אחראי מתנדבים שכיר.

עדיי7

New member
אחראי מתנדבים שכיר.

בעקבות בעיות שהיו בעבר, הודחו חברי וועד המתנדבים, בסניף שאני מתנדב בו.(אחד הסניפים המרכזיים בארץ).. מזה כשנתיים מתחלפים מנהלי המתנדבים בתחנה, שכולם שכירים שמונו על ידיי מנהל המחוז. כולם למרבה "ההפתעה", פוגעים במתנדבים , ומדיחים מתפקיד את המעט שמנסים לעזור למתנדבים. פניתי לנווה וכן לאלי יפה, למנהל האזור ואפילו לבין. אף אחד לא עוזר לנו. קיבלתי גם תלונות שיפגעו בי אם לא אחדל מהפניות לבכירים. האם יש מישהו מהמתנדבים שמספיק אמיץ להחזיר מלחמה? חשוב לציין. לא באתי להרגיז או לפגוע באף אחד. פשוט כואב לי היחס שמקבלים המתנדבים ובריחתם ממדא. לא מסכים למשפט- מי שלא טוב לו, שיעזוב. זה משפט של פושעים.אילו שלא אכפת להם מאף אחד.אילו שדואגים רק לעצמם. רה המתנדבים הם בעלי רצון לנתינה, שכה חסר במדינה. לצערי בלי להחזיר מלחמה, מדא נראית כמו שהיא. יודע שהיו המון בעיות בנושא בעבר. מבקש להיות חזקים ולא לפחד מהאיומים של האנשים שרק דואגים לעצמם. תשלחו לי מיקרים מעניינים, ארכז את התלונות, ורק בצורה מרוכזת נוכל להראות את הביזיון. יש אמצעים משפטיים שיחייבו כל גורם במדא לציית.כמו- הקמת וועדי מתנדבים

orend123

New member
אני מכיר את זה...

לאחרונה פניתי בעצמי למשרד מבקר המדינה ופתחתי תלונה רשמית לאחר שמנהל האזור צעק עלי "לא רוצה לראות אותך מתנדב פה יותר". פשוט חוצפה, לא הפריע לו עד עכשיו מקום עבודתי, מה פתאום עכשיו מפריע לו??

עדיי7

New member
אסור לו

תפנה לאלי יפה. נראה אם הוא יעזור. נבדוק אם הוא בכלל מתפקד או גם בובה במערכת.

orend123

New member
ניסיתי אותו

שלחתי לו מייל וניסיתי להתקשר כמה פעמים, הוא לא החזיר טלפון...

עדיי7

New member
שלח לי פרטים

שלח לי פרטי התקשרות עימך. זה נשלח למייל שלי. אבקש גם הבהרות לגביי המקרה שלך. אחבור עם ארגון אומץ- לסיוע משפטי. ואם צריך נבקש את עזרת הצלב האדום שמעבירה תקציבים לארגוני מתנדבין, שמדא חברה באירגון.

מה הקשר למבקר המדינה???

מד"א הוא עמותה ומלכ"ר ומבקר המדינה לא יסייע לך. אנא פנה אלי באימייל... אמנון מרגלית יו"ר הוועדה העליונה לקבלת חברים במד"א

drorled

New member
צר לי לאכזב

אבל ניסיון של 19 שנה עם ארועים מסוג אלו הביאו אותי למסקנה שהמאבק אבוד. ואולי יש בכך היגיון מסוים- שכן הרעיון לפיו תהיינה שתי הנהלות לאותו ארגון- מחד הנהלת מתנדבים ומאידך הנהלת עובדים, הינו רעיון אווילי ולכל הפחות לא נכון מבחינה ניהולית. אין תחליף למנהל מרחב/מחוז הגיוני שמבין שטובת המתנדבים- טובתו שלו. אינספור ארועים, גם כיו"ר ועד סניף בעבר, הביאו אותי למסקנה ולהכרה שאיש לא יתערב למנהל מרחב/מחוז בעניינים הנוגעים למתנדבים, ובעלי התפקידים אשר הוזכרו לעיל, גם אם הם רוצים- אין להם הכוח להשפיע אצל מנהל המרחב. יש אמנם תקנון, ותפקידו של ועד המתנדבים בסניף מוגדר היטב, ואכן אפשר לתקוף כל הפרה של התקנון משפטית- אולם הדרך ארוכה ויקרה. הצעות אופרטיביות: (1) להקטין ראש- ולהמתקד אך ורק בהתמקצעות. השאירו את ענייני הניהול/ פוליטיקה למנהלים/ פוליטיקאיים. אני עושה זאת בקנאות. ההרגשה מצוינת.... (2) נסיונות נושאים ולדעתי חסרי סיכוי- פנו לאמיר ליברטי ו/או עו"ד בצלאל הוכמן (ס. נשיא מד"א). שני אלו יכולים, אם ירצו, לעזור. ויש סיכוי שאפילו ירצו... (3) כך או כך, מציע שלא לזרוק שלל טענות מוזרות באוויר (על איזו עבודה אתה מדבר?), אלא להתמקד בעיקר, בעקרונות, ולא במקרה פרטני כזה או אחר אשר אמור להתברר במוסדות המתאימים/ ועדת משמעת עליונה וכו'. בהצלחה דרור

אנא פנה אלי באימייל..

צרף את כל הפרטים במדוייק ללא "רכילויות" ו"שמועות" ואני מבטיח שאטפל בהתאם לנהלי מד"א. אמנון מרגלית יו"ר הוועדה העליונה לקבלת חברים במד"א

תעלולית

New member
וזה מה שנקרא- ברוך הבא למד"א

אגב,גם אני התנדבתי במשך שנים במד"א (16 שנה ליתר דיוק) וברחתי כל עוד נפשי בי ולפני שאני מוציאה אנרגיות שליליות בגלל עובדי מד"א ויחסם למתנדבים (בעיקר לנוער האומלל). ניסיתי לשנות אך נתקלתי רק בחומות אטומות עד שהחלטתי שעדיף לי להשקיע בתחומים אחרים בחיי. אין ספק שמתנדבי מד"א הם הדם הכחול הזורם במד"א וחבל שבכל כך הרבה תחנות מתייחסים למתנדבים כמו אילוצים של המערכת. בהצלחה בקרב.

למעלה