מועצת התלמידים...הצילו

מועצת התלמידים...הצילו../images/Emo70.gif

בני בכורי שהתחיל כיתה א לפני כ-3 שבועות, החליט שהוא מעוניין להתמודד למועצת התלמידים... הבחירות ביום שישי הקרוב. הוא סיפר שהמורה ביקשה מהמתמודדים לכתוב על בריסטול פרטים על המועמד ולמה כדאי לבחור בו... בבקשה עזרה..אין לי מושג איפה להתחיל, מה להבליט מה להצניע.. בנוסף, ברור לי שלא כולם יכולים להבחר- איך להתמודד אם הוא לא יבחר? לדבר איתו על זה כבר עכשיו? להבליט את הנושא? להצניע?..הצילו....

אם יהיו לך עוד שאלות אשמח לענות

פה או במסר. האם הוא הכין את המצע לבד או שאת עזרת לו? האם בזה הוא באמת מאמין או שהוא יודע שזה מה שילדים רוצים לשמוע?

ת ב נ

New member
גם הבן שלי בכיתה ב' התמודד

למועצת התלמידים , היו לו כמה רעיונות יפים וביחד ניסחנו כמה משפטים , הדפסנו, הדבקנו על כרטיסיות בריסטול והוא לקח לכיתה. אם תרצי אשלח לך במייל.

אני אשמח לשמוע ממך

בנתיים כתבנו על בריסטול את עיקרי ה"מצע" שלו, הם אמורים להציג את זה מחר בכיתה- תוספת הפסקות פעילות, ימי כיף, הפחתה בכמות שיעורי בית...

אור2221

New member
לא אוהבת את זה לפני כיתה ו'

וגם אז בקושי. הלוואי שהמורה היתה אוסרת עליהם להציע פעילויות ברמה הבית ספרית, כי לא בגלל ילדים בכיתה ב' יאריכו את ההפסקות ויקימו קיוסק בתוך בית הספר וזאת בתור אחת שתמיד רצה על מצעים משונים, נבחרה רק פעם אחת - בכיתה י', ואז למועצת התלמידים באוניברסיטה :) צריך להיות ועד כיתתי שמחליט דברים בעניין הכיתה, אין שום תועלת במועצת תלמידים בגיל הזה ברמה הבית ספרית, זוהי אשלייה. אלא אם יש לבית הספר רשימה של נושאים שבהם הם מוכנים לתת באמת שיקול דעת מסויים לתלמידים (מוזיקה בהפסקות, הצגות שילכו אליהם וכו'). זו תחרות פופולריות בגיל הזה, ותו לא. לא אוהבת.

למעלה