מצעד מרגול של הפורום

Rincewind

New member
חחח הטופ 3 היה ממש צפוי

זה גם שלושת השירים היחידים שאני מכיר במצעד

../images/Emo180.gifהמצעד המלא../images/Emo180.gif

מצעד מרגול של הפורום
1. אז מה
2. עוד יהיה לי (יום אחד אולי אפרוש כנפיים) 3. נערי שובה אלי 4. אין לי כוח למשחקים 5. השנים הכי יפות 6. זה הכל משמיים 7. קפה אלהמברה 8. רוברטו 9. כל כך מוכר 10. נסלסל (דואט עם שריף) 11. חומות חימר 12. מנטה 13. שבועה 14. אישה עובדת (דואט עם חיילי הנקמה) 15. בלוז

תודה על התגובות, צ'ארלי../images/Emo24.gif

אני שמח שאהבת את המצעד
החמישייה שלי: 1. נערי שובה אלי 2. עוד יהיה לי (יום אחד אולי אפרוש כנפיים) 3. השנים הכי יפות 4. רוברטו 5. אז מה

kobbar

New member
1,2,3,4,5,6,12 - ../images/Emo45.gif + ספוילר לכוכב נולד 5

היום אליסה שרה את "נערי שובה אליי"

אריה31

Member
מנהל
שלישייה ראשונה ראויה

אני הייתי מחליף את 1 עם 2 אחלה מצעד עודד

Aviv6

New member
מיגב לתוצאות המצעד!

1. אז מה >>צפוי, אולי אחד הלהיטים המזוהים ביותר איתה. בעיניי לא שווה מקום 1. 2. עוד יהיה לי (יום אחד אולי אפרוש כנפיים) - שיר ענק. 3. נערי שובה אלי - קלאסיקה. 4. אין לי כוח למשחקים - גבוה מדי! 5. השנים הכי יפות - הייתי נותן לו מקום 8. 6. זה הכל משמיים - מיקום סבבה. 7. קפה אלהמברה - מדוייק. 11. חומות חימר - צריך היה להתברג גבוה יותר. 12. מנטה - נמוך יחסית.

ForeverMC

New member
תודה עודד על כל ההשקעה! ../images/Emo24.gif

השיר של מרגול שאני הכי אוהב בפער ענק מכל השאר הוא 'חומות חימר'
- שיר מדהים עם מילים מרגשות של רחל שפירא הענקית עוד שירים שלה שאני מחבב: 1. אז מה
2. עוד יהיה לי (יום אחד אולי אפרוש כנפיים) - נחמד אבל קצת מאוס 3. נערי שובה אלי
חמוד לאללה! 4. אין לי כוח למשחקים - נחמד 5. השנים הכי יפות - נחמד 11. חומות חימר
12. מנטה -
שיר טוב

venustudent

New member
לא יצא לי לדרג אז אני רק אגיב

אז מה- לא ראוי למקום הראשון ובכלל שיר די מיותר. עוד יהיה לי-היה צריך להיות ראשון! נערי שובה אלי-מקום טוב אין לי כוח-כמו "אז מה" כל כל מוכר-
חומות חימר-שמעתי רק קטע ממנו שמרגול עצמה שרה באודישנים לכוכב נולד, נשמע כמו אחד השירים המדהימים של רחל שפירא. מנטה-חביב אישה עובדת-שיר נחמד בעיקר בגלל המסר חסר לי כאן "חופשי" שגם כתבה רחל שפירא.

hilali1

New member
חחחח בתמונה היא דומה למסיקה ../images/Emo6.gif

תודה על המצעד.. אצל מרגול אוהבת רק את המקום השני..

למעלה