שרשור השירים הכי אהובים

M a r y J a n e

New member
עוד שנה מצויינת במוזיקה...

Paris Hilton - Stars Are Blind מי שעוד נחשבה עד אותה העת כדוגמנית, שחקנית או כסתם בלונדינית או בעיקר כיורשת המיליונים הוסיפה לרזומה שלה גם קריירה בתחום המוזיקה. זהו שיר הבכורה שלה שנמצא גם בדיסק שיצא באותה שנה ששניהם אגב נכשלו ולא הצליחו להגיע לטופ במצעדים השונים בעולם. השיר עצמו קליט וכנראה בגלל זה הוא נמצא פה
פריס עצמה, כנראה בגלל הכשלון, הוסיפה לעצמה עוד שערוריות שהגדולה מבינהם היא ב2007 והיא מעצר בבית כלא על נהיגה בשכרות... Rihanna - SOS להיט קצבי וקליט שיצא באותה שנה, של זמרת בת 18. Shakira Ft. Wyclef Jean - Hips Don't Lie עוד שיר קליט וקצבי מבית היוצר של שאקירה שמביאה לנו אותה בענק עם להיט ענק שגם זוכה לשיר הנושא של המונדיאל של אותה שנה. Kelly Clarkson - Walk Away באותה שנה, הבריזה לנו קלי מהופעה בארץ בטענה שיש לה דלקת בגרון מה שלא מנע ממנה להוציא עוד להיטים כמו הלהיט הזה. Fall Out Boy - Dance Dance להקת בנים ולא כמו בקסטריט בויז או אנסינק.. מביאה לנו להיט ענק באותה שנה. Cascada - Everytime We Touch אני אתפלא אם לא יהיה עוד מישהו שלא יבחר בשיר המצויין הזה! יצא בשלל גרסאות, הגרסה האהובה עלי היא הרגילה הקצבית והקליטה
Black Eyed Peas - Pump It לעומת קלי קלרקסון, הבלק אייד פיז מבטיחים לבוא לארץ להופיע ואכן מקיימים זאת, באותה תקופה יצא השיר הזה שהוא אכן נחשב ללהיט והמנגינה לקוחה מפסקול הסרט "ספרות זולה". Jessica Simpson - A Public Affair ג'סיקה חוזרת באותה שנה עם שיר קצבי, אני חושבת שהשיר עצמו לא כך כך הצליח אולי בזכות העובדה שהשיר עצמו לא התפרסם כל כך.. מומלץ לאוהבי פופ.. Pussycat Dolls הלהקה שהתפרסה שנה אחת קודם עם הלהיט המצליח Don't Cha מביאות לנו 4 להיטים ב2006 והם, Beep, Buttons, I Don't Need a Man, Wait a Minute בעיני הן להקת השנה-2006!

Dannycom

New member
Daniel Powter - Bad Day

לא אהבתי את השנה הזאת אז גם השירים היו בינוניים. זה אחד הטובים.

M a r y J a n e

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif2007../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif

אני מודעת לזה שהשנה עדיין לא הסתיימה, אבל בשביל הרצף..

chernia

New member
ב10 הגדולים בשנתי כנראה

ואני מדבר על גלגל"צ,ואני מקווה שלא יותר מדי גבוה

liorsharabi

New member
say it right-nelly furtado../images/Emo6.gif

שיר השנה הבלתי מעורר כרגע...חולה על השיר הזה!

למעלה