מצעד כל הזמנים שלי - מהדורת יוני 2007

milkshakit

New member
No Doubt - Son't speak ../images/Emo23.gif

בלדה שוברת לבבות, אבא שלי היה שומע את זה הרבה כשהייתי קטנה, דרכו הכרתי. בהתחלה חשבתי שזו זמרת של להיט אחד
טיפקס - כפתור אדום - אוקיי, זה מפתיע
שיר די מגניב אבל לא משהו Coolio - Gangsta's Paradaise ענק
שפיות זמנית - הקיץ האחרון - אכן קלאסיקה ישראלית.. מזכיר לי ימי זיכרון בעיקר. עצוב

psychoit

New member
אע

מקום 125: מוניקה סקס - יחסים פתוחים (מצעד קודם: 122). לא מכירה. קישור? שיר לא מספיק מוערך של הלהקה. מגיע מהאלבום השני שלהם "יחסים פתוחים". בלדה נוגעת ומצוינת. מקום 124: No Doubt - Son't speak (מצעד קודם: 117). שיר מרגש אבל מאוס. יש להם יותר טובים. ומבלדה אחת לבלדה אחרת הרבה יותר מוכרת. בשיאה הייתה בסביבות המקום ה- 80 ומאז בירידה איטית ומתמדת. מקום 123: טיפקס - כפתור אדום (כניסה חדשה) שיר טוב. הכניסה הגבוהה למצעד! רוב הפורום לא אהב את השיר ולא דירג אותו גבוה במצעד טיפקס שערכתי אבל אני נדלקתי על השיר מההשמעה הראשונה והוא מועמד רציני להיות שיר השנה שלי. מקום 122: רוקפור - האיש שראה הכל (מצעד קודם: 114) שיר מצויין!! שיר הנושא של האלבום האלמותי "האיש שראה הכל". מילים ומנגינה קליטות שמכניסים אותנו לאווירה של אחד האלבומים הטובים של הרוק הישראלי. מקום 121: Erasure - Love to hate you (מצעד קודם: 136). לא מכירה. השיר הוא תגלית השנה אצלי בלועזית (וזה בהתחשב בכמות השירים שאני כבר גיליתי הישג לא מבוטל). שיר פופי קליל וקליט ביותר. מקום 120: Scorpions - Is there anybody there (מצעד קודם: 106). לא אוהבת את הלהקה הזאת. בלדת רוק קצבית של סקורפיונס, אחת מיני רבות שהם עושים ועוד יופיעו במעלה המצעד. מקום 119: Scorpions - Love 'em or leave 'em (מצעד קודם: 142) לא. ומשיר יורד לשיר עולה. שיר מהאלבום הקודם של הלהקה (2004) שבגילם המופלג עוד מצליחים לעשות מוסיקה טובה. מקום 118: Joe Dassin - L'ete Indien (מצעד קודם: 113) מי זה? "נהנהנה, נהנהנהנהנהנה נהנה". הצרפתי הגבוה ביותר במצעד. שיר מפורסם וטוב של אחד השנסונים הצרפתיים הגדולים בכל הזמנים. מקום 117: Coolio - Gangsta's Paradaise (מצעד קודם: 132) מי? מתוך פסקול הסרט "סיכון מחושב". אחד משירי הראפ הטובים בהיסטוריה לדעתי והכי אהוב עליי. מקום 116: Metallica - Whenever I may roam (מצעד קודם: 107) אתה יודע מה? אני אתן להם עוד הזדמנות. אולי הם באמת טובים. אבל בעיקרון אני לא מתחברת אליהם. שיר מסע של מטאליקה מתוך האלבום השחור המעולה שלהם. יציב כבר מהמצעד הראשון. מקום 115: Ace of Base - Love in December (מצעד קודם: 141) לא מכירה. מכל השירים של אייס אוף בייס, אהבתי דווקא את השיר הזה. קליל, קליט וכיפי. מקום 114: שפיות זמנית - הקיץ האחרון (מצעד קודם: 139) יו חברה הכי טובה שלי חולה על השיר הזה. יש לו מילים מאוד נוגעות. אמרו שזה אחד השירים הישראליים הגדולים בכל הזמנים. לקח לי כמה שנים להפנים את העובדה הזאת והשיר בדרך הבטוחה אל המאייה הראשונה. מקום 113: The Beatles - I want you (She's So Heavy) (מצעד קודם: 137) לא אוהבת. נציג ראשון במצעד של "ארבעת המופלאים" בשיר הלא ממש טיפוסי שלהם (ובעצם מה כן טיפוסי בביטלס?) שמנוגן בסגנון ג'אז וכולל סולו ארוך בסיום עד לקטיעה מוחלטת. שווה. מקום 112: מוניקה סקס - שנים חסומות (מצעד קודם: 100). אחלה שיר. השיר השני האהוב עליי של הלהקה. מתוך האלבום האחרון שלהם "חיות מחמד". קליט, אנרגטי ורוקרי. מקום 111: Rainbow - Eyes of the world (מצעד קודם: 105) אממ שיר לא מספיק מוערך של הלהקה על עוולות וסבל בעולם הזה. מומלץ להקשיב לו (הוא לא כבד) במשבצת השירים בבלוג שלי (הכניסה דרך החתימה שלי). הודגש באמצעות מדגישומטיק

Dannycom

New member
מקומות 110 - 101

מקום 110: Bomfunk Mc's - Freestyler (מצעד קודם: 131) אחד מהשירים החדשים הכי מצליחים אצלי. אחת הפתיחות המדהימות ביותר של שיר שאני מכיר. מקום 109: Robert Miles - Children (מצעד קודם: 93) אחת הנעימות שאני הכי אוהב בכל הזמנים. מקום 108: Soul Asylum - Runaway Train (מצעד קודם: 104) אחד משירי הרוק הקלאסי שאני הכי אוהב בשנות התשעים. מקום 107: משינה - אז למה לי פוליטיקה עכשיו (מצעד קודם: 90) אחד השירים המפורסמים של "משינה". עד לא מזמן גם השיר האהוב שלהם. כרגע נמאס עליי ולכן בירידה. מקום 106: The Hollies - He ain't heavy, he's my brother (מצעד קודם: 86) צניחה חופשית לאחת מבלדות הטובות של שנות השישים. קלאסיקה. מקום 105: משינה - דני (מצעד קודם: 125) בלדה עצובה ומרגשת שאת כל המילים שלה אני זוכר בעל פה. לא נמאסת כבר שנים ולכן העליה למיקום השיא שלה. מקום 104: Marillion - Kayleigh (מצעד קודם: 84) הצניחה החופשית במצעד של הלהיט הזה לא מנע ממני לדרג אותו במקום הראשון במצעד 1985 של אריה. עדיין זו בלדה אהובה מאוד עליי. מקום 103: Queen - Love of my life (מצעד קודם: 88) ומבלדה ידועה לבלדה ידועה אחרת והפעם אחד השירים המפורסמים של "קווין". אני יחסית פחות מתרשם מהשיר (יש כמה וכמה שירים של "קווין" שמדורגים יותר גבוה) ולכן הוא נמצא במאייה השניה. מקום 102: Deep Purple - Highway Star (מצעד קודם: 121) השיר המושלם לחובבי המכוניות למיניהם. מהיר, קצבי, עם סולו טוב באמצע ולא כבד במיוחד. מומלץ. מקום 101: רוקפור - מכונת הזמן (מצעד קודם: 82) "מכונת הזמן תעשיות בע"מ גאה מאוד להציג מאה 21". עוד שיר מתוך האלבום "האיש שראה הכל" (ולא האחרון במצעד).

אריה31

Member
מנהל
וואו!, יש לך טעם טוב דני

freesytler באמת פתיח חזק ושיר מעולה children חמוד runaway train מרגש למה לי פוליטיקה טוב מכונת הזמן שיר ענק

קרנוק

New member
../images/Emo194.gifהכי אהבתי מפה את---

מקום 110: Bomfunk Mc's - Freestyler (מצעד קודם: 131) שיר מגניב ביותר,אצלי לא היה מגיע גבוה אבל עדיים מקום 109: Robert Miles - Children (מצעד קודם: 93) כנל כמו הקודם=שתי נוסטלגיות מודרניות שמזכירות לי תקופות מוקדמות בחיי מקום 108: Soul Asylum - Runaway Train (מצעד קודם: 104)מרגש מקום 107: משינה - אז למה לי פוליטיקה עכשיו (מצעד קודם: 90)מעולה מקום 105: משינה - דני (מצעד קודם: 125)מהמרגשים של משינה הטובים של פעם מקום 104: Marillion - Kayleigh (מצעד קודם: 84)
השיר הכי מרגש כאן מקום 103: Queen - Love of my life (מצעד קודם: 88)אחלה שיר,מרגש.אבל מבחינתי יו טייק מיי בריט' א וואי שלהם לוקח אותו בסיבוב

Dannycom

New member
לא אוהב את You took my breath away

צווחני מדי ועם מנגינה לא מספיק יפה. אפילו לא בפלייליסט המורחב שלי.

Jagged chaos

New member
../images/Emo69.gif

: children runaway train
ליריקה מלכה. למה לי פוליטיקה he ain't heavy he's my brother love of my life highway syar
רוקנרול סבנטיזי

venustudent

New member
תגובות

Bomfunk Mc's - Freestyler שיר שנורא נדבק לאוזן, די מעצבן אותי. Robert Miles - Children -
Soul Asylum - Runaway Train-
בעיקר בגלל המסר החשוב של השיר משינה - אז למה לי פוליטיקה עכשיו
The Hollies - He ain't heavy, he's my brother
Kayleigh-
Queen - Love

milkshakit

New member
Bomfunk Mc's - Freestyler ../images/Emo99.gif

Robert Miles - Children
בצדק! The Hollies - He ain't heavy, he's my brother מדהים
Marillion - Kayleigh
!!!! Deep Purple - Highway Star ניסיתי לשמוע ולא אהבתי

Dannycom

New member
מקומות 100 - 91

ובשעה טובה הגענו למאה הגדולים. מקום 100: Jethro Tull - Bouree (מצעד קודם: 96) ביצוע קלידים וחליל פסיכודלי למנגינה קלאסית של באך. הרוק המתקדם בשיאו. מקום 99: Black Sabbath - War Pigs (מצעד קודם: 118) אחת הקלאסיקות הגדולות של "בלק סבאת'" ואחד משירי המטאל הראשונים בהיסטוריה, מגיעה לדירוג השיא שלה במצעד. מקום 98: שלומי שבן - כולם אומרים (מצעד קודם: 101) אחד מהשירים שמשום מה נדבקו לי לראש ומסרבים לצאת. אחת מהתרומות הגדולות של גלגל"צ בתקופה שאהבתי אותם. מקום 97: יציאת חירום - אלפי ילדים מוכים (מצעד קודם: 108) ומתרומה של גלגל"צ לתרומה של נתן זהבי. אחד משירי המחאה הגדולים שיצאו בישראל אי פעם. מקום 96: Santana - She's not there (מצעד קודם: 81) במקור השיר הוא של להקת Zombies. הקאבר של סנטנה יצא טוב פי כמה וכולל התחרעות ענקית בסופו. מקום 95: Gentle Giant - Free Hand (מצעד קודם: 75) שיר של אחת הלהקות הידועות של הרוק המתקדם. שגעון פרטי שלי. לא מומלץ לשמיעה עבור רוב אנשי הפורום. מקום 94: Orphaned Land - The Beloved's cry (מצעד קודם: 109) להקה ישראלית שמשלבת בסגנונה מטאל ומוסיקה אתנית. במקרה הזה מדובר בבלדת רוק קלאסית אך עמוקה ואיכותית. מקום 93: Pink Floyd - See Emily Play (מצעד קודם: 94) הסינגל השני של הלהקה ששינתה כמה שנים אחר כך את עולם הרוק. מקום 92: Guns 'N Roses - Sweet child o'mine (מצעד קודם: 80) אחד השירים הידועים של הלהקה. פתיחת השיר המהממת סומפלה אצלי לאחד מהרינגטונים בסלולרי שלי. מקום 91: Pink Floyd - Time (מצעד קודם: 111) השיר הכי אהוב עליי מהאלבום "הצד האפל של הירח". אין מה לעשות, אני אוהב את הפומפוזיות הזאת.

קרנוק

New member
../images/Emo194.gif

מקום 99: Black Sabbath - War Pigs (מצעד קודם: 118) אחלה שיר מקום 98: שלומי שבן - כולם אומרים (מצעד קודם: 101).שלומי יוצר ענק אבל לדעתי השיר הזה גבוה מקום 92: Guns 'N Roses - Sweet child o'mine (מצעד קודם: 80)
אוברייטד כל כל
מקום 93: Pink Floyd - See Emily Play (מצעד קודם: 94)

Jagged chaos

New member
../images/Emo69.gif

Bouree
יציאת חרום - יש להם יותר טובים; "כמו לבן", "כיוון הדמעות", "נהנתי נורא", "לך בגדול", "אמרת שלא תבואי". אלבום ישראלי חובה. Time - הוא ו-money הפחות אהובים עליי מ-dark side

Dannycom

New member
"אלפי ילדים מוכים" מרגש עד דמעות

אחד משירי המחאה הגדולים שנכתבו בישראל בכל הזמנים.

venustudent

New member
עוד תגובות...

שלומי שבן - כולם אומרים
Santana - She's not there- אם זה השיר שאני חושבת עליו (שמתחיל ב-no one told me about it), אז גם המקור וגם הביצוע של סנטנה יפים. Guns 'N Roses - Sweet- בשיר הזה, בניגוד להרבה אנשים, אני מעדיפה את החידוש של שריל קרואו.

Dannycom

New member
She's not there

לזה התכוונתי. אכן זה השיר שמתחיל ב- nobody told me about her. הקאבר טוב יותר מהמקור בצורה משמעותית בעיקר בגלל הפתיחה והסיום של השיר.

milkshakit

New member
Black Sabbath - War Pigs ../images/Emo5.gif

אני שונאת את הלהקה הזו, לא מבינה מה מוצאים בה
Guns 'N Roses - Sweet child o'mine
לא משהו.

Dannycom

New member
מקומות 90 - 81

מקום 90: Deep Purple - The Bird has flown (מצעד קודם: 77) לפני ש"סגול כהה" עברו לעשות רוק כבד הם התנסו בקצת רוק מתקדם. זו אחת התוצאות של העיסוק (התוצאה היותר טובה, בהמשך המצעד). מקום 89: פורטיס סחרוף - ניצוצות (מצעד קודם: 95) אחת מפסגות היצירה של צמד הזמרים הזה. גירסת ההופעה של השיר הצליחה מאוד אצלי והפכה לשיר האהוב עליי ביותר בשנת 2005. מקום 88: Pink Floyd - Wish you were here (מצעד קודם: 103) עוד יצירה קלאסית של "פינק פלויד" שכולה עצב וציפיה לסיד בארט שיחזור לעצמו. מקום 87: דני רובס - איך הוא שר (מצעד קודם: 89) עוד שיר שלא יוצא לי מהראש. עוד אחד מהתרומות של גלגל"צ והפעם מתוך משמרות הלילה באחת העמדות המבודדות בתל השומר
מקום 86: פורטיס וסחרוף - שקיעתה של הזריחה (מצעד קודם: 97) הרבה שנים לפני "כפתור אדום" שרו גם פורטיס וסחרוף על אפוקליפסה גרעינית. השיר הכי אהוב עליי של האמנים האלה. מקום 85: The Doors - Riders in the storm (מצעד קודם: 73) שיר החורף האולטימטיבי. השיר האהוב ביותר של הלהקה אצלי. מקום 84: Metallica - Low man's lyrics (מצעד קודם: 66) האלבום "Reload" הושמץ רבות על ידי אוהדי הלהקה אך דווקא לבלדה הזאת מתוכו התחברתי יותר מהשאר. מקום 83: קוקובלוף והיתושים - בים של אמונה (מצעד קודם: 83) להקת פאנק ישראלית שהוציאה אלבום די מגעיל (עם שירים "חינוכיים" כמו "זיינתי את בת שבע") אך השיר הזה מתוכו הפך ללהיט יציב ואחד השירים הכי מושמעים אצלי וזאת בעיקר בזכות סולו הטראש שבחלקו השני של השיר. מקום 82: Pink Floyd - Run like Hell (מצעד קודם: 99) אחד השירים המפורסמים מתוך האלבום "החומה". השיר הכי רוקרי באלבום שתמיד סוגר את ההופעות של הלהקה. מקום 81: Scorpions - You and I (מצעד קודם: 76) אחת הבלדות החזקות של סקורפיונס בשנות התשעים. שיר אהבה פשוט שאני מאוד מזדהה איתו.

למעלה