גנים / משפחתונים / צהרונים / מעונות / מטפלות

א י ו ש י

New member
כנרת ויגאל ממליצה בחום../images/Emo45.gif

בני היה שנתיים ונהיה ב"ה גם שנה הבאה עם הקטנה

עדי25182

New member
שימי לב - אם קיימת אופציה לשנה נוספת

לדעתי זה מאוד חשוב , חבל סתם להעביר אותם כל שנה מסגרת אם מרוצים אצל כנרת ויגאל (שכל מי שאני מכירה שהיה שם מרוצה מאוד מאוד) הקבוצת גיל הקטנה בסביבות גיל שנה והגדולה בסביבות גיל 2 מה שאומר שאם תבחרי לרשום לשם תצטרכי שוב בגיל שלוש לחפש מסגרת אחרת אצל תהילה לדוגמא - מתחילים בגיל שנתיים בערך ושנה אחר כך ממשיכים אותם הילדים כך שהגיל הוא בסביבות השלוש לגבי המלצות - תהילה - בן של שכנה שלי שם והם מאוד מרוצים כנרת ויגאל - מקיסימים, הייתי שם והתרשמתי מאוד לטובה , אני גם מכירה משהי שהבת שלה בקבוצת הקטנים והיא מאוד מרוצה צילה - שמעתי המלצות והתרשמתי בביקור שנה שעברה אבל המחיר שלה היה לי יקר מידי את השאר לא מכירה יש גם את שירה הרפז שיש עליה המון המלצות כאן בפורום אבל לא נראה לי שיש לה מקום

אנחנו אצל שירה וויט

ממליצה בחום, התאהבנו במקום ממבט ראשון, הילדים השמחים, האוירה הרגועה. גלית ושירה מדהימות!!! אנחנו ממשיכים שם שנה נוספת שוב ממליצה בחום!!!!

dorlim

New member
גן נחשון בשמשוני וצהרון מתאים

מכירים ? חוות דעת ? וצהרון אופציונלי תואם יש??? ובכלל איך יתכן שבכל מודיעין כמות גני החובה העצמאים מזערית כ"כ???

א י ו ש י

New member
איך הגנים החד גילאים? יש בחוברת רק שלדג

לבחירה מהאזור שלי אני מחפשת לגילאי 4..... איך יודעים איזה גן שהיה רב גילאי יהיה חד גילאי?

א י ו ש י

New member
../images/Emo51.gifואיך הוא?

ועוד שאלה מדוע אם כך כתבו כאן בשרשור שפשוש השנה הוא לגילאי 4? חשבתי שיש שינוי בגנים.... אני עדין מתפללת שאמשיך בגן בטבע, הכל תלוי בקב' של הבוגרים "מי יעלה כיתה" להעביר אותו לגן עירוני רק בשביל שנה אחת כי אח"כ ממילא יש חובה בין אם חט"צ או עצמאי ממש לא לענין

א י ו ש י

New member
פשוש נמצא באיזור רישום שלי

אני שמשוני צפון אך גם שלדג נמצא שכן הוא שייך לשני איזורי רישום גם שמשוני דרום וגם צפון אם כך מה נותר לי באיזור שלי חד גילאי? לפי החוברת רק שלדג אני כן מחפשת גן יול"א אוף איזה מבעסת כל הבחירה הזו

ב נ ה

New member
אכן שמתי ../images/Emo23.gif

רק עכשיו לשינויים באזורי הרישום ושיש גנים שהשתייכו בעבר לשמשוני דרום (שלדג,שחף,שקנאי,זמיר וזהבן) והשנה פתוחים גם לשמשוני צפון וציפור.

ronishay

New member
לא פשוט התלהבו לנסות משהו חדש ובנו מבנים של

חט"צים והיום אין מה לעשות הם לא יבנו מבנים חדשים אלא ימשיכו עם החטצ"ים למרות הכישלון עובדה שהמבנים החדשים (קייזר ובוכמן) כבר בלי חט"צים.

zhelena

New member
גנים, בתי ספר ומעון לילדים לשנה הבאה

שלום רב , אני חדשה בפורום .גרים בשימשוני ברח' ישעיהו הנביא (שמשוני צפון) מחפשת מסגרות לילדים שלי לשנה הבאה : ילד הגדול יהיה בן 6 בקיץ יעלה לכיתה א' ילד אמצעי יהיהבן בקיץ 3 - יצטרך טרום טרום חובה תינוקת תהיה בת שנה וחמישה חודשים בספט' 2008 אבקש לקבל המלצות : בתי ספר - אסיף והאלה , מה מומלץ? גני ילדים של העיריה - הייתי בירקון ופשוט הזדעזתי הן מיחס הגננת והן מהמקום עצמו , אני צריכה גן עם יום לימודים ארוך , איזה מן הגנים הבאים מומלצים ? -גידרון - זהבן -דיה -שחף -חסידה -סנונית -פנינית לתינוקת -חשבתי לשים אותה במעון של אמונה ליד הבית - מישהו מכיר ? תודה

ronishay

New member
בית ספר מומלץ האלה וגנים- מומלץ גדרון אך אין

מושג איך הצהרון שם, וכדאי לברר! הגננת אתי מקסימה

אני ממליץ על מסלול יזמ"ה- תל"י בבית ספר האלה

ראי בלינק המצ"ב http://www.yozma.org.il/mail/school-07c2.htm

למעלה