לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1851518,515 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים..! לכולנו אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים מצליחים ליישמן ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפנינו אתגרים חדשים. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק...
נבקש לא לפרסם בפורום- פירסום ללא אישור ימחק. גלישה נעימה, ליאת של עדי והפוך עם ראש כפול.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים..! לכולנו אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים מצליחים ליישמן ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפנינו אתגרים חדשים. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק...
נבקש לא לפרסם בפורום- פירסום ללא אישור ימחק. גלישה נעימה, ליאת של עדי והפוך עם ראש כפול.
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הורים לילדים ביסודי
המשך >>

לצפיה ב-'הכנה לכיתה ג' ו ה' במתמטיקה - חוברות מומלצות לתרגול בקיץ '
הכנה לכיתה ג' ו ה' במתמטיקה - חוברות מומלצות לתרגול בקיץ
<< ההודעה הנוכחית
29/06/2019 | 10:53
6
160
שלום רב.
אשמח לקבל המלצות לתירגול בימי הקיץ במתמטיקה למסיימי כיתות ד' ו ב' ולהכנה לכיתה ה' וג'. יש מבחר די גדול בחנויות אבל לא כל החוברות מוצלחות.
תודה מראש.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אולי לבקש המלצה מהמורה?'
אולי לבקש המלצה מהמורה?
30/06/2019 | 10:13
98
שנה שעברה כהכנה לכיתה ד קניתי חוברת של בעיות מילוליות. או שזה היה לפני שנתיים? בכל אופן לקראת ד הייתי ממליצה דווקא על חוברת אנגלית.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'חוברות חופש הן עונש'
חוברות חופש הן עונש
01/07/2019 | 10:09
1
152
מומלץ להמנע מהן אלא אם כן המצב הלימודי של הילד ממש בעייתי. ואם זה המצב לבקש מהמורה חומר.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'מסכימה. ולמרות זאת שני הבנים שלי קבלו עבודה בחשבון |'
מסכימה. ולמרות זאת שני הבנים שלי קבלו עבודה בחשבון |
01/07/2019 | 12:20
149
העולה ל-ט' קיבל מהמורה למתמטיקה חוברת די רצינית, אבל זה בגלל שהוא בכיתת מופת. גם בסוף כיתה ז' היא שלחה אותם עם עבודה לחופש, כולל ציון.
העולה ל-ה' קיבל חוברת בת 50 (!!!) עמודים בחשבון, אבל זה כי המורה שלו לחשבון ממש קרציה. גם בשנה שעברה היא נתנה להם חוברת עבודה שהייתה להגשה! כמובן שלא עברו על זה, לא בדקו את זה, לא כלום. סתם הוא נלחץ כשחזרנו מחו"ל שבועיים לפני שנה"ל וגילה את זה פתאום. וחצי מהחוברת הייתה על חומר שהם בכלל לא למדו, כלומר עשתה העתק-הדבק להרבה דפים מהאינטרנט, בלי לבדוק בכלל מה הם כוללים. לא אופתע אם גם השנה זה כך.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'חוברת חשבון'
חוברת חשבון
02/07/2019 | 08:29
1
145
באמת לא כל החוברות מוצלחות. אני קניתי לבן שלי בשנה שעברה חוברת שנקראת "חשבון והנדסה מזווית אחרת". מבחינתי היתרון שלה היה שהיא ממש התאימה למה שהם למדו בכיתה במשך השנה.
זה נכון שחוברות חופש זה עונש, אבל הרגשתי שלבן שלי זה היה ממש חשוב ומשמעותי. אם הוא לא היה מתרגל הוא היה מגיע לתחילת השנה בלי לדעת כלום. הוא מהר מאד שוכח.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני גם חושבת שבגיל הזה צריך לרענן את המוח'
אני גם חושבת שבגיל הזה צריך לרענן את המוח
02/07/2019 | 11:23
158
לכן נעשב חוברות עוד שבועיים שלושה וגם בפולסים עדינים
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'לא צריך חוברת, יש את אתר תרגולון'
לא צריך חוברת, יש את אתר תרגולון
06/08/2019 | 16:45
12
לפני כמה ימים איזה אמא מהכתה של הבן שלי (בן 10) שיתפה בקבוצת וואטאספ כתבה על אתר תרגולון http://www.baba-mail.co.il/content.aspx?emailid=45... וזה פתר לי את כל התסבוכת של איזה חוברת לקנות לו וכל זה.
הורים לילדים ביסודי >>

הודעות אחרונות

18:34 | 22.08.19 יהיה טוב 1971
10:18 | 20.08.19 רונילה13
15:54 | 16.08.19 אנה חדשה
17:28 | 31.07.19 חייבתלהגיב
07:07 | 31.07.19 אורחים בפורום
17:58 | 22.07.19 אמאלה114
02:02 | 21.07.19 PalmyCoral
19:54 | 16.07.19 דיברגנט
13:18 | 01.07.19 אורחים בפורום
10:53 | 29.06.19 doctorf721
11:01 | 23.06.19 יהיה טוב 1971

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ