אוברייטד

X Slider

New member
השיר הכי סביל שלהם

והוא גם גרוע כמו לא יודע מה. להקה מיותרת שצריך להעיף לכל הרוחות, ואני מתבייש בכל מי שמעריץ אותם - ממש ככה.

liorsharabi

New member
../images/Emo67.gifמה אבא אתה מתבייש בי?

ממש..נכנסתי לדכאון עמוק.. חכה חכה שיכתבו שהתאבדתי בעיתון בגללך..נראה איך תרגיש..

../images/Emo18.gifזהירות אוברייטד! - מקום 8../images/Emo18.gif

הראל סקעת - כל הציפורים יאמי יאמי, סוף סוף תמונה של הראל סקעת במחשב
ויש גם תירוץ.
השיר המעצבן והמעיק של הראל סקעת, שהחליט להמשיך ולהטריד אותנו גם בתשס"ז, נחרש, נטחן, ומה שלא תרצו בכל מקום אפשרי, העלה לכולנו את העצבים, ואין ספק שהוא זוכה למקום הראוי לו במצעד. אוברייטד
הישגים במצעדים גלגל"צ - 3 שבועות במקום 1 רשת ג' - 3 שבועות במקום 1 תאומים

chernia

New member
../images/Emo2.gif ../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

ממש לא אוברייטד.......אחד מהמועמדים החזקים לשיר השנה תשס"ז.... מילים ולחן:קרן פלס

a p p l e p i e

New member
נו,באמת זה אוברייטד...

נסה את כל השירים של "אהובתך" שרית חדד שיצאו השנה וכל מהם יכול לעבור בקלות את השיר הזה. ואגב הוא היה רק שבוע אחד מקום ראשון בגלגל"צ.

הלו, לא לרדת לפסים אישיים../images/Emo69.gif

אני בסה"כ אוהב את השיר אבל הוא קצת אוברייטד מה לעשות

kobbar

New member
../images/Emo18.gifזהירות אוברייטד! - מקום 7../images/Emo18.gif

אריק ברמן - ג'וני לא להאמין שהשיר הכאפות אשכרה בשלב מסוים איים על פסגת המצעדים של ישראל 2007. השיר הזה הוא לא יותר מחיבור מטופש של אריק ברמן, על איזה חבר דמיוני או וואטאבר שיש לו, שיוצא לאיזה טיול בשכונה בשעת לילה ועובר כל מיני הרפתקאות מעניינות. אז אולי הייתי מאמין לכל מי שאומר שזה שיר עמוק עם משמעות ועם מסר, ויש פה תוכן, וכוונה, ומטרה, ועומק. אבל אז זה אומר שהתאריך היה צריך להיות האחד באפריל. מיקומים במצעדים: גלגלג"צ - הגיע למקום ה-2. רשת ג' - הגיע למקום ה-2.

chernia

New member
אריק ברמן ../images/Emo47.gif ג'וני ../images/Emo99.gif

אהבתי את ג'וני ומסכים שהוא קצת אוברייטד אבל רק שלי זה לא הפריע כי זה שיר נחמד מאוד =],אם כבר אז "בפאב השכונתי" לא היה כזה טוב אבל ג'וני ממש אחלה כי זה שיר שמספר סיפור וממש הגיע אליי המסר ביצוע טוב של אריק ברמן

למעלה