מצעד כל הזמנים שלי - מהדורת יוני 2007

milkshakit

New member
../images/Emo122.gif

נראה לי שכולם כבר יודעים מה דעתי על השיר הזה... סורי, אבל לא אהבתי כמעט שום דבר מהעשירייה הראשונה. יש לנו טעם דומה בחלק מהשירים, אבל ברוב הכללי - לצערי הרב, לא. אבל עשית פה השקעה מדהימה שאין כמותה, ואני נותנת לך ח"ח רציני. כל הכבוד
כמובן שזה נכנס כבר לטאגליינס. תודה דני

Dannycom

New member
נראה לי יש לך אלרגיה לקלאסיקות

בעשירייה הראשונה שלי יש אך ורק קלאסיקות וכנראה את יותר אוהבת את השירים היותר חדשים. אם תסתכלי לעומק, יש לנו טעם דומה למדי בנקודה מסוימת וזה ברוק הכבד ומטאל. ודרך אגב, גם עליי חלק מהקלאסיקות נמאסו מה שמוריד אותן בעקביות בדירוג (ראי Send me an angel או enjoy the silence היום ולפני שנתיים ותראי בהבדל) ופעם היו הרבה יותר קלאסיקות אבל בגלל שיטת הדירוג, התחלופה היא איטית ולכן הרבה מהשירים ששנינו אוהבים נמצאים יחסית למטה, כי הם חדשים יחסית במצעד. דווקא לך בגלל דימיון מסוים בטעם יש אפשרות לעדכן אותו (כמו שכבר עשית עם החדש של Scorpions ועם Iron Maiden ועל כך קבלי ח"ח) ואולי עוד שנה תראי שינויים במצעד לרוחך.

milkshakit

New member
דווקא לא, אני מאוד אוהבת קלאסיקות../images/Emo12.gif

אני אוהבת גם ישנים וגם חדשים, לא משנה מה, העיקר שזה יהיה לי נעים לאוזן ושמיע. הקלאסיקות במקומות הראשונים שלך - משעממות אותי, לדעתי אין בהן משהו מיוחד, אני לא אוהבת את הסגנון הזה.

kobbar 8

New member
מקובל עליי, בחירה קלאסית

הייתי משוכנע למרות זאת שאתה יותר אוהב את הביטלס

Oleg0486

New member
הטוב ביותר בכל הזמנים בלי ספק...

שיר ענקי, יצירת מופת שלא תישנה... שיר שמכיל כל אלמנט אפשרי במוזיקה.. ענק.. מיקום ראוי

Jagged chaos

New member
../images/Emo47.gifאחלה מצעד

קלאסיקות רוק והרבה פרוגרסיב
מוזר לי שרדיוהד לא דומיננטים במצעד שלך (אמרת ש-the wall הוא האלבום המעודף עלייך). שכח מ-creep, יש להם כמה טובים- Lucky the tourist how to disappear completly Subterranean Homesick Alien ארבעה שירים שהיו נכנסים אצלי בטוח לTOP100. ברוק הכבד/מטאל הישן כתבת הרבה לד זפלין ודיפ פרפל, ובמתקדם יותר את גאנז אנד רוזס ומטליקה; מכיר את אליס אין צ'יינז ופרל ג'ם?

Dannycom

New member
יש לי כמה אלבומים שלהם אך לא התחברתי אליהם

אולי צריך לשמוע עוד בשביל להתחבר.

FoxyMoz

New member
אני לא אוהבת את כל היצירות שלהם

(וכן, לרוב מדובר ביצירות, כמו של הפינק פלויד... לא סתם "שירים"), אבל יש כמה בלדות נדירות, ואם אתה בעד סולו - אז תוכל למצוא לא מעטים שם... בכל אופן הפטיש הרציני שלי זה הסמית'ס ומוריסי...

milkshakit

New member
אני גם לא התחברתי אליהם

אבל השיר היחיד שלהם שאני שומעת הרבה, זה יצירת המופת Another Day

Dannycom

New member
התייחסות

רדיוהד - שמעתי את 0K Computer ו- Kid A וראיתי את ההופעה שלהם. לא התחברתי במיוחד אליהם. אולי צריך להקשיב שוב. פרל ג'ם - שמעתי את Ten. חביב, לא יותר מזה. אליס אין צ'יינז - שמעתי את השם אך לא שמעתי את השירים.

Jagged chaos

New member
alice in chains

נסה אותם: בתפקיד הבלאדות- Nutshell Rotten apple down in a hole בתפקיד הנותנים בראש- Rooster would angry chair them bones man in the box

למעלה