גנים / משפחתונים / צהרונים / מעונות / מטפלות

dorlim

New member
גן דיה

אנחנו מאד מרוצים
הגננת משקיעה ומפעילה את ההורים כל הזמן. יש צוות שרץ כבר כמה שנים ושיתוף פעולה מלא גם עם הצהרון ומעון אמונה - רוב הילדים בבניין שלנו עברו בו וכולם מאד מרוצים, אבל זה לא מנסיון אישי....

יוקיס

New member
מצטרפת להמלצות - האלה וגידרון

הבת שלי בגידרון, צוות קבוע מדהים, צוות מחליף מדהים והצהרון בסדר גמור, במסגרת המגבלה של צהרוני עירייה במודיעין שכולם נחשבים קטסטרופה, הסייעת הקבועה של הגן ממשיכה בצהרון והיא מקסימה וכן הגננת של הצהרון

א י ו ש י

New member
../images/Emo124.gifלמי שמחפש גן פרטי לגילאי 3-4../images/Emo36.gif

ממליצה בחום על גן בטבע בכפר רות איזה יום שמח לי היום
יעל הגננת פותחת קב' לגילאי 4 לא צריכה לחפש גן עיריה קולולווווווווווווווו כך שהקב' הצעירה עולה כיתה והקב' הבוגרת עולה גם מה שנותן 2 קב' אחת גילאי 3 ואפילו פחות , שווה לברר השניה גילאי 4 בספטמבר- ט. חובה פרטים במסרים

אילנית03

New member
../images/Emo41.gifנפתחה ההרשמה לשנה הבאה

למשפחתון של אילנית. פרטים נוספים במסרים

מישלינה

New member
גן שסק או שיקמה? בגבעה C. שניהם יול"א.

אשמח להמלצות וביקורות. תודה

ניליה

New member
לדעתי שסק

ולו רק בגלל הצהרון - השנה היו המון בעיות בצהרון של גן שקמה. בשסק רגוע. גם הצוות של הבוקר בסדר גמור.

הוביטית

New member
אשמח לקבל מידע

על גן חבה אורן במעוז מכבים ועל גן חובה יהל בשדרות יצחק רבין . המון תודות

בוזיאלה

New member
גנים שפתיים

היי, הבן שלי עבר אבחון ובעצה אחת אתנו, הוחלט להפנותו לגן שפתי. מכיוון שיש הרבה מאוד ילדים באיזורינו, מסתבר שיש כל מיני גנים לילדים עם קשיים מיוחדים וביניהם, מספר גנים שפתיים. האם משיהו מכיר? שמעתם על גן שפתי טוב? יש לכם ניסיון? האם יש כאן הורים שחוו גן כזה ויכולים לספר קצת? תודה

ronishay

New member
אשמח לקבל מידע גם על הגנים זית, תמר ואתרוג

בקייזר

yoyo10

New member
אני מרגישה ממ../images/Emo163.gif מכל נושא הגנים

אשמח לקבל המלצות והשמצות לגבי גני העיריה הבאים
אלון
אורן(זה הכי קרוב הביתה)
דולב
דקל
הדס
הרדוף
וגם על גני המתנ"ס בתלתן איך הם? וגם על צהרונים פרטים באיזור הפרחים או נשים שאוספות כמה ילדים אלהם הביתה בצהרים וחוות דעת על המפעלים של הצהרונים בגני עיריה

ב נ ה

New member
הגנים שציינת

חלקם עם וחלקם בלי יול"א (צהרון) תעשי סינון ראשוני לפי הקרטריון הזה (אם זה משמעותי לכם..)

yoyo10

New member
אני עדיין בדילמה לגבי היול"א

ולכן מבררת על כולם

3 גורות

New member
יויו, מכירה את דקל

זמירה מקסימה. אבל זה יול"א ואני צריכה בלי. כנראה שארשום לדולב. יש המלצות חמות על מלי.(דרך אגב, מישהו היה אצלה?)

למעלה