אוברייטד

kobbar

New member
../images/Emo18.gif אוברייטד ../images/Emo18.gif

"HEY, שבי, מה קורה, מה שלומך?" - שאל קובי
את שבי
באייסיקיו.
"הכל בסדר" - ענה שבי.
"שבי?" - שאל קובי.
"כן?" - ענה שבי.
"שבי..." - אמר קובי.
"כן?" - ענה שבי.
"שבי, בוא נעשה מצעד שירי האוברייטד של השנה האחרונה ברשת ג' ובגלגל"צ" - אמר קובי.
"בסדר, סבבה" - אמר שבי, ומיד הם החלו בעבודה.
"שבי" - אמר קובי. "זוכר את הנקודה השחורה שיש לי על הלחי בטוסיק?
זאת ששלחתי לך תמונה שלה. היא נשארה שם, זה ממש מדאיג אותי".
מצעד האוברייטד לתשס"ז ברשת ג' ובגלגל"צ - מתחילים

../images/Emo18.gifזהירות אוברייטד! - מקום 10../images/Emo18.gif

שייגעצ - המילים הכי יפות יובל מנדלסון ולהקתו בחרו להוציא שיר מאוד לא מוצלח וגרוע(כמו רוב השירים שלהם) לרדיו, והפלא ופלא - הרדיו שלנו אימץ אותו לחיקו! השיר הצליח לא רע, ולכן זוכה בתואר המפוקפק אוברייטד
מיקומים במצעדים גלגל"צ - הגיע למקום ה-3. רשת ג' - הגיע למקום ה-6.

chernia

New member
../images/Emo2.gif שיר יאפהה!! אחלה להקה ../images/Emo45.gif

יש להם הרבה שירים יפים.......ממש לא אוברייטד לדעתי....

kobbar

New member
../images/Emo18.gifזהירות אוברייטד! - מקום 9../images/Emo18.gif

סינרגיה - עד אלייך כשבנימין זאב הרצל חשב על מדינה לעם היהודי, הוא חשב גם על מוזיקה ישראלית טובה. הוא רצה מקומות ראשונים מוצדקים במצעדים. טובים. שמצדיקים את המאמצים שלו להקמת המדינה. אני בטוח שבשבועות שבהם השיר הזה צעד גבוה, מדי, במצעדים, נרשמה תנועה עזה של היפוך ארון הקבורה שלו בהר הרצל בירושלים. מיקומים במצעדים: גלגל"צ - הגיע למקום ה-3. רשת ג' - הגיע למקום ה-3. בתמונה
חברי להקת סינרגיה זוכים, משום מה, בפרס עמ"י. הילדה (?) במרכז היא אור כהן, סינטטית, מנהלת פורום סינרגיה בתפוז ובהיידפארק + קורבן התעללות שלי ב-6 השנים האחרונות, היינו באותה כיתה

chernia

New member
שיר נחמד../images/Emo45.gif

קצת אוברייטד,לא הרבה...היה מגיע לו כמה שבועות להיות בטופ 10.

liorsharabi

New member
חה חה..לא!

השיר עצמו באמת לא משהו... אף זמר לא היה מגיע לאיפה שהוא אם לא היה לו משהו...סינרגיה בוא נגיד לא הכי יפים..ככה שזה כן המוזיקה שהביאה אותם לאיפה שהם!

kobbar

New member
לדעתי

מה שהביא אותם להצלחה זה התדמית הזאת של יעני להקת רוק, משהו שקצת חסר בישראל, אז היה צריך לאמץ אותם

liorsharabi

New member
../images/Emo6.gifחחח תדמית של להקת רוק?

איזה תדמית ?!?!?הם כולם נראים כמו חננות מחברת הייטק ..חח אגב יש שמועה שבאמת יש לרון הופמן חברה כזו
... לא יודע אם נכון

למעלה