מצעד מרגול של הפורום

../images/Emo203.gifמצעד מרגול של הפורום../images/Emo203.gif

לאחר ציפייה ארוכה, קבלו את מצעד מרגול של הפורום
את המצעד דירגו 23 גולשים: דנה, חני, צ'רלי, רותם, שבי, אבי, שחף, אוחנה, רן, אביב, יאן, יואב, יניב, שירן, דביר, קובי, מוטי, בלון קרציאל, רון, ניב, אריה, קארין וספטון 1 (סליחה אם פיספסתי מישהו).
מרגול (הלא היא מרגלית צנעני), היא אחת מהזמרות הוותיקות בישראל. היא פרצה לחיינו בשנת 1986 עם האלבום המצליח "מנטה" - וכל השאר היסטוריה. לאורך הקריירה הארוכה שלה מרגול הצטיירה כאישה עממית וחמה מצד אחד, וכאישה דעתנית ופמיניסטית מצד שני. כיום היא מנחה בערוץ 2 את התוכנית "מרגול שופטת", ממשיכה לשפוט בתוכנית "כוכב נולד" ועובדת על תקליט חדש. גרושה ואם לבן, אסף. רוצים מצעד מלעוני או מצעד תרבותי
קדימה, הגיע הזמן לעשות לכם שליכטה בלב
אני מציע לכם להתארגן על חומוס, נענע ועלי גת

מקום 15../images/Emo179.gif

בלוז
מילים: רחל שפירא לחן: ירוסלב יעקובוביץ' "את קולך שומעת בין קולות הרוח ואני יודעת שתשוב אלי. לבדי יושבת, רוקמת עוד חלום, רוקמת ושואלת מתי יבוא היום ואל חיי תחזור..."
מספר נקודות: 15

מקום 14../images/Emo179.gif

אישה עובדת (דואט עם חיילי הנקמה)
מילים: יוסי גיספן לחן: מרגלית צנעני "אישה עובדת, על שלי עומדת, עצמאית לנצח... כל הזמן שורדת, אני לא פוחדת, אלוהים שולח, המזל בורח..."
מספר נקודות: 17

תמיד רציתי לשאול אותך מתי תפרסם את זה

ותמיד שכחתי אז יופי..אני כאן עם צלחות מסבחה ופול ופיתות לניגוב ומוכן להגיב

מקום 12../images/Emo179.gif

מנטה
מילים: רחל שפירא לחן: מרגלית צנעני את הרקע מאפרים הדימדומים ריח מנטה וקפה ושושנים בוא הביתה ותרחץ את הפנים..."
מספר נקודות: 19

מקום 11../images/Emo179.gif

חומות חימר
מילים: רחל שפירא לחן: מרגלית צנעני "טליה דחויה חרפת העדר את לא שפויה את לא בסדר לא נכנעת את משוגעת מה את יודעת על חומות חימר..."
מספר נקודות: 21

מקום 10../images/Emo179.gif

נסלסל (דואט עם שריף)
מילים: פניה ברגשטיין לחן: דוד זהבי "איתך לשיר, זמיר נפלא, זו התגשמות המשאלה, הנה הגיעה אהבה היום, לשיר איתך בנחת..."
מספר נקודות: 22

למעלה