קפה גרג - משהו מכעיס ומקומם

גילה2244

New member
קפה גרג - משהו מכעיס ומקומם

אתמול בתי וחברותיה - כ- 24 בנות בנות 14, הלכו לקפה גרג לאכול ביחד (לא הזמינו מראש). כשהגיעו למקום, נמסר להן להפתעתן הרבה, שיש נהלים חדשים לקבוצות בקפה גרג, ושכל אחת מהן תצטרך לשלם מינימום 55 ש"ח על הזמנה.
הן כמובן התכוונו לאכול שם, אך לא בטוח שכל אחת מהן היתה מוציאה סכום כזה.

כששמעתי על כך, רתחתי מכעס והתקשרתי לקפה גרג לבדוק אם באמת הדבר נכון, ואכן, נמסר לי שם שאם קבוצה מזמינה מראש, אזי שומרים לה מקום כל הערב ולכן מחייבים במינימום. נשמע הגיוני פחות או יותר).
אך אם מגיעה קבוצה של בנות שלא הזמינו מראש שרוצות לשבת שם במידה והמקום פנוי לכולן (על זה אגב, לא היתה לבחורה שענתה לי תשובה), ושכל אחת מהן תזמין לבד מה שהיא רוצה, איך אפשר לחייב אדם במינימום סכום הזמנה של 55 ש"ח? מה ההבדל אם כל אחת מהן מזמינה משהו בסכום שהוא פחות מ- 55 ש"ח מאדם שמגיע לבד או אפילו עם בן זוג ומזמין רק קפה ב- 20 ש"ח לדוגמא (ויש הרבה כאלה)?

אני לא אוכל במקום בו גובים מינימום הזמנה

כנראה יש להם די והותר לקוחות כדי לתת שירות רק לאלו שמשלמים לפחות X ש"ח, אז שיהיה להם בהצלחה, אני אוכל במקום אחר.
&nbsp
אה, ועוד דבר. מה הכוונה "שומרים להן שולחן כל הערב"? הרי הן באות וממשות את השולחן השמור.
מה היה קורה אם הן היו מגיעות זוגות זוגות ויושבות כל זוג לשולחן בפני עצמו?
חיבור השולחנות יחד מצדיק גביית מינימום הזמנה?

גילה2244

New member
הן כמובן לא נשארו שם לאכול

וחיפשו מקום אחר בקניון שיתאים לכולן.
אני שמחה שהן לא ישבו שם לבסוף, עקב הנהלים המקוממים של המקום, למרות שהיה להם מפח נפש מכך, מכיוון שתכננו מראש לאכול שם וזה אחד המקומות היחידים בקניון שיכול להכיל את כולן.

למעלה