מצעד כל הזמנים שלי - מהדורת יוני 2007

Jagged chaos

New member
../images/Emo69.gif....

מה שאהבתי: king crimson - 21st century pink floyd - dogs metalica - fade to black pink floyd - echoes Jethro tull - to cry u a song radiohead - karma police jethro tull - songs from the wood doors - people r strange beatls - we can work it out
החלונות הגבוהים - התשמע קולי; לא שמעתי את הגרסה שלהם, הקאבר של חמי רודנר עם איגי וקסמן מגניב. alanis morissette - u oughta know pink floyd - in the flesh, רוג'ר ווטרס פתח איתו את ההופעה שלו בארץ derek and the dominos - layla, הרבה יותר עדיפה על הגרסה האקוסטית של קלפטון בסולו david bowie - space oddity היהודים - פעמון מלחמה, הפזמון קצת בנאלי, שאר השיר כתוב טוב savage garden - 2 the moon n back התחלה טובה, רק לא הבנתי מה היציאה הלא קשורה של ה-crazy frog :)

kobbar 4

New member
אמיל ../images/Emo99.gif אתה פה בסופ"ש ../images/Emo99.gif

אמיל אני מאוד רוצה שתספר קצת מה הולך איתך עכשיו, הבנתי שהיה קצת איזה משבר קטן בהתחלה, מה עכשיו? באמת שאני רוצה לדעת, מאוד אכפת לי ממך, תזרוק איזו עצם.... (ואם כבר עצמות, מה שלום נוקלס)

Dannycom

New member
הצצת לתוך הקובץ. כל הכבוד!!!

אתה היחיד שעשית זאת עד כה.

venustudent

New member
כל הכבוד על ההשקעה...

בינתיים אני מכירה בעשיריה הזו (לפחות לפי השם) רק את מדנס.

אני לא מכירה מפה כמעט שום שיר.

160. Stone Temple Pilots - Creep שיר מצויין! אחלה להקה. 159. רוקפור - Goes Around אני לא מכירה את השיר הזה. אני יותר מכירה את השירים שלהם בעבריתץ 158. Madness - Our House לא שמעתי אף פעם שירים של הלהקה הזאת. 157. Led Zeppelin - Gallow's Pole יא לא מכירה. מרגישה בורה. אפשר קישור? 156. Metallica - Fade to Black אחד השירים היחידים של מטאליקה שאני מצליחה להתחבראליהם. שיר ממש טוב. 155. Coldplay - Everything's not lost לא אוהבת את הלהקה הזאת. משעממת. 154. Pink Floyd - Dogs גאונות. בכלל אלבום אדיר והזוי. 153. Uriah Heep - July Morning כל מה שאני יודעת על הלהקה הזאת זה שטרוור בולדר הוא הבסיסט. אבל אמרו לי שזו להקה טובה. 152. King Crimson - 21st century schizoid man לא מכירה. להקה מעניינת. אני צריכה להקשיב לשירים שלהם. 151. רוקפור - קטיפה שחורה לא מכירה. אפשר קישור?

Dannycom

New member
השירים שנשרו מהמצעד הקודם

9 שירים התחלפו במצעד הנוכחי. להלן רשימת הנושרים מהמצעד הקודם. 1. Kino - V nashikh Glazakh 2. Stone Temple Pilots - Creep 3. King Crimson - 21st century schizoid man 4. Uriah Heep - July morning 5. Joan Jet - I love Rock 'n Roll 6. Simon & Garfunkel - Bridge over troubled water 7. ABBA - Love isn't easy (but be sure it hard enough 8. Madness - Our house 9. Electric Lights Orchestra - Don't bring me down

Dannycom

New member
מקומות 150 - 126

ועכשיו למצעד עצמו! הערה: בגלל זמן הכתיבה הארוך ממילא, לא אשלח קישורים לשירים חוץ מ- 20 הגדולים, אלא אם כן אלה שירים לא מוכרים כלל. מקום 150: Aqua - Roses are red שיר מבחן, כניסה חדשה כניסה ראשונה בהיסטוריה לאקווה. שיר אהוב מתקופת בית הספר מגיע לראשונה למצעד הזהב. מקום 149: ABBA - Head over Heels שיר מבחן, כניסה חדשה שיר שאני מרבה לשמוע אותו בתקופה האחרונה, לא יודע אם ישרוד במצעד הבא. מקום 148: רוקפור - Dear Truth שיר מבחן, כניסה חדשה השיר הבולט מהאלבום החדש של הלהקה. מקום 147: Scorpions - Humanity שיר מבחן, כניסה חדשה השיר הבולט מהאלבום החדש והנפלא של סקורפיונס. בעל הסיכויים הגדולים ביותר מהשירים החדשים להגיע גבוה. מקום 146: Led Zeppelin - Trampled Underfoot (מצעד קודם: מקום 143). שיר שהיה להיט גדול אצלי בשנה שעברה וכרגע נחלש וסיכוייו לשרוד את המצעד הבא לא גבוהים. מקום 145: Rainbow - Gates of Babylon (חזרה למצעד הזהב). אחרי מצעד אחד בליגת המשנה חוזר השיר של ריינבואו למקום הטבעי בו היה מהמצעד הראשון. להיט רוק קלאסי של ריצ'י בלקמור. מקום 144: Rare Bird - Sympathy (מצעד קודם: 115). ירידה גדולה מאוד לשיר הרוק המתקדם השקט שנמצא בסכנת ירידה עקב מחסור בהשמעות. מקום 143: Opus - Life is life (כניסה חדשה) שיר מקפיץ ומאוד קליט של להקת הפופ הגרמנית מהאייטיז. עד היום השיר הזה מושמע בגרמניה המון בתוכניות הטלוויזיה השונות. מקום 142: Dexy's Midnight Riders - Come on Elieen (מצעד קודם: 140) אחד מלהיטי האייטיז המפורסמים והטובים ביותר. מקום 141: ארץ נהדרת והדג נחש - הנה אני בא, בחירות 2006 (מצעד קודם: 110) נבחר אצלי במקום הראשון במצעד השירים מתוכניות הבידור במצעד שפרסמתי פה לפני כמה שבועות. היה להיט ענק אצלי ב- 2006 וכמו כל שיר בידור, טבעו לרדת למטה וגם השיר הזה מתחיל בתהליך הירידה שלו. מקום 140: Blur - Song 2 (מצעד קודם: 133). השיר הקצר ביותר במצעד ואין כמעט מי שלא מכיר אותו. מקום 139: אתניקס - מחר אני בבית (כניסה חדשה) כניסה חדשה לאתניקס ממצעד המשנה. שיר מדהים שעשה קאמבק אצלי בחודשים האחרונים. מקום 138: Chumbawamba - Tubthumping (מצעד קודם: 149) שיר מקפיץ משנת 1997. חביב עליי ביותר כבר שנים. מקום 137: Freddie Mercury - Barcelona (מצעד קודם: 120) המנון רשמי של אולימפיאדת ברצלונה של 1992. פרדי מרקורי שר בקולו הערב עם מקהלת מונסראט והתוצאה מושלמת ומרגשת. מקום 136: The Cardigans - Carnival (מצעד קודם: 130). השיר האהוב ביותר של הקארדינגס אצלי. היה להיט גדול אצלי ב- 2005 וסיים במקום השלישי באותו השנה בדירוג שלי. מקום 135: The Buingles - Eternal Flame (מצעד קודם: 116). שיר האהבה האולטימטיבי. נמאס קצת עליי אז הוא נמצא בצניחה חופשית. מקום 134: אתניקס - ג'סיקה (מצעד קודם: 124) שיר השנה אצלי ב- 1993. גם הוא נמאס עליי אז גם הוא יורד בהדרגתיות על עבר מצעד המשנה. מקום 133: רוקפור - לפעמים (כניסה חדשה) שיר מתוך האלבום "האיש שראה הכל". מילים מרגשות, מוסיקה קצת פסיכודלית מדי אבל זה מה שאני אוהב. בחצי השנה האחרונה מושמע הרבה הצלי. מקום 132: Kansas - Dust in the wind (מצעד קודם: 146) שיר אולדיז שאני מאוד אוהב בו את סולו הכינורות באמצע השיר. אחד השירים הוותיקים שאני מכיר. מקום 131: Dick Dale & His Del-Tones - Misirlou (מצעד קודם: 112) חידוש של שיר עממי יווני שבוצע לסרט "ספרות זולה" ועלה בהרבה על המקור. מקום 130: אריק איינשטיין ושלום חנוך - למה לי לקחת ללב (מצעד קודם: 135). אחד מהקלאסיקות של הרוק הישראלי המוקדם. מתוך האלבום המיתולוגי "שבלול". מקום 129: Led Zeppelin - Heartbreaker (מצעד קודם: 134). שיר קלאסי מתוך האלבום "לד זפלין 2". מקום 128: Robbie Williams - Angles (מצעד קודם: 128). אחת מהבלדות המרגשות של שנות התשעים. מקום 127: Oasis - Don't look back in Anger (מצעד קודם: 148). אחת מהשירים היותר מגולגל"צים שיש אבל אני אוהב אותו. מקום 126: The Doors - Light my fire (מצעד קודם: 145) קלאסיקת רוק מהמעלה הראשונה. שיר ותיק למדי אצלי שעושה התקדמות יפה בשנה האחרונה אצלי. אני יוצא להפסקת אוכל. בינתיים תגיבו על מה שפרסמתי עד כה.

idodo cohen

New member
ה-3 האהובים עליי מכאן הם

למה לי לקחת ללב, don't look back in anger ו-light my fire.

אריה31

Member
מנהל
head over heels../images/Emo9.gif

הדורס מצויין מחר אני בבית אחד החזקים של אתניקס

קרנוק

New member
../images/Emo194.gif

שירים חביבים אבל לדעתי ממש גבוהים במצעד ולי קשה לראות אותם במצעד כזה של עצמי אם היה אחד כזה- מקום 150: Aqua - Roses are red . מקום 141: ארץ נהדרת והדג נחש - הנה אני בא, בחירות 2006 -מה הוא עושה פה?ברצינות? מקום 136: The Cardigans - Carnival מקום 135: The Buingles - Eternal Flame מקום 134: אתניקס - ג'סיקה מקום 128: Robbie Williams - Angles חביבים ביותר מקום 147: Scorpions - Humanity מקום 127: Oasis - Don't look back in Anger מקום 138: Chumbawamba - Tubthumping מקום 137: Freddie Mercury - Barcelona מאוהבים
מקום 132: Kansas - Dust in the wind מקום 130: אריק איינשטיין ושלום חנוך - למה לי לקחת ללב מקום 140: Blur - Song 2 מקום 139: אתניקס - מחר אני בבית מקום 126: The Doors - Light my fire

venustudent

New member
מגיבה על מה שאני מכירה

Aqua - Roses are red -חביב, אולי קצת גבוה מדי ABBA - Head over Heels
Opus - Life is life שיר נחמד עם פוטנציאל הימאסות Dexy's Midnight Riders - Come on Elieen
ארץ נהדרת והדג נחש - הנה אני בא, בחירות 2006 -נראה לי מיותר במצעד כל-כך מרוכז שכולל גם שירים עבריים וגם לועזיים, אבל זו הבחירה שלך... אתניקס - מחר אני בבית
נכתב על היציאה מלבנון בשנת 2000, ואולי לא במקרה הוא עשה "קאמבק" אצלך דווקא השנה... Chumbawamba - Tubthumping -זה מסוג השירים שאו שאוהבים אותם או ששונאים אותם. אני מהשונאים. The Cardigans - Carnival
The Buingles - Eternal Flame פעם אחרונה שניסיתי לעשות מצעד מסודר (לפני די הרבה שנים...) השיר הזה היה אצלי במקום ראשון. אתניקס - ג'סיקה
Kansas - Dust in the wind
שיר ישן שמרגש עד היום אריק איינשטיין ושלום חנוך - למה לי לקחת ללב
Robbie Williams - Angles
The Doors - Light my fire

Dannycom

New member
לגבי השיר של "ארץ נהדרת"

מה לעשות זה מצעד כללי ויש בו מוזרויות, הכל בהתאם למה שאני שומע באותו הזמן. בשנה שעברה שמעתי את הפארודיה של "ארץ נהדרת" המון וזה הגיע למקום השני במצעד השנתי ומן הסתם שיר כזה אני לא אפלה רק בגלל שהוא לא בדיוק מוסיקה קונבנציונליות. השנה הוא כבר לא מושמע יותר מדי ולכן יורד. זה כל העניין.

milkshakit

New member
מגיבה:

Aqua - Roses are red
שיר יפה, חמוד! Scorpions - Humanity
שיר אדיר! Opus - Life is life
לה לה להלהלה ארץ נהדרת והדג נחש - הנה אני בא - הנה אני באאאאאא
שיר מגניב ביותר
Blur - Song 2
קלאסיקה! Chumbawamba - Tubthumping עשה לי ת'ילדות The Cardigans - Carnival
מדהים
Robbie Williams - Angles אף פעם לא אהבתי *יותר מדי* את השיר הזה. Oasis - Don't look back in Anger שונאת את השיר ואת הלהקה. שיר מעצבן ואוברייטד
The Doors - Light my fire
שיר אדיר!!! להקה אדירה

psychoit

New member
גם פה את הרוב אינני מכירה. אני דורשת קישורים!

מקום 150: Aqua - Roses are red שיר מבחן, כניסה חדשה לא מתחברת אליםה במיוחד. סתם להקה לדעתי. למרות שהסולנית שרה יפה. מקום 149: ABBA - Head over Heels שיר מבחן, כניסה חדשה לא מכירה את השיר הזה. אפשר קישור? שיר שאני מרבה לשמוע אותו בתקופה האחרונה, לא יודע אם ישרוד במצעד הבא. מקום 148: רוקפור - Dear Truth שיר מבחן, כניסה חדשה לא מכירה את השירים שלהם באנגלית. השיר הבולט מהאלבום החדש של הלהקה. מקום 147: Scorpions - Humanity שיר מבחן, כניסה חדשה לא אוהבתאת הלהקה הזאת. השיר הבולט מהאלבום החדש והנפלא של סקורפיונס. בעל הסיכויים הגדולים ביותר מהשירים החדשים להגיע גבוה. מקום 146: Led Zeppelin - Trampled Underfoot (מצעד קודם: מקום 143). לא מכירה. אפשר קישור? שיר שהיה להיט גדול אצלי בשנה שעברה וכרגע נחלש וסיכוייו לשרוד את המצעד הבא לא גבוהים. מקום 145: Rainbow - Gates of Babylon (חזרה למצעד הזהב). לא מתחברת לשירים שלהם. אחרי מצעד אחד בליגת המשנה חוזר השיר של ריינבואו למקום הטבעי בו היה מהמצעד הראשון. להיט רוק קלאסי של ריצ'י בלקמור. מקום 144: Rare Bird - Sympathy (מצעד קודם: 115). מי? ירידה גדולה מאוד לשיר הרוק המתקדם השקט שנמצא בסכנת ירידה עקב מחסור בהשמעות. מקום 143: Opus - Life is life (כניסה חדשה) אני מרגישה בורה. שיר מקפיץ ומאוד קליט של להקת הפופ הגרמנית מהאייטיז. עד היום השיר הזה מושמע בגרמניה המון בתוכניות הטלוויזיה השונות. מקום 142: Dexy's Midnight Riders - Come on Elieen (מצעד קודם: 140) וואלה? אחד מלהיטי האייטיז המפורסמים והטובים ביותר. מקום 141: ארץ נהדרת והדג נחש - הנה אני בא, בחירות 2006 (מצעד קודם: 110) לא אוהבת. נבחר אצלי במקום הראשון במצעד השירים מתוכניות הבידור במצעד שפרסמתי פה לפני כמה שבועות. היה להיט ענק אצלי ב- 2006 וכמו כל שיר בידור, טבעו לרדת למטה וגם השיר הזה מתחיל בתהליך הירידה שלו. מקום 140: Blur - Song 2 (מצעד קודם: 133). שיר מאוס אבל להקה מצויינת. השיר הקצר ביותר במצעד ואין כמעט מי שלא מכיר אותו. מקום 139: אתניקס - מחר אני בבית (כניסה חדשה) לא מכירה. כניסה חדשה לאתניקס ממצעד המשנה. שיר מדהים שעשה קאמבק אצלי בחודשים האחרונים. מקום 138: Chumbawamba - Tubthumping (מצעד קודם: 149) לא אוהבת. שיר מקפיץ משנת 1997. חביב עליי ביותר כבר שנים. מקום 137: Freddie Mercury - Barcelona (מצעד קודם: 120) בחיים לא שמעתי אותו בסולו. המנון רשמי של אולימפיאדת ברצלונה של 1992. פרדי מרקורי שר בקולו הערב עם מקהלת מונסראט והתוצאה מושלמת ומרגשת. מקום 136: The Cardigans - Carnival (מצעד קודם: 130). אני בקושי מכירה שירים שלהם. השיר האהוב ביותר של הקארדינגס אצלי. היה להיט גדול אצלי ב- 2005 וסיים במקום השלישי באותו השנה בדירוג שלי. מקום 135: The Buingles - Eternal Flame (מצעד קודם: 116). חמוד אבל סתמי כזה. שיר האהבה האולטימטיבי. נמאס קצת עליי אז הוא נמצא בצניחה חופשית. מקום 134: אתניקס - ג'סיקה (מצעד קודם: 124) חמוד אבל מאוס שיר השנה אצלי ב- 1993. גם הוא נמאס עליי אז גם הוא יורד בהדרגתיות על עבר מצעד המשנה. מקום 133: רוקפור - לפעמים (כניסה חדשה) לא מכירה. שיר מתוך האלבום "האיש שראה הכל". מילים מרגשות, מוסיקה קצת פסיכודלית מדי אבל זה מה שאני אוהב. בחצי השנה האחרונה מושמע הרבה הצלי. מקום 132: Kansas - Dust in the wind (מצעד קודם: 146) לא מכירה. שיר אולדיז שאני מאוד אוהב בו את סולו הכינורות באמצע השיר. אחד השירים הוותיקים שאני מכיר. מקום 131: Dick Dale & His Del-Tones - Misirlou (מצעד קודם: 112) מי? חידוש של שיר עממי יווני שבוצע לסרט "ספרות זולה" ועלה בהרבה על המקור. מקום 130: אריק איינשטיין ושלום חנוך - למה לי לקחת ללב (מצעד קודם: 135).שני גאונים שעשו שיר מדהים יחד. אחד מהקלאסיקות של הרוק הישראלי המוקדם. מתוך האלבום המיתולוגי "שבלול". מקום 129: Led Zeppelin - Heartbreaker (מצעד קודם: 134). שיר מצויין. שיר קלאסי מתוך האלבום "לד זפלין 2". מקום 128: Robbie Williams - Angles (מצעד קודם: 128). סתם שיר לדעתי. אחת מהבלדות המרגשות של שנות התשעים. מקום 127: Oasis - Don't look back in Anger (מצעד קודם: 148). שיר ממש טוב. אחת מהשירים היותר מגולגל"צים שיש אבל אני אוהב אותו. מקום 126: The Doors - Light my fire (מצעד קודם: 145) שיר מצויין. סולו אדיר. קלאסיקת רוק מהמעלה הראשונה. שיר ותיק למדי אצלי שעושה התקדמות יפה בשנה האחרונה אצלי. הודגש באמצעות מדגישומטיק

Dannycom

New member
מקומות 125 - 111

מקום 125: מוניקה סקס - יחסים פתוחים (מצעד קודם: 122). שיר לא מספיק מוערך של הלהקה. מגיע מהאלבום השני שלהם "יחסים פתוחים". בלדה נוגעת ומצוינת. מקום 124: No Doubt - Son't speak (מצעד קודם: 117). ומבלדה אחת לבלדה אחרת הרבה יותר מוכרת. בשיאה הייתה בסביבות המקום ה- 80 ומאז בירידה איטית ומתמדת. מקום 123: טיפקס - כפתור אדום (כניסה חדשה) הכניסה הגבוהה למצעד! רוב הפורום לא אהב את השיר ולא דירג אותו גבוה במצעד טיפקס שערכתי אבל אני נדלקתי על השיר מההשמעה הראשונה והוא מועמד רציני להיות שיר השנה שלי. מקום 122: רוקפור - האיש שראה הכל (מצעד קודם: 114) שיר הנושא של האלבום האלמותי "האיש שראה הכל". מילים ומנגינה קליטות שמכניסים אותנו לאווירה של אחד האלבומים הטובים של הרוק הישראלי. מקום 121: Erasure - Love to hate you (מצעד קודם: 136). השיר הוא תגלית השנה אצלי בלועזית (וזה בהתחשב בכמות השירים שאני כבר גיליתי הישג לא מבוטל). שיר פופי קליל וקליט ביותר. מקום 120: Scorpions - Is there anybody there (מצעד קודם: 106). בלדת רוק קצבית של סקורפיונס, אחת מיני רבות שהם עושים ועוד יופיעו במעלה המצעד. מקום 119: Scorpions - Love 'em or leave 'em (מצעד קודם: 142) ומשיר יורד לשיר עולה. שיר מהאלבום הקודם של הלהקה (2004) שבגילם המופלג עוד מצליחים לעשות מוסיקה טובה. מקום 118: Joe Dassin - L'ete Indien (מצעד קודם: 113) "נהנהנה, נהנהנהנהנהנה נהנה". הצרפתי הגבוה ביותר במצעד. שיר מפורסם וטוב של אחד השנסונים הצרפתיים הגדולים בכל הזמנים. מקום 117: Coolio - Gangsta's Paradaise (מצעד קודם: 132) מתוך פסקול הסרט "סיכון מחושב". אחד משירי הראפ הטובים בהיסטוריה לדעתי והכי אהוב עליי. מקום 116: Metallica - Whenever I may roam (מצעד קודם: 107) שיר מסע של מטאליקה מתוך האלבום השחור המעולה שלהם. יציב כבר מהמצעד הראשון. מקום 115: Ace of Base - Love in December (מצעד קודם: 141) מכל השירים של אייס אוף בייס, אהבתי דווקא את השיר הזה. קליל, קליט וכיפי. מקום 114: שפיות זמנית - הקיץ האחרון (מצעד קודם: 139) אמרו שזה אחד השירים הישראליים הגדולים בכל הזמנים. לקח לי כמה שנים להפנים את העובדה הזאת והשיר בדרך הבטוחה אל המאייה הראשונה. מקום 113: The Beatles - I want you (She's So Heavy) (מצעד קודם: 137) נציג ראשון במצעד של "ארבעת המופלאים" בשיר הלא ממש טיפוסי שלהם (ובעצם מה כן טיפוסי בביטלס?) שמנוגן בסגנון ג'אז וכולל סולו ארוך בסיום עד לקטיעה מוחלטת. שווה. מקום 112: מוניקה סקס - שנים חסומות (מצעד קודם: 100). השיר השני האהוב עליי של הלהקה. מתוך האלבום האחרון שלהם "חיות מחמד". קליט, אנרגטי ורוקרי. מקום 111: Rainbow - Eyes of the world (מצעד קודם: 105) שיר לא מספיק מוערך של הלהקה על עוולות וסבל בעולם הזה. מומלץ להקשיב לו (הוא לא כבד) במשבצת השירים בבלוג שלי (הכניסה דרך החתימה שלי).

קרנוק

New member
../images/Emo194.gifמאוהביםםםם

מקום 125: מוניקה סקס - יחסים פתוחים מקום 124: No Doubt - Son't speak מקום 121: Erasure - Love to hate you מקום 118: Joe Dassin - L'ete Indien מקום 114: שפיות זמנית - הקיץ האחרון מקום 113: The Beatles - I want you (She's So Heavy)

venustudent

New member
שוב מגיבה

No Doubt - Son't speak
למרות שהשיר קצת טחון מדי... טיפקס - כפתור אדום
גם אני בדעה של רוב הפורום... - Love to hate you
Joe Dassin - L'ete Indien
למדתי את המילים של השיר הזה השנה בשיעור צרפתית, מהשירים הרומנטיים הקיטשיים הכי גדולים שיש. Coolio - Gangsta's Paradaise אחד משירי הראפ היחידים שאני יכולה לשמוע מההתחלה עד הסוף שפיות זמנית - הקיץ האחרון- יפה ועצוב

למעלה