חג שבועות בפתח...

לא ממש (עוד לא החלטתי אם זה
או
)
ההורים שלי בחו"ל, והבכור בתחרות שחייה חמישי-שישי-שבת (בוקר).
בקשנו מחמותי שלא תעשה ארוחה מאחר וההורים שלי לא כאן, ובמקום זה נעשה משהו בקטנה רק ארבעתנו בבית, עם הבכור העייף אחרי 3 ימי תחרויות. לא מאוד מתבאסים מזה, האמת. יותר נעים לנו רק ארבעתנו, ובטוח פחות קלוריות

ביום ראשון יש כבר תוכניות להתפצלות - הבכור ייסע עם בן הזוג לתערוכה השנתית של מכוניות עתיקות בכרמיאל, הצעיר ואני נלך לסרט (כנראה "סרט לגו 2").
במקור דווקא חשבנו על איזו גיחה קצרה לחו"ל מחמישי עד שני, אבל הבכור הטיל וטו ברגע שהבין שיפסיד 2 ימי לימודים, והצעיר הכריז שהוא מעדיף "לעשות בטן-גב בבית". ילדים משונים, בחיי...
&nbsp

ליאת של עדי

New member
מנהל
משונים זה לא מילה

רציתי לשאול אותך הוא בוינגייט בשחיה נכון? בעלי תמיד מספר לי על הילדים השחיינים שם (שמייאשים אותו כמובן..) שלושה ימים זה קשוח.

התחרות הספציפית הזו הייתה בטכניון. אבל הסירי דאגה מליבך

את השבת הקרובה ואת יום שישי אחריה הוא יעביר בווינגייט מבוקר ועד ערב |
אלו רק המוקדמות, ואז - כיף חיים היפי היי! - ייסע שוב במהלך יולי לגמרים.
לשחיינים של נתניה יש פור רציני על פני כל היתר, כי וינגייט זו אכן "בריכת הבית" שלהם. כל היתר מתאמנים בשוטף בבריכות חצי אולימפיות, בתנאים הרבה פחות אופטימליים. אבל ככה זה בחיים, מה לעשות.

עדיקים

Active member
אוהבת את החג הזה מאוד

לערב חג הזמנו את ההורים של האיש, היה טעים וכייף מאוד. אוהבת לבשל חלבי למרות שזה תמיד יותר קשה ומסובך, לפחות במתכונים שאני בוחרת להכין.
מזל שבאותו יום עשינו סוג של יום בית כי אתמול לא היינו בבית מהבוקר עד הלילה, בספונטניות היה לנו לו"ז עמוס מאוד שכלל חברים משפחה ועוד חברים.
היום חזרה לשגרה
.

אצלנו מחר חזל"ש
בן הזוג אמנם הלך לעבודה, אבל חוץ ממנו
כולנו בבית. הילדים לא עושים כלום כלום כלום ומאוד מרוצים מזה

כבר מזמן התחילו לספור לאחור את ימי הלימודים שנותרו

עדיקים

Active member
בגלל זה הוספתי שהמתכונים שאני בוחרת

בארוחה בשרית אני מתקתקת בקלות עניינים כי כבר התרגלתי להכין מתכונים לא מסובכים.

ליאת של עדי

New member
מנהל
לא הספקתי להגיב לעצמי... היום חזרנו לשיגרה של יוני בגדול

היום מסיבת סיום ראשונה של הקטנה בגן.
החג היה כיפי. היתה ארוחה חלבית משובחת אצל חמותי ועל האש מצויין אצל אחותי. היו מלחמות מים כראוי והילדים יצאו מרוצים שאמא דאגה להם לרובים תותחים

למעלה