אוברייטד

liorsharabi

New member
מהההההההההההההה?!?!!?

ויי קובי אתה דפוק?!?!? השיר הזה הביא תהצלחה לסינרגיה! אתם אומרים שמצביעים לטובת סינרגיה כי הם סינרגיה? אז גם אתה/אתם מצביעים נגדם כי הם סינרגיה! אין יל מה להגיד אותך..עד עכשיו עוד גחגחתי לי...עכשיו התעצבנתי! אני לא מאמין..!!! באמת שאתה מושפע ....

Shira Esther

New member
אוי. אוי. אוי.../images/Emo5.gif

מילים של ילד בן 6, אני מתחילה להיאנח כל פעם שאני שומעת את השיר הזה.

../images/Emo18.gifזהירות אוברייטד! - מקום 2../images/Emo18.gif

כנסיית השכל - תנו לי לשתות איזה קטע מסריח עשו לנו כנסיית השכל, אלבום "אוטוביוגרפיה" עלק. הכנסייה עשו את הדבר הכי פאתט בעולם - לקחו את השירים הישנים שלהם, ופשוט שרו אותם מחדש, בלי ייחוד, אין שום חידוש, פ-א-ת-ט! ומה? הרדיו אהב את זה, הכנסייה נחרשו, אתם יודעים - אותו סיפור של כל השירים במצעד
. אבל למה השיר הפאתט הזה "זוכה" רק במקום השני? חכו תראו מה יש במקום הראשון
הישגים במצעדים: גלגל"צ - מקום ראשון למשך 3 שבועות!
רשת ג' - 15 שבועות(!!!) עד מקום 2

Rincewind

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|

liorsharabi

New member
דווקא אהבתי תשיר../images/Emo2.gif אם כבר אז האביב הנצחי ...

היה לא משהו! אגב כל השירים חודשו..אתה לא יודע כמה נגנים עבדו על הדיסק הזה!! דיסק מושקע ששווה את הכסף! מה עדיף שיעשו אלבום אוסף? כמו שעשו טיפקס? ופשוט לא יעשו כלום, סתם יכניסו שירים?..הם רצו משהו מיוחד...אז הם חדשו את השירים.. אתה אומר הרבה שטויות!

Rincewind

New member
תעשה לי טובה

עדיף שהיו עושים אלבום אוסף ומשקיעים את האנרגיות בהקלטת חומרים חדשים. "משהו מיוחד" עאלק. סתם חסכו בכתיבת שירים, ועוד עשו קיצור דרך לפלייליסט בזה שהקליטו קאברים. שלא לדבר שכל שיר שם קיבל גימיק יותר מאוס ומעופש מהקודם (הסימפול של ארבע העונות היה שיא השפל).

Rincewind

New member
חוסך שבטו שונא בנו.

אם אתה לא מצפה מהאמנים שאתה אוהב לייצר מוסיקה חדשה, מגוונת ומקורית, אז אין סיבה שתבין את הגישה שלי.

idodo cohen

New member
אבל אני מרשה לעצמי להניח שאתה לא אוהב אותם

אז על מה כל ההתלהמות האוטומטית? כאילו שתכננת להקשיב לזה באמת
.

Rincewind

New member
בתעשיה מקצועית, השירים האלה לא היו ברדיו.

כיוון שחתך רחב מהאוכלוסיה מאזין לרדיו, ה"התלהמות" הזו, כמו שאתה קורא לה, היא מאוד במקום.

איזה בליל של שטויות בהודעה אחת

הם ממש לא שרו מחדש לכל השירים יש עיבוד מחדש עם כלי מיתר לא רק הרדיו אוהב את זה גם עוד הרבה אנשים שמעריכים מוזיקה טובה

חלטורה../images/Emo35.gif

אתה יכול להגיד הרבה דברים אבל זה לא חלטורה הושקעה מחשבה הושקע כסף

Rincewind

New member
הושקעו מחשבה וכסף, בכיוונים חלטוריסטיים

במקום לכתוב מוסיקה חדשה, הם הלכו וחידשו את הישנה - כי זה יותר קל, יותר מהיר ויותר קל לפרוץ עם זה למיינסטרים. המחשבה שהושקעה הגיעה עם חוסר התסכלות מוחלט על מה שקורה מסביב - הם השתמשו בגימיקים מאוד זולים שמיצו את עצמם עוד בניינטיז, כמו שימוש במקהלת ילדים או לסמפל את ויואלדי (יצירה שסומפלה כבר הרבה פעמים, ובמקרה שלנו, גם סומפלה ממש גרוע). אין בי שום הערכה לעבודה שנעשתה על האלבום הזה. עדיף שהיו מוציאים אלבום אוסף, ומשקיעים את היצירתיות בהקלטת חומרים חדשים אמיתיים, במקום בניסינות לגרד עוד ועוד גימיקים כדי לרענן שירים ארכיוניים.

למעלה