שרשור השירים הכי אהובים

M a r y J a n e

New member
עוד שנה של שירים שיזכרו לעד

Beyonce and Jay Z - Crazy In Love שיר שיצא בדיוק בסביבות התקופה הזאת, יוני 2003 בערך, תקנו אותי אם לא, שיר מאוד מוצלח. Christina Aguilera - Beautiful באותה תקופה היריבה האמיתית, בריטני ספירס נעלמת לה וכריסטינה מנצלת את הזמן כדי להוציא להיטים והכי טוב שלה של אותה תקופה הוא ללא ספק, Beautiful! Britney Spears Ft. Madonna - Me Against The Music בריטני הוכיחה לכריסטינה ולשאר העולם שהיא לא לגמרי נעלמה והגיחה מחדש עם השיר הזה עם דואט מצליח עם מדונה, הגדולה מכולם. ההופעה מטקס הVMA של השלישיה (מדונה, כריסטינה ובריטני) גם ראויה למקום ברשימה הזאת. BEP - Where Is The Love עוד להקה שלא הרבה שמעו עליה קודם לכן, משחררת את השיר הזה יחד עם האומן הכי טוב של אותה שנה, ג'סטין טימברלייק. Justin Timberlake - Cry Me a River השנה היתה שייכת לכריסטינה אג'ילרה שהזכרתי קודם וגם לג'סטין טימברלייק. מכל השירים שיצאו לו באותה שנה, הייתי חייבת לבחור את הטוב מכולם, וזה Cry Me a River
Avril Lavinge - Losing Grip זמרת אהובה עלי, עם שיר כל כך טוב.

Dannycom

New member
Deep Purple - House of Pain

הדבר הטוב היחיד שהם הוציאו בשנות האלפיים.

M a r y J a n e

New member
השנה שהוכיחה לי שהפופ לא נעלם ../images/Emo8.gif

רוני/ג'מילה - סופרסטאר/Superstar - שיר ענקקק! לפני כן שמעתי אותו בגרסה איטית ולא קליטה וקצבית כמו של ג'מילה ורוני. Ashlee Simpson - Pieces Of Me האחות הצעירה של ג'סיקה סימפסון מפציצה אותנו עם להיט שנדמה שמזמן לא היה לנו כזה.. Jojo - Leave הזמרת, רק בת 13 וכובשת את העולם עם שיר פופיסטי הייתי אומרת, כמו שצריך! Maroon 5 - This Love גם בבחירה של השיר הכי טוב של הלהקה באותה שנה היתה לי התלבטות לא קלה, לבסוף בחרתי בשיר שכבש את המצעדים. BEP - Let's Get It Started את להיטי השנה ללא ספק חלקו BEP ו- Maroon5 ואשר. השיר הזה הכי אהוב עלי מכל השירים של BEP. Destiny's Child - Lose My Breath בסוף אותה שנה, הדסטינז' צ'ילד הראו לעולם שהן עדיין פה, ועם להיט הזה הן חזרו. Usher Ft. Alicia Keys - My Boo מפתיע איך שלא בחרתי בYeah הא? גם פה הבחירה היתה קשה. אשר באותה שנה הוציא מלא להיטים והאהוב עלי ביותר הוא זה..

Dannycom

New member
Scorpions - Deep and Dark

השיר השני בטיבו מתוך האלבום הקודם של הלהקה שהיה טוב מאוד.

למעלה