיקרון אוהבת את כל מה שהם מסמלים.  ובגלל שהם מפינלנד, מה זאת אומרת?!
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ממ לא יודעת אם זו חוויה
אבל הכרתי לחברה שלי אותם, ומאז היא חולה עליהם, ככה שאנחנו שותפות באהבה שלנו אליהם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא תיארתי לעצמי שהם המועדפים עלייך'
לא תיארתי לעצמי שהם המועדפים עלייך
25/07/2007 | 21:24
4
3
לצפיה ב-' אז מי חשבת שמועדף עליי?'
אז מי חשבת שמועדף עליי?
25/07/2007 | 21:31
3
2
לצפיה ב-'לא חשבתי על זה לעומק,'
לא חשבתי על זה לעומק,
25/07/2007 | 21:42
2
אבל לא הסתדר לי שאחת שהכינוי שלה הוא 'מילקשייקית' תאהב את הים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הכינוי שלי מטעה מאוד מאוד'
הכינוי שלי מטעה מאוד מאוד
25/07/2007 | 21:49
1
2
לצפיה ב-'פרטי, נמקי והדגימי'
פרטי, נמקי והדגימי
26/07/2007 | 15:49
3
לצפיה ב-'And another one '
And another one
25/07/2007 | 21:29
4

|גולגולתמי האמן? Motley Crue, או בתרגום חופשי - "חבורה משעשעת".
מתי התחלתם לאהוב את האמן? שנת 2006, לא זוכרת תאריך מדויק
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Dr. Feelgood
במה מתבטאת ההערצה שלכם? אין לי עדיין אף דיסק שלהם, היות וזה די קשה להשיג אותם בארץ, אבל אני אנסה בעתיד. מממממ גם פוסטרים יהיו בקרוב. הדבר שהכי מבטא את ההערצה (ואני חושבת שזה די מספיק), זה הקעקוע של 2 המסיכות, כמחווה ללהקה, העטיפה של האלבום שלהם מ1985, "Theatre Of Pain" - וזה כמובן גם מייצג אותי.
מה אתם אוהבים בו? וואו, מה יש לא לאהוב בלהקה המדהימה הזו. קודם כל, יש להם את אחד המתופפים הכי טובים בעולם - טומי לי, שהוא מתופף מדהים, חולה על הביצועים שלו. המילים של השירים (סקס, סמים, חיים פרועים.. כל מה שכלול בזה) - מילים גאוניות של הבסיסט הסקסי ניקי סיקס, שסיפור חייו מרתק בפני עצמו. הקול המעולה של הסולן, וינס ניל, קול גבוה כמו שצריך. הטריקים שלהם בהופעות!!!! זה באמת משהו שלא רואים כל יום.  הקטע זה שלמרות שהם רוקרים קשוחים, הם עדיין יכולים להיות גם עדינים, רומנטיים, ורכים, ולשיר בלדות מקסימות וקורעות לב.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... חחחח כנ"ל כמו אצל HIM גם את מוטלי הכרתי לחברה שלי, והיא התאהבה מיידית! ועוד אהבה לאוסף שלנו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למרות שהם כבר בני 30?! '
למרות שהם כבר בני 30?!
25/07/2007 | 21:37
10
4
זה לא כזה זקן.
גרין דיי בני 35.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה לא זקן, אבל הדברים שהם עושים..'
זה לא זקן, אבל הדברים שהם עושים..
25/07/2007 | 21:59
9
1
לא מתאים לגיל שלהם בואי נגיד ככה.
וגרין דיי בני 35?!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן.'
כן.
25/07/2007 | 22:03
בילי נולד בפברואר 72,מייק במאי 72,וטרה בדצמבר 72 (כלומר שהוא כרגע בן 34..עוד מעט).
ואגב-לכולם יש ילדים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה את מופתעת? הם קיימים מאז שנת 89'
מה את מופתעת? הם קיימים מאז שנת 89
25/07/2007 | 22:07
7
4
והתפרסמו בשנת 94 עם "דוקי".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
25/07/2007 | 22:08
1
והם בעצם החלו לכתוב בשנת 86,כשהמתופף הנוכחי עוד לא היה בלהקה,אם כי הוא היה בלהקת הלוקאאוטס,כשהיה בן 12,כלומר בשנת 84.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בסדר, אבל התכוונתי לזה שהם ממש לא נראים'
בסדר, אבל התכוונתי לזה שהם ממש לא נראים
25/07/2007 | 22:09
5
2
לצפיה ב-'בני כמה הם כבר נראים? '
בני כמה הם כבר נראים?
25/07/2007 | 22:10
2
3
לצפיה ב-'הייתי נותנת לטרה קול ובילי-ג'ו 25-27'
הייתי נותנת לטרה קול ובילי-ג'ו 25-27
26/07/2007 | 00:09
1
1
מייק כבר נראה יותר מבוגר מהם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן...'
כן...
26/07/2007 | 00:56
זה כולם אומרים.
הוא גם נראה טוב,אבל קצת פחות.
בפוסטר שלהם שיש לי,שהם בתור כמרים הוא נראה בערך בן 40.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, ככה זה ברוק'נ'רול.'
כן, ככה זה ברוק'נ'רול.
25/07/2007 | 22:13
1
3
גם איגי פופ לא נראה בן 60.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
25/07/2007 | 22:28
1
ולזכותו ייאמר שאביב גפן הוא קצת יותר מחצי ממנו בגיל, ונראה גרוע בלי חולצה באותה מידה P:
צריך לקרוא למגרש השדים!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/07/2007 | 21:32
6
מי האמן: רוקפור (להקת רוק פסיכודלי ישראלית ששרה בשנים האחרונות באנגלית ופועלת בין ארצות הברית לישראל).

מתי התחלתי לאהוב את האמן: ראש השנה תשס"ב (ספטמבר 2001) כשקיבלתי את האלבום "האיש שראה הכל". ההערצה פרצה בפתאומיות ומאז הכל היסטוריה.

מה השיר הראשון שאהבתי? "חור בלבנה" היה הראשון אך שירים נוספים באלבום "האיש שראה הכל" הגיעו מיד ובמיוחד "האיש שראה הכל", "מכונת הזמן" ו"קטיפה שחורה" וכמו כן השיר "One Fantastic Day" מתוך האלבום בעל אותו השם היו להיטים בחודש הראשון. הלהיט הגדול ביותר אצלהם "כל כיוון" הגיע רק אחרי חצי שנה, נבחר לשיר האהוב ביותר אצלי בשנת 2002 והפך לסמל לתקופה שלמה.

במה מתבטאת ההערצה שלי: קודם כל קונה כל דיסק שהם מוציאים בצורה אדוקה וזה לא מעט בהתחשב בעידן האימיול. כמו כן משתדל ללכת להופעה לפחות פעם אחת אחרי כל אלבום שהם מופיעים וכמו כן משתדל להגיע להופעות שהם נותנים במסגרת ימי סטודנט או בחינם. עד היום הייתי בשלוש הופעות של הלהקה: באוקטובר 2003 ב"בארבי", בינואר 2004, בהופעה פתוחה ב"האוזן השלישית" לכבוד יציאת האלבום "Nationwide" ובמאי 2006 במסגרת יום הסטודנט באוניברסיטת תל אביב.

מה אני אוהב בהם: כמובן את המוסיקה המיוחדת שלהם. הלהקה לוקחת את המוסיקה הפסיכודלית של שנות השישים ועושה להם מחווה אדירה כשרוב היצירות (למעט באלבום הקודם שלהם) מאוד מזכירות את התקופה הנשכחת הזאת. התוצאה: לפעמים פחות טובה (כמו בשני האלבומים האחרונים) ולפעמים יצירת מופת (כמו "האיש שראה הכל").

חוויה מעניינת שקשורה: רציתי ללכת להופעה לפני חודש (ביום שנפגשתי איתכם בעזריאלי) ובגלל שאין לי רכב נאלצתי לשכנע את החבר שלי לנסוע למרות שהוא לא היה מעוניין. לבסוף לאחר שכנועים ותחנונים הוא הסכים. אלא מה, כמה שעות לפני בוטלה ההופעה מסיבות אישיות! עד עכשיו אני מחכה שיחזרו לארץ להופעה נוספת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היי, בא לי גם! '
היי, בא לי גם!
25/07/2007 | 22:13
9
האמן האהוב עליי ביותר היא מירי מסיקה כמובן!

27 בינואר 2005, השיר "נובמבר" מבצע עליות מטורפות בשני המצעדים הגדולים בארץ, ונכנס לתודעה של כולם:)

נובמבר

ונוסיף, השיר האהוב עליי ביותר
מתחלקים פה "טיול לילי" ו"בקרקס הזה"

במה מתבטאת ההערצה שלכם?
קניתי את 2 האלבומים שלה, היא מקום ראשון אצלי בלאסט FM בהפרש גדול
והייתי בשתי הופעות שלה, אחת בפברואר 2006 ואחת בפסח השנה.  

מה אתם אוהבים בו?
אני אוהב את הגרנדיוזיות שבהופעה שלה, את הטווח קול העצום יחסית שיש לה.
אני מת על רוב השירים באלבום הבכורה שלה.
וחוצמזה היא בנאדם מקסים ונחמד, יצא לי להיפגש איתה פעמיים אחרי ההופעות...  

האמת שלא ממש... אני מחכה כבר לאלבום השלישי [למרות שמעדיף שהיא תעבוד עליו הרבה],
ובעקבתיו סיבוב ההופעות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חבל שלא עשיתי "השיר האהוב ביותר"..'
חבל שלא עשיתי "השיר האהוב ביותר"..
25/07/2007 | 23:04
3
לצפיה ב-'קודם כל אני לא מעריצה-אני תומכת'
קודם כל אני לא מעריצה-אני תומכת
25/07/2007 | 23:06
8
8
ומעריכה.
אבל בכל זאת אני רוצה לענות על כמה אמנים מרכזיים בפסקול חיי-
הראל סקעת,U2 ,Depeche Mode ו- The Clash.
מתי התחלתם לאהוב את האמן?דפש מוד יו-2 והקלאש בערך בגיל 15-16,הראל-מהאודישן הראשון שלו בכ"נ ה-19.3.04.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?אצל דפש מוד-Enjoy the silence אצל הקלאש-Rock the Casba אצל יו-2-אני לא ממש זוכרת כנראה משהו מאכטונג בייבי,ואצל הראל-זה יותר שהוא פתח את הפה והתחיל לזמרר-אם ממש ממש זה קיברור ל"הנני כאן".
במה מתבטאת ההערצה שלכם?אני יותר טיפוס של דיסקים-יש לי אולי מדבקה של הקלאש זרוקה איפהשהו 5 תמונות של הראל על המחשב והופעות שלו,כמובן ואמממ...זהו.
מה אתם אוהבים בו?טוב אז קודם כל,כל הסולנים של אותן להקות והראל סקעת עצמו-פרפורמרים ענקיים-אני מתה על אנשים שמתפוצצים על הבמה ונותנים את השואו של החיים שלהם ואת עצמם.אצל הקלאש ויו-2(בתקופתן המוקדמת)-זו המחאתיות אני מאד אוהבת להתחבר לשירי מחאה.אצל דפש מוד-זו היכולת להביא שירים שאני אזדהה איתם והיכולת להשתנות עם התקופות.אצל הראל-אמממ...זה קצת קשה לי לכתוב פה אבל יש לו קול משובח וכשהוא שר שירים כואבים אני באמת מרגישה שהוא שר מהקרביים שלו.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...-יש כמה אצל הראל אבל זה לא לפה...

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מבקש לא להזכיר את הקלאש ו-U2 באותו משפט.'
אני מבקש לא להזכיר את הקלאש ו-U2 באותו משפט.
25/07/2007 | 23:16
7
3
לצפיה ב-'אלה שני משפטים נפרדים'
אלה שני משפטים נפרדים
26/07/2007 | 09:10
1
6
לצפיה ב-'אגב,הקלאש-עשית פעם מצעד שלהם?'
אגב,הקלאש-עשית פעם מצעד שלהם?
27/07/2007 | 00:21
1
3
במידה וכן אני אשמח לקבל קישור ולקרוא.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עדיין לא.'
עדיין לא.
27/07/2007 | 10:06
2
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/07/2007 | 23:17
1
6

מי האמן - נינט טייב
מתי התחלתם לאהוב את האמן? - "כוכב נולד"
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? - "מקיץ אל חלום" (זה לא שלה, אבל אהבתי מאוד את הביצוע) השיר האהוב עליי, שלה, מהאלבום שלה - "יחפה" ו"כשאתה כאן"
במה מתבטאת ההערצה שלכם? בהערכה. אני לא מעריץ אדם שאני לא מכיר לעומק (וגם אין לי אפשרות) - אני מעריך אותה, היא בראש ובראשונה יוצרת, זמרת מדהימה, מרגשת, נוגעת, מביאה אותי למחשבה על דברים מסויימים, גם בתוך-תוכי, עצמי.
מה אתם אוהבים בו? שירה - הכשרון הגדול ביותר שלה, את האופי, העדינות ועם זאת חוסר הסבלנות שלה לפעמים (משהו ש"נוצר" בתקופה האחרונה - וזה הולך ומתגבר) - אני אוהב את החכמה שיש לה, החכמה הנרכשת איתה, בראיונות, בכתבות, בדברים שהיא אומרת לקהל, ב"יציאות" שלה פתאום באמצע הופע :)  והיופי. אבל הכי - השירה והמוזיקה.
אין, כרגיל. הלכתי להופעה שלה בסוף 2006.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נינט טייב בראש ובראשונה יוצרת'
נינט טייב בראש ובראשונה יוצרת
26/07/2007 | 00:14
2
זה בדיחת השנה.....

היא ממש אבל ממש לא יוצרת.

ואני מאוד בעדה ומעריך את המוסיקה שלה אבל זו האמת. מה היא יצרה בדיוק? היא רק השתתפה בכתיבת 2 שירים באלבום וזה כלום.

באלבום השני אולי היא תתחיל ליצור,בשביל זה היא לומדת לנגן על גיטרה.......

על זה שהיא זמרת מצויינת אני מסכים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יופי של שרשור ניב, אני עונה'
יופי של שרשור ניב, אני עונה
26/07/2007 | 04:21
1
10
האמן - Alizee
מתי התחלתם לאהוב את האמן? 2001
מה היה השיר הראשון שלה שאהבתם? Moi lolita
במה מתבטאת ההערצה שלכם? קניתי את שני אלבומי האולפן, מחכה בקוצר רוח לשלישי
מה אתם אוהבים בה? הקול המדהים שלה והשירים

האמן - מירי מסיקה
מתי התחלתם לאהוב את האמן? שלהי תשס"ה
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? באה אליכם
במה מתבטאת ההערצה שלכם? הולך להופעות (ביום שני, הרביעית תוך שלושה חודשים וחצי), קניתי את שני האלבומים, כותב בפורום שלה
מה אתם אוהבים בה? האופי הנפלא שלה, הפתיחות לאהבה, הכנות, ההומור. הקול המדהים שלה, גם בבלדות וגם בשירים קצביים. השירים עצמם
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...- הדבר הכי גדול שקרה לי השנה זה המיפגש הראשון איתה, אחרי ההופעה ב-14 באפריל ברמת גן, החיבוקים והשיחה שקלחה:)

[אם מעריצים יותר מאחד כיתבו גם את האחר!]
רצוי כמובן להרחיב ולהשקיע

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואו אריה, הופעה רביעית כבר?? '
וואו אריה, הופעה רביעית כבר??
26/07/2007 | 16:11
3
לצפיה ב-'לא את האמן.. אלא את היצירות שלו.'
לא את האמן.. אלא את היצירות שלו.
26/07/2007 | 05:12
3
6
או במקרה הזה שלהם..  

Manic Street Preachers

בשלהי 1998..

A Design For Life

קניית אלבומים ושמיעת המוסיקה שלהם בלי סוף..

המלודיה, הדרך שבה המשמעות של המילים באה לידי ביטוי במוזיקה..  המשמעות שיוצאת מתוך רוב השירים שלהם.. אם זה קשור ביצר המרדנות שלהם, בתחושת הניכור שלהם ובתפיסות המהפכניות שלהם.

בפעם הראשונה ששמעתי את The Everlasting ברדיו, בכיתי. (אם יש שיר שהייתי רוצה שישמיעו בלוויה שלי, לא הייתי חושב על שיר מתאים יותר)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שמעתי היום את Design בגלגל"צ'
שמעתי היום את Design בגלגל"צ
26/07/2007 | 05:40
3
לצפיה ב-'מזדהה עם התחושה לגבי The Everlasting .'
מזדהה עם התחושה לגבי The Everlasting .
26/07/2007 | 07:58
2
לצפיה ב-'הזכרת לי שעוד לא שמעתי את The Everlasting'
הזכרת לי שעוד לא שמעתי את The Everlasting
26/07/2007 | 16:23
1
לצפיה ב-'עונה '
עונה
26/07/2007 | 08:47
2
7
אוקיי אז יש כמה , אני ארחיב על העיקריים, מהמוערך (ולא מוערץ, עם השטויות האלו גמרתי בגיל 14)והאהוב ביותר לפחות.

מי האמן: 30SECONDS TO MARS
מתי התחלתם לאהוב את האמן? ממש לפני כמה חודשים
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? FROM YESTERDAY
במה מתבטאת ההערצה שלכם?הורדת כל השירים, אסיפה אובססיבית של תמונות, חפירה בשירים וניתוחם, צפייה בראיונות.
מה אתם אוהבים בו?שהם פשוט מעולים, המוזיקה שלהם נהדרת, הליריקה מלאה משמעויות, השירים לא מורכבים  מ"אני אוהב אותך כוסית שלי ובא לי לזיין אותך" אלא דברים "טיפה" יותר משמעותיים כמו יחסים של אדם עם עצמו וראיית עולם. מעריכה את הגאונות שלאט לאט אני מגלה בלהקה, ואת ההתנהגות שלהם, שלמרות שהם מתקרבים לארבעים הם עדיין מתנהגים לפעמים כמו בני 8.
אה כן, הם חתיכים

חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...הלוואי

מי האמן: evanescence
מתי התחלתם לאהוב את האמן?עם יציאת bring me to life
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?bring me to life
במה מתבטאת ההערצה שלכם?שמיעת השירים
מה אתם אוהבים בו?את המוזיקה, את זה שהיא בדרך כלל נכתבת בעקבות אירועים...אני כל כך הרבה פעמים מרגישה קשורה למילים.|סדגש
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...נופ|סדגש

מי האמן:WITHIN TEMPTATION
מתי התחלתם לאהוב את האמן?לפני שנה בערך
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?what have you done
במה מתבטאת ההערצה שלכם?|הדגששמיעת השירים

מה אתם אוהבים בו?את המוזיקה, ואת הליריקס.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...מיכרתי ידיד שלי אליהם

מי האמן: evanescence
מתי התחלתם לאהוב את האמן?עם יציאת bring me to life
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?bring me to life
במה מתבטאת ההערצה שלכם?שמיעת השירים
מה אתם אוהבים בו?את המוזיקה, את זה שהיא בדרך כלל נכתבת בעקבות אירועים...אני כל כך הרבה פעמים מרגישה קשורה למילים.|סדגש
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...נופ|סדגש

חוץ מהם יש את גרין דיי, מיי כימיקל רומנס, הים, פואטס אוף דה פול, רסמוס. אלה העיקריים שאני ממש אוהבת ושומעת כל הזמן.
פשוט אין לי כוח להרחיב.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'התחרבשה לי כל ההדגשה :-O'
התחרבשה לי כל ההדגשה :-O
26/07/2007 | 08:49
4
לצפיה ב-'גרין גיי'
גרין גיי
26/07/2007 | 09:45
4
לצפיה ב-'אני אתייחס לג'ניפר ולביורק...'
אני אתייחס לג'ניפר ולביורק...
26/07/2007 | 09:26
1
3
ג'ניפר לופז
מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2001
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? love don't cost a thing, שהוא גם האהוב עלי ביותר משיריה עד היום
במה מתבטאת ההערצה שלכם?|בדגש| אני משתתף פעיל בפורום שלה, מתעדכן באופן קבוע לגבי, שומע אותה בלי הפסקה, קונה את האלבומים שלה ומת כבר להיות בהופעה שלה
מה אתם אוהבים בו? שהיא הגיעה למעמד שלה בכוחות עצמה בלבד. מילדה ענייה בברונקס היא הפכה לאימפרייה שמגלגלת מיליוני דולרים. חוצמזה, היא מוכשרת בטירוף, רוקדת, שרה ומשחקת בצורה מעוררת התפעלות כל פעם מחדש. היא פרפורמרית ענקית ובעלת נוכחות כובשת.

ביורק

מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2003
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? ,  It's Oh So Quiet  ו- all is full of love
במה מתבטאת ההערצה שלכם? כמו ג'ניפר, רק אולי מבחינת הפורום זה שונה. פעם היה לה פורום בתפוז והוא נסגר קצת אחרי שהתחלתי להתעניין בה ממש. עכשיו יש קומונה חביבה שאני כותב בה, אבל לא הרבה
מה אתם אוהבים בו? במילה אחת - את הכישרון. וקצת יותר - מיוחדת, מרתקת, סוחפת, מטלטלת, מרגשת...כל פעם שאני שומע משהו שלה אני מוצף ברגשות ותחושות... מדהימה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כ"כ מסכים לגבי ביורק '
כ"כ מסכים לגבי ביורק
26/07/2007 | 10:19
8
לצפיה ב-'שלי......'
שלי......
26/07/2007 | 13:22
8
מי האמן? System Of A Down
מתי התחלתם לאהוב את האמן? באמצע 2002
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Chop Suey!/Toxicity
במה מתבטאת ההערצה שלכם? הכרת כל השירים שלהם וקניית שלושה מהאלבומים שלהם.
מה אתם אוהבים בו? שהם גאוניים.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... טיסה לארה"ב לפני כ-5 שנים, שמעתי בלופים בדיסקמן את האלבום Toxicity ואת האלבום ה-1, ושיר שתמיד היה מצליח לרגש אותי (כולם בעצם) זה Aerials.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
26/07/2007 | 14:37
1
10
מי האמן ריטה
מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 1994, כשיצא האלבום "אהבה גדולה" ורכשתי אותו
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? כל האלבום... אבל הכי אהבתי את "טווס"
במה מתבטאת ההערצה שלכם? אני הולך להופעות שלה, רוכש את האלבומים/סינגלים/DVD שלה, אוסף קטעי עיתונות בהם היא מופיעה, לא מפספס ראיונות בהם היא מתראיינת וכ'ו... ההערצה הכי גדולה שיש
מה אתם אוהבים בו? בראש ובראשונה, את הקול האדיר שלה. יש לה את הקול הכי עוצמתי ומיוחד שיש. אני אוהב את הצורה המדהימה בה היא מופיעה (כל הופעה שלה מיוחדת, בכל הופעה שלה אני נהנה), אני אוהב את השירים שלה והכי חשוב - את האהבה והחום שהיא משדרת למעריצים שלה. היא לא מתנשאת, היא נותנת לכל אחד יחס אישי. מלכה או לא?
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... ההופעה של ריטה שהכי אהבתי - הופעה בתל אביב, ה-8 בפברואר 2007. זו היתה הופעה של שעתיים וחצי בלי הפסקה כיף לא נורמלי... היא נתנה את ההופעה הכי טובה שלה עד היום. היא סחפה את כולם בצורה מדהימה. הכי זכור לי מההופעה הזו הוא הביצוע המרגש שלה ל"נוצה ברוח"
וכמובן, תמונה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אגב: גם מירי מסיקה הייתה בהופעה'
אגב: גם מירי מסיקה הייתה בהופעה
26/07/2007 | 14:40
3
ידידה שלי הצטלמה איתה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
26/07/2007 | 16:25
4
מי האמן? : היהודים
מתי התחלתם לאהוב את האמן? ביום הראשון של ערוץ 24. חופש גדול לפני..4 שנים
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? "קח אותי" וג'קי
במה מתבטאת ההערצה שלכם? אין יום שאני לא שומע שירים שלהם. קניית פורטה על היום הראשון.
מה אתם אוהבים בו? את העומק, ההשקעה, המילים, האנשים

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
26/07/2007 | 20:28
6
מי האמן? HIM
מתי התחלתם לאהוב את האמן? זה מסובך. בואו נגיד שהכרתי אותם ממש ממש מזמן כשממש בטעות הורדתי הופעה של Rock AM Ring2001 שהימ הופיעו שם וממש אהבתי אותם... כאילו את הכל - ההופעה עצמה שהיא אחת הטובות שלהם, הקול של וילה, המילים של השירים... פשוט התאהבתי. כאילו הם נשמעו אחלה, אז אמרתי לעצמי כזה "לא לשכוח לשמוע עוד שירים שלהם וכאלה"... ופשוט לא עשיתי את זה... לא יודעת למה, לא בגלל סיבה מיוחדת, פשוט בגלל שכל פעם שכחתי. ואז אחרי איזה שנה שוב פעם היה איזה משהו איתם, ושוב פעם התלהבתי ואמרתי לעצמי "יואו, איך שכחתי מהם"... וככה זה המשיך. כל פעם שכחתי, כל פעם נזכרתי, וכל פעם לא עשיתי כלום. ואז ב2004 הייתי בגרמניה, וכידוע הימ ממש חזקים בגרמניה, והייתי בחנויות דיסקים וכל הזמן ראיתי דיסקים שלהם ופוסטרים שלהם וכאלה, וכשחזרתי לארץ קניתי את הדיסקים שלהם ופשוט התאהבתי סופית. והייתה לי אז חברה שגם ממש אהבה אותם אז שתינו ביחד היינו משתגעות מהם ונהנות מהמוזיקה ומהכל.
זה היה נחמד.
וזו הייתה חפירה.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? Sweet Pandemonium... וככה זה עד היום
במה מתבטאת ההערצה שלכם? קשה לי עם ההגדרה של הערצה, כי אני מעריכה אותם ולא מעריצה. אבל בכל מקרה - ניהלתי את הקומונה שלהם בתפוז שבסופו של דבר הפך לפורום הראשון שניהלתי ולמקום מדהים, יש לי את כל הדיסקים שלהם, את הDVD שהיה ממש קשה להשיג, אני אוהבת לחפור בשירים שלהם - במילים לחפש משמעויות ולנסות להבין מה בעצם מסתתר מאחורי ובמוזיקה - להקשיב לה וכל פעם לגלות משהו חדש... כל פעם אני שמה לב למשהו אחר שעד היום לא שמתי לב אליו. זה מדהים אותי.
אם מדובר על דברים חומריים וכאלה - אז כמו שאמרתי, דיסקים, DVD, פוסטר מעל המיטה, שרשרת עם הסמל של הלהקה וזהו בערך.
מה אתם אוהבים בו? מה לא?. אני אוהבת את המוזיקה, היא סוחפת אותי כל פעם מחדש, אני אוהבת את המילים שכ"כ נוגעות וכ"כ מרגשות אותי לא משנה כמה פעמים כבר שמעתי את השיר הזה, אני אוהבת את הקול של הסולן כי הוא מוכשר ויש לו קול מדהים שהוא מסוגל לעשות איתו הרבה דברים... ותכלס אני חושבת שבלי הקול שלו השירים היו פחות חזקים והמשמעות של המילים הייתה פחות חזקה...
אני אוהבת את העובדה שלהקה הזאת ייחודית. אין עוד כמוהה. גם מבחינת הלאב מטאל וגם מבחינת בכלל. אין להקה שהיא בדיוק כמוהם או שממש קרובה לזה.
אני אוהבת את כל האובססיה של הלהקה לסמלים. שכל אלבום וכל תקופה מלווה בסמל מסויים, שהוא מעבר לסתם ציור אלא בעל משמעות מיוחדת ומעניינת... ועמוקה.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש... הפורום. זו החוויה הכי טובה שיצאה לי מלהכיר את הלהקה הזאת. ואני ממש גאה בפורום שלי, ממש אוהבת את האנשים בו, וממש שמחה שהצלחנו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
27/07/2007 | 00:26
5
מי האמן? Dido
מתי התחלתם לאהוב את האמן? בשנת 2001 וזה היה ממש במקרה.
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם? hunter
שיר אהוב של האמן: life for rent ו-i'm no angel
במה מתבטאת ההערצה שלכם? ברכישת דיסקים
מה אתם אוהבים בו? אני אוהב את הקול המלאכי שלה ואת האופן שבו השירים שלה מרגיעים אותי בכל תקופות השנה או בכל מצב רוח.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
27/07/2007 | 01:02
5
מי האמן?
Aerosmith

סביבות 2001, אבל בערך שנה לאחר שהכרתי אותם התחלתי ממש ממש לאהוב אותם... זה בא בהדרגה כזה, אז אפשר לאמר 2002

בעיקרון מה ששודר ב MTV, להיטים כמו Cryin... אבל השיר שממש גרם לי לאהוב אותם הוא "Chip Away The Stone", שזה שיר גדול משנות ה 70 שגיליתי אותו בסרט ישן כלשהו...

במה מתבטאת ההערצה שלכם?
אלבומים, בוטלגים, הופעות.... הכל שבהכל.

מה אתם אוהבים בו?
כמעט הכל, קשה לאמר.

אוו זה יהיה ארוך, אין לי כוח.

מי האמן?
Incubus

תחילת 2001.

Nice To Know You!!! בקליפ ב MTV, קליפ חזק שבניגוד לאירוסמית', אותם התחלתי לשמוע ולהעריץ כבר על ההתחלה, יום לאחר שראיתי את הקליפ הלכתי לקנות את האלבום שלהם "Morning View", דבר כזה עוד לא קרה לי... שיום לאחר שגיליתי להקה הלכתי וקניתי אלבום שלהם.

במה מתבטאת ההערצה שלכם?
כמו שהסברתי על אירוסמית', אלבומים, בולטגים, DVD ועוד הרבה...

מה אתם אוהבים בו?
הכל! הסגנון, הכתיבה הגאונית והיפה של ברנדון, הנגנים הגדולים... אין משהו שאני לא אוהב בהם.

ההופעה שלהם ב7 למרץ בהאנגר 11 בת"א!! לילה אדיר!! [כולל פגישה]
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יאללה גם אני'
יאללה גם אני
27/07/2007 | 11:25
2
8
מי האמן? : יש כמה, נתחיל עם rhcp
מתי התחלתם לאהוב את האמן?: כשיצא הקליפ (הגאוני, מיותר לציין), לotherside
מה היה השיר הראשון שלו שאהבתם?: אנדר דה ברידג' תמיד אהבתי, רק לא ידעתי מי שר.
במה מתבטאת ההערצה שלכם?: קניית האלבום האחרון, ריפיטים מטורפים על כל השירים שלהם במחשב.
מה אתם אוהבים בו?: את ההופעות, את השיגעון, את הליריקסים.
חוויה מעניינת שקשורה, אם יש...: -
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני!'
אני!
27/07/2007 | 17:28
5
מי האמן?
My Chemical Romance
לפני שנה בערך שראיתי קליפ של סימס 2 עם השיר שלהם Helena הקליפ:
http://www.youtube.com/watch?v=4NFiu-V7StQ
שמעתי את השיר, התאהבתי כמובן...ואז יום אחד פתחתי MTV וראיתי את Welcome To The Black Parade וממש התלהבתי וראיתי My Chemical Romance שהשם זכור לי מהשיר שאני כלכך מכורה אליו...הלכתי קניתי את הדיסק החדש ומשם הכל התגלגל, הם שינו לי את החיים בצורה מדהימה...סבתא שלי נפטרה והייתי בדיכאון עצום וההערצה שלי אליהם והמוזיקה שלהם עזרה לי להתגבר על התקופה הזו.
Helena
במה מתבטאת ההערצה שלכם?
אובססיה רצינית
מה אתם אוהבים בו?
הכל, המוזיקה שלהם מדהימה...אני מאוד מתחברת למילים...
הם אנשים מדהימים.
והערצתי הרבה אמנים בחיי אבל הם עולים על כולם.
בפורום מיי כמיקל רומנס שהוא הפורום הכי מדהים שקיים, עושים מבצע להביא את MCR לארץ ולפני כמה חודשים לירון טסה להופעה שלהם בארה"ב ואיתה מכתבים שהפורום כתב ונתן לה, ברכות ומתנות ליום הולדת של ג'רארד והם הגיעו לפראנק איירו הגיטריסט של הלהקה. זו הייתה חוויה מאוד מרגשת...ועכשיו גם יש אישור לכך שMCR באים להופעה בארץ והכל בזכות הפורום ולירון כמובן.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
27/07/2007 | 23:39
6
אני גם אכלול חיטוט בעבר

1)
-מי האמן:אנסטסיה
-2002
-מה היה השיר הראשון שאהבתי שלה:i'm outta love
-במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה:יש לי בבית את כל שלושת אלבומי האולפן שלה.על האוסף וויתרתי כי אז כבר פחות הערצתי אותה וגם כי הוא נראה לי מיותר(לפי דעתי היא יכלה להוציא עוד אלבום לפניו)
-מה אהבתי בה:הקול הגדול והגרוביות.מבחינת סינגלים היא תמיד ידעה מה היא עושה,והאלבום האחרון שלה הוא מעולה.
חוויה מעניינת:את האלבום הראשון שלי שיש לה freak of nature-קבלתי מתנה לבר מצווה.

2)
-מי האמן:אלניס מוריסט
מתי התחלתי לאהוב אותה-2004 באופן יורת אובססיבי ממקודם
-מה השיר הראשון שאהבתי שלה:אהבתי את השיר הזה הרבה לפני ההערצה שלי כלפיה,שנים לפני-hands clean.
-במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה:קניתי שלושה מאלבומיה "גלולה קטנה וחדה" כמובן,"כביכול מכורה לאהבה לשעבר" והאוסף.
-מה אני אוהב\אהבתי בה-הכתיבה המדהימה שלה.
-חווי המעניינת-אין משהו מעניין במיוחד

3)
-מי האמן-פיונה אפל
מתי התחלתי לאהוב אותה-2005
-מה השיר הראשון שאהבתי שלה:crinimal
-במה התבטאה\מתבטאת ההערצה שלי כלפיה-יש לי את השני שלה,ואני מתכנן לקנות את הראשון בהזדמנות.
-מה אני אוהב\אהבתי בה-הכתיבה המדהימה שלה.והסגנון הג'אזי המגניב שלה.
-חוויה המעניינת-אין משהו מעניין במיוחד

4)
-מי האמן:ביורק(נו אל תגידו שלא חשבתם על זה...)
-מתי התחלתי לאהוב אותה-2004
-במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה-קניתי לא פחות מארבעה דיסקים מקוריים שלה(!)
-במה התבטאה ההערצה שלי כלפיה:כל כך הרבה,אבל בגלל שזו ביורק קשה להסביר.מי שמעריץ\העריץ אותה יבין.
-חוויה מעניינת-פתחתי עבורה קומונה שעד היום קיימת בתפוז,אבל בגלל שאני לא מעריץ גדול היום אני כבר לא מנהל אותה באופן פעיל.שלומי מנהל.היא מסתדרת יפה מאוד בלעדי אגב:)

5)
-מי האמן:דנה אינטרנשיונל
-מתי התחלתי לאהוב אותה:2005-נכנסתי לפורום שלה במקרה וkymbb בדיוק יצא
מה השיר הראשון שאהבתי שלה:דיווה,דיווה,דיוה,דיוההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!
-במה מתבטאת ההערצה שלי כלפיה-עוקב אחרי הפורום הרשמי
-מה אני אוהב בה:אני אוהב דאס באופן כללי והיא יצרנית הדאנס הטובה היחידה בארץ.וגם כי יש לה פה גדול
-חוויה מעניינת-אין

מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ