לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הורים לילדים ביסודי
המשך >>

לצפיה ב-'מועצת התלמידים...הצילו'
מועצת התלמידים...הצילו
<< ההודעה הנוכחית
25/09/2006 | 18:16
6
78
בני בכורי שהתחיל כיתה א לפני כ-3 שבועות, החליט שהוא מעוניין להתמודד למועצת התלמידים...
הבחירות ביום שישי הקרוב. הוא סיפר שהמורה ביקשה מהמתמודדים לכתוב על בריסטול פרטים
על המועמד ולמה כדאי לבחור בו... בבקשה עזרה..אין לי מושג איפה להתחיל, מה להבליט מה להצניע..
בנוסף, ברור לי שלא כולם יכולים להבחר- איך להתמודד אם הוא לא יבחר? לדבר איתו על זה כבר עכשיו?
להבליט את הנושא? להצניע?..הצילו....
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'לפני כשבוע היה פה שרשור'
לפני כשבוע היה פה שרשור
25/09/2006 | 18:36
2
21
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/09/2006 | 18:41
5
לצפיה ב-'אם יהיו לך עוד שאלות אשמח לענות'
אם יהיו לך עוד שאלות אשמח לענות
25/09/2006 | 20:55
15
פה או במסר.
האם הוא הכין את המצע לבד או שאת עזרת לו?
האם בזה הוא באמת מאמין או שהוא יודע שזה מה שילדים רוצים לשמוע?
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'גם הבן שלי בכיתה ב' התמודד'
גם הבן שלי בכיתה ב' התמודד
25/09/2006 | 19:26
1
16
למועצת  התלמידים , היו לו כמה רעיונות יפים וביחד ניסחנו כמה משפטים , הדפסנו, הדבקנו על כרטיסיות בריסטול והוא לקח לכיתה.
אם תרצי אשלח לך במייל.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני אשמח לשמוע ממך'
אני אשמח לשמוע ממך
25/09/2006 | 19:48
10
בנתיים כתבנו על בריסטול את עיקרי ה"מצע" שלו, הם אמורים להציג את זה מחר בכיתה- תוספת הפסקות פעילות, ימי כיף, הפחתה בכמות שיעורי בית...
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'לא אוהבת את זה לפני כיתה ו''
לא אוהבת את זה לפני כיתה ו'
25/09/2006 | 22:46
15
וגם אז בקושי.

הלוואי שהמורה היתה אוסרת עליהם להציע פעילויות ברמה הבית ספרית, כי לא בגלל ילדים בכיתה ב' יאריכו את ההפסקות ויקימו קיוסק בתוך בית הספר

וזאת בתור אחת שתמיד רצה על מצעים משונים, נבחרה רק פעם אחת - בכיתה י', ואז למועצת התלמידים באוניברסיטה :)

צריך להיות ועד כיתתי שמחליט דברים בעניין הכיתה, אין שום תועלת במועצת תלמידים בגיל הזה ברמה הבית ספרית, זוהי אשלייה. אלא אם יש לבית הספר רשימה של נושאים שבהם הם מוכנים לתת באמת שיקול דעת מסויים לתלמידים (מוזיקה בהפסקות, הצגות שילכו אליהם וכו').

זו תחרות פופולריות בגיל הזה, ותו לא. לא אוהבת.
הורים לילדים ביסודי >>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ